» »

Telekom Slovenije zahteva stečaj T-2

Telekom Slovenije zahteva stečaj T-2

Finance - Slabo leto po prvem predlogu za stečaj mariborskega telekomunikacijskega podjetja T-2, ki ga je lanskega oktobra vložil Smartcom in se je končal brez epiloga, in devet mesecev po drugem predlogu za stečaj, ki ga je decembra vložila Lokainvest, tudi Telekom Slovenije zahteva začetek stečajnega postopka za podjetje T-2. Kot poročajo Finance, so v Telekomu zahtevek za stečaj na mariborsko sodišče poslali v četrtek, danes pa so to objavili tudi na informacijskem sistemu Ljubljanske borze.

V izjavi je moč prebrati, da je razlog za zahtevek neplačevanje obveznosti do Telekoma Slovenije, ki se jim T2 izmika od leta 2008. Do danes se je nabralo 12,6 milijona neporavnanih obveznosti do Telekoma, od tega je 11,6 milijona že zapadlih. Dodajajo, da je T2 v letih 2008 in 2009 zabeležil izgubo, ki je višja od polovice osnovnega kapitala. To je po 14. členu Zakona o finančnem poslovanju, postopkih zaradi insolventnosti in prisilnem prenehanju (ZFPPIPP) zadosten pogoj za ugotovitev insolventnosti, s čimer je izpolnjen potrebni pogoj za začetek stečajnega postopka.

131 komentarjev

«
1
2 3

filip007 ::

Kje je zdaj kakšen Američan z "big bucks" da malo zbrca ta Telekom nekam, bomo še doma nehali plačevati Siol pa zmetali vse vkupaj v kanto.;(
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: filip007 ()

LuiIII ::

Hm stečaj T2 in infrastrukturo kupi Telekom? Ni šans! Telekom gre tako ali tako po isti poti. Infrastrukturo bo pa upravljal kdo?

korenje3 ::

hehe t-2 ne se dat.

barakus ::

Če pa jaz enega računa ne plačam pa mi takoj net gre, kje je tu pravica.

subby ::

ja fino... telekom ostane brez konkurence in jaz naslednjih deset let lahko samo sanjam o optiki

Zheegec ::

to lahko sanjaš tudi sedaj, ko so se dela ustavila. rabimo kakšen odlok o pravici do interneta in širjenju optičnega omrežja, ali pa dobro konkurenco.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

simnov ::

Ja jaz sem bil Na Tuš vse delovalo res ok zdaj sem na T2 in je vse katastrofalno.

techfreak :) ::

Zheegec je izjavil:

to lahko sanjaš tudi sedaj, ko so se dela ustavila. rabimo kakšen odlok o pravici do interneta in širjenju optičnega omrežja, ali pa dobro konkurenco.

Tudi če bi imeli odlok o pravici do interneta bi verjetno bila minimalna hitrost, ki jo morajo zagotoviti vsem državljanom največ 1 Mbps, torej ti to nič kaj ne bi pomagalo pri gradnji optičnega omrežja.

matejdro ::

V izjavi je moč prebrati, da je razlog za zahtevek neplačevanje obveznosti do Telekoma Slovenije, ki se jim T2 izmika od leta 2008


Ali po domače: znebimo se konkurence.

M-XXXX ::

matejdro je izjavil:

V izjavi je moč prebrati, da je razlog za zahtevek neplačevanje obveznosti do Telekoma Slovenije, ki se jim T2 izmika od leta 2008


Ali po domače: znebimo se konkurence.

Še bolj po domače pa: PLAČAJ!

Goldee ::

M-XXXX je izjavil:

matejdro je izjavil:

V izjavi je moč prebrati, da je razlog za zahtevek neplačevanje obveznosti do Telekoma Slovenije, ki se jim T2 izmika od leta 2008


Ali po domače: znebimo se konkurence.

Še bolj po domače pa: PLAČAJ!


This.
And Now for Something Completely Different...

-two things I like about UK -Monty Python & Pink Floyd-

PaX_MaN ::

matejdro je izjavil:

V izjavi je moč prebrati, da je razlog za zahtevek neplačevanje obveznosti do Telekoma Slovenije, ki se jim T2 izmika od leta 2008

Ali po domače: znebimo se konkurence.

