» »

USB DVB-T/FM TV-Kartica

USB DVB-T/FM TV-Kartica

Sandi1987 ::

Katero USB DVB-T/FM TV-Kartico kupiti za približno 50 EUR?

3man ::

Za manj denarja ne boš dobil dosti manj pomoje. Tole poglej.

bgavez ::

Kupil sem kartico Media USB DVB-T z podporo MPEG-4 ( H.264 )pa z dodanim programom dobim vse hrvaške kanale kateri delujejo na digitalnem prenosu. To je vse lepo in prav samo ne vem zakaj ne dobim nobenega slovenskega kanala. Probal sem že vse, če ima kdo podobne težave in jih je kako rešil naj mi prosim napiše. Hvala !

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bgavez ()

Alexius Heristalski ::

Mogoče nimaš signala.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

bgavez ::

Signal je če pa dobim HRVAŠKE KANALE čisto vse samo problem je da nobenega slovenskega.

todman74 ::

Če dobiš hrvaške, še ni nujno, da boš slovenske tud dobil...če si naložil Total Media program, bi ti moralo delat, razen če nimaš signala....

Alexius Heristalski ::

bgavez je izjavil:

Signal je če pa dobim HRVAŠKE KANALE čisto vse samo problem je da nobenega slovenskega.

Očitno ga ni (slovenskega, namreč), če jih ne dobiš. Zakaj pa ni signala, je več razlogov:

- antena ne lovi slovenskega multipleksa, se pravi signala pri vas sploh ni (preveri pokritost - to je orientacijsko),
- antena lovi slovenski multipleks, vendar ga zadušijo filtri/ojačevalci (preveri svojo antensko inštalacijo, po potrebi pokliči monterja);
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

enxtip ::

menim, da je softverski problem tu...ne dekodira ti mpeg 4, temveč le mpeg 2 katerega uporablja hrvaška. nisem pa siguren.

Tarzan ::

bgavez, kako je pa s tvojo anteno? Je obrnjena pravilno? Si poskusil postaviti anteno tako, da imaš najmočnejši signal na kanalu, kjer se nahaja slovenski multiplex? Če hrvaške kanale loviš, lahko da imaš anteno napačno obrnjeno.

Alexius Heristalski ::

enxtip je izjavil:

menim, da je softverski problem tu...ne dekodira ti mpeg 4, temveč le mpeg 2 katerega uporablja hrvaška. nisem pa siguren.

Čeprav mu softver ne bi podpiral MPEG-4 AVC, bi mu slovenske programe vseeno moralo najti. Torej ni to. Signal je težava. Žal je tako, da marsikomu ne dela takoj, ampak je potrebno prilagoditi antensko inštalacijo.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

bgavez ::

Tarzan je izjavil:

bgavez, kako je pa s tvojo anteno? Je obrnjena pravilno? Si poskusil postaviti anteno tako, da imaš najmočnejši signal na kanalu, kjer se nahaja slovenski multiplex? Če hrvaške kanale loviš, lahko da imaš anteno napačno obrnjeno.



Kupil sem USB Dvb-t kartico in je bila antena že zraven priložena. Plan je bil, da bi lahko uživali nekje v naravi ob gledanju Svetovnega prvenstva ;) pa se bomo pač zadovoljili z Hrvaškimi kanali. Probal sem že vse smeri pa nič od slovenskih kanalov. Finta pa je, da so Hrvaški kanali čisto vsi kristalno čisti in brez težav delujejo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bgavez ()

enxtip ::

poberi si "blazevideo hdtv player 6"...sam uporabljam tega in mi deluje odlično. (Serial: RQAJJSLYJNNCJ-LYXXA8E4G4TG)

probat ni greh :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Seznam DVB-T programov v Sloveniji

Oddelek: Zvok in slika
1110558 (10129) Kamion
»

Katera programska oprema za DVB-T mpeg4 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Zvok in slika
27564764 (22472) k4vz0024
»

DVB-T (mpeg4) pri nas (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Zvok in slika
26956542 (33254) Alexius Heristalski
»

Hrvaški digitalni programi SONY KDL-40W5500

Oddelek: Zvok in slika
61436 (1283) easyrider3
»

DVB-T MuxA zopet poln

Oddelek: Zvok in slika
494480 (3118) Alexius Heristalski

Več podobnih tem