» »

Hrvaški digitalni programi SONY KDL-40W5500

Hrvaški digitalni programi SONY KDL-40W5500

easyrider3 ::

Mene pa zanima zakaj mi ne prikaže hrvaških digitalnih programov katero državo pa moram izbrati,Slovenije sploh ni notri.Našlo mi je pa naslednje Slovenske digitalne programe SLO1,2,3,A Kanal,POP TV,TV3,TV Pika Kaj moram potem naredit,da mi najde tud Hrvaške digitalne programe sedaj mi samo analogno prikaže.

madog ::

Multiplex A


Kje si pa ti vidu da bi moral v sloveniji dobiti Hrvaške digitalne programe ( vsaj mislim da si tole mislil )
Phenom II X4 955 BlackEdition|M4A87TD EVO|OCZ 2x2GB @1333MHz|Sapphire HD5770 OC

Alexius Heristalski ::

Si sploh na območju s hrvaškim DVB-T signalom? Mogoče ti kakšen filter zaduši hrvaški multipleks.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

easyrider3 ::

Sosed mi vse hrvaške programe dobi ampak ima Philips televizor. Nekaj mora obstajat da bi tud jaz lovil te programe

Alexius Heristalski ::

Saj pravim, mogoče ti antenski sistem ne prepušča tistega kanala, na katerem so hrvaški programi. Imaš več anten na strehi?
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

perkomat ::

a ima sosed mogoče digitalno televizijo po telefonskem/optičnem priključku?

easyrider3 ::

Sosed ima zunajno anteno in kolega par metrov stran ima pa celo sobno anteno in je dobil hrvaške kanale vendar pride včasih da začnejo štekat ali pa jih kart ven vrže.Verjetno bo čez čas tudi hrvaške digitalne programe možno lovit. drugače pa sem tudi jaz probal lovit hrvaške z sobno anteno in zunajno,čeprav imam zunajno anteno pod streho hiše in ne zunaj vendar mi analogne hrvške programe kaže že od poprej čisto.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

nova antena za sprejem digitalnega signala

Oddelek: Zvok in slika
142652 (2424) bb007
»

Phillips 40PFL5605H in digitalni kanali

Oddelek: Zvok in slika
184609 (4376) hodu63
»

Iskanje digitalnega sprejemnika

Oddelek: Zvok in slika
71672 (1439) krebs11
»

vgrajen DVB-T sprejemnik

Oddelek: Zvok in slika
399352 (6260) Alexius Heristalski
»

Analogno ja, digitalno ne?

Oddelek: Zvok in slika
82481 (2183) mariooo

Več podobnih tem