Bolj takole: "Bomo še mal počakal, da si sami zarinejo 44cm (al je bil "samo" 32 centi?) dildo do dvanajsternika. Oduzad, valjda!"

iceph03n1x ::

Odkar mam t-2 nimam vec problemov z netom, pej sem mel Siol pa ni nic delalo. Pa pustimo to da je T-2 pol cenejsi kot SIOL.

Nagi Bator ::

A ni T-2 vlozil neke tozbe proti Telekomu?
Izgleda Telekom isce nek necin kako se izognit morda upraviceni tozbi?

Blazz ::

pa lih sm iz katastrofalnega telemacha šel na super t-2. (govorim o internetu). Drugače pa se ne bojte za infrastrukturo. Vedno se najde kupec za te zadeve. Podjetje gre v stečaj, vse obveznosti ki jih je imel gredo na nulo oz. del njih se pokrije s prodajo infrastrukture recimo na dražbi. Tako lahko nekdo napol zastonj dobi infrastrukturo, za katero vemo da ni slaba. Drugače pa gre podjetje še vedno lahko v prisilno poravnavo in ni potreben stečaj. T-2 pa naj se dokapitalizira in neha hitet z dodatnimi storitvami kot so mobilne zadeve itd. Osredotočijo naj se na core business pa bo...

Hardstyle ::

Goldee je izjavil:

M-XXXX je izjavil:

matejdro je izjavil:

V izjavi je moč prebrati, da je razlog za zahtevek neplačevanje obveznosti do Telekoma Slovenije, ki se jim T2 izmika od leta 2008


Ali po domače: znebimo se konkurence.

Še bolj po domače pa: PLAČAJ!


This.


Agree ampak...

Sodišče se naj razjasni o tožbi, ki jo je vložilo podjetje t2, da je siol(telekom) zavračal vloge za priklop T2 z izgovorom da ni možno oz. da je vse zasedeno. Siol(telekom) paketi pa so bli možni! Preko iste vrvice...

Blazz ::

Hardstyle je izjavil:

Goldee je izjavil:

M-XXXX je izjavil:

matejdro je izjavil:

V izjavi je moč prebrati, da je razlog za zahtevek neplačevanje obveznosti do Telekoma Slovenije, ki se jim T2 izmika od leta 2008


Ali po domače: znebimo se konkurence.

Še bolj po domače pa: PLAČAJ!


This.


Agree ampak...

Sodišče se naj razjasni o tožbi, ki jo je vložilo podjetje t2, da je siol(telekom) zavračal vloge za priklop T2 z izgovorom da ni možno oz. da je vse zasedeno. Siol(telekom) paketi pa so bli možni! Preko iste vrvice...


Hardstyle, ne boš verjel točno to se je meni zgodilo pred 2-3 leti. Sem hotel t-2 internet in je Siol rekel da ni paric, nato sem klical siol in naročil paket in 1 teden za tem so mi ga pršli postavt (no so ga hotl), sm jih poslal v 3 p**** ;)

nodes ::

@ALIEn3001
ne boš verjel pri nas imajo optiko napeljano po vseh hribih in grapah

kot je naprimer Davča najbolj raztresena vas v slo...Spodnje Dajne..par hiš nekje pod Sorško planino itd...

boš potreboval kar mal svojo lokalno oblast pocukat

gruntfürmich ::

kockaje & štekanje pri 1/.25 za 50EUR? ne hvala!
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

kitaj ::

Mene pa je T-2 tri mesece neuspešno priklapljal na net preko parice, ki je prej (Volja) in kasneje (Amis) brez težav prenašala podatke.
Glede na zmedo, ki vlada v firmi se nič ne čudim, da je na robu stečaja.

xyxyxyxy ::

matejdro je izjavil:

V izjavi je moč prebrati, da je razlog za zahtevek neplačevanje obveznosti do Telekoma Slovenije, ki se jim T2 izmika od leta 2008


Ali po domače: znebimo se konkurence.


