» »

Zajtrk v Ljubljani

Zajtrk v Ljubljani

guljox ::

Imate kakšen nasvet za zajtrk v Ljubljani? Celoten zajtrk kava/čaj + juice + omleta/kosmiči/šunka?

Dober zajterk sem jedel na šubičevi v tomatu, omleta s sirom + naraven pomarančen sok + črni čaj = 3,5€. Vendar ko sem prišel tja naslednji teden sem se skoraj zadavil z zažganimi jajci :/

popster ::

holly food blizu ctk-ja

genesiss ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: genesiss ()

guljox ::

Sem bil zadnjič v čajni hiši, je blo kar OK, jedel popečen sendvič s kozjim sirom in skodelico zelenega čaja. Pogrešal bi več sestavljenih zajtrkov, saj imajo samo čaj + toast + jogurt in kava + rogljič/muffin + sok.

Bom šel pa testirat še Hollyfood, prej nisem vedel da je to vegetarjanska okrepčevalnica. In pa Slamič B&B baje majo dobre zajtrke samo kar drago. http://www.slamic.si/index.html

guljox ::

Hollyfood je bolj kot ne nateg glede zajtrka, saj imajo samo pizzo in burek.

Tako, da sem stestiral čolnarno v tivoliju, kjer sem za 5,5EUR prejel tomato sendvič, čaj in 1dcl naravnega pomarančnega soka. Postrežba je ok okolica je pa super.

Če ma kdo še kako idejo kje je dober zajterk grem z veseljem testirat.

Spock83 ::

Mogoče ima kaj BuF na Celovški. LINK

popster ::

Hollyfood je bolj kot ne nateg glede zajtrka, saj imajo samo pizzo in burek.

jogurt, palačinko.. je pa res da je bolj za malice

genesiss ::

Tudi čajnica Gallus (ob ljubjanici, malo naprej od čajne hiše) ima nekaj za pojesti, nisem pa še sprobal.

guljox ::

Odlični plac za zajtrke je Le petit caffe zravn križank. Je sicer malo dražje ampak imajo pestro izbiro. Zadnjič sem jedel jajca z lisičkami za 3,5 EUR in nisem pojedel cele porcije pomojem so bila vsaj 3 jajca notri. Moti me edino da stane zeleni čaj brez dodatkov iz vrečke 2EUR to se mi zdi res oderuško. Je pa super zjutraj ko sije sone in lahko sediš zunaj.

V hollyfoodu ko sem bil jaz niso omenili nobene palačinke samo burek in pizzo.

BuF mi je malo daleč pa po meniju nisem zasledil nobenih zajtrkov, bom pa stestiral še drugo čajnico.

neeno ::

prvi merkator po pol francoza in deset dek poli salame, vse skup zaliješ z merkator kolo da ko rigneš 2 ure kasneje vsi vejo kaj je blo za zajtrk....

energetik ::

Ampak dalj kot od jajc, šunke in topih sendvičev pa očitno restavracije ne vidijo.

Najboljši in najcenejši zajtrk je doma. Jaz imam eno kilo sadnega mislija, par litrov jogurta pa imam zajtrk za 1 teden za par EUR.

leiito ::

Le petit cafe ima/je imel nedvomno široko izbiro, ampak ne tudi Eggs Benedict. Kdo ve kje v Ljubljani jih znajo narediti?

Aja, da bo tema relevantna, za ljubitelje kebaba - Döner kebab. Kebab kot so ga delale naše babice.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: leiito ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zajtrk (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Loža
48270382 (21883) xyz248
»

kava prekinitev trajno...

Oddelek: Loža
151412 (848) MostWanted
»

Kaj jeste?/kuhate doma?

Oddelek: Loža
466895 (5052) FTad
»

Zajtrk-najpomembnejši obrok dneva (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11822121 (19788) Bananovec
»

zajtrk

Oddelek: Loža
391560 (1560) DOOM_er

Več podobnih tem