» »

obožujem debeluške

obožujem debeluške

1 2
3
4

BigWhale ::

Ramon dekers je izjavil:

še enkrat edit: verjemi da si ne želiš debele ženske, sem bil z njo celih 3 mesece, sex je obupen. In ne verjemem da bi imela kakšna debeluška za 20 min kondicije da bi lahko izvajala katerekoli posteljne pozo.


Hudic je to, ce mas prekratkega ja, pol pa zraven ne prides. ;>

opeter ::

No, nekoč so pravili, da so ženske močnejših postav (konkretno mislim na take, ki so na renesančnih in baročnih slikah) garancija, da bo ženska rodila zdrav potomce (oz. ducat njih).

Vsaj tako so rekli na našem koncu. Kako pa je danes, ne vem.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: opeter ()

Spock83 ::

Jaz imam buciko že sedmo leto počasi. Nič mi ne manjka :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Spock83 ()

Ramon dekers ::

Lion29 je izjavil:

Ramon dekers je izjavil:

demon potem moraš v azijo. Nevem kaj bi rekel za njih, da so vse bolne ker so suhe? Mi pač živimino ne zdravo, preveč OH- jev in maščob. Tam pa 3x na dan riž pa juha s čilijem, pa dobiš žensko s popolno postavo.


ej tolko ignorance v 3 stavkih pa ze dolgo ne!

1. AZIJA je zelo velik kontinent... rusija, indija, japonska, kitajska, iraq, savdska arabija... to so vse drzavve, ki spadajo v Azijo.
2. Katere Azijke naj bi bile suhe?
3. Zadnji stavek je res cvetka..3x na dan riž pa boš suh... v prejšnjem stavku pa, da jemo preveč OH :D Riž je zelo bogati vir OH.
4. Kaj je zate ženska s popolno postavo? Tle ugotavljamo, da se nam moškim zdijo različne postave popolne postave. Ker pa sklepam, da si z Azijkami v prvem stavku ciljal na Kitajke (ki so v povprecju res suhe) in jedo velik riža, sklepam, da je tebi popolna postava drobna ženska (pod 160cm) suha, brez jošk in bokov?



Oh niso samo oh, in če bi bil malo podučen o tem da se OH -ji delijo na enostavne in kompleksne sladkorje. Cukr pa riž ni isto. Tista moja slika je Tajka. In ja zame je popolna ženska 160, cca 50 kil. Joške so itak maščoba. Tako da...

BigWhale ::

V bistvu bi bilo bolj prav, da vsak, pove kaj je 'debela' zenska. Kategorij je mnogo.

 Lisa Sparks

Lisa Sparks


 Desiree Devine

Desiree Devine



In razlike so precejsnje.

En k je navajen Kate Moss, bo reku vsaki k ma vec k 45 kil, da je debela...

Ramon dekers ::

Lion29 je izjavil:

amigo_no1 je izjavil:

Ramon dekers
V Baroku (400 let nazaj) so suhice veljale za bolane.


true...

in kar se tiče človeške evolucije, je debelost prednost, zato tudi telo deluje na tak načinm da kopiči zaloge. Torej purely iz antropološkega vidika je biti suh veliki minus....

seveda pa v današnji družbi, ko imamo vsega, vedno dovolj pri riti, ni več potrebe, da si telo dela rezerve... ampak da se bo telo na to privadilo bo (brez vmesnih posegov) trajalo še nekaj tisoče let...


smo mogoče še vedno neandrtalci da se borimo za preživetje???stanje se je spremenilo...

Dr_M ::

Zgleda, da se nekateri se kar... :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

[D]emon ::

Ramon dekers je izjavil:


smo mogoče še vedno neandrtalci da se borimo za preživetje???stanje se je spremenilo...



