» »

Kater avto

Kater avto

«
1
2

ViperR ::

Sestra bo kmalu naredila izpit in hoče kupit avto. Jst ji mal pomagam se odloči, no pa bi vas rad vprašal ater avto se kej splača kupit? NOv ali rabljen, kaj je bolje za 1.? Za avto bi dala nekje do 10.000 evrov. Tam okoli no ni tak problem v denarju. Bolj jo skrbi, da če bi kupila prevelik avto ga ne bi znala vozit oz. težje. Avta s petimi vrati ne rabi. Kakšne ideje, lahko tudi kak link z avto.net date.

Lep pozdrav, Viper

black ice ::

Novega avta se ne splača kupovat.
Za začetek naj kupi avto polovico te vrednosti (~5000EUR). Naj ne pozabi da bo avto treba zavarovati, vzdrževati in seveda tankati. Nikdar ne veš kdaj se lahko kaj pokvari potem pa nimaš denarja za popravilo in si avtomatsko brez avtomobila.

Bo že nastopil čas, ko si bo lahko kupila nov avto. Trenutno pa naj raje da ta denar na stran.

Moja 2 centa.

T-Majo ::

Avti, ki po mojem mnenju pridejo v ožji izbor:

NOVI:
-Ford Fiesta
-VW Polo
-Opel Corsa
-Fiat Punto
-Citroen C3
-Peugeot 207

Vendar ti vsi mislim da, presegajo 10 000EUR.

Za 10 000EUR bi že verjetno dobila Peugeota 206+, ki je mešanec med 206 in 206, sprednji del in armatura je ubistvo enaka kot 207, zadnji del je pa kot 206. Kako je z motorjem in opremo pa ne vem. Mislim pa, da stane nekje slabih
11 000EUR. Prav tako dobiš Clia III brez opreme ali Clio II Storei z full opremo za 10 000EUR. Samo Storia je bolj tako; slabi materiali pa še na cesti jih je največ v sloveniji. Dobi se tudi Twingo, ki je nekaj posebnega, vendar se mi zdi predrag glede na to, kaj ponuja.

Za prvi avto bi ti svetoval rabljen. Nekje 2006 letnik je čisto optimalno. Avto je vtečen, glavni servisi so narejen, včasih še kateri garancijo ima.

Prišpara se tudi nekaj na treh vratah. So avti malo ceneje. Če ne bo delala več kot 10 000, 15 000 na leto, spoh ne glej dizlov, ki so dražji in dražji tudi za vzdrževanje.

BALAST ::

Itaq da rabljen avto, po možnosti takega, ki ga vozi v avtošoli, da se izpopolni v vožnji. Čez 3 leta pa naj si novega privošči, če bo prepričana v svoje vozniške sposobnosti.

dzinks63 ::

Za prvi avtomobil, je dovolj dober par let star dobro ohranjen rabljen avtomobil. Ruknala ali obdrsala ga bo itak, ga je še vsak in popolnoma novega je za nabiranje izkušenj škoda. Kakšen twingo bi bil kar primeren. Če je bolj temperamentna, ali pa se več vozi po ac, lahko tudi malo močnejši ali Mini?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dzinks63 ()

koyotee ::

vsekakor ne twingo, če ga bo res ruklna, se lahko slabo konča...
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

jablana ::

Vsekakor novega avta ne, sploh če je prvi. Js bi kupu en avto do 2kEUR sploh za žensko (nočem bit žaljiv ampak vem kak vozjo, no ne vse večina) dokler se ne navadi mal bolj avto kontrolrat pa take reči.

Rabljen avto za vsaj 2 leti pa ni vlke škode če ga kam nasloniš al kaj takega:D

IvoJan ::

rabljen clio je najboljše za mlado voznico.

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=381...
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: IvoJan ()

Hardstyle ::

Velikost avta ni pomembna oz. če jo že omenjaš je potreben podatek o namembnosti vozila, ali bo to samo za med vikendi po kaki vasici ali bo ga uporabljala za šolo v kakem centru mesta, kjer je problem z parkiranjem itd.