Jah lej, zadeva je povsem preprosta. Če niso plačilno sposobni, potem naj gredo v stečaj. 13 milijonov ni malo denarja, se ti ne zdi? Poleg tega se še več kot dve leti izmikajo plačilu, lol. Ko pa jaz ne bom plačal položnice, jih bom imel pa takoj za vratom. Banda.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: xyxyxyxy ()

_Dormage_ ::

A ma cerkev še kej z T2-jem? (Ze dolgo ne sledim)8-O

crazyLIKEme ::

Blazz je izjavil:

Hardstyle je izjavil:

Goldee je izjavil:

M-XXXX je izjavil:

matejdro je izjavil:

V izjavi je moč prebrati, da je razlog za zahtevek neplačevanje obveznosti do Telekoma Slovenije, ki se jim T2 izmika od leta 2008


Ali po domače: znebimo se konkurence.

Še bolj po domače pa: PLAČAJ!


This.


Agree ampak...

Sodišče se naj razjasni o tožbi, ki jo je vložilo podjetje t2, da je siol(telekom) zavračal vloge za priklop T2 z izgovorom da ni možno oz. da je vse zasedeno. Siol(telekom) paketi pa so bli možni! Preko iste vrvice...


Hardstyle, ne boš verjel točno to se je meni zgodilo pred 2-3 leti. Sem hotel t-2 internet in je Siol rekel da ni paric, nato sem klical siol in naročil paket in 1 teden za tem so mi ga pršli postavt (no so ga hotl), sm jih poslal v 3 p**** ;)


Pr nam tudi Siol-ovci niso dovolil da bi mel internet od najprej Amisa in potem še t-2. Hvala soncu za kabelsko :D
http://crazyl1keme.deviantart.com/

jlpktnst ::

kitaj je izjavil:

Mene pa je T-2 tri mesece neuspešno priklapljal na net preko parice, ki je prej (Volja) in kasneje (Amis) brez težav prenašala podatke.
Glede na zmedo, ki vlada v firmi se nič ne čudim, da je na robu stečaja.


Problem pri nas je da telekom zganja nelojalno konkurenco. In telekom kot državna firma.

Torej državna firma ki bi morala delat v prid državi in državljanom LUPI državljane z nelojalno konkurenco. Že od vsega začetka ovirajo T-2 in glede tega se nič ne naredi. Treba bi blo spravit skoz eno ekspres tožbo, da telekom plača T-2 10 miljonov €. In ker bi potem bila oba v k** bi lepo država razbila vse na 3 firme, odkupila infrastrukturo za posebno firmo (ala elektro), t2 in siol gresta pa na svoje.

Na žalost pa je pri nas glavno da se ljudje pri koritu mastijo, raja ga pa naj**. Očitno bodo šle cene storitev v nebo.

whatever ::

Kaj T-2 ponuja svoje storitve tudi preko Telekomove infrastrukture?
Veliko jih je notri, še več jih je pa zunaj.
Bilijarde v šole! - Ivan Kramberger
Abnormal behaviour of abnormal brain makes me normal.

MrStein ::

xyxyxyxy je izjavil:


Jah lej, zadeva je povsem preprosta. Če niso plačilno sposobni, potem naj gredo v stečaj. 13 milijonov ni malo denarja, se ti ne zdi?

Odvisno od perspektive. Telekom ima skoraj milijardo EUR prometa na leto.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

tommy boy ::

Meni v ljubljani v stanovanju so tudi rekli, da ne dovolijo priklop T-2 s strani siola, da imam pa lahko njihov internet. Sem jim rekel, samo ne hvala ker me ne mika plačevat 30EUR za 1/256 povezavo.

Se pravi telekom se hoče znebiti konkurence in potem smo ga naj***li vsi od zadnjega do prvega.

T-2 je zakon.;)

jlpktnst ::

tommy boy je izjavil:

Meni v ljubljani v stanovanju so tudi rekli, da ne dovolijo priklop T-2 s strani siola, da imam pa lahko njihov internet. Sem jim rekel, samo ne hvala ker me ne mika plačevat 30EUR za 1/256 povezavo.

Se pravi telekom se hoče znebiti konkurence in potem smo ga naj***li vsi od zadnjega do prvega.

T-2 je zakon.;)


No vidiš, kako si lahko sploh to dovolijo?

