» »

Jebeno socialno življenje

Jebeno socialno življenje

Unknown_001 ::

Eh...

Da vidim če se še kaka nesrečna duša najde tukaj.
Če bi me kdo na hitro sodil ko bi mu zaupal svoje navade bi mi rekel da sem totalni introvertiranec in asocialnež. No s temi kretenističnimi teorijami sem bil fotran od srednje šole dalje. Ampak kdor me pozna bolje lahko pove da jezika ne šparam ravno, pravtako nimam zadržkov do spoznavanja drugih ali do druženja. Ampak problem je drug, rad bi se družil ampak mi trenutna scena raznih javnih prireditve nikakor ne sede.

Gre se za to da v tem času ali pa zgolj v Sloveniji po mojem občutku ni veliko prireditev, kjer bi šel med ljudi, pa mal zabavat in sprostit. Realnost je povsem druga. Jebene petkove pumpe, jebene žurke, jebeni PREDRAGI diskači z zanič glasbo in prireditve ki mi gredo iz leta v leto bolj na kurac. Povsod preglasna glasba, miljonkrat slišani "hiti", folk tečen za popizdit, vsi naliti tako, da še zase ne vedo zakaj so tam. Več ali manj ne prenašam raznih Lidij J3bačič, Modrijanov, Blesavih cigi komadov slovenskih in neslovenskih izvajalcev ki ne premorejo več kot nabora besed BMW, popij, sipaj, kraljevi... In pol še šok če si voznik, da je nabor brezalkoholnih pijač porazen, pa še te so drage za popizdit. Poleg tega, kakor bi pričakoval da je folk ki hodi na te žure odprt za spoznavanja... E kurac! Še stepeš se kmal če koga napak pogledaš. In potem men drugi pravjo pejt v lajf, sprost se, pust delo, MA koji kurac! Zakaj koji kurac se moram it rint v gužvo nabasanih ljudi, ki so sami seb v napoto, pit itak ne smem (šofer) da bi padel v isti trans kot oni (pa še nehal sem z alkotom), zgublam cajt, slabo bom spal, pa še živce bom zgubil... Poleg tega sem pa še bolj jutranji tip kot pa nočna ptica.

Kje je kaka scena raznih kafanskih rock bandov, kje so kakšni dobri placi kjer se zbira kokrtok kulturn folk ki je za kak ples ki premore kaj več kokr sam štancat polko po tretjem litru, kje je dejansko kakšna prijetna družba ljudi? V Ljubljani se nekaj tega zihr najde vendar nisem še uspel raziskat scene. Na vasi in manjših mestih/krajih... pa pridejo v poštev samo redke prireditve. Ena takih ki mi je bila všeč je bil recmo met krompirja lani, v Ribnc ko sem šel. Fejst ljudje, super organizirano, zabavno za vse, marsikoga/kero sem spoznal... Ostalo pa... tud gasilske veselice niso več to kar so bile kokr se spomnim izpred desetih let ko sem kdaj s fotrom šel na kakšno (res em bil mlajši ampak spomin mi prekleto dobro dela).

Danes bi lahko šel spet ven, ampak kaj ko bo na prireditvi nastopala meni ena izmed najbolj antipatičnih pevk... za pit pa itak ne bo druzga kot pir, in sem kot šofer spet na suhem. Prevoza si pa ne upam štimat glede na to kako nekateri kolegi vozijo, raje žejo trpim cel večer kot pa da bom na koncu kje v zveriženem kupu pleha ujet.



Ajde slo tech! Dajte malo pomagat oz. namignit kje se najde kakšna fajn družba da se splača it ven.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt
  • zaklenil: Mavrik ()

maco-maco ::

Jaz te pa razumem. Za vsako zadevo lahko najdeš opravičilo. Odprta kuhna naj bi bila ok, samo je res kar gužva in polno je nekih snobov. Na Metelkovi so tudi samo naspidirani najstniki, v knjižnicah ne smeš fukat. Majo pa razne plesne večere, kakšen krožek. Mogoče Hiša eksperimentov?

Kje je kaka scena raznih kafanskih rock bandov Poleg metelkove je še Trn fest, pa razni lokalčki po Lj.

Pa razni portali so, kjer zveš, kaj se kaj dogaja.

Lahko bi pa slo-tech se pobratil s kakšnim ženskim portalom, pa bi potem organiziral tematske večere. S kakšnimi frizerkami in stilistkami, al pa kaj podobnega.
Kaj?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: maco-maco ()

D3m0r4l1z3d ::

V bistvu rabiš žensko, tukaj ti na st ne moremo pomagat.
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

dj_uro ::

V koširju v tacnu je bila nuša derenda ;) ogromno brodskih, tacenskih, smartskih in okoliških pleh p*čk, ki mislijo, da ko so jim malo joške zrasle, da so edine hude... obnašanje pa za bruhat, oprosti...
vw-klub.si

korenje3 ::

še en slo-techovec ki je "počil". lolol
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

suhifallen ::

Ena orng fajn punca, pa se z njo zaposlis, raje raskiras par € vec pa uletis na morje v gore itd, oz 4-5 frendov + pir tv oz fuzbal pa je bomba

holabaluza ::

OP delujes zelo zafrustriran ... svet se ni spremenil, sam ti si se postaral. Rabis druzbo pa zensko.

