» »

Proteini za začetnika;)

Proteini za začetnika;)

hexor ::

Pozdrav!;)

Mene pa zanima kakšni proteini bi bili primerni zame,ki se že 4 mesece nisem intenzivno ukvarjal z fitnesom in sedaj ponovno začenjam.Hvala za odgovore;)

Heisenberg ::

upam da ves da so proteini samo del prehrane sportnika,...drugace pa priporocam OPTIMUM WHEY PROTEIN GOLD STANDARD! Najbolj priljubjleni proteini...

Šimpanz ::

Samo ne joki pol ko se ti bo pimpek zmanjšal.

JebatGa ::

Šimpanz je izjavil:

Samo ne joki pol ko se ti bo pimpek zmanjšal.

hahaha neumnost na kubik. Od kdaj pa se ti lulek zmanjša zarad proteinov. Če ješ meso ali piješ mleko ali še marsikatero drugo hrano, ješ proteine.

Šimpanz ::

Najprej proteini potem steroidi, konča se pa z majhnim pimpkom in odpovedjo srca.

blaz87 ::

:)Na koncu je že res pravi smoki.

Zheegec ::

kaj, če ješ proteine boš potem tudi steroide? Kakšne buče, kaj šele govoriš ljudem, ki občasno pijejo alkohol...
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Blinder ::

Proteini? to je polno konzervansov, dej ti rajši jej špinačo kot pa tisto sranje. Pa če ne boš pazil ti bojo prehitro mišice zrastle, seveda ne bo nobene sile iz njih ker bodo umetne napihnjene z zrakom kot tiste bilderske. Pa polno E-jev je v proteinih in tudi drogo umešajo zraven.

Dej ti raje kupi beljakovine :D

NO šalo na stran, dajte kašen link, jaz tut rabim proteine za bildanje...
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

Wasted ::

Ja no... google? Drugače pa jaz žrem tele: http://www.maxximum-shop.com/product_in...
When I'm done there will be nothing left of you...

PINki ::

teli so v akciji pa še shaker podarijo zraven

http://www.maxximum-shop.com/product_in...

Sošolec ma jagodo, jaz bom pa banano vzel.

Če te pa moti pakiranje v vrečki pa bi raje kanto pa vzemi maxxWhey ali kaj podobnega.

Tac20 ::

Haha kere eni strelate, kr droge umešajo, noro

Wasted ::

Od vseh zadev za bildanje je Whey oz. sirotka še najbolj naravna zadeva. Druga je če potem začneš z BCAA pa kasneje z iglo.
When I'm done there will be nothing left of you...

lymph ::

Wasted je izjavil:

Od vseh zadev za bildanje je Whey oz. sirotka še najbolj naravna zadeva. Druga je če potem začneš z BCAA pa kasneje z iglo.


BCAA lol.

Če ne veš o čem govoriš - raje ne govori.
"Belief is immune to counter example."

JebatGa ::

Šimpanz je izjavil:

Najprej proteini potem steroidi, konča se pa z majhnim pimpkom in odpovedjo srca.

Ja in marihuana je prehodna droga, ter svizec zavije čokolado v folijo.

innerspace ::

@hexor
Whey(sirotka) bo cisto kul za zacetek, kmalu po treningu(v roku pol urce ali prej)...
Predlagam da si pogledas tule, imajo super izdelke:

Glavna stran - http://www.the-nutrition.com/

Trgovina - http://www.the-nutrition.eu/si/

Forum - http://www.the-xtreme.com/
Donate BTC here: 35KR84u3rXN3in1kCw9YHRz4WF3r5kfFF4

Wasted ::

No, lymph a me lahko razsvetliš?
When I'm done there will be nothing left of you...

PINki ::

Na GROBO:
Protein je beljakovina, ki je sestavljena iz 20 aminokislin. BCAA je skupno ime za 3 aminokisline (ki so v razmerju 2:1:1) od teh 20.

BCAA pospeši regeneracijo in preprečuje KATABOLIZEM.

Drugače pa imaš nekaj BCAA že v beljakovinskih napitkih. BCAA pride do izraza bolj pri definiciji, ko se telo bori proti katabolizmu.

Ni pa v tem proizvodu ničesar, česar ti ne dobiš z normalno hrano (mesom, jajcih itd...)

Wasted ::

Vendar v normalni hrani ne v takšnih dozah, kot jih lahko zaužiješ s tabletami, a ne?
When I'm done there will be nothing left of you...

