» »

Sovražniki razuma

Sovražniki razuma

1 2
3
4 5

donfilipo ::

Thomas je izjavil:

Jedro birtherstva je zarota, ali je obama rojen xx na xy.

Birtherji pravijo, da hočejo videti, kateri dohtar je to bil, saj ni šlo za rojstvo Kaligule, ampak nekoga po drugi svetovni vojni.
Plus hočejo videti še marsikaj, ampak zakaj pa ne? Sej je njihov Prezident.
Obešati ljudem, ki samo zahtevajo nekaj samoumevnega od svojega predsednika - nalepke čudaštva ... je čudaštvo.
Nepopisna solidarnost z Obamo, da mu ni treba svojim podložnikom nič pojasnjevati ... to je pa nekaj zloslutnega.
Kva tebe boli, če jaz pravim - a veš da eni Američani hočejo Obamin rojstni list in vse druge dokumente, pa doslej še tega niso zvedeli, kako je bilo tistemu dohtarju ime in kaktera bolnica je bila?
Kaj to TEBE boli ?
Če bi trdil, da je imel Bush ture po riti ... bi rekel, zanimivo.
Ne pa, da Bush sigurno ni imel turov in da mu ni treba kazati riti in tko naprej.


Pa ja naj vidijo. Ampak point je v tem, da nočete videti. Tu je point. Birtherji nikoli ne boste videli teh dokumetov in dejstev, ker jih v bistvu nočete. In kaj mene tu boli?
Golo pezdekovstvo in nič drugega. Pretvarjanje.
Drugače imam pa dovolj drugih resnih reči za razmišljat, na katere niti Obama niti Bush niti McCain ali Palinova nimata nobenega vpliva.
In kar se Busha tiče, sigurno nisi dobro predvidel;((;((
Rekel bi: 'to z ritjo ni kriza. Kriza je luknja v glavi';((;((
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

WarpedGone ::

Ampak point je v tem, da nočete videti.

?
Od tebe sem pričakoval več iskrenosti...
Zbogom in hvala za vse ribe

Okapi ::

Ti veš več kot vsi ta pametni skupaj, ker veš komu lahko zaupaš in veš, da zaupaš samo tistim, ki imajo 100% prav. Frajer, ni kaj.
Evo, teh 100% si že spet uspela po nemarnem podtaknit>:D

In ja, precej dobro mi uspeva ugotavljati, komu (in kaj) lahko zaupam, in komu ne. Zato ne zapadam v razne birtherske blodnje, kot nekateri.

Me pa, ko smo že ravno pri tem, zanima, kako se ti odločaš, kaj drži in kaj ne, če nobenemu ne zaupaš? Si sama objadrala svet, ker nikomur "slepo" ne verjameš, da je Zemlja okrogla, ali dopuščaš možnost, da imajo flat earherji morda prav? "Slepo" zaupaš Nasi, ali dopuščaš možnost, da so bili pristanki na Luni ponarejeni?

O pa še kako rabijo farmacevti dohtarja.
Thomas ti je hotel povedati, da mi ne bi potrebovali zdravnikov, če ne bi bilo farmacevtov. Ker itak ne bi imeli kaj početi - kakšno zadevo bi lahko odrezali, in molili, da se rana ne bo zagnojila.

O.

donfilipo ::

WarpedGone je izjavil:

Ampak point je v tem, da nočete videti.

?
Od tebe sem pričakoval več iskrenosti...


Si moj klinac. To ti baši staro mamo.
Obama je BC kazal, objavil na netu, več mu ni treba, ker mu birtherji delajo samo zastonj reklamo. To je resnica...po moje;((
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

Double_J ::

Obama je nadpovprečno veliko objavil glede na ostale, tako pač je. Sej to se z googlom preveri.
Dve šivanki...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Double_J ()

nevone ::

Me pa, ko smo že ravno pri tem, zanima, kako se ti odločaš, kaj drži in kaj ne, če nobenemu ne zaupaš? Si sama objadrala svet, ker nikomur "slepo" ne verjameš, da je Zemlja okrogla, ali dopuščaš možnost, da imajo flat earherji morda prav? "Slepo" zaupaš Nasi, ali dopuščaš možnost, da so bili pristanki na Luni ponarejeni?


