» »

super model

super model

detroit ::

Kaj vse se ne zgodi dan danes....
Gledam te "izbranke" supermodel si pa si rečem en big WTF. Ej babe no offense ampak a so tm izbiral grde babure al lepe tete? Zgleda bolj prvo. Da ne govorimo o iqju tiste teje 15-20, pa ne let....
Ena je luštna ostale so govno. Sicer sm po naravi zelo kritičen (tudi do sebe:) ampak kar se vse v sloveniji ne prijavi na lepotna tekmovanja
Skero
  • spremenil: detroit ()

detroit ::

Skero

Dr_M ::

Ojoj....
Vecina je bila lepsih "prej"... :))
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

detroit ::

tudi fotograf je ena a, lahko bi vsaj zablural vse skp:D
Skero

Blinder ::

Ta oddaja je bila že posneta neki mescov nazaj in se šele zdaj predvaja po tv?
Sej ta Teja drugače kar lepo zgleda, pa hudo postavo ima. +
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 3050 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

kalko ::

Zavedati se je treba, da cilj producentov ni izbrati najboljši model v Sloveniji, ampak doseči čim večjo gledanost. Zato je na castingih verjetno bolj odločal psihološki profil kandidatk kot pa njihov potencial, da uspejo v svetu mode.

Tista bejba, ki so ji "uničili" frizuro je žrtev producentov, ki so rabili nekaj, o čemer bo govorila cela Slovenija. Noben frizer pri zdravi pameti ne bi šel narediti kaj takega.

detroit ::

nism še gledeu reality showa na mojo srečo tako da je tudi ta na žalost izostal:)

@blinder o ja teja ima fenomenalno postavo sm nč jošk po domač povedan...pa tud obraz je ene 6 na {0-10}. Ampak postava pa res 9, ni deset ker yet again..nima jošk:)

Kot ženska je pa na ene 0.1 od 10. Ker je zabita ko točak. Eh ja pa sm se izkašljal:)
@panoramic: yep dobr povedan, zato pa sprejmejo kar pade pod roke. Ena moja kolegica je bila sprejeta za to pa ji je mal bed kot doktorci nastopat kot kos mesa (vsaj tko zgleda čeprav mene ne moti). In ta kolegica je ene 100x boljša kot večina tuki. Kot sm reku samo ena mi je luštna ostalo je nabrano iz ene jame, kjer bi moral tud ostat. HEHE i'm evil

eno tale zgleda dostojno

http://supermodel.si/clanek/mojih_12/na...
Skero

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: detroit ()

IvoJan ::

Blinder je izjavil:

Ta oddaja je bila že posneta neki mescov nazaj in se šele zdaj predvaja po tv?
Sej ta Teja drugače kar lepo zgleda, pa hudo postavo ima. +



ta teja v živo izgleda kot da bi jo en kresnil po faci z lopato :)
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|64gb 6000 CL30 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

USS Liberty ::

To tečno ljubljansko smrkljo tejo, ki po čef*rsko izgovarja črko L, so pač dali v ta šov, ker bi bila ta oddaja drugače še večji dolgčas kot je že itak.

Meni so pa manekenke na splošno grde anoreksične in tudi v tem šovu izbirajo naj anoreksičarko, tudi voditeljica oddaje je čista anoreksičarka. Mislim, da so takšni šovi škodljivi za mlada dekleta v puberteti, saj jim rušijo samopodobo....

jaz imam raje ženske tipa playmate, ki niso koščene, ki imajo lepo telo v obliki peščene ure z lepimi boki in joški...
http://en.wikipedia.org/wiki/USS_Liberty_%28AGTR-5%29

LordTado ::

In na podstrešju ne samo prahu še moraš dodat...:)

detroit ::

v LjubLjani, v LjubLjani so same Lepe uLice na njih pa same Lepe dekLice:)

p.s. skorej vse moje deklce so ble iz LjubLjane, da nebo kakih oh noes predsodki izpadov...šala mora bit
Skero

Daren ::

Če pustimo marketing teorije ob strani, je za fotomodel potrebno veliko veliko več kot zgolj lepo leto tk, da primerjave "moja soseda je bolj kul" niso ravno na mestu.

