» »

Dobri avtokampi na Hrvaškem in v Sloveniji

Dobri avtokampi na Hrvaškem in v Sloveniji

«
1
2

amper ::

Zanima me če veste za katere dobre kampe, ki majo senco in niso predragi.
Delaj dobro in pusti vrabčkom čivkati !!!

rozica ::

Šimuni na Pagu....... zelo lep in čist, sence veliko - a drag tudi......
Vprašanje je, kaj si želiš, da ti kamp ponuja....;)
Če hočeš videti mavrico, se moraš veseliti dežja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: rozica ()

LuiIII ::

Ja lani sem bil v avtocampu "Pod maslinom" malo pred Dubrovnikom v Orašcu. Zakon, majhen, dosti sence, odbita lastnika in ni bilo dosti poljakov ter čehov. Edina pomanjkljivost je to, da je do plaže okoli 70m višinske razlike. Prepuručujem.

Lui

OldSkul ::

Ja en avtokamp je na otoku Rab-u na Hrvaškem.Imenuje se Sanmarino oz. približo tako:D .
No v glavnem, dobro je to da je plaža taka da je sama mivka, imenuje pa se rajska plaža.

bili_39 ::

LuiIII: He he - spomini. V tem kampu sem bil pred 13 leti. Res zanimiv, vendar za manj zahtevne. Ali o ga kaj prenovili (sanitarije...)
Zanimiva je plaža - za tisto skalo na sliki je nov (manjši) zalivček...
Drugače pa super izhodišče za tisti del.
lp

perci ::

Jao, odsvetujem SanMarino na Rabu - tam moraš prehodt en kilometer, da prideš do globine pasu - jaka rajska plaža.

Tero ::

perci: Ja pac nekaterim je to vsec. Meni osebno je... :D
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

Zavo ::

Jaz tudi odsvetujem San Marino na Rabu, ker je bedno vse skupaj! Umazana mivka, čolni privezani vse okoli, da še v vodo prav ne prideš, pa nobenih gostiln ali česa podobnega v bližini, ampak po tem je itak znana celotna hrv. obala!

Priporočam Kezhtely ob Blatnem jezeru (ne vem če sem prav napisal)! Zakon, pa še poceni je!

OldSkul ::

Ja glede čolnov je res kriza toda bolje je da hodiš "kao" 1 Km da prideš do globoke vode, kakor pa kamnita plaža oz. kamni v vodi.Ma da se ubiješ.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: OldSkul ()

Ziga Dolhar ::

Moj najljubši je Autokamp Valkanela med Vrsarjem in Porečom. www.anita.hr
https://dolhar.si/

Zgodovina sprememb…

rozica ::

To Ziggga
se strinjam s tabo, lep kamp je Valcanela, pa precej cenejši kot Šimuni na Pagu... pa čist tudi zelo, sanitarije urejene, plaža ok...:)
pa še precej blizu je...
Če hočeš videti mavrico, se moraš veseliti dežja.

Ziga Dolhar ::

Rozica: na kateri strani pa kampiraš? Kdaj slišala za tekmovanje v zbijanju piksen? ;)
https://dolhar.si/

ali3n ::

Kezhtely ob Blatnem jezeru res seka!

Nas je stalo dve leti nazaj 600 sit na dan (avto + 4je); senca, bazen, cel dan topla voda, kuhnja, odbiti madžari v trabantih in zrihtanih wartburgih..... ni da ni)>:D Za kopat pa glih ni - to blatno jezero je na tem delu grozno.. se je treba mal naprej peljat..
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

rozica ::

Ziggga: slišala že za to tekmovanje, samo lansko leto zamudila za dva dni... kampirali šele prvič na desno od recepcije.... mogoče gremo letos spet ... prijatelji stalno kampirajo že več let ini so grozno zadovoljni :)
Če hočeš videti mavrico, se moraš veseliti dežja.

Ziga Dolhar ::

To tekmovanje se ponavadi odvije nekje okol 10. avgusta [najbližja sobota] in je vredno obiska ;-). Ko bo za letos določen datum bom vrgel semle url :].
https://dolhar.si/

kopernik ::

Da obudim malo to temo :-)

Povejte čimveč izkušenj s kampi v Istri in Kvarnerju (Cres, Krk). Dlje letos najbrž ne bomo šli, ker bi bilo za dojenčka potovanje prehudo ... no, ne vem. Vsekakor so dobrodošla mnenja tudi iz kampov južneje (Dalmacija).

cryptozaver ::

Definitivno Šimuni na Pagu.

