» »

Serija: Breaking Bad - spoiler contaminated

Serija: Breaking Bad - spoiler contaminated

««
4 / 23
»»

Qcube ::

leiito je izjavil:


Sam Jackson pa od vseh najbolje razume kako hitro si lahko v tem poslu pozabljen in snema kot po moje še nihče v zgodovini. On je pa res povsod, od Jurassic Parka do Snakes on Plane in vse vmes.


Tudi Nicolas Cage spada v isto kategorijo.

leiito ::

Ne da zdaj cepim dlake v jajcu, ampak imbd pravi Cage 68 filmov, Sam Jaxon: 137. Tip se ne ustavlja, točno se še spomni kako je bil ravno ven iz rehaba od cracka in broke, ko ga je Spike Lee vzel za Jungle Fever (če se ne motim je bil ta, igral je odvisnika od cracka, go figure, method acting pa to).

Lion29 ::

SPOILERS




























I WON! - epic
dejte mi povedat, da je to le season finale?!?!?! Ker nekje sem zasledil da je season finale, koncalo se pa je tkao, kot da je series finale!

WOW...

sicer da je WW zastrupil tamalega sem vedel takoj, ko se je jesse vrgel nanj in ga obtozu, ta pa ga je nazaj zmanipuliral da je bil gus...

sem pa cakal, da bo bomba pocla v avtu, tistem zraven gusa na parkiriscu pred domom...ki ga je vozil uni crnc... sicer nebi bilo tako epsko, but stil, pretty clever...

ah no...

Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Tr0n ::

Holy crap shit hit THE FAN! :)



Konec te sezone ja, ampak bo se ena zadnja sezona.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

System ::

Sicer konec je res tak, kot da ni več nadaljevanja. Super serija, upam da še bo 1 sezona.

particle ::

http://screenrant.com/breaking-bad-seas...

zgleda da sledi še peta in zadnja sezona.. :D

leiito ::

To sem pa sprgledal, na amcjevi spletnj strani razlagajo, da je Walt zastrupil Brocha, da zmanipulira Jesseja v Gusov umor, ampak a ne reče doc, da je bila navadna alergija?

Kako si je pa Gus (brez pol glave) poravnal kravato, epic.

Lion29 ::

kaka navadna alergija?

na koncu jesse pravi Waltu, da bo tamali prezivel in da so ugotovili, da je bil strup od tiste "lilly of the valley", ki jih otroci veckrat zauzijejo, ker naj bi bile tolk sladke....

in cisto na koncu pa pokazejo Waltovo dvorisce in tisto rozico!

kako lahko nekaj tako kljucenga spregledas? :O:O:O
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Okapi ::

ampak a ne reče doc, da je bila navadna alergija?
Mogoče moraš podnapise drugič vklopit;) Zastrupil se je s plodovi od šmarnice. In Walt ima na vrtu en lonec s šmarnicami.

O.

leiito ::

Lion29 je izjavil:

kaka navadna alergija?

na koncu jesse pravi Waltu, da bo tamali prezivel in da so ugotovili, da je bil strup od tiste "lilly of the valley", ki jih otroci veckrat zauzijejo, ker naj bi bile tolk sladke....

in cisto na koncu pa pokazejo Waltovo dvorisce in tisto rozico!

kako lahko nekaj tako kljucenga spregledas? :O:O:O


Že stojim v kotu sklonjene glave. Kako so pa podnapisi povedal, da je to lilly of the valley? + že itak ob 6h vstanem, si prvi snamem dol fajl, takrat zihr še ni titlov.

Me je pa sram, priznam.

Sem pa pravilno napovedal, da Gus danes odide, pol se mi oprosti

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: leiito ()

Okapi ::

Kako so pa podnapisi povedal, da je to lilly of the valley?
Za podnapise ne vem, ker jih nimam, Jesse je to povedal, in vse razložil Waltu glede strupenih jagod, na loncu s šmarnicami je bila pa značka z napisom. Ne vem pa, a se je napis dobro videl, če ne gledaš HD.

O.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Okapi ()

leiito ::

This is embarassing, in to jaz, največji fan. Ma neki je mogl bit, al se je glih moj fant zbudu, al sem za trenutek obrnil glavo, neki je blo, nisem jaz kriv, nikoli

Moram pa rečt še tole, čeprav sem imel Dexterja res rad, vsaj prve 3 sezone mi je bil tam nekje med top 5, letos mi ne potegne, bb je letvico postavil previsoko

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: leiito ()