V tujih verzijah (ne vem ali točno tega ali druge verzije), ki sem jih gledal (Avstralija, Velika Britanija) so bili izbori drugačni, kajti od oka imamo tu neke visoke suhice medtem, ko so tam zbirali bolj ljudi, ki so na prvi pogled dajali nekaj posebnega (kakor to pač lahko vidiš prek TV ekrana).

Me pa moti jezikovna nesposobnost žirije, predvsem čevljarja in glavne voditeljice. "Upper body", "very very well", "fashionable". Ne rečem morda obstajajo izrazi v angleščini, ki mnogo bolj povzamejo neko določeno bistvo kot slovenski prevodi toda, da je vsak drugi stavek sestavljen s pomočjo angleške besedne fraze je polom.

Relanium ::

V sloveniji ni modelov, so samo študentke ki ne znajo delat v merkatorju!

guest #44 ::

Zakaj sploh zbiramo misice in super modele in the first place?

Aljaz1980 ::

Zato ker se to proda, zakaj smo snemali kmetijo in the first place?

gendale ::

USS Liberty je izjavil:

To tečno ljubljansko smrkljo tejo, ki po čef*rsko izgovarja črko L, so pač dali v ta šov, ker bi bila ta oddaja drugače še večji dolgčas kot je že itak.

Meni so pa manekenke na splošno grde anoreksične in tudi v tem šovu izbirajo naj anoreksičarko, tudi voditeljica oddaje je čista anoreksičarka. Mislim, da so takšni šovi škodljivi za mlada dekleta v puberteti, saj jim rušijo samopodobo....

jaz imam raje ženske tipa playmate, ki niso koščene, ki imajo lepo telo v obliki peščene ure z lepimi boki in joški...

17x cm in 5x kg ni (v večini primerov) anoreksična ženska
to je normalna teža za mlada dekleta, ki niso fizično aktivna in se ne nažirajo s hrano

sicer so pa tako ali tako boljše malo bolj suhe punce, ker tiste ki so že kot najstnice bolj okrogle ponavadi ratajo debele, ko se postarajo

Aljaz1980 ::

sicer so pa tako ali tako boljše malo bolj suhe punce, ker tiste ki so že kot najstnice bolj okrogle ponavadi ratajo debele, ko se postarajo

Če ležijo cele dneve in gledajo limonade se bodo bodo obe zredile.

Kvečjemu večja možnost je.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Aljaz1980 ()

Bananovec ::

guest #44 je izjavil:

Zakaj sploh zbiramo misice in super modele in the first place?

To se tudi meni zdi neumno, saj že ko grem po mestu vidim, da je vsaka 3ja lepša od tiste, ki je na TV.
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

Blinder ::

gendale je izjavil:

USS Liberty je izjavil:

To tečno ljubljansko smrkljo tejo, ki po čef*rsko izgovarja črko L, so pač dali v ta šov, ker bi bila ta oddaja drugače še večji dolgčas kot je že itak.

Meni so pa manekenke na splošno grde anoreksične in tudi v tem šovu izbirajo naj anoreksičarko, tudi voditeljica oddaje je čista anoreksičarka. Mislim, da so takšni šovi škodljivi za mlada dekleta v puberteti, saj jim rušijo samopodobo....

jaz imam raje ženske tipa playmate, ki niso koščene, ki imajo lepo telo v obliki peščene ure z lepimi boki in joški...

17x cm in 5x kg ni (v večini primerov) anoreksična ženska
to je normalna teža za mlada dekleta, ki niso fizično aktivna in se ne nažirajo s hrano

sicer so pa tako ali tako boljše malo bolj suhe punce, ker tiste ki so že kot najstnice bolj okrogle ponavadi ratajo debele, ko se postarajo


se strinjam.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 3050 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

Relanium ::

Bananovec je izjavil:

guest #44 je izjavil:

Zakaj sploh zbiramo misice in super modele in the first place?