Lani se nasel prostor za sotor pod borovci le 15 m od obale. Sanjsko!!! Zjutri se zbudis in pred tabo - morje (pa z mal srece kaksen bikini). Zvecer pijes vino in gledas soncni zahod...

Edino kar sokira je skala, skala, skala takoj ko prides s trajekta. Najprej pomislis da si zgresil linijo in prisel na Goli otok. Vec al manj je cel Pag sama skala. (z izjemo Simuni).

Pa se ene dve ful lusni receptorki imajo :)

ludwe ::

Otok Krk,kamp Ježevac.Na novo urejene sanitarije,letos baje tudi plažo rihtajo,dost pocen,dost blizu.Če boš šel tja,poizkusi kampirat čisto na koncu avtokampa,tam kjer je štacuna na levi strani.Je zmerej plac še za en šotor v senci.
lp

perci ::

Kamp Jezera Lovišča - otok Murter. V celoti gledano spedenan kamp. Ni pa ravno zelo poceni.

username ::

A so kje na webu podatki o natančni lokaciji posameznih kampov? Sem že malo preiskal, pa nisem imel prav veliko sreče.

Konkretno me zanima kamp Finida (naj bi bil nekje pri Umagu), ker mogoče grem letos tja.

A kdo ve povedat, kje natančneje se Finida nahaja, pa kakšen kamp je, je kaj v redu?
I've got a solution for the rainforest: napalm the lot. (Jeremy Clarkson)

Ciho ::

FKK Bunculuka na Krku. Super plaže, velik sence, če te ne moti nudizem je super.

A kdo ve za kakšno dobro plažo v okolici Vodic?

perci ::

V okolici vodic ni dobrih plaž ;( . V vodicah je itak cisto sranje (beri: gradska plaža). Na Murterju so top plaže, ampak je ene 20 minut voznje stran. Morš pa it do Tisnega, čez most in potem cez hrib in potem levo zavijes v en kemp, kjer ti sicer zatezi za parkirnino, ampak mu samo reces, da gres pocekirat, ce je kemp ok in ce bos tam ostal.

Drugac je se eno naselje 5 minut stran od Vodic, kjer je plaža za preživet, sam se ne morm spomnit imena kraja ;(

Ciho ::

Mi niti ni problem se mal zapeljat z avtom, tko da...
U Vodice grem bl zarad žura, upam da bo kej, sam plažo mam pa rad lepo.

perci ::

Ja, zur je ponavad dober v Vodicah, sam lan je bil bolj apn.

Drugac pa ce bos tam, se zapelji do Sibeniskega mosta na bungee, potem pa na Krkine slapove - tam je pa res lepo - pa se sladka voda je ;).

amper ::

A je že kdo bil v avtokampu Soline v Biograd na moru.

Lp
Delaj dobro in pusti vrabčkom čivkati !!!

Vikking ::

Avtokamp Ježica tam pr Črnučah, nimaš za falit!!! pa še čolnu nimaš da bi te motil!

_EN_ ::

ja meni osebno je najlepši kamp Čikat-Mali lošinj na hrvaškem. so terase ter je velik sence ter čist je. pa še igralnica je v kampu pa 2 gostilne ena čist ob plaži. tak da mi je ta kamp najlepši do zdej v katerih sem bil. mejte se.

zdravc ::

Jaz sem obral že vse kampe v Istri in potem vse do Splita. Na vsej tej relaciji ni boljšega od Zatona pri Zadru. Letos gremo že drugič. Kam je med največjimi, ima dovolj sence in tudi sonca. Zelo lepo urejene in čiste sanirarije, veliko trgovino in zabavišni center. Zraven so tudi apartmaji. Kamp ima tudi parcele, ki jih lahko rezerviraš kar preko interneta. Parcela v senci je sicer najdražja, je pa tudi neparcelirani del v senci, ki je precej cenejši. Letos so zelo podražili. Tako pride parcela v senci z vodo in elektriko za 14 dni priblizno 140000 sit.

Še povezava na Zaton

In še nekaj drugih povezav :
kampi1
kampi2
kampi3
kampi4

in še jih je polno, samo malo je potrebno piskati.

