» »

LG 32LH3000

LG 32LH3000

Kepica ::

Nabavil bom LG LH3000 (pričakujem ga danes ali jutri), malo starejši model ampak po primerjanju z vrsto drugimi v enakem ali višjem cenovnem razredu, nič slabši. Pravzaprav me je sprva pritegnila samo ugodna cena, in ko sem se spustil malo v primerjave me je tudi prepričal z lastnostmi, ki jih nudi.

Koliko sem bral tuje forume in prispevke ne gre za slab TV, me pa zanima če je kdo tukaj imel že kakšne izkušnje z tem modelom? Skrbi me samo nizka frekvenca 50Hz. Bo to problem, sploh pri prihajajočem SP2010?

BALAST ::

Tukaj je bilo postavljeno enako vprašanje.

kixs ::

Js imam ravno ta model in velikost 42". Frekvenca te ne rabi nic skrbet. Morda je fino imeti vec, ker je potem slika bolj cista. To se bolj opazi pri hitrih slikah - fuzbal, ko kamera hitro sledi igralcu ali zogi. Ampak me ne moti. Ce priklopis se kaksno konzolo ali PC, pa je potem boljse imeti navadnih 50/60Hz, ker je input lag manjsi.

Ta TV se da tudi priredit, da ti preko service USB porta in USB kljuca/diska predvaja filme/slike/mp3-je.

lp

Kepica ::

Ja to sem nekaj bral že (USB predvajanje)...preko skritega menija, do katerega ne moreš z tem dalincem?

Ravno za to me skrbi frekvenca....SP2010, sem neke vrste obsedenec z fusbalom, pa bi rad res užival. Saj ti že to dovolj pove o meni, da si grem za SP kupit nov TV. :D

Runnagain ::

Kaj pa Samsung LExxc530? Tega sem nabavil namesto LH3000 serije, ker je v akciji in spila vse direktno (brez hekanja). Cena za 32 colski model je 399, sam sem pa vzel 40 colskega, ki je bil 549 (plus 5% dobropisa, ce ima NLB Emko).

LP, Runnagain!!

zavajon ::

Odvisno od tega, kakšne oči imaš, ampak jaz imam tudi 50Hz 32" TV, sicer ne LG, ampak ko sem gledal afriško prvenstvo v fuzbalu, ki je bilo "native HD", se pravi posneto in predvajano v 1080, je izgledalo, kot da bi gledal skozi okno ;)

Kepica ::

Runnagain je izjavil:

Kaj pa Samsung LExxc530? Tega sem nabavil namesto LH3000 serije, ker je v akciji in spila vse direktno (brez hekanja). Cena za 32 colski model je 399, sam sem pa vzel 40 colskega, ki je bil 549 (plus 5% dobropisa, ce ima NLB Emko).

LP, Runnagain!!



Varjami ali ne, sem gledal tudi tega, pravzaprav sem se odločal med tem in LG, ter Philips 32PFL5604H.

Sem vse pogledal v trgovini in ni bilo neke razlike v sliki...čeprav je Philips 60Hz...pa me je na koncu vseeno prepričal LG. Nekak so splošna mnenja najbolj govorila v prid LGju. Slišal sem da LG dela ekrane za Philips in da je postal bolj zanesljiv od njega.

zavajon je izjavil:

Odvisno od tega, kakšne oči imaš, ampak jaz imam tudi 50Hz 32" TV, sicer ne LG, ampak ko sem gledal afriško prvenstvo v fuzbalu, ki je bilo "native HD", se pravi posneto in predvajano v 1080, je izgledalo, kot da bi gledal skozi okno ;)



Nevem kako naj razumem tvojo frazo, kot dobro ali kot slabo..

zavajon je izjavil:

kot da bi gledal skozi okno ;)

..ker naš pogled čez okno je sanjski! :-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kepica ()

zavajon ::

Sem mislil na gledanje skozi odprto okno, ko je slika čista ;)

specialc ::

Mislim da je LH3000, kljub temu da je že zuni nov model, vseeno vreden nakupa, sploh za svoj denar ponuja ogromno.

Kepica ::

Ja, res je fantastičen za ta denar....ker ko vidim 1000 reklam ki jih dnevno dobim in oglašujejo TVje za 600EUR, ki so kurac napram temu LGju, plus da so to cene v akcijah, se mi kar srce smeji da imam jaz to doma. :D

Imam pa eno vprašanje, TV mi je našel 130 DTV in 61 TV kanalov. TV kanali delujejo vsi vredu, DTV pa samo 12, za vse ostale bi bilo potrebno imeti CI Modul.

Kolikor sem se pozanimal, se ta CI modul dobi pri operaterju, seveda samo z sklenjeno naročnino za Digitalno TV, kar pa meni ni po godu. In zato me zanima kakšne so možnosti pri teh zadevah, saj koliko sem videl ta CI modul dobiš v prodaji za 50EUR, vendar potrebuješ še pametno kartico z ključi. O teh karticah pa ne vem nič....je to dobavljivo?

zavajon ::

Telemach ti da 2 dekodirni kartici zastonj.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Usb port na lcd tv lg (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Zvok in slika
392105141 (45585) kitka77
»

LCD LG ali Philips

Oddelek: Zvok in slika
394812 (4292) Dromar
»

Kateri LCD LED TV?? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
10069819 (55951) seljo
»

LCD ali plazma? (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
7734061 (31511) jajcar
»

LG TV in DVB -C tuner

Oddelek: Pomoč in nasveti
249733 (8869) Alexius Heristalski

Več podobnih tem