To se tudi meni zdi neumno, saj že ko grem po mestu vidim, da je vsaka 3ja lepša od tiste, ki je na TV.

Sj sm že reku zgoraj, da pri nas so samo študentke, ki ne znajo delat v merkatorju

LeQuack ::

Tudi meni se zdi, da vidiš veliko lepih punc že samo tako, ko hodiš okoli. Tu na oddaji, ko jih našemijo so dejansko grše. Škoda samo, ker se pri nas sprehaja okoli toliko upokojencev, ki ti nato pokvarijo tisto sliko lepih, deklet, ki jo imaš v glavi. Včasih se mi zdi, kot da živim v enem velikem domu upokojencev.
Quack !

gendale ::

Aljaz1980 je izjavil:

sicer so pa tako ali tako boljše malo bolj suhe punce, ker tiste ki so že kot najstnice bolj okrogle ponavadi ratajo debele, ko se postarajo

Če ležijo cele dneve in gledajo limonade se bodo bodo obe zredile.

Kvečjemu večja možnost je.

ok, moderator mi je očitno po pomoti zbrisal post z odgovorom na to, tko da bom še enkrat napisal

splača se pogledat mamo od punce
če je mama debela, je velika verjetnost da bo tudi punca ko se postara debela (podobni geni, podobne navade)
take niso za oženit ampak samo za kratkotrajno zabavo

Blinder ::

gendale je izjavil:

Aljaz1980 je izjavil:

sicer so pa tako ali tako boljše malo bolj suhe punce, ker tiste ki so že kot najstnice bolj okrogle ponavadi ratajo debele, ko se postarajo

Če ležijo cele dneve in gledajo limonade se bodo bodo obe zredile.

Kvečjemu večja možnost je.

ok, moderator mi je očitno po pomoti zbrisal post z odgovorom na to, tko da bom še enkrat napisal

splača se pogledat mamo od punce
če je mama debela, je velika verjetnost da bo tudi punca ko se postara debela (podobni geni, podobne navade)
take niso za oženit ampak samo za kratkotrajno zabavo


haha :D genialno, to bi si moral nekam zapisat
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 3050 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

guest #44 ::

gendale je izjavil:

Aljaz1980 je izjavil:

sicer so pa tako ali tako boljše malo bolj suhe punce, ker tiste ki so že kot najstnice bolj okrogle ponavadi ratajo debele, ko se postarajo

Če ležijo cele dneve in gledajo limonade se bodo bodo obe zredile.

Kvečjemu večja možnost je.

ok, moderator mi je očitno po pomoti zbrisal post z odgovorom na to, tko da bom še enkrat napisal

splača se pogledat mamo od punce
če je mama debela, je velika verjetnost da bo tudi punca ko se postara debela (podobni geni, podobne navade)
take niso za oženit ampak samo za kratkotrajno zabavo


Ne razumem...ker ti na stara leta boš šarmanten Tulio Furlanič? (sicer ne da je Tulio pretirano šarmanten, sam glumi se za takega)

Karen ::

Ne zapisat, to si zapomni. Sem tudi sam mislil da je joke, ampak zdej najprej mamo pogledam. Če je ta adijo je tud tamala adijo. Korelacija pač obstaja, in to direktna. Vzgoja naredi svoje, ne glede na to kako zatrjujejo da so si različne.

guest #44 ::

Sicer pa sprejemam vse ženske in ne samo tiste na stara leta dobre. Tko da, kr navalite dame! ;)

LordTado ::



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Jebeno socialno življenje

Oddelek: Loža
212922 (2028) Mavrik
»

Oblika vesoljskega plovila (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8115808 (13131) WarpedGone
»

Telesna konstitucija novodobnih generacij? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
20727672 (23193) Freaxx
»

Hoja po mestu, sprehodi (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
569058 (7731) marijancek
»

obožujem debeluške (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
16038061 (32639) Silck

Več podobnih tem