Prvo mi na pamet pamet kia ceed oz. pro ceed (ga imam tud jaz) potem hyundai i20 ali i30 in potem kak citroen c3,c4...

od rabljenih pa
Ford
Opel
Mazda

St235 ::

Bistveno je predvsem kaj si ona želi. Rabljen avto je odlična izbira ČE!!!! a.) imaš čas in možnost se zapeljat na drug konec slovenije čim prej po tistem, ko je oglas objavljen in b.) se spoznaš na avtomobile ali imaš nekoga ki bo hodil s teboj. Predvsem za novega voznika je pomembno, da ima avto, ki mu lahko zaupa in ne bo klicala avto vleke vsake tri dni.

Jaz sem se po slabi izkušnji z Clio II odločil in kot majhen družinski avto kupil Suzuki splash, cena z zvo božjo opremo (ESP, ogrevani zici...) je bila pod 10k, pa še za moj krš od Cliota so mi ponudili 3x tolk kot drugje (drugače bi kupil kio creed ali Hyunday i20, ki sta v istem cenovnem rangu samo večja). Nad vozilom sem po enem letu navdušen, ker je izjemno okreten, pregleden, prostoren in varen avtek. Bistvena pomanjkljivost je izjemno majhen prtlažnik, vendar pa ker ga 99% uporabljava dva to ne predstavlja ovire, ker so zici podrti v treh sekundah, nakladalna odprtina pa trikrat večja od cliota. PRedvsem pri majhnih(cenejših) avtih razlika med rabljenim in novim ni tako drastična kot pri večjih (dražjih) modelih.

ZdravkoČolič ::

T-Majo je izjavil:

Avti, ki po mojem mnenju pridejo v ožji izbor:


Za 10 000EUR bi že verjetno dobila Peugeota 206+, ki je mešanec med 206 in 206, sprednji del in armatura je ubistvo enaka kot 207, zadnji del je pa kot 206. Kako je z motorjem in opremo pa ne vem. Mislim pa, da stane nekje slabih


P206+ se dobi samo bencinar z 60 ali 75 konji (ostale mašine več ne dajejo not). Od ostale opreme je pa praktično samo klima in radijo. Pa še grd je. Bolj se potem splača navadnega 206 rabljenga, ki ima lahko dosti več opreme in je tudi dost lepši. Ali pa 207 rabljenga. Samo ne 1.4 16v, ker so baje obupne mašine. Lahko 1.4vti, ali pa 1.4 8v. Kej močnejšiga za 18 letnico nima smisla...

Zgodovina sprememb…

urli ::

Ne vemo, no zakaj eni predlagate takšne jajce. :P Recimo jaz kakšnega Cliota še povohal ne bi za 10.000EUR. Ne razumem, kako je lahko ta jajc tako priljubljen med Slovenci. Še slabša izbira je kakšen Chevrolet. Zanjo bi bil najprimernejši kakšen Peugeot 307 cabrio ali pa Renault Megane Coupe. Seveda pa lahko kupi tudi kakšen jajc aka Renault Clio, Twingo... ampak če denar ni problem potem bo s tem avtom kazala vse prej kot to pa še sram jo bo sedet za volan (ali pa tebe, če boš šel kam z njo... no, vsaj mene bi blo...)!

Sem pred kratkim videl enega tipa, ki je pridirkal kot zmešan z Renault Twingotom. Smešno za crknt... mene je še sram pogledat v takšen avto, kaj šele da bi vanj sedel.