Prav tako slepo zaupam marsičemu. A v teh primerih vedno pustim vrata odprta in si ne domišljam, da znam tako prekleto dobro ločiti zrno od plev zgolj po intuiciji.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

donfilipo ::

Ma klinc, če ne bi bilo toliko revnih v USA (sicer je res limit 50.000$ in si še vedno reven????), bi se še jaz pridužil tistim z obama=osama:) Možakarja v bistvu, ker je lažen levičar ne maram!!!
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: donfilipo ()

Thomas ::

Obama je BC kazal, objavil na netu, več mu ni treba


Lej. Attending dohtar se podpiše Američanom.

A bi se dalo zvedet kdo to je pri Obami? Sej če je umrl, ni tko dolgo nazaj, da bi bil pozabljen?

A je to pač le naša birtherska budalost, da bi to radi vedeli, pa nam je prav, da umiramo od svojega firbca? Ker po tvoje nas nič ne briga, naj se gonimo nekam, Obama nam je pokazal še preveč?

A se lahko brez jeze potrudiš odgovort na to?

Al pa ... kera bolnica je, ki sama prizna - Obamo smo rodili mi?

Če bil Jack Nicholson v vprašanju, zvemo lih vse. Kaj pa AKA Obama?
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thomas ()

sprasujem ::

donfilipo
Obamina reklama so na nek način birtherji. Nobelova nagrada pa skrajna sramota. Pa se ukvarjajte z njim kolikor hočete.


Okapi
Thomas ti je hotel povedati, da mi ne bi potrebovali zdravnikov, če ne bi bilo farmacevtov. Ker itak ne bi imeli kaj početi - kakšno zadevo bi lahko odrezali, in molili, da se rana ne bo zagnojila.


No sej potem naj dohtarji ne dajejo raznorazne legalne droge za psiho, Ker delež tovrstnih "zdravil" se vztrajno povečuje. Od farmacije verjamem domači lekarni - naravi, ki je bile skozi stoletja preverjena.


Največji sovražniki razuma so pravila.

Okapi ::

in si ne domišljam, da znam tako prekleto dobro ločiti zrno od plev zgolj po intuiciji.
Evo, že spet;(( Od kje si zdaj privlekla intuicijo. Jaz svojega zaupanja ne temeljim na intuiciji, ampak na informacijah, učenju, znanju, izkušnjah, pameti ... In na osnovi tega mi gre ločevanje zrna od plev kar dobro od rok.8-)

O.

donfilipo ::

Jack Nicholson bi povedal enkrat okajen. Drugič malce drugače, trezen. V tretje bi vas poslal u tri pizde. Toliko sem ga gledal in preko ekrana 'spoznal'. Obama je pa spreten in izkorišča vašo zastonj reklamo!!!!

Zastopi vendar da natolcevanja in naša ugibanja o rojstvu ne vplivajo na rezultat. Kvečjemu mu delajo reklamo, ker izpademo, ali norci ali rasisti. Sem izgubil 2 popoldneva za to budalost, najmanj. In prišel do sklepa, da odloča birokratski zapis. That's it!
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

guest #44 ::

Okapi je izjavil:

Najemodajalec, ki mi je grozil z izselitvijo, če ne izklopim wi-fi routerja in neham uporabljati brezžično tipkovnico. Ker moti pretok Chija
To je pa ja preprosto rešiti. Na glavo mu daš kapo iz staniola>:D

OK, bolj "resno" - zraven routerja daš en velik kristal in mu razložiš, da vsak erg negativne energije spremeni v šest ergov pozitivne.

O.