MrStein ::

whatever je izjavil:

Kaj T-2 ponuja svoje storitve tudi preko Telekomove infrastrukture?

Telefonske žice. A jih ne poznaš??? ;)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

whatever ::

Aja, valda, sam centrala je njihova.:P
Veliko jih je notri, še več jih je pa zunaj.
Bilijarde v šole! - Ivan Kramberger
Abnormal behaviour of abnormal brain makes me normal.

tommy boy ::

jlpktnst je izjavil:

tommy boy je izjavil:

Meni v ljubljani v stanovanju so tudi rekli, da ne dovolijo priklop T-2 s strani siola, da imam pa lahko njihov internet. Sem jim rekel, samo ne hvala ker me ne mika plačevat 30EUR za 1/256 povezavo.

Se pravi telekom se hoče znebiti konkurence in potem smo ga naj***li vsi od zadnjega do prvega.

T-2 je zakon.;)


No vidiš, kako si lahko sploh to dovolijo?


Pač imajo izgleda svojo povezavo ali kaj (beri: monopol nad povezavami)..takrat me je že mikalo, da bi poklical na kakšen urad za varuha konkurence al kaj je že. Samo se mi ni dalo nategovat s telekomom, tako da sem jih rajši odslovil po hitrem postopku.

CWIZO ::

nodes je izjavil:

@ALIEn3001
ne boš verjel pri nas imajo optiko napeljano po vseh hribih in grapah

kot je naprimer Davča najbolj raztresena vas v slo...Spodnje Dajne..par hiš nekje pod Sorško planino itd...

boš potreboval kar mal svojo lokalno oblast pocukat


Dobro za vas. Mi v pisarni na pržanu (par sto metrov stran od celovške) ne moremo met optike, ne na T-2 (kjer smo trenutno) ne na siol-u. Pokritost my ass.
hancic.info
I can't uninstall it, there seems to be some kind of "Uninstall Shield"...

Poldi112 ::

tommy boy je izjavil:

Meni v ljubljani v stanovanju so tudi rekli, da ne dovolijo priklop T-2 s strani siola, da imam pa lahko njihov internet. Sem jim rekel, samo ne hvala ker me ne mika plačevat 30EUR za 1/256 povezavo.

Se pravi telekom se hoče znebiti konkurence in potem smo ga naj***li vsi od zadnjega do prvega.

T-2 je zakon.;)


Za Telekomovo oviranje konkurence obstaja druga tema. Ta je o tem, kako ima T-2 na račun Telekoma nizko ceno storitve in kako je Telekom veliki grdi monopolist, ki nesramno zahteva, da mu t-2 plača za opravljeno storitev.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

s1m0n ::

Nevem kaj se ta Telekom gre :) Hočejo, da je vse njihovo, ravnajo z uporabniki kot marionetami.
Prej imel SiOL katastrofa od katastrofe, zdaj na T2 kaki 2 leti niti enega problema v 2 letah :) To je internet!

CWIZO ::

s1m0n je izjavil:

zdaj na T2 kaki 2 leti niti enega problema v 2 letah :) To je internet!


Nažalost se ne morem strinjati. Kako leto in pol je bilo vse vredu. Niti enega problema (razen tega da so rabli en (1!!!) mesec da so priklopili podjetje!!!). Zadnji mesec pa skoz neki serje. Na random vrže dol za par minut (vse od minute do pol ure), včasih kar za brezveze začne delati počasi itd. Podpora njihova je pa še bolj v kurcu kot na siolu. Imajo stalno prakso da ko je nekaj narobe jih ne dobiš na telefon, ko pa popravijo so pa magično vsi operaterji navoljo. Doma, kjer imam siol, pa moram mogoče 4x na leto reštartat modem in to je to. Dela ko urca, brez problema.
hancic.info
I can't uninstall it, there seems to be some kind of "Uninstall Shield"...

NoName ::

js sm 99% preprican, da ce nebi bilo T-2 in morebiti katerega drugega ponudnika se zdaj nebi blo tako konkurencnih cen na podrocju sirokopasovnega dostopa, kaj sele taksne ftth pokritosti, ki se lahko kosa z marsikatero drugo drzavo. upam, da se t-2 zvlece pa pokasira tistih 10^8EUR od TS, ki so jih itak dolzni.
I can see dumb people...They're all around us... Look, they're even on this forum!

