» »

BB 8900 - ozadje MMS

BB 8900 - ozadje MMS

arianine ::

Imam Blackberry 8900. Do danes sem normalno prejemala MMS, sedaj pa je del, kjer so podatki o pošiljatelju, običajen (belo ozadje, črne črke), del, kjer je pripet MMS pa je črn. Če gre za sliko, je le-ta normalno vidna, tekst ob sliki pa je prav tako črn in je viden le, če ga označim (da črke postanejo bele). Nastavitev nisem spreminjala in ni mi jasno, kako je do tega prišlo. Tudi stari MMS, ki so bili prej normalno vidni, imajo spremenjeno ozadje, tako da težava verjetno ni v pošiljatelju. Prosim za pomoč, kako napraviti ozadje za MMS spet belo.

popster ::

Lakho si kaj teme spreminjala, nastavitve zaslona..
v bistvu je kjer je prosojnost je črna barva, tudi če browsaš net?

arianine ::

Nastavitev nisem spreminjala, vsaj da bi vedela ne. Ozadje je črno samo pri MMS-jih, vse ostalo funkcionira normalno. Brskala sem po nastavitvah, pa nisem našla nič pametnega. Poskusila sem z odstranitvijo baterije za pol minute, pa tudi ni nobenih sprememb. Na spletu sem našla dva uporabnika, ki sta spraševala kako odpraviti enako težavo, pa ni bilo nobenega odgovora.

popster ::

počakaj da bo odgovor ali pa nesi na popravilo in pusti nastavitve..;)

arianine ::

Očitno bo res treba nesti na servis. Na odgovor nima smisla čakati ker sta vprašanji stari že par mesecev. Zanimivo pa je, da če dam 'reply' na MMS, je le-ta normalno viden (belo ozadje mislim).


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Android 5.0 Lollipop (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
15638603 (30107) deja
»

Sms ni prišel do naslovnika?

Oddelek: Mobilne tehnologije
4013676 (12202) kunigunda
»

Stari Slo-Tech se ukinja (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Slo-Tech
29017551 (11830) Tody
»

Novi Slo-Tech: meni zelo všeč! (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Slo-Tech
68745248 (27114) Ziga Dolhar

Več podobnih tem