Lol, nice one!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: guest #44 ()

donfilipo ::

sprasujem je izjavil:

donfilipo
Obamina reklama so na nek način birtherji. Nobelova nagrada pa skrajna sramota. Pa se ukvarjajte z njim kolikor hočete.


Saj zato mi gre pa na k....Ker je Sorozsova podvala, kao levičar. Gre lepo za normalnega desničarja, z nekaj za ameriko liberalnih in morda celo etičnih revolucij. Konec koncev je le prvi obarvani predsednik...ampak to tudi ni noben izgovor za njegovo farbanje!;((
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: donfilipo ()

Thomas ::

Desničar, levičar, kristjan, musliman - nepomembno.

Znamenit je po tem, da se še za dohtarja prisotnega ob rojstvu, ne ve.

In da "mu je to za reklamo". Da eni iščejo takšen za lase privlečen alibi zanj.

To je čudež.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

donfilipo ::

Niti ne. On ne rabi nobenega alibija. On je predsednik! Je pa precej žalostno, da ne uvidite, da vi rabite trden dokaz, da je prevarant in da je ponaredil rojstne podatke. On in njegova mama...in morda še kdo vpleten. E za to pa ni pravih korenin:) Toliko pa že vidim. Samo zastonj reklama.
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

guest #44 ::

Bil sem nekoč (kratkotrajen) član NET-a...network of european technocrats ali neki v tem smislu. Zdej so se preimenovali v nekaj drugega, ker ne najdem več njihove strani.

Kaj manite, falirana smer?

Teknokratska meritokracija?

nevone ::

Jaz svojega zaupanja ne temeljim na intuiciji, ampak na informacijah, učenju, znanju, izkušnjah, pameti


Kaj pa misliš, da ti prižge rdečo luč? To dela intuicija, nakar se ti potem odločiš, ali se boš s to rdečo lučjo ukvarjal, ali jo boš zanemaril ali pa jo celo poskušal spremniti v zeleno.

Intuicija pa dela podzavestno na podlagi podatkov, ki jih strpaš v možgane in potem sugerira človeku njegova nadaljna ravnanja in razmišljanja, ki jih pa človek včasih bolj včasih manj intenzivno potem še zavestno prečekira.

Zaupanju intuiciji se pa reče potem samozavest, ki pa ni nujno sorazmerno odvisna od pravilnosti stališč. Ker stališča so spet odvisna od tega, koliko zaupanja si imel v posamezna podstališča, ki so romala v tvojo glavo.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

Thomas ::

Predsednik Amerike. Pa ni bolnice na ozemlju USA kjer bi se pohvalili - pri nas se je rodil!

Ni gospodinje, ki bi rekla - moj očka je bil dohtar, ki ga je pomagal spraviti na svet.

No, če to mirne duše požreš in si srdit na tiste ki ne požremo - potem ti una "intuitivna rdeča luč", o kateri mensezdi zdej piše nevone - ne funcijona.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

sprasujem ::

http://www.delo.si/clanek/65577

V takem primeru sem ponosen glede svojega horoskopskega znamenja.:))

Zgodovina sprememb…

whatever ::

Thomas je izjavil:

Predsednik Amerike. Pa ni bolnice na ozemlju USA kjer bi se pohvalili - pri nas se je rodil!

Ni gospodinje, ki bi rekla - moj očka je bil dohtar, ki ga je pomagal spraviti na svet.

No, če to mirne duše požreš in si srdit na tiste ki ne požremo - potem ti una "intuitivna rdeča luč", o kateri mensezdi zdej piše nevone - ne funcijona.


Mogoče so se pri Bushu s tem hvalili preveč naglas, pa zdaj pri Obami ne želijo ponoviti napake...>:D

donfilipo ::

Thomas je izjavil:

Predsednik Amerike. Pa ni bolnice na ozemlju USA kjer bi se pohvalili - pri nas se je rodil!
Ni gospodinje, ki bi rekla - moj očka je bil dohtar, ki ga je pomagal spraviti na svet.
No, če to mirne duše požreš in si srdit na tiste ki ne požremo - potem ti una "intuitivna rdeča luč", o kateri mensezdi zdej piše nevone - ne funcijona.