Poldi112 ::

Vse res, samo malo smešno je, da T-2 kuje v zvezde, ko je pa očitno, da nizko ceno dosegajo na račun partnerjev. Tudi Telekoma. V bistvu vam ravno osovraženi Telekom neprostovoljno kreditira vašo poceni optiko :)
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

LexLuthor ::

Haha, istočasno ima T-2 napram Telekomu vloženo tožbo za 10-kratnik te vsote, tako da....
www.pasice.si

Gregor P ::

Bil sem neizmerno vesel, ko je prišel T-2 in končno predramil telekomunikacijski trg ter ponudil poceni paket brez kakršnekoli vezave (da tudi to drugo je bilo zame pomembno, da lahko grem kadarkoli hočem).

Glede samega delovanja nimam nekih večjih pritožb; že od vsega začetka pa sem se zavedal, da se na njihovo podporo pač ne morem zanesti (v bistvu je zame zgolj pomembna informacija, ali je težava na njihovi strani, ali pri meni, da jo pač lažje sam odpravim:D).
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zheegec ::

LexLuthor je izjavil:

Haha, istočasno ima T-2 napram Telekomu vloženo tožbo za 10-kratnik te vsote, tako da....

Jah tožba lahko gre čez, lahko pa tudi ne. Dolg je pa dolg...
Sicer je logično, da bi se Telekom z veseljem znebil T-2, ampak T-2 je pa tudi butast, da jim da sam tako dober razlog.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

RejZoR ::

Ko pa je Telekom T-2ju neutemeljeno zavračal priključke pa nobenega ne moti?
Upam, da se s T-2 ne b zgodilo nič, ker s trapastim Telekomom nimam namena imet več opravka. Eni navadni nateguni s svojimi cenami in storitvami. Najprej so nas nategovali z ISDN-jem, potem z zasoljeno dragim 1Mbps netom. Kaj bo naslenje?
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

WarpedGone ::

Sicer je logično, da bi se Telekom z veseljem znebil T-2, ampak T-2 je pa tudi butast, da jim da sam tako dober razlog.

Kar je dober razlog, da ne verjameš v 100% napisanemu in se vzdržiš prehitrih sodb.
Zbogom in hvala za vse ribe

Bor H ::

Heh, jaz imam zadnjih 10 let siol (od isdnja preko adsla na vdsl), imel sem nekaj problemov ampak zdej vse laufa kot mora. Cene so visoke, ampak će želiš pri konkurenci (sem preverjal in amis in t2) enako programsko shemo in telefon + vsaj 4mbit na xDSL se cena zanemarljivo razlikuje med njimi.

Kot pa že rečeno, zlobni zlobni telekom ker hoče dobiti plačane račune, le kako si to dovoljo ane.

NoName ::

še pomnite, tovariši, ko smo morali za prvi ADSL priključek pri Telekomu odšteti bajne vsote za priključnino ISDN, nato pa še priključnino ADSL ter kakšen je bil mesečni znesek za 1/256? mislim, da je bil študentski paket 1/256 takratnih 7000 SIT, kar je zdaj ~30EUR...
I can see dumb people...They're all around us... Look, they're even on this forum!

Rias Gremory ::

upam da se bojo rešl somehow, ker res use dela tako kot mora. :)
Lp
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

dwinxp ::

Se strinjam tukaj da je Telekom velik monopolist, ter bi se rad resil konkurence... Vendar je treba tukaj tudi nekaj reci... Zaradi teh dolgov ostalih podjetij ne samo T-2-ja...nasrkamo mi uporabniki Siol storitev, ki nam visajo cene zato da lahko imate vi ostali optiko in vdsl skoraj zastonj. Ni ravno fer... drugega pa itak kjer zivimo ne moremo imeti razen se amisa, ki pa sploh ne ponuja 4mbit/s interneta s televizijo ter telefonom... tukaj ima pa spet telekom prste vmes ter ne zastopim zakaj amis ne more imeti enake hitrosti prenosa podatkov kot ima siol na enaki parici na enaki razdalji do centrale...