Sodec po mentaliteti marsikoga dandanes smo se vedno globoko v obdobju neandertalcev... :))
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

Lion29 ::

Ramon dekers je izjavil:

Lion29 je izjavil:

amigo_no1 je izjavil:

Ramon dekers
V Baroku (400 let nazaj) so suhice veljale za bolane.


true...

in kar se tiče človeške evolucije, je debelost prednost, zato tudi telo deluje na tak načinm da kopiči zaloge. Torej purely iz antropološkega vidika je biti suh veliki minus....

seveda pa v današnji družbi, ko imamo vsega, vedno dovolj pri riti, ni več potrebe, da si telo dela rezerve... ampak da se bo telo na to privadilo bo (brez vmesnih posegov) trajalo še nekaj tisoče let...


smo mogoče še vedno neandrtalci da se borimo za preživetje???stanje se je spremenilo...


povej ti to svojemu telesu.... stanje se je spremenilo le v druzbi... tvoj metabolizem pa dela skoraj isto kot pred 20.000 leti
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Ramon dekers ::

potem pa ne ješ stvari ki jih tvoje telo ne potrebuje"!!logično

jype ::

Meni se



zdita kar uravnovešena.

Ramon dekers ::

jure kaj jima manjka>?sarkazem?

jype ::

Nič, njuna telesna teža se mi zdi ustrezna. Bi nalepil lastno fotografijo, pa nisem še dobil vseh pooblastil.

Formula 1 ::

Kako pa se računa normalna teža za žensko(v grobem).Pri moškem je višina - 100(približno) =normalna teža, vsaj tako sem jaz gledal na svojem kartonu.

Okapi ::

In ne verjemem da bi imela kakšna debeluška za 20 min kondicije
Kakšna metalka krogle te tako izžame, da tri dni ne prideš k sebi.:)

O.

oemdzi ::

@BigWhale :


Zastopm, da so ljudem vsec razlicni tipi zensk, recimo na isto visino variacija v +\- 15kg. Samo to na sliki (sploh na 2.) ni podobno nekemu normalnemu cloveskemu telesu.

Kot da si z alienom...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oemdzi ()

jype ::

Hej! Leela je prov huda!

Aja, ta zelenga si mislu.

Ramon dekers ::

Okapi je izjavil:

In ne verjemem da bi imela kakšna debeluška za 20 min kondicije
Kakšna metalka krogle te tako izžame, da tri dni ne prideš k sebi.:)

O.



metalka krogle je specializirana na explozivnosti kar pomeni da lahko samo skoči hitro name, potem pa se neha. Ženska ki pa prelaufa ljubljanski maraton bi pa bila kos tej nalogi.

Okapi ::

:))
Ja, imaš prav, metalke krogle trenirajo 2x3 minute na dan - enkrat vržejo kuglo dopoldan, potem počivajo in še enkrat vržejo popoldan.

Tudi Usain Bolt počne to, ker revež se po dveh minutah eksplozivnega teka upeha in ni več za nobeno rabo.

O.

Ramon dekers ::

postavi šprinterja na maraton, pa boš videl koliko lahko preteče. Okapi športne discipline ti ne gredo ravno najbolje.

Nisem rekel da trenira 2x3 minute, lahko da trenira tri ure, ampak vseeno je to bolj aneorobni trenig kot aerobni (kardio) trening.

jype ::

Mu bo treba zrihtat eno, da mu pokaže kondicijo :|

guest #44 ::

No, profesionalni tekmovalci ne delajo zgolj enega specializiranega treninga, ampak pred sezono tudi mešajo različne discipline.

Je pa res, da je kondicija grozno specifična. Recimo jz sem pogosto plaval in in zdržal daleč nad kakim nogometašem, ko pa smo šli teč je bila čist obratna zgodba.

MajorM ::

Shegevara

če so ti všeč takšne punce kot so ti všeč zakaj bi se temu odpovedal? Omejuješ komu drugemu osebno svobodo? Ne? Potem se ne sekiraj.
Kar pa tistega da te je strah kaj si bodo drugi mislil o tebi...če boš ti srečen in zadovoljen zakaj bi se obremenjeval z mišlenjem ljudi ki te niti ne poznajo. Če pa tako mislijo ljudje ki te poznajo pa je to samo odraz njihovega osebnostnega razvoja.

Meni so všeč bolj vitke, ampak zaradi tega nisem nikoli o nobenem kolegu mislil manj, če si je našel bolj obilno. Pa kaj, meni je bolj važno da je z njo srečen. Saj ne seksam jst z njo oziroma ni potrebno da je meni fizično privlačna.

Ljudje imamo pač tako "bolezen", da znamo svojo vrednost določiti samo iz tega koliko vrednosti nam dajo drugi. Oziroma nam je preveč pomembno kaj mislijo drugi o nas. Napaka!
Se je pa te navade težko otresti. Meni še ni uspelo. Ampak delam na tem.