Ajoj pozabljaš da je bila moja mama babica. In klinac ve, koga vse je spravila na svet. Še manj ornitolog, ki je ponavadi spal;((Tudi, če bi bil med njimi Janša, bi bilo skoraj nemogoče, da bi to vedela. Ve za tiste iz najuglednejših družin, ki so pripravili bogata darila!!! In sorodnike in znance večinoma:) S tem da za Obamo, sem celo zasledil, da so nekateri potrdili zapis o rojstvu. Ampak ne. Dobro. Potem pa ne.
I give my case up. Vtrajam na tem kar vseskozi trdim. Spremenili ne boste čisto nič. Obama bo ostal predsednik. In za druge volitve mu boste dodali še kakih 3000 glasov.
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

Double_J ::

Pa tudi slike ni od Obame iz collega ane Thomas?:D

Sicer pa si ti itak zagotavljal, da ne more postati predsednik, če ne bo tega pokazal. In si imel spet narobe.
Dve šivanki...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Double_J ()

Thomas ::

James Earl "Jimmy" Carter, our 39th president, was born at the Wise Clinic in Plains, Ga. on October 1, 1924, making him the first U.S. president to be born

[Bush] Born in Yale New Haven Hospital - New Haven, CT; the same hospital actor Girard Swan was born in - who is also the first cousin of current FBI Director Robert S. Mueller III.

. Bill Clinton was born - the Julia Chester Hospital in Hope





Who the fuck is Swan? Ampak ni v tem point. Point je v tem, da v senci kakšne karizme - tokrat Obamine - ljudje postanejo dost submisivni. Nočejo ugovarjat Obami - poglejte teledva - donfilipo in JJ-ja. Rajš duovičita na moj račun, kot da bi rekla - hm, ni bolnice!
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Double_J ::

To ne bo res, ne strinjam se z Obamino politiko, torej napačna diagnoza.
Dve šivanki...

Thomas ::

Sicer pa si ti itak zagotavljal, da ne more postati predsednik, če ne bo tega pokazal. In si imel spet narobe.


Sem bil prepričan, da niso taki loleki. Žal so.

Me je pa izučilo - tebe kaj izuči? Od tistega, kar nimaš prav?

Al maš vedno vse?
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Okapi ::

To je čudež.
Bolj je čudež, kako nekateri načeloma bistri ljudje povsem izgubijo sposobnost za racionalno in logično razmišljanje.

Ker racionalen človek se ob tem vpraša, kako je mogoče, da bi lahko Obama pretental najprej vse svoje nasprotnike v demokratski stranki, potem pa še vse republikance, ki jim je vsem veliko bolj v interesu, da dokažejo, da Obama ni rojen na Havajih, kot povprečnemu birtherju, in imajo tudi neprimerno več virov, moči in vpliva, da bi jim to uspelo, če bi se dalo.

Če so ga ti sprejeli kot legitimnega ameriškega predsednika, je edini racionalni sklep, da dejansko je. Zakaj ne vemo, kdo je bil porodničar, je zato povsem nepomembno. Mogoče je bil rojen v zavetišču za narkomane, ali pa v bordelu, in noče tega povedati.

Kaj pa misliš, da ti prižge rdečo luč? To dela intuicija,
Očitno drugače razumeva besedo intuicija. Jaz o neki trditvi razmislim, jo v mislih analiziram, in na osnovi te analize, ki je seveda lahko tudi zelo hitra, se mi prižge ali ne prižge rdeča luč. Vedno znam natančno utemeljiti, zakaj se mi neka trditev zdi sumljiva. Jaz besedo intuicija razumem v pomenu, da ne znaš racionalno utemeljiti, zakaj si se za nekaj odločil.

O.

Double_J ::

Me je pa izučilo - tebe kaj izuči? Od tistega, kar nimaš prav?


