» »

Dilema ob nakupu novega aparata..

Dilema ob nakupu novega aparata..

_=Wingman=_ ::

Torej kupujem nov mobilnik srednjega ranga in sicer primerjam naslednje aparate (mobilec bo uporabljen za fotkanje, poslušanje glasbe, sms in telefonija)

Sony Ericsson W810i
Nokia 6120
Nokia N70

sploh primerjava zadnjih dveh me zanima po funkcijah in kvaliteti slike bom spregledal zunanjost pri 6120, če je n70 bolj funkcionalen.

hooger ::

sam bi N70 takoj dal iz ožjega izbora. Zakaj? Ker je pač že zelo star model.

_=Wingman=_ ::

po reviewu n6210 menim, da kar prekaša w810i...

kiFni ::

Sony Ericsson W850i ali Sony Ericsson W880

Ćefur ::

Nabav si sony ericsson k790i, k800i al pa k810i... 3.2 megapixla z cybershotom, splača se ti! jst mam k790i pa mi konc hudo slika... ajd
AMD Duron 1800@2000, 1024MB RAM DDR, Hitachi 160GB, GF 6600 128MB

Sputnik59 ::

jst bi ti predlagal nokio 6120-telefon podpira tudi HSDPA omrežje, tako da bi ti telefon lahko koristil tudi za hiter prenos podatkov

M@73Y ::

pozdrav. jest sm tud v dilemi. in sicer glede nokie 6120 classic. Zanimajo me konkretna mnenja glede nje. ubistvu bi rad videl če lahko kdo posreduje slike slikane s to nokio, ker v vsakmu reviewu na internetu kritizirajo kamero.
Drugače pa mi je ta mobitel zelo všečen, samo me moti ker se ga more pri ITAK paketu vezati na 24 mesecev. Obenem bi prosil če je še kakšen primerljiv model nokie brez UMTS-a s to nokio.
Najprej sem mislil kupiti sonyericcson w660i, samo mi ni všeč joystick.
Prosim za še kakšno alternativo tej nokii.
Lep dan še naprej; MATEJ
..jump into psytrance tunnel..

vanmarko88 ::

nokia 6234
edina "slaba" stvar je da fotoaparat nima avtofocusa in se zato text ko ga slikaš malo slabše vidi

dukenukem ::

ma nokie so počasne z tem symbianom pa vsem skup ,sony je fon da se reče :D

Keyser Soze ::

True, true. Sony je "fon". Nokia pa "telefon" in še marsikaj drugega.:D

Sem si lastil tako Sonyje kot Nokie. In lahko ti rečem samo to, da Nokie do nadaljnega ne dam iz roka. Razen če Sony pride na tržišče s kakšno super duper pogruntavščino, ki bo njegove telefone privzdignila nad ostale. Malo si oglej gsmarena.com. Tam imajo dobre teste opreme in tudi splošne ocene različnih telefonov s strani uporabnikov.

To, da je Symbian počasen je pa tudi ena za lase privlečena. Uporabljam 6110, ki deluje brez težav in je več kot sposobna multitaskinga. Ni problem laufat par aplikacij v ozadju in se pogovarjat po telefonu ali pa zalaufat navigacijo. Edino kar me moti je "majhen" display. Samo Sony ima isto "majhne".:D

Počasnost je samo še mit.
OM, F, G!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prvi mobitel - se kdo spomne firme in modela? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9333387 (23925) DOOM_er
»

kateri telefon imate? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
19232734 (22407) LuGi
»

Kateri GSM pri SiMobilu?

Oddelek: Mobilne tehnologije
282209 (1655) ;-)
»

Nokia ali SE pri Simobilu

Oddelek: Kaj kupiti
72687 (2387) RiNC
»

nokia n70

Oddelek: Mobilne tehnologije
171996 (1784) spoon

Več podobnih tem