Aston_11 ::

Pomisleki so na obeh straneh - enim se smislijo tisti, ki seksajo okostnjake, drugim se smilijo tisti, ki seksajo kite. V bistvu pa redki poznajo oba pola, ne tem forumu pa je pri večini itak še vedno prisoten manual mode in bi bili veseseli, da bi seksali katerikoli pol.

Ramon dekers ::

ko probaš kako Tajko te mine da bi sploh pomislil na debelo žensko.

jype ::

A jih prodajaš, al čemu takšna reklama?

Aston_11> V bistvu pa redki poznajo oba pola

Eni nikoli ne bodo zaužili še živih ličink, drugi pa ne bodo nikdar imeli odnosa z žensko z napačno telesno težo.

Stvar izbire, se mi zdi.

joc12 ::

Sam res, a ti prodajaš te Tajke al kaj?

Dokler se ti sekiraš, kaj bojo tvoji frendi mislili o tvoji ženski/bajti/hobijih/šihtu, boš vedno nesrečen. Pa ne komplicirat, če je kemija, vse štima.

amigo_no1 ::

Formula 1 je izjavil:

Kako pa se računa normalna teža za žensko(v grobem).Pri moškem je višina - 100(približno) =normalna teža, vsaj tako sem jaz gledal na svojem kartonu.

Ima manj kg kot je visoka.

primer:
višina 170 cm
daš prvo cifro 1 stran, ostaneta cifri 70 -> če ima do 70 kg je še v mejah normale.Recimo.
Če si natančen za starost 20 let odšteješ 15 do še sprejemljive telesne mase (torej max 55 kg pri 20tih), pri starosti 30 -10, pri 40 -5, pri 50 0.


Edino če imaš žensko, ki je visoka več kot 200 cm bodo s hitro "formulo" problemi ;).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: amigo_no1 ()

;-) ::

Samo zdaj bolj kot gledam se mi zdi formula kar primerna :D

Matako ::

Sicer nisem ravno ljubitelj debelušk, je pa lepo, da se na S-T kdaj pojavi tudi kaka debata o pecanju (oz. kitolovu). Pozdravljam!
/\/\.K.

BigWhale ::

Matako je izjavil:

da se na S-T kdaj pojavi tudi kaka debata o pecanju (oz. kitolovu). Pozdravljam!


Previdno s taksnimi besedami, m'kay?

Ramon dekers ::

jype je izjavil:

A jih prodajaš, al čemu takšna reklama?

Aston_11> V bistvu pa redki poznajo oba pola

Eni nikoli ne bodo zaužili še živih ličink, drugi pa ne bodo nikdar imeli odnosa z žensko z napačno telesno težo.

Stvar izbire, se mi zdi.


uf Jure ne veš kaj si zamudil ker nisi nobene "probal". Drugače pa jih ne bi prodajal, so preveč vredne oz. jih je škoda.

edit: dobro blago se samo prodaja

Zgodovina sprememb…

jype ::

Ne, ne vem kaj sem zamudil. Tudi heroina nisem preizkusil, kljub zatrjevanju, da gre za izkušnjo, ki močno presega doživetje večkratnega orgazma.

Azijska dekleta me ne privlačijo dovolj, da bi se s kakšnim zapletel, pa sem jih precej spoznal.

Ganon ::

Jaz naravnost obožujem chubby ženske. Ne maram suhic, raje vidim, da imajo kakšen kilogram več.

Evo, primer:

Invictus ::

Ta pa ni ravno "chubby", vsaj ne po ameriških standardih.

Je normalna, seveda je pa to zelo relativna kategorija.

Dobiti bolj okroglo žensko sploh ni problem. Dobiš eno, malo bolj leno, nešportnico, ji narediš 2-3 otroke in jo imaš. Seveda je potem to dokončna rešitev ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

guest #44 ::

jype je izjavil:

Ne, ne vem kaj sem zamudil. Tudi heroina nisem preizkusil, kljub zatrjevanju, da gre za izkušnjo, ki močno presega doživetje večkratnega orgazma.

Azijska dekleta me ne privlačijo dovolj, da bi se s kakšnim zapletel, pa sem jih precej spoznal.


