» »

Popravilo telefona

Popravilo telefona

rudi19 ::

Imam skoraj nov telefon star 5 mesecev, dal sem ga popravljat na simobil kjer so mi povedali, da je prišla tekočina v stik z matično ploščo, popravilo ni možno. Ali se res neda popraviti telefona gre za sony ericsson w995.
  • polepsal: KoMar- ()

;-) ::

Odvisno od tekočine in poškodb, če so oni tak rekli je že tak. Drugače pa je dober serivser Tajhar-Zreče.

ModriN96 ::

loh se zamena cela matična plošča mobitela, to je pa drago k ps, tko da se ti ne splača in ga loh sam še u smeti vržeš pa nabavš novga

Adrijan0 ::

rudi19, a ti je res prišel v stik s tekočino? Prijatel je dal 5x na servis nokio e51, pa je niso bli sposobni popravit in so v 6 napisali da je prišel v stik s tekočino.

XtodaZ ::

Kaj točno ne dela? (kako je prišlo do tega da ne dela?)
Se ne prižge ko pritisneš power tipko? Ne dela zaslon? Tudi če priklopiš polnilec ne reagira?

Je telefon bil res v stiku s tekočino? Če je bil, si odstranil takoj baterijo? Si probal z drugo baterijo?

DeeCoy ::

takole je.. men je sony ericsson w660i ležal v luži kakšno uro(bil je cel potopljen), pa sem ga potem pobral, in je normalno delal.. tako da je tole pomojem bolj tralala

XtodaZ ::

DeeCoy je izjavil:

takole je.. men je sony ericsson w660i ležal v luži kakšno uro(bil je cel potopljen), pa sem ga potem pobral, in je normalno delal.. tako da je tole pomojem bolj tralala


si pa imel res srečo da ti je še delal.. eno uro v vodi z priklopljeno baterijo.. priznam da težko verjamem:)

jaz sem imel starega siemensa ki je padel v vrelo juho.. ko se je posušil je delal normalno še kake pol leta, ker pa ga nisem odprl in počistil je antena oksidirala in ni lovila več signala.. ostalo je delalo kot je treba.

če je bil telefon v vodi na servisu vidijo tako, da pogledajo če se je listek na bateriji obarval.

šernk ::

odvisno od mobitela...eden ti bo delal pa če plava 3 dni v reku.

sam kar verjamem da mu je w660i delal tudi potem. meni se je k530i celo noč namakal v popolnoma premočenih kavbojkah, telefon je bil konkretno moker ko sem ga vzel iz žepa, pa še danes dela (v treh letih je preživel tudi najbrž 1000 padcev če ne več, boste rekli več kot 1x na dan v povprečju...no rekord imam 4x v roku 5ih minut :D). edini problem so kontakti za polnjenje, ker mi oksidirajo vsakih 14 dni

frendu se je tudi namakal celo noč v konkretni vodi...slišalo se je kako voda duši vibracije ko je zvonil...posledica? umazanija v slušalki in se ni slišalo klicočega, ko se je lužo spravilo ven...dela še eno leto po tistem.

pa še to: serijske številke iz baterije ne morem več prebrati ker se je zbrisala...zaradi česa ne vem, vendar dvomim da zaradi samega odpiranja pokrova, ker ga ne pogosto odpiram. telefon je navidez v stanju da pričakuješ da se ne bo zagnal niti za eno sekundo...potem pa kupiš novega, ki ti pade enkrat z višine 10cm in je že konec z njim.

tako da ja...prvi bo lahko plaval v vodi, drugi bo pa vodoodporen, pa niti vlage ne bo smel videt.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

rudi19 ::

ja s telefonom sem res padel v bazen.Ampak sem iz bazena prišel sigurno v 5 sekundah ker sem se ustrašil. telefon takoj več ni delal, tako da sem ga razstavil (dal batarijo ven)
in ga začel sušiti na soncu , kasneje pa še s fenom.:'(


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

POZOR: Servis mobitela - Toptime, Simobil - stik s tekočino, uničenje telefona na ser (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
406101389 (50423) next3steps
»

Servis - težave

Oddelek: Mobilne tehnologije
458026 (6667) PINki
»

Sony Ericsson postal Sonyjeva podružnica

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
94541 (3701) pleomax
»

GSM na servis- trdijo da je bil zmočen (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
10721157 (18184) amigo_no1
»

Dilema ob nakupu novega aparata..

Oddelek: Mobilne tehnologije
91387 (1098) Keyser Soze

Več podobnih tem