Upam na kaksno novo tehnologijo varjanta LTE ali pa WiMax s katero bi lahko nadomestili ta Siol, na krajih kjer optike ne bo se zelo veliko casa...Zelo velik potencial vidim v brezzicnih povezavah v pokrajnah... v mestah itak ni problem ker je ze skoraj povsod optika napeljana...Ja no pustimo se presenetit, lahko pa kak big money guy kupi t-2 pa bojo tudi za nas poskrbeli... bi bilo lepo... ampak za 1x samo v sanjah, tako, da pac moremo placevati kar siol hoce met... ce hocemo met kaj od televizije in interneta...

jlpktnst ::

dwinxp je izjavil:

Se strinjam tukaj da je Telekom velik monopolist, ter bi se rad resil konkurence... Vendar je treba tukaj tudi nekaj reci... Zaradi teh dolgov ostalih podjetij ne samo T-2-ja...nasrkamo mi uporabniki Siol storitev, ki nam visajo cene zato da lahko imate vi ostali optiko in vdsl skoraj zastonj. Ni ravno fer... drugega pa itak kjer zivimo ne moremo imeti razen se amisa, ki pa sploh ne ponuja 4mbit/s interneta s televizijo ter telefonom... tukaj ima pa spet telekom prste vmes ter ne zastopim zakaj amis ne more imeti enake hitrosti prenosa podatkov kot ima siol na enaki parici na enaki razdalji do centrale...

Upam na kaksno novo tehnologijo varjanta LTE ali pa WiMax s katero bi lahko nadomestili ta Siol, na krajih kjer optike ne bo se zelo veliko casa...Zelo velik potencial vidim v brezzicnih povezavah v pokrajnah... v mestah itak ni problem ker je ze skoraj povsod optika napeljana...Ja no pustimo se presenetit, lahko pa kak big money guy kupi t-2 pa bojo tudi za nas poskrbeli... bi bilo lepo... ampak za 1x samo v sanjah, tako, da pac moremo placevati kar siol hoce met... ce hocemo met kaj od televizije in interneta...


Pa si ziher da je to sploh vse res?

Pa se mogoče zavedaš da je TELEKOM državno podjetje in torej last vseh nas? Da je bla infrastruktura itak postavljena za časa bivše juge na roke... zdej pa to plačujemo enim kapitalističnim direktorjem? Bogve kam gre denar iz telekoma... v katere luknje curlja. Ker cene imajo zasoljene, pa strank imajo še vedno ogromno. Pa seveda nelojalna konkurenca ki lupi slovence.

Pa itak nihče nič ne bo naredil... slejkoprej se bo t-2 stegnil in bomo lahko imeli 1/256 za 50€ na mesec, se že veselim.

particle ::

Zaradi teh dolgov ostalih podjetij ne samo T-2-ja...nasrkamo mi uporabniki Siol storitev, ki nam visajo cene zato da lahko imate vi ostali optiko in vdsl skoraj zastonj. Ni ravno fer...



Yeah, yeah... cool story bro..

ozbolt ::

nodes je izjavil:

@ALIEn3001
ne boš verjel pri nas imajo optiko napeljano po vseh hribih in grapah

kot je naprimer Davča najbolj raztresena vas v slo...Spodnje Dajne..par hiš nekje pod Sorško planino itd...

boš potreboval kar mal svojo lokalno oblast pocukat


Stari kk vam je pa to uspelo? Koliko podpisov ste zbrali? Koliko lokalih veljakov podkupili? Res me zanima ker to resnično potrebujemo tudi na Cerkljanskem...
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ustavno sodišče razveljavilo sklep o uvedbi stečajnega postopka T-2

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
2512818 (1089) bbbbbb2015
»

T-2 gre v stečaj (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
8838519 (29557) MrStein
»

T-2 ne gre v stečaj, potrjena prisilna poravnava (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
8330565 (26874) mikic007
»

Telekom Slovenije zahteva stečaj T-2 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
13139560 (31212) Hevidi

Telekom Slovenije podal predlog za stečaj T-2

Oddelek: Loža
143869 (3330) Gandalfar

Več podobnih tem