Znanci, ki jih poznam in vozijo Clio ali Twingo so vsi kmetavzarji, po večini na socialni pomoč - zdaj, če bi to rada kazala z avtom potem pa vesel nakup!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: urli ()

m0LN4r ::

jaz pa bi ji priporočil nekaj takega: Polo 2003
Predlagam avto od 5000EUR do 7500EUR tehnično pregledan in nekaramboliran z čim manj kilometri in to je to... 3 leta bo zdržal pa kajkoli bo (razen če bo 2012 konec sveta)

urli to pa ja ni pomembno kakšn avto ma punca...
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

urli ::

m0LN4r je izjavil:

jaz pa bi ji priporočil nekaj takega: Polo 2003
Predlagam avto od 5000EUR do 7500EUR tehnično pregledan in nekaramboliran z čim manj kilometri in to je to... 3 leta bo zdržal pa kajkoli bo (razen če bo 2012 konec sveta)

urli to pa ja ni pomembno kakšn avto ma punca...


Polo je vsekakor boljša odločitev (no, slabša od Clio razen Chevroleta&kakšnega romunskega dreka tako ali tako ne more biti) ampak vsekakor ne tale, ki se bo kmalu uvrstil med oldtimerje!

m0LN4r ::

se opravičujem tega sem najprej mislil skopirat:Polo 2005, dizel
Glavno da je poceni :D
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

šernk ::

ne vem zakaj ne bi kupila novega?

kia pro ceed je recimo 10k EUR (7 let garancije, je pa res da te stroški servisa pridejo 150EUR na leto potem), recimo za 10.250EUR dobiš s klimo, resda je malce velik, vendar ko se ga enkrat navadiš pol ni problema več. Če se na začetku usedeš v majhen avto pol adijo veliki avti za celo življenje...sam sem pa sedel v eni najdaljših limuzin (4m dolge letvice smo spravili noter, katere naj bi šle le v karavana :D in ne ni noben BMW...temveč FIAT!) in ti danes lahko vozim kar hočeš in parkiram kamor hočeš. če si želi novega ne vem zakaj ne bi vzela novega. je pa res da moraš vedeti, da moraš imeti vsaj še nekje 1.200EUR zraven za zavarovanje (kasko) itd, vendar ko vzameš novega si potem vsaj nekaj časa varen pred okvarami.

vsak avto boš 2x parkiral 2 metra do naslednjega, vendar potem bo šlo ne imet straha pred prevelikimi avti, sploh ne na začetku, to je napaka ki jih dela večina ljudi...pol pa pri 30 letih vidiš 50% nesposobnežev, ko si kupijo velik avto.




Ruknala ali obdrsala ga bo itak, ga je še vsak in popolnoma novega je za nabiranje izkušenj škoda.


daj ne glej tega po sebi...sam sem se sicer usedel v star avto, poznam pa 2 ženski, kateri sta se usedli v popolnoma nov avto in ga imata tudi po 5ih letih še nedotaknjenega. Pa tudi poznam dosti ljudi kateri vozimo še praktično nedotaknjen avto (je pa res da na parkirišču ti ga takoj odrsajo, vendar to bo tako pri novem kot starem...cene zaradi praskic pa ne moreš kaj dosti nižat pri nakupu rabljenega). in trije od teh, ki jih poznam z nedotaknjenim avtom delamo po 20k+ km letno od samega začetka.

če voziš pametno, avta po lastni krivdi ne boš kar tako razbil, seveda so trenutki ko si nepozoren vendar takrat te spet prej pametna vožnja ponavadi reši (prilagojeno razmeram in z varnostno razdaljo!)
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

IvoJan ::

urli je izjavil:

Ne vemo, no zakaj eni predlagate takšne jajce. :P Recimo jaz kakšnega Cliota še povohal ne bi za 10.000EUR. Ne razumem, kako je lahko ta jajc tako priljubljen med Slovenci. Še slabša izbira je kakšen Chevrolet. Zanjo bi bil najprimernejši kakšen Peugeot 307 cabrio ali pa Renault Megane Coupe. Seveda pa lahko kupi tudi kakšen jajc aka Renault Clio, Twingo... ampak če denar ni problem potem bo s tem avtom kazala vse prej kot to pa še sram jo bo sedet za volan (ali pa tebe, če boš šel kam z njo... no, vsaj mene bi blo...)!