Arijke so bolj po tvojem okusu ne? ;)

Pšenični ::



No, po moje je ta že malo bolj močna. Sicer meni na sliki ne izgleda slabo. To naj bi bila po moje kategorija o kateri se pogovarjamo. Meja. Je na nek način simpatična. V bistvu imamo hvala bogu različne okuse in kriterije, kar se vidi tudi po komentarjih. Kar se zdi meni še sprejemljivo, je morda drugemu že predebelo. Name je morda vplivalo to, da sem imel opravka z osebo (v službi), ki je shirala za anreksijo-do smrti.

Zgodovina sprememb…

Dr_M ::

Na wikipedii pise, da je visoka 173cm in ima 75kg, kar se mi zdi cisto povprecno. :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Pšenični ::

"Na wikipedii pise, da je visoka 173cm in ima 75kg, kar se mi zdi cisto povprecno."

Se strinjam (malce popravljam), morda kakšna kila preveč, ampak na mestih, kjer sploh ni moteče.

Zgodovina sprememb…

oemdzi ::

Seveda ima full seksi podbradek lol >:D

gendale ::

Dr_M je izjavil:

Na wikipedii pise, da je visoka 173cm in ima 75kg, kar se mi zdi cisto povprecno. :)

to je kr debelo, povprečje pri tej višini je malo nad 60kg
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

Dr_M ::

gendale je izjavil:

Dr_M je izjavil:

Na wikipedii pise, da je visoka 173cm in ima 75kg, kar se mi zdi cisto povprecno. :)

to je kr debelo, povprečje pri tej višini je malo nad 60kg



Sicer nevem kje ti zivis, ampak v Sloveniji je tako, v zda bi bila pa ze kar suha. :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Matako ::

Tudi v Sloveniji povprečna teža kar lepo raste, posebno pri mlajših. Ne delajte si utvar, da se vse dogaja nekje drugje.

Kmalu dilema debeluška ali ne.. sploh ne bo več dilema. :(
/\/\.K.

BigWhale ::

Dr_M je izjavil:

Na wikipedii pise, da je visoka 173cm in ima 75kg, kar se mi zdi cisto povprecno. :)


Na tej sliki ima verjetno nekaj kg vec. Google ma polno njenih slik, haha. Sem pa nalasc izbral tako kjer zgleda se bolj 'popolnjena'. :)

detroit ::

Na teji sliki jih ima čez 80 sigurno, ker sm sam bil tam tam pa sm zgledal samo pač mal bolj močn, pa ne bajsek a ne bo pomote:) No zdj sm spet shirano bitje in tudi njej ne bi škodl ene 20kil zgubit
Skero

jype ::

jverne> Arijke so bolj po tvojem okusu ne?

Ne, ciganke pa židinje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

keworkian ::

Ganon je izjavil:

Jaz naravnost obožujem chubby ženske. Ne maram suhic, raje vidim, da imajo kakšen kilogram več.

Evo, primer:




Car. Ni čez chubby ženske.
Obscenities in B-Flat

jype ::

a

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

pingo76 ::

Vsak ma svoje veseleje. Meni je fitness kategorjia najbolj pri srcu:
 1

1


 2

2


Lahko ima tudi kak kg več, manj pa definitivno ne.

Obstaja tudi extrem:
http://www.oxstyle.com/2011/01/female-b...
Slik nisem direktno nalepil da ne bo koga zvilo... Morda so komu tudi take všeč, ene par jih poznam (ne teh na slikah ampak takih kategornikov) ampak te "steroid freaks" so definitivno za posebne okuse. 3/4 zgleda bolj križancev moškega bodybuilderja in relativno neposrečene ženske.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: pingo76 ()

Lion29 ::

no, sej tako na uc za pogledat so... definitivno pa niso mojega okusa....sicer mi je najpomembnejsi karakter in odnos...tak da sem marsikaj pripravljen spregledat... ampak paris hilton pa olsoln twins in une manekenke... take postave pa ne hvala
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai
1 2
3
4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Rekreativne dejavnosti in navezovanje stika (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
27138210 (33874) jype

[Q:] Kaj gledate pri izbiri partnerja ? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17522273 (19048) BigWhale

Izgled je vse (op. gendale) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Loža
41976251 (70720) Ziga Dolhar
»

Najti pravo resno punco in živeti srečno življenje (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Loža
483100810 (86988) guest #44

Več podobnih tem