» »

Samsung S5230

Samsung S5230

windrop ::

Dober večer :) Danes sem kupil nov telefon omenjen v naslovu teme. Prodajalka mi je rekla, da ga naj polnim 10ur, ko sem priključil telefon v polnilec, mi je telefon kazal da je baterija že skoraj polna ( več kot 3/4 polna ). Malo sem prebral po forumih, ter eni pravijo da naj bi se baterija polnila 16 ur, eni pravijo da 2 uri, eni da je to vse odvisno od baterije, tako da res ne vem kaj naj naredim. Ima kdo izkušnje s tem ? :)

LP
Življenje je potovanje.

ircr ::

Po tem kar sem jaz slišu, se baterijo izprazne do konca in potem napolni. :) Za Nokio niso več te fore, da je treba polnit baterije, kot včasih za 16 ur...pa tut za druge verjetno isto?

windrop ::

Jaz sem ga dal zdaj polnit, pa ga bom polnil do jutra, pa kaj bo pač bo :D
Življenje je potovanje.

windrop ::

Ja pa zdaj sem potipal na pokrovček zadaj pa je čist hladen, prej pa je bil topel... Pa kaže mi, da je polna baterija, očitno se samodejno ne polni več.. A bo kaj narobe, če ga pustim vklopljenega?
Življenje je potovanje.

boyc ::

nič nebo narobe. teh novih telefonov, ni več potrebno polniti po 16 ur kot včasih. imajo nove zmogljivejše baterije. ko je baterija polna je polna. tudi nerabiš čakat da se do konca sprazni, jo lahko na polovici daš spet polnit, pa tudi nebi smelo biti kaj narobe

windrop ::

Aha, ok hvala za odgovore :)
Življenje je potovanje.

ttommy ::

Ko je kozarec vode poln-še vedno točite vodo vanj?
Gamer


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prvo polnjenje telefona

Oddelek: Pomoč in nasveti
2712420 (8055) --MiRaLdInJo
»

Li-Ion vs. Li-Poly (strani: 1 2 )

Oddelek: Znanost in tehnologija
8014251 (12816) Pyr0Beast
»

Prvo polnjenje baterije

Oddelek: Mobilne tehnologije
217427 (7011) roli
»

Sony Ericsson Z1010

Oddelek: Mobilne tehnologije
191756 (1451) Caligula
»

Prvo polnjnje GSM-a - zakaj 16 ur?

Oddelek: Loža
264677 (3836) boych

Več podobnih tem