PINki ::

Sigurno. Zato so DODATKI, bolj koncentrirane snovi, ki jih folk potrebuje.

lymph ::

Wasted je izjavil:

Vendar v normalni hrani ne v takšnih dozah, kot jih lahko zaužiješ s tabletami, a ne?


Že, že. Ampak BCAA je po efektu na telo bližje c-vitamin tabletam, kot pa steroidom.
"Belief is immune to counter example."

IgorM ::

Hehe, saj ni razlika med staro gardo pa začetniki :)
Vzameš whej, če imaš finance vzameš izolat, če ne pa kaj dobiš ceneje.
Zanimivo da ljudje še vedno ne vedo kaj jejo, če spiješ merico proteinov si nevem kaj vse, če pa se prehranjuješ s svinarijo vsak dan, pa vsaki vikend, pijan-zadet pa je vse ok ;)

Samo ti pridno treniraj, tvoj lajf, tvoje telo delaj kaj ti paše dokler drugim ne delaš pizdarij.

Heisenberg ::

kere buče pokate nekateri! A če ješ protein potem si kar naenkrat ze na steroidih?!
Sam se ze nekaj let ubadam s fitnesom poleg drugih sportov in jem dodatke k prehrani ker je lazje zmesati merco praha z vodo ali mlekom kot pa vsake 3 ure kuhati malico...
koznervansi?! Navadna otroska hrana je bolj strupena od kvalitetnih proteinov! Čigumiji vsebujejo aspartam, v kvalitetnih proteinih ni sledu o tem sladilu itd ipd.....
eno pivo na dan ali kak drug alkohol oz. cigareti povzroci vec skode kot pa hrana v prahu......

Zgodovina sprememb…

Wasted ::

@DM, kako pa to, da še nisi na steroidih? Lahko bi že bil..
When I'm done there will be nothing left of you...

Heisenberg ::

@wasted: zakaj bi pa moral biti? Da v enem tednu poskrat toliko vode da se napihnem kot riba in po 14 dneh usahnem kot pocen balon! kaj imam od tega?! sem bolj na dolgi rok in predvsem zaradi zdravja in dobrega pocutja....nisem vec star 20let da bi razmisljal samo o napihnjenih misicah,,...ne hvala!

Avenger ::

če majo kazein se počasi absorbirajo in so primerni recimo pred spanjem, po treningu pa ne...
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

Daren ::

Proteini so del prehrane vsakega človeka. Če seveda ni mrtev.

Živim za dan, ko bodo ljudje znali prevesti osnovne besede iz angleščine in se zavedati pomena le-teh.

kixs ::

Daren je izjavil:

Proteini so del prehrane vsakega človeka. Če seveda ni mrtev.

Živim za dan, ko bodo ljudje znali prevesti osnovne besede iz angleščine in se zavedati pomena le-teh.


Ja, to je najbolj zanimivo. Ce bi rekel, katere beljakovine priporocamo, bi bilo pa vse OK.

lp

Daren ::

Na to vprašanje bi mu odgovoril "živalske".

Če bi pa ga zanimalo ali sirotka ali kazein bi pa lahko razglabljali dalje.

nevaren2 ::

,jaz pa pravim da je vse zgolj odločitev posameznika,leta niso pomembna tudi treningi nimajo tolikšnega vpliva kot pa PREHRANA.cca 70 posto.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: nevaren2 ()

Zheegec ::

Bom še tukaj vprašal... Je že kdo probal jack3d? Dosedaj edina stvar, da je razlika res opazna... Ja, nima veze s proteini, vem :)
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

ZaLoMaT ::

offtopic: in čez 5let boš ugotovil, da si jemal steroide:P

ontopic: jacka se začne jemati šele po nekaj mesečnem obiskovanju fitnesa, in po uporabi drugih "blažjih" sredstev - kreatin.

Zheegec ::

Hmmm, kreatin se mi ni poznal niti malo, sem ga jemal kakšno leto nazaj. Tole pa se mi zelo pozna!
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katere proteine?? (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Šport
800112174 (1335) J.McLane
»

katere proteine kupiti (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15036754 (13924) link_up
»

Fitnes-Proteini (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9312435 (9750) Malner
»

proteini (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6515260 (11333) killa bee
»

Proteinska hrana

Oddelek: Loža
3813965 (13219) kukanja

Več podobnih tem