» »

internet dostop - čičare Kranjska gora

internet dostop - čičare Kranjska gora

hidetr ::

hey,

kolegica gre za 1 teden v kranjsko goro v kraj imenovan "čičare", po telefonu so ji sporočili, da internet dostopa ni.

Zaradi narave njenega dela pa bi ga nujno potrebovala.

Kaj ji je najboljša varianta? UMTS od mobitela?

popster ::

ja če lovi mobiltel signal(telefon) je to verjetno tudi edina možnost
je pa res da je lahko tam dialup ki ga ima praktično vsak prenosnik in se sploh ne zavedajo

hidetr ::

ok hvala lepa,

ne me imeti za lenuha, sem prečekiral tudi druge forume in official site od mobitel in simobil,

toda nisem dobil zadovoljivega odgovora, in se praktično zelo laično spoznam na zadevo

kaj vse potrebuje za priklop in kolikšni so stroški le-tega, oz. bolje rečeno katero Instant Internet podatkovno napravo naj nabavi?

Adrijan0 ::

Če hoče surfat neomejeno in dobiti napravo za 1EUR se more vezat pri enem operaterju. Drugače pa se lahko preko telefona poveže na internet (če zadeva lovi). Simobil ima neko varjanto da daš 1.5EUR za 2 dni in en gb prenosa. Se pravi, če bi se danes naročil, bi plačal 1,5EUR in do jutri do 00.00 imel na voljo ta 1gb.

popster ::

baje so okoli tudi prenosniki ki ne potrebujejo zunanjega modema, daš sim notr..

hidetr ::

preko telefona samega ne bo šlo, ker gre za večjo aplikacijo, laptopa tudi nima kakšnega posebnega, bom se poskusil pozanimati o tej simobil zadevi.


Hvala vsem!

$%&/() ::

V Čičarah nimajo interneta?! Fail :D

zlobcek ::

Mobitel ima v ponudbi dan na dan internet. Plačaš 10 eur in si z "neomejenim dostopom" na netu lahko 3 dni. za 5 eur en dan za 15 pa nevem kolk.

Malo poglej. Sam sem to izkoristil zdele, ko sem bil na morju. Plačuje se z istimi karticami kot halo pakete ali kaj so že. Tisti predplačniški. Torej lahko zakupiš čas praktično na vsakem bankomatu ko se ti sprdne.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zlobcek ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Mobilni internet za telebane (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
86111456 (14880) zobnik
»

Telekom - Mobitel (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
21347671 (20213) cekr
»

Izi mobil vs Bob (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
13641990 (25037) MrStein
»

Džabest od jutri 19€ in samo 100MB vključenega prenosa (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
674223814 (191274) šernk
»

Mobitel bo podražil in spremenil naročniške pakete (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
22463431 (55558) nekikr

Več podobnih tem