Jah tle si eksplicitno izrazil, da maš gotovo napake, ki bi se jih rad losal, tako da zdej vsi pomagamo po svojih močeh.;)
Dve šivanki...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Double_J ()

Thomas ::

ne strinjam se z Obamino politiko, torej napačna diagnoza


Karizma je močnejša zadeva. Lahko se ne strinjaš, še vedno si pa pod spellom.

Mogoče je bil rojen v zavetišču za narkomane, ali pa v bordelu, in noče tega povedati.


Tudi to se meni zdi mogoče. Komot.

Jaz ne pravim da vem kako je bilo, jaz pravim da ne vem. Razumno tehtam možnosti in me histerija okoli mene ne moti tako, da bi zgubil razsodnost.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thomas ()

donfilipo ::

Thomas je izjavil:

James Earl "Jimmy" Carter, our 39th president, was born at the Wise Clinic in Plains, Ga. on October 1, 1924, making him the first U.S. president to be born
[Bush] Born in Yale New Haven Hospital - New Haven, CT; the same hospital actor Girard Swan was born in - who is also the first cousin of current FBI Director Robert S. Mueller III.
. Bill Clinton was born - the Julia Chester Hospital in Hope


Who the fuck is Swan? Ampak ni v tem point. Point je v tem, da v senci kakšne karizme - tokrat Obamine - ljudje postanejo dost submisivni. Nočejo ugovarjat Obami - poglejte teledva - donfilipo in JJ-ja. Rajš duovičita na moj račun, kot da bi rekla - hm, ni bolnice!


Ja pa ja de. Suvbmisivnost per eksampel:) Kar tresem se pred njim. In kaj ti predlagaš. Da se pridružim gibanju obama=osama, ker mi je birterstvo preglupo, in mu pomagam loviti glasove? Ja pa ne bom, ker je lažen levičar!
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

Double_J ::

Če so ga ti sprejeli kot legitimnega ameriškega predsednika, je edini racionalni sklep, da dejansko je. Zakaj ne vemo, kdo je bil porodničar, je zato povsem nepomembno. Mogoče je bil rojen v zavetišču za narkomane, ali pa v bordelu, in noče tega povedati.


Že bolj verjetno, kot da bi 18letna mama šla rojevat v Afriko.
Dve šivanki...

Thomas ::

Predlagam, da sprevidiš, da je čudno, kako se nobena bolnica ne bori za čast, da je spravila Prezidenta na svet.

Kaj pa iz tega dejstva vse lahko sledi ... je pa zagonetno. Marsikaj je možno. Lahko se je rodil v rešilcu ki mu je počila guma nekje v kakšnem anansovem nasadu, pa so to nekako "odrinili"

Kaj veš.

Že bolj verjetno, kot da bi 18letna mama šla rojevat v Afriko.


Ni izključeno niti to. Racionalni NE VE kaj je bilo, iracionalni pa kupi "prevailing view" o karizmi. Mu grejo na jetra "bolj cinični".

tako da zdej vsi pomagamo po svojih močeh


Hja, potem pa moram jaz tebi pomagat iz zablod.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Double_J ::

Ampak o muslimanstvu bi pa tudi lahko debatirali. Ne moti ga, da vojska uničuje Biblijo, medtem ko se ostro odzove zgolj na napoved zažiga Korana, kot tipičen musliman? Podpira gradnjo islamskega centra, ki na tistem mestu povzroča konflikte, proti katerim naj bi se boril. To je veliko indicev. Očitno nisem pod spellom karizme, če se nekaj takega sprašujem?

Dve šivanki...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Double_J ()

whatever ::

Double_J je izjavil:

Ne moti ga, da vojska uničuje Biblijo,


To ni OK.

medtem ko se ostro odzove zgolj na napoved zažiga Korana, kot tipičen musliman?


To je OK.

Thomas ::

Precej milijonov, vas kot en mož stopi v obrambo možu, ki pravi, da se je rodil v Kapolani Medical Center ... un Medikal Center pa ne bev in ne mev.