Prijetno kampiranje vam želim.
kdor zna pa žih

boych ::

v Istri je zelo dober kamp Ladin gaj!
Sanitarij dovolj in iber čiste, vedno topla voda, dve samopostrežni, dve restavraciji, mali lunapark...edino plaža je bol so so...mene ne moti, ker dam masko gor in plavutke pa tak enih 50 metrov stran...

Ciho ::

Perci: A je to mogoče Tribunj? (glede plaže v Vodicah)

perci ::

Ciho: jap, Tribunj je - tocno

Ciho ::

Hvala. Sem se že kopal tam. Ma izredno čisto morje, sam plaže so pa uni betonski pomoli k se zlivajo z skalami. Vasica je pa dost prijetna.

rozica ::

amper: mi smo bli lansko leto v kampu pri Biogradu_ Ljutić... soline so pa mislim, da čist zravn... bla senca v kampu in na plaži pol dneva... voda mrzla :) lepo je blo

je bil kdo že na Murterju v kampih? kerga priporočate?

amper ::

Ok bom letos šel pogledat če bo kej placa v kampu.

Lp
Delaj dobro in pusti vrabčkom čivkati !!!

Zako ::

rozica:
kaksna senca pa je bla v Solinah v Biogradu? a je res mrzla voda? in kako je kaj mesto Biograd?

Jaz grem v camp Soline avgusta.

LP

perci ::

je bil kdo že na Murterju v kampih? kerga priporočate?

Jst ti priporočam Jezera Lovišča. Plaža sicer ni ne vem kaj, ampak je pa najčistejši in najbolj urejen. Na drugi strani hriba je sicer en ceneješi in z lepim morjem, vendar majo mal probleme z wcji in vodo. Jst sem bil v jezerih loviščih, na plažo sem se pa vozil na drugo stran.

Ciho ::

Za moje pojme so dobri kampi tudi na Pagu. Lepe plaže, čista voda in obilo zabave in nočnega življenja v Novalji in Zrčah.

rozica ::

zako... lep borov gozdiček... pa pihljalo je lepo, glede na to, da je bilo preteklo poletje noro vroče, je bilo morje po eni sami kratki nevihti presenetljivo mrzlo, res!
ne vem, če ne bomo letos šli ponovno tja ;)

prci: hvala za namig... mogoče se znajdemo tam... kdo ve

bom poročala, ko se vrnemo nazaj ( še dober teden, potem pa hops na morje :) )

Tomay ::

Imam 8mes otroka in smo bili letos v Kanegri. To je takoj čez mejo, tako da vidiš Portorož in imaš si-gsm signal :)

Je kar drago samo plaža pa je fajn za otroke precej sence.
Bili smo v prvem delu kampa, kjer so samo bungalovi (ne moreš kampirat).

Skoraj sigurno gremo še jeseni, ko bo manj drago.
Voodoo 4Ever

TylerDurden ::

A je bil kdo v Šimunih na Pagu pred kratkim, zanimajo me letošnje cene in zasedenost?
Let\'s make some soap ...

roscha ::

Krk: Ježevac. Poročilo iz prve roke, sem se ravno vrnil od tam...

1. Trenutno kamp NABIT do amena.
2. Trgovina: je pod kritiko, pri nas so bile take 20 let nazaj...
3. Sanitarije: niso ravno zadnji krik tehnike, kaj je tudi polomljeno, ampak je pa čisto. Čistijo namreč vsake 2 uri.
4. Zabava: None. Edino če se sprehodiš v mesto Krk (10-15min hoje), kjer pa je tud velik dolgčas
5. Plaža: Kamnita / pesek, 10 min stran se greš lahko tudi nudizem.
6. Lokacija: do morja max. 15m višinske razlike. Senca v kampu, tako, tako. Tam kjer so borovci in JE senca so pavšalisti, drugje pa je več ali maj grmovje in zanikrne fige, skoraj ni variante najt pošteno senco.

