» »

Nakup novega avtomobila - Audi A3

Nakup novega avtomobila - Audi A3

tabla ::

Živjo!

Zanima me, če ma kdo izkušnje s tem avtom. Ko sem si ga šel ogledat in preizkusit morm rečt, da mi je zelo vseč, sedaj vozim Hondo Accord. Hočm malce krajši avto in seveda zelo varčen. Edina stvar, ki me je zmotila pri A3 in celo tudi pri A4...je to, da je strop zelo nizek v primerjavi z mojim avtom.

Ali vsi delajo zdej take avte? Nisem spet zelo velik, vendar je prostora nad glavo zelo malo. Če se vsedem zadaj pa le nekaj centimetrov. Kdo ma izkušnje nej pove kako pa kej, če ga imate.

Preizkusil sem tudi novega Golfa, ki pa ima strop enako visok kot moj avto, vendar mi nekako ni všeč design.
  • spremenil: tabla ()

Snohman ::

A se voziš s cilindrom na glavi? Ne? No, potem pa ni težav.

Tako je pač narejen. Poskusi spustit sedež malce nižje.

Če pa hočeš več prostornosti v kabini, pa pač poglej za enoprostorci. Ne moreš imet lepega izgleda in veliko prostora hkrati.

tabla ::

sej to je to. Sm pa prešaltu na nemce vsekakor zdej, kr mi je bistvo varčnost in ne število konjev. Sedeži pa so bli čisto na tleh. Vsekakor je težka odločitev, a3 ali golf.

;-) ::

Pri hondah je sedež že pod stock tak da maš glavo tam ko mora met tisti na zadnji klopi kolena zato se ti zdi strop visok =)

TOP ::

Če misliš da boš z Nemcem privarčeval,se varaš odvisno kak motor želiš.Honde znajo tudi biti zelo šparovne sam jih je treba znat vozit.

KoMar- ::

Za ceno A3 dobiš lepo opremljenega Civica :)

dzinks63 ::

Če hočeš imeti nekaj bolj prostornega od A3 iz Audijevega koncerna, nabavi:
Golf plus,
Touran,
Tiguan,
Jeti, ...

koyotee ::

VW Sciroco mogoče?
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

vasquez ::

Pa si spustil sedež in ga dal nazaj? Ko sem prvič sedel v njega v salonu sem tudi jaz imel občutek utesnjenosti. Amapak to je avto normalne velikosti za nižji srednji razred. Edino zadaj potem ni prostora.

Tudi jaz sem najprej gledal golfa in se poskušal zaljubiti vanj ampak ni šlo :)

Hardstyle ::

Snohman je izjavil:

A se voziš s cilindrom na glavi? Ne? No, potem pa ni težav.

Tako je pač narejen. Poskusi spustit sedež malce nižje.

Če pa hočeš več prostornosti v kabini, pa pač poglej za enoprostorci. Ne moreš imet lepega izgleda in veliko prostora hkrati.


Kia pro ceed ;)

ZdravkoČolič ::

Joj, nehite tele cide umenat, ker niso vredni omembe.

tabla ::

vasquez je izjavil:

Pa si spustil sedež in ga dal nazaj? Ko sem prvič sedel v njega v salonu sem tudi jaz imel občutek utesnjenosti. Amapak to je avto normalne velikosti za nižji srednji razred. Edino zadaj potem ni prostora.

Tudi jaz sem najprej gledal golfa in se poskušal zaljubiti vanj ampak ni šlo :)


Dal sem sedež nazaj volan ven in še vprašu prodajalca, če gre stol še kaj nižje pa ni šlo. Sej pravm nad glavo je nekaj malega lufta ne dost. Sej navadt se je treba.

Zheegec ::

Jaz pa komaj čakam test Alfe Giuliette aaaa.

P.s.: nevermind me heheh :):)
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Avto nižjega srednjega razreda (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
8425273 (21180) dj_uro
»

Nakup novega enoprostorca

Oddelek: Na cesti
307890 (6774) Malajlo
»

Seat Leon ali Toyota Auris (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
5515549 (13524) MaticKregar
»

Kateri avto kupiti (čist na kratko)? (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
254132468 (124010) Valvoline
»

Citroen C4 - pomoč pri nakupu [+ alternative] (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7914034 (12490) dukenukem

Več podobnih tem