Vi možu verjamete. Vi pravite dvomljivcem - joj kako ste to eni zahojeni rednexi! Rasisti presneti!

JJ pa iz vrste ven in - Obama je musliman!
:O
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

whatever ::

Boljši predsednik je že kot Bush. That's all that matters.

Okapi ::

Racionalni NE VE kaj je bilo, iracionalni pa kupi "prevailing view" o karizmi.
Racionalni ne ve, kaj je bilo, ampak na osnovi vseh dostopnih podatkov sklepa, da ni bilo nič takega, kar bi mu onemogočilo legitimno postati predsednik. Iracionalni pa prav tako ne ve, kaj je bilo, vendar dopušče tudi vse različne fantastične teorije.

Je čisto isto kot pri NLP. Racionalist ne ve, kaj je videl, ampak je vseeno povsem prepričan, da nisem videl letečega krožnika nezemljanov. Oni drugi pa iracionalno zahteva dokaz, da tista luč na nebu ni bila leteči krožnik.

O.

donfilipo ::

Konec konec nas boli patka...ampak vseeno basanje in nategovanje in napačno napovedovanje, na najbolj butastih zarotah, je pa včasih too much. Zakaj ga pa za vraga potem ne impeachate za boga!!! Če je prevarant 1 klase! Ker ni pravice? Ker so tudi sodniki vsi pod nekakšnim čarom??? Sorry nakladaš.
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

Thomas ::

Kaj je butasta zarota? Da ni bolnice?

In ker zgodba še ni zaključena, je vse OK.

Kam ti je padla razumnost?

Oni drugi pa iracionalno zahteva dokaz, da tista luč na nebu ni bila leteči krožnik.


Oni že. Ta pa sprašuje samo za ime bolnice. Je morda vseeno v Keniji, kakor se hvalijo po celi Afriki?
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thomas ()

donfilipo ::

Ni OK. Če so kakršnikoli realni dokazi, da je prevarant ni OK!
Raje se vprašaj kam je padla tvoja!
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

dbevfat ::

Zakaj se toliko zatikate ob Obamin rojstni list? Kot mnogo tem, je tudi ta imela potencial, pa se je izrodila v seciranje nepomembnosti, škoda časa vseh vpletenih ...
nvr2fat

Thomas ::

Moja je alive and well, donfilipo.

Mau sem jo brusil nocoj ob vaše poste. Alive and weel. Goodnight.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

guest #44 ::

dbevfat je izjavil:

Zakaj se toliko zatikate ob Obamin rojstni list? Kot mnogo tem, je tudi ta imela potencial, pa se je izrodila v seciranje nepomembnosti, škoda časa vseh vpletenih ...


Imajo orgijo...it's best to leave them be. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: guest #44 ()

Okapi ::

pa se je izrodila v seciranje nepomembnosti,
Smer, v katero se je debata razvila, je v resnici zelo poučna, tudi glede na temo "sovražniki razuma".

Thomas je prepričan, da je njegov pogled racionalen, čeprav je zelo evidentno, da ni. Prav tako je recimo marsikateri zdravilec, akupunkturist ali homeopat povsem prepričan, da razmišlja povsem racionalno, samo da ga nihče ne razume in da so vsi tisti, ki mislijo drugače, neracionalni.

O.

donfilipo ::

Thomas je izjavil:

Moja je alive and well, donfilipo.
Mau sem jo brusil nocoj ob vaše poste. Alive and weel. Goodnight.


Najbrž ja!

Zakaj se toliko zatikate ob Obamin rojstni list? Kot mnogo tem, je tudi ta imela potencial, pa se je izrodila v seciranje nepomembnosti, škoda časa vseh vpletenih ...