Splošna ocena: Še kar, če nisi žejan zabave.

boych ::

Če katerega zanima nudizem, Koversada pri Vrsarju, zelo lep kamp, sanitarije čiste, za avanturiste pa otok poleg Koversade na katerega vodi mostiček, ki je zaprt za avto promet, šotor lahko postaviš skoraj na obali, sence kolikor hočeš, plaža en del prodnata/peščena, drugo kamnita, meni je blo zelo všeč, cene pa so tak napisane na homepageu...

solinar ::

Avtokamp z veliko sence in relativno blizu je avtokamp Straško pri Novalji na otoku Pagu...plaža v samem kampu je v redu in precej dolga,tako da se vedno najde prijeten kotiček z senco za otroke...še lepša pa je v Zrčah,ampak tja moraš z avtomobilom,kjer ti zaračunajo parkirnino...da ne govorim o veliki prenatrpanosti te plaže...zabave je precej v sami Novalji kot tudi na plaži Zrče...tu se zadnje čase dogaja največ na Hrvaškem,kar je tudi medijsko podprto s strani hrvaške televizije...torej,za mlade kot tud za družine,definitivno priporočam ta kamp...:))
LP by Solinar

mile ::

kamp Korita, direkt pod Vršičem , soča , 1000sit na noc , bomba :))

iro ::

Zakaj hodite v kempe ce za ta denar dobis solidem apartma za 2 osebi kuhinja ,kopalnica ,spalnica balkon,pogled na morje direkt iz postelje za 25 eurov na dan. Nerabis vlect hladilnikov
sotorja in druge krame. Semer Sibenik->Primosten.

BlackHole ::

Kaj je pa kaj v Umagu letos? Jutri bi naj šel, lahko pa se še tudi malo naprej zapeljemo, če bo kriza. Kake so sploh cene za 2 osebi z šotorom?

rozica ::

no evo mene nazaj...
bili, pogledali, odšli (Murter: preveč sonca... v glavnem nesimpatično)
zato ošli nazaj v isti kamp kot lansko leto: Ljutić pri Biogradu... vse ok, veliko sence voda pa taka da jo vikaš ;)

iNDigo_Child ::

Avtokamp Polari pri Rovinju...za 8 oseb z dvemi šotori in enim avtom, ki si ga parkiraš ob svoji parceli, je dal vsak od osmih oseb 150 kun. Drugi avto pustiš na parkirišču pred kampom, ki ga varujejo:) Morje zakon, plaža kamnita & peščena, dva bazena zastonj, od njih eden s tobogani, živa glasba vsak večer, pizzeria s pizzami ki stanejo cca 30-40 kun, plaža s ful sence, pa tudi s ful sonca, bližina otočka, h kateremu se lahko zapeljete s "pedolinoti". Avtokamp skoraj v celoti v senci.
Svet pripada tistemu, ki ga najbolj ljubi!

;-) ::

Hrvaška:
avtokamp Medulin
(Medulin je manjše mestece blizu Pule, lepa plaža, privezi za čolje, gostoljubni domačini, dobre restavracije, kul sladoledarji!!! kepice si mečejo po 10 metrov..)

Slovenija:
V SLO nimaš kam it!!! sploh pa ne kampirat!!! če pa že pa se odloči za Portorož (je drago mesto, je pa tudi eno najboljših krajev v Sloveniji-vsaj meni) Vsako noč se nekaj dogaja, dobre restavracije, bazeni, samo bolje da greš v hotel, če hočeš videt kaj so najboljši hoteli v SLO...

PS.: kampiranja v avtokampu Luciji-portorož NE PRIPOROČAM!!! zarad ene stvari, ki je še drugje nisem doživel... zvečer smo 2fanta pa 2 punci bli na plaži, pride redar (ob 13 zvečer) pa nas nažene z plaže, kao da je perpozno in da so taka pravila kampa, gremo ven v mesto, pridemo nazaj ok. pol 3 zjutraj pa nam zagnjavi redar da je vstop v kamp možen le do polnoči-pri tem niti malo ni popustil(res je tud da smo bli mladoletni in brez dovolilnic- ni se dal niti kupit!!!), tako da smo čakali zjutraj do šestih da so uradno odprli kamp.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ;-) ()

Nejc Pintar ::

Lucija...
Ful je mladine, samo mene tam ne vidijo več zaradi naslednjih vzrokov:
1. Betonska plaža, voda polna morske trave
2. Glede na to da je v kampu sama mladina bi lahko vsaj v B coni pustili malo dlje kot do enajstih
3. Zateženi varnostniki
4. Tista 2200 na noč naj si v rit zatlač'jo
Lahko je biti prvi, če si edini!
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kampiranje (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8110275 (1357) Mato989
»

Kampiranje (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7212775 (9814) Go-ahead
»

Dopust 2017 (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8929039 (26360) maco-maco
»

Malo samote na hrvaški obali ... (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5121480 (19359) msjr
»

Kampiranje na Hrvaški obali

Oddelek: Loža
76662 (3676) zile

Več podobnih tem