Unknown_001 ::

holabaluza je izjavil:

OP delujes zelo zafrustriran ... svet se ni spremenil, sam ti si se postaral. Rabis druzbo pa zensko.


Ah dej ga lomt da se svet ni spremenil, pa tudi star nisem glih. Družbo mam, z babam sem mel pa sam probleme do zdaj.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

D3m0r4l1z3d ::

vsem greš na k, ker nočeš niti eno pivo ;((
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

holabaluza ::

tako, pol pa si sam negative nancy :D takih ljudi noben ne mara.

Unknown_001 ::

Psihoanalitiki zopet na udaru...

Saj ne da mi greste taki najbolj na KHM* !
Al mislte podjebavat al kaj pametnega povedat, to je vprašanje.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

holabaluza ::

Lol :D kup si boksarsko vreco, ti bo bols.. al pa mogoc sam



:D

Zgodovina sprememb…

koyotee ::

Ostanejo ti samo računalniške novice.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Miki N ::

holabaluza je izjavil:

OP delujes zelo zafrustriran ... svet se ni spremenil, sam ti si se postaral. Rabis druzbo pa zensko.


Mogoče se lahko OP zmeni s kamikazo in gresta skupaj "na babe"?

Unknown_001 ::

No zdaj bom pa res začel rantat.

Matrvola ste butasti. Če nima kdo nič pametnega za povedat se ne rab trudit pa delat budalo iz sebe.

Vprašal sem za alternativne dogodke, ki se jih splača udeležitn, če že moram polpismenim papkom razlagat.
Eni so point teme skapirali, ostali ga žal niso/niste sposobni ali pa ga nikoli ne boste. Zakaj je temu tako je pa čisto vaš osebni problem za katerega me boli kara.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

aerie ::

Bolj boš star, bolj ti bo folk šel na kurac. To pač tako je. Začni čebelarit.

dice7 ::

tvoj najblizji malo vecji kraj ima mladinski center. zacni tja hodit. pa ne boj se metalcev, ne grizejo

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dice7 ()

holabaluza ::

Mladinski center? ze vidim OP kok se bo veselo druzu z pobi, ki so jim lih kocine zacele rastit ... Mogoc je pa prevelik cinik

hojnikb ::

Unknown_001 je izjavil:

holabaluza je izjavil:

OP delujes zelo zafrustriran ... svet se ni spremenil, sam ti si se postaral. Rabis druzbo pa zensko.


Ah dej ga lomt da se svet ni spremenil, pa tudi star nisem glih. Družbo mam, z babam sem mel pa sam probleme do zdaj.

prešaltaj na fante potem...
#brezpodpisa

Blop ::

Unknown_001 je izjavil:

Ah dej ga lomt da se svet ni spremenil, pa tudi star nisem glih. Družbo mam, z babam sem mel pa sam probleme do zdaj.

Probleme imaš običajno z ljudmi, če se nočeš/ne znaš prilagajat in hkrati pričakuješ, da bodo to delali drugi. To je veliko krat zelo izrazito pri nasprotnem spolu (držba te je že navajena), ker bi ti krona iz glave padla, da bi bilo gdaj po njenem. Ljudje veliko krat zamešajo pojme, da te negno/ženska želi spremeniti z da se je potrebno prilagajat.

Raptor F16< ključne besede v googlu: rock bar, rock koncerti, Roxly,.. tega je malo morje.

globoko grlo ::

Hm, sej nekak se strinjam z Raptorjem16, ampak :
1. Problemi so v 99% primerih v nas samih. Teb, pazi to, TEBI gre na Q vse in vsi, torej je problem v TEBI in ne zunaj tebe.
2. Slotech ti bo zelo težko najdu tebi všečen pajzl s tebi všečnimi rok bendi, ampak splača se vprašat.
3. Če si žejn, si prnes flaško vode s sabo, pa tut če kkšn pir spiješ, še ne boš šel čez mejo, ane, pa ti bo šou folk manj na Q.
4. Če si imel z ženskami same težave do zdej res, prešaltej na dede, haha, al pa razmisli, kaj si delal narobe, da so bile same težave.
5. Nehej pizdit pa pejt na pir :)
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

Zgodovina sprememb…

Mavrik ::

Dost bo.
The truth is rarely pure and never simple.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako pričakate novo leto? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10911100 (8113) PrihajaNodi

Delitev premoženja v vezi? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15022018 (16011) AndrejO
»

Ljubezenski zaplet (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15927516 (22551) jype

Female bodybuilders (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10826532 (23610) first_line

Več podobnih tem