Sem pred kratkim videl enega tipa, ki je pridirkal kot zmešan z Renault Twingotom. Smešno za crknt... mene je še sram pogledat v takšen avto, kaj šele da bi vanj sedel.

Znanci, ki jih poznam in vozijo Clio ali Twingo so vsi kmetavzarji, po večini na socialni pomoč - zdaj, če bi to rada kazala z avtom potem pa vesel nakup!



joj kaka si ti pleh pička... mladi voznici dat v roke avtomobil za 10000€ ki ga bo v 1 mesecu tako porajsala da te bo srat prjelo... naj kupi rabljenega cliota. Super avto za mladega voznika. pa pomoje si bolj iz štajerskega konca glede na to da imas tako veliko prijateljev kmetavzarjev.

pa tamali twingo RS leti ko prasica. tko da se mu ni za smejat k te enkat pusti na kaksni ravnini :)
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: IvoJan ()

KoMar- ::

A ker je ženska in mlada voznica, bo pa kar avtomatično opraskala avto takoj? Ni treba neke nestrpnosti zganjat... tudi prvi avto je lahko nov avto... bo še bolj pazila nanj.

Double_J ::

Nej dobi praktično zastonj od nekoga Clio 1 za začetek, pa naj se najprej uči vožnje nekaj mesecev. Pa avto sploh ni slab, še posebaj za po mestu je odličen.
Dve šivanki...

Tomas 33 ::

Nikjer ni bilo napisano, koliko km bo delala sedaj, čez kakšno leto, ko bo verjetno šla študirat, ko bo šla na dopust? Kolikokrat bo vozila ljudi na zadnji klopi (3/5 vratna varianta)? Kašno je stanje glede parkinga? ...

Pa še komentar na nekaj predlogov:
Ženske dejansko avto uporabljajo kot prevozno sredstvo in ne tudi kot podaljšek za samopodobo.

šernk ::

a ste ji mogoče nevoščljivi, da lahko dobi nov avto med tem ko ste vi s katrco se fural okrog? ker drugega razloga žal ne vidim, da ta jajca od clio 1 svetujete? to lahko kupi le kakšen mulo, ki hoče z njim divjat. ta avto je odličen edino kot avtodom (sedeži za spanje fantastični, pa podreš jih dol v cca 1 sekundi, zadnjo klop vržeš ven v cca 10ih sekundah :D)

od kje vi veste, da bo avto že v naprej razbila mi pa ni jasno, sam si še zase tega ne morem napovedati ali ga bom razbil ali ne, ne pa tu ko se vam niti sanja ne kdo je.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

urli ::

Ma kakšna "pleh pička" neki:P Če je rekel, da denar ni tak problem ne vem zakaj bi se punca vozila v nekih starih jajcih... Če ga bo kje bušla, ga bo pač mehanih na hitro pokrpal, in? Če denar ni problem, bo pa ja tistih par sto EUR nekje napraskala al ji bo pa očka dal. To, da za punce ni pomembno kakšen avto vozijo in ga uporabljajo samo kot prevozno sredstvo je pač tolažba za tiste, ki si normalnega ne more privoščiti... itak se vsaka raje vsede v dober avto...pa če je dober se ponavadi nanj še naveže kot na kakšnega hišnega ljubljenčka in ga neguje tako kot je potrebno :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: urli ()

Zheegec ::

joj kaka si ti pleh pička... mladi voznici dat v roke avtomobil za 10000EUR ki ga bo v 1 mesecu tako porajsala da te bo srat prjelo... naj kupi rabljenega cliota. Super avto za mladega voznika. pa pomoje si bolj iz štajerskega konca glede na to da imas tako veliko prijateljev kmetavzarjev.

