» »

eMULE in nje problemi

eMULE in nje problemi

||_^_|| ::

Na začetku je delala božansko! In zdej kr naenkrat bLaH. Nikamor se ne premakne. Upload skos dela, download pa en klinc. pa pri vas?

JLP ::

Zaenkrat še ni problemov sploh. Download in upload sta hitra. Dela prov lepo, velik bolš kot pa eDonkey al pa Overnet. Saj pr men.
Live long and prosper!

||_^_|| ::

na kolk maš upload omejen?

JLP ::

Nimam omejenga ne DL ne UL (v programu). Drgač je pa link nekak 1.5 Mb/s za DL pa 128 kb/s za DL.
Aja pa BTW zej zadne dni je lih pršla vn 0.20b. Tko da če še nimaš te probej upgrejdat.
Live long and prosper!

globoko grlo ::

mislm halo, itak da morš net UL omejen v sami muli, ker drgač ti zafloda celoten možni UL in ne morš DLjat

sicer je pa men tud na začetku full letela, na standardu 110K, zdej k mam pa komfort pa sam ene 40K, za popizdit, valda gre upload kokr hočš

mogoče še pr siolu kj štimajo, bom še mal počakal, drgač pa skenslam ta "komfort"

||_^_|| ::

globoko grlo: mnja..jst mam tut komfort. Sam sm glih prej neki vleku dol s 240kB/s tko da ne vem če je to to.

||_^_|| ::

eno čudno stvar sm pogruntu. Tm pr sources ni niti enga userja s celo datoteko. vtf?! samo une z drobci zmerm najde

teac ::

Jaz pa sem si danes inštaliral ta emule in tega ne kapiram.
Ko zaženem, mi napiše "No serverlistadress entry in 'adresses.dat' found. Please paste a valid serverlist address into this file in order to auto-update you serverlist"
Tam pod možnostjo, ko lahko vpišeš naslov server.met fajla sem dal link in noče oz. ne more auto-updejtat, mi vedno napiše Failed to download the serverlist form http://.....

teac ::

No, prejšnji problem sem rešil. Zdaj sem vpisal url v adresse.dat, vendar se mi emule noče povezat na nobe server:


Connecting to...xxxxxx
Error while connecting to.......xxxxxxxx
Disconnected

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: teac ()

Vanich ::

Prepiši met file od eDonkeya. Dela 100 %.
(skopiraj eDonkeyev met file v eMule folder)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Vanich ()

CirCA|PhP ::

Pa kko bi vnesu en fajl iz [neke znane S*R* strani] a fantje? Sj to vem kje sam zmer mi neki napise da ni vredu(slabo zgenerirana ed2k povezava pa tko)

Zgodovina sprememb…

BaRtMaN ::

Zjasn se.

Če maš eMulo, pejt na gumb 'Search', prilepi povezavo in klikni. Mora delat.
Povezava je v tem formatu: 'ed2k://|file|ime_datoteke|velikost v bajtih|hash|/'
Če maš eDonkeya v61, v konzolo vpiši 'dllink ed2k://|file|...|/'. Če so v imenu presledki, jih nadomesti s pikami ali _. Če je povezava dolga, raztegni konzolo, da bo povezava prišla v 1 vrsto, potem pritisni enter. Vem da se bedno sliš, a mi je pomagalo. :D

bodom ::

hehe....tocno tko!

globoko grlo ::

ej folk, a se komu kej krešira tale mula, men na XPjih se še vsako noč krešne, zdej sprobavam 22b, pa bomo vidl

Gandalfar ::



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[P2P]eMule , eDonkey, Overnet, DC++ & co. (strani: 1 2 3 469 70 71 72 )

Oddelek: Omrežja in internet
3558422636 (5920) Freakylion
»

eMule FAQ

Oddelek: Omrežja in internet
267114 (5540) Spc
»

eDonkey kralj P2P omrežij (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
559493 (7963) Eru
»

Kateri je poleg Kazaa 2.0 najboljsi?

Oddelek: Programska oprema
342517 (1791) cybermedo
»

edonkey speed

Oddelek: Omrežja in internet
191810 (1300) globoko grlo

Več podobnih tem