Ker gre za prevare in nasprotnike razuma. Ideologije in ideološke prevare so danes najbolj subtilne in mnogo nevarnejše od šloganj. Obama je samo en tak bi rekli površinski simptom. Pod tem se skriva cela paleta! Pezdekanj prevar in na koncu tudi trpjenje pri nas. Kar pa s samim birtcertifikatom obame nima veze. Le simptomi so podobni!
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

Thomas ::

Okapijev message je, kakor vedno, da je on varno na sredini črede, samo malo višje.

Potem pa razlaga ko kakšen stai ded, preživele modrosti. Ne samo preživele, niti modrosti niso. Standardni dolgčas in komformizem.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

donfilipo ::

Okapi je izjavil:


Thomas je prepričan, da je njegov pogled racionalen, čeprav je zelo evidentno, da ni. Prav tako je recimo marsikateri zdravilec, akupunkturist ali homeopat povsem prepričan, da razmišlja povsem racionalno, samo da ga nihče ne razume in da so vsi tisti, ki mislijo drugače, neracionalni.
O.


Poznam kar nekaj homeopatov in vedo, da varajo (mam 2 soseda:) a mislijo, da jim je misija pozitivna. Ideološko varanje bi rekli. Ker Thomasa poznam, bi si skoraj upal trditi isto. Saj glede Obame je to pravzaprav mali greh. A tudi sam opažam, da mu je zadeva postala nekak ideološki sistem. Kar seveda većina lepo tiho pogoltne, on pa uživa in hrani svoj ego!;((
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

Thomas ::

A bi se vidva lahko minuto držala osrednjega faktičnega vprašanja? Katera bolnica na tem svetu nam je dala ameriškega Prezidenta? Nobena si ne lasti zasluge.

To in vaše jamčenje za to, da je to KMC v Honoluluju mi je fascinanten example (ne)razumnosti človeka.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Thomas ::

... Če pa že ni KMC, je pa gotovo ena ustavno dopustna lokacija.

To ponujate kot zagotovilo, ne da bi hoteli kaj otipljivega v dokaz. Posredni dokazi so vam dovolj, da so dvomljivci eni navadni rasisti.

Temu jaz rečemčustveni iracionalizem.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

donfilipo ::

Kdo trdi da je to KMC v Honolulu? Web. In kdo da ni? Web.
Pa vzemimo da web ni najbolj zanesljiva reč.
In kdo je dolžan te zadeve resnično preveriti?
Ameriška birokracija, ki stane x giga dolarjev.
In so preverili. Ker morajo za vsakega na nek način, vsaj simbolično ob izdaji osebne.
Ali so vsi podkupljeni, ali birokracija potrjuje Obamo, ali pa je ta z marsa in nihče ne more vedeti kje je rojen:)
To se zdaj vprašamo. Zakaj se ameriška birokracija, opozicija, McCain, Palinova ne čudi, kje je rojen?
To je fascinanten primer vijuganja iz zavajanja.
In neprestano se pozablja, da je Obama v sedlu. In da bi bilo dolžnost vseh američanov, da se ga vrže dol, če je lagal o rojstvu!!! Ne njegovo, da dokazuje bolnico in kaže rojstni list vsakemu, ki pride mimo.
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: donfilipo ()

sprasujem ::

Moja babica mora vsake toliko časa pogoltniti četrt tabletke za živce. Je takoj bolj židane volje. Pravi da dobi moč v sebi. V čem je tabletka potem drugačna od travce? Eh; stroka farmacevtov kot volk preoblečen v ovčico.

No za konec še en test razuma. Mal zarotniške matematike. Al razumske?

Zgodovina sprememb…

1 2
3
4 5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Je boljši svet sploh teoretično možen? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
11911702 (7513) feryz
»

NASA financira zasebne naslednike programa Space Shuttle (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
5819086 (17913) Bistri007
»

Wikileaks izdal Iraške dosjeje z dokazi o mučenju zapornikov in ubijanju civilistov (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / NWO
18436626 (33842) jype
»

Zakaj bo Janez Novak umrl za rakom (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
5313311 (11217) ToniT

Več podobnih tem