Ah, saj imaš pa kasko ane. Ravno en teden nazaj sem se peljal s čisto novim Ford Ka (ki ga drugače prodajam, če hoče kdo dobiti 1500EUR popusta :) ), to je super avto za žensko začetnico. Majhen in okreten, sklopka in servo zelo lahka, prestavlja se z lahkoto... Zame pa ni :) Gre nikamor s svojimi 70HP. Kar je še bolj idealno za žensko :) Parkira se z lahkoto. kakšen Clio je recimo še dokaj ok, kar je večje bo pa že zelo težko za parkirati, vsaj na začetku.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

;-) ::

najbolj smešno je da vsak cigan svojo robo hvali

IvoJan ::

res je :) bos kej pohvalil svojega peđoja?? :))
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

jcb ::

urli je izjavil:

Ne vemo, no zakaj eni predlagate takšne jajce. :P Recimo jaz kakšnega Cliota še povohal ne bi za 10.000EUR. Ne razumem, kako je lahko ta jajc tako priljubljen med Slovenci.


BRAVO

Ma meni je vseeno, kak avto je sam da ma volan, pa šaltkebr, pa 4 gume, pa zdrav srce, itd, če ma to sem najbolj srečen človk na svetu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jcb ()

;-) ::

Nevem zakaj bi ga hvalo, mam ga ker je edini približek pocket rocket-a ki mi je dosegljiv glede na to da sem študent je pa sigurno bla boljša notranjost v mondeotu letnik 1994 kot je v novem cliotu kjer je vse plastik fantastik.

šernk ::

Ma meni je vseeno, kak avto je sam da ma volan, pa šaltkebr, pa 4 gume, pa zdrav srce, itd, če ma to sem najbolj srečen človk na svetu.


meni je pa pomembno predvsem da avto ne razpade ko zapelješ čez luknjo in da zavira kot mora. to da je čist je moja dobra volja in lahko rečem hobi (namesto viset tu na forumu sem zunaj pri avtu, kjer se okoli vsake podrobnosti z veseljem motam tudi uro in več...pa čeprav je to le en vijak, ki čudno stoji.

sicer pa se itak umikam iz debate...sploh ne vem kaj jo berem...spraševati o avtih tu na slo-tech je isto kot spraševati o računalnikih v avtomehanični delavnici. pri obojih boš o isti stvari dobil popolnoma različne info. že en mehanik ti pove dve drugi podrobnosti, ki je drugi pozabil omenit, kaj šele vi...
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

ZdravkoČolič ::

Nej dobi praktično zastonj od nekoga Clio 1 za začetek, pa naj se najprej uči vožnje nekaj mesecev. Pa avto sploh ni slab, še posebaj za po mestu je odličen.


Se pa zaleti z 50 na uro s tem jajcom, gre pa tiste 10 jurjov pol lahk za rekonstrukcijo obraza. Kaj vsi reklamirate ta jajca od kliota in tiste kije?

Double_J ::

Ja pa dobro tukaj se verjetno ne govori o hobijih, če se bo ženska učila vožnje...
Dve šivanki...

ZdravkoČolič ::

;-) je izjavil:

Nevem zakaj bi ga hvalo, mam ga ker je edini približek pocket rocket-a ki mi je dosegljiv glede na to da sem študent


Vprašanje kolk ti je dosegliv (kazni pa to).

;-) ::

Ne sekiraj me še ti me že durs

KoMar- ::

Double_J je izjavil:

Ja pa dobro tukaj se verjetno ne govori o hobijih, če se bo ženska učila vožnje...

A "učenje vožnje" pomeni "razbijanje avta"? Pomoje bo punca dosti bolj varno vozila kot večina prepotentnežev tu na S-T ;((

Double_J ::

Pa tle ste sami skrajneži. Taprvi, da ne bo zvila pleha, tadrugi pa da se bo v slabem avtu ubila. Neverjetni ste.:))
Dve šivanki...

ZdravkoČolič ::

Nism reku, da se bo ubila. Zakaj bi se s starmu drekom z pol zvezdice pelala, če se lahko z novmu, varnmu avtom.

KoMar- ::

Jp, se strinjam. Varnost je pomembna in ni nobenega razloga, da bi se pri njej šparalo... sploh, ker je bilo na tem področju res veliko napredka v zadnjih 20, ma kje, 10 letih.

Kar počekirat: http://www.euroncap.com/

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: KoMar- ()

Double_J ::

Pol pa nej še kasko vzame... ker tokrat sopotnik ne bo na bremzo pritisnil preden se bo nekam butnila.:D
Dve šivanki...

ZdravkoČolič ::

;-) je izjavil:

Ne sekiraj me še ti me že durs


Sori, sam point sm hotu dosečt.

Double_J je izjavil:

Pol pa nej še kasko vzame... ker tokrat sopotnik ne bo na bremzo pritisnil preden se bo nekam butnila.:D


Te matra, ker voziš ti kliota 100€ vrednga, 18 letnca si pa lahk kup nov avto?

Zgodovina sprememb…

Double_J ::

Ma ne... jz mam Kangooja.:D
Dve šivanki...

ZdravkoČolič ::

Kangu je klio z povečano streho :-). Ne bit nevoščliv. Če se bo pa slučajno zabila, kot ti praviš, je pa bolje, da sedi npr. v 207ci s petimi zvezdicami, kot pa v kliju 1992, ki že sam od sebe komi skupaj stoji.

DeeJay ::

Katerakoli Toyota.

Zheegec ::

Joj, v prvem Cliotu sem se počutil kar prestrašenega, res izgleda kot zelo "fragilen" avto. Je pa občutek hitrosti kar dober, misliš da greš 200, greš pa 90 :)
Saj ni nujno, da se ona zaleti v koga, se lahko kdo drug zaleti v njo. In v tem primeru močnejši zmaga...

DeeJay: Že tako ima začetnica težave, sedaj se ji bodo pa še pedala zatikala? :)))
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zheegec ()

IvoJan ::

Zheegec je izjavil:


Saj ni nujno, da se ona zaleti v koga, se lahko kdo drug zaleti v njo. In v tem primeru močnejši zmaga...



potem si naj pa kar kamion kupi :))
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

Double_J ::

V pižoju bo lah brez skrbi, če se bom zaletu vanjo v povečanem cliotu.;)
Dve šivanki...

Zheegec ::

IvoJan je izjavil:

Zheegec je izjavil:


Saj ni nujno, da se ona zaleti v koga, se lahko kdo drug zaleti v njo. In v tem primeru močnejši zmaga...



potem si naj pa kar kamion kupi :))

Zaradi mene lahko, samo naj se ne zaleti vame.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

ZdravkoČolič ::

Evo sm šov gledat: razlika med NOVIM in STARIM je očitna (da ne govorimo še o 300kg več mase za sabo. Vidu sm enkrat ko se je ena nosečnica zeletela v mestu s takmu kliotom, ki ni mel airbaga. Obraz je bil ceu rdeč od krvi, hitrost trka pa ni verjetno bla visoka.

IvoJan ::

daš pa tut primerjavo O_o star clio 92 letnik se nikakor ne more primerjat z novim peugeotom.
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

Zheegec ::

IvoJan je izjavil:

daš pa tut primerjavo O_o star clio 92 letnik se nikakor ne more primerjat z novim peugeotom.

Seveda se lahko, in to če se odločaš med nakupom Clio letnik 92 in novim peugeotom.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

IvoJan ::

dvomim da bo kdo kdaj pred tako odločitvijo xD
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

Double_J ::

Edino relevantno je, koliko je dejanskih poškodb ljudi, na tisoč vozil določenega modela. Rezulatati znajo biti presenetljivi, ker vključujejo vse faktorje, tudi človeško psihologijo.
Dve šivanki...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Double_J ()
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Poceni drugi avto (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
517509 (5305) Utk
»

kateri majhen avtomobil kupiti? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
10413753 (10540) facepalm
»

Poceni avto? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
10017393 (14247) zobnik
»

Rada bi kupila avto (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
14327085 (20741) hojnikb
»

Prvi avto (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Na cesti
26141463 (31570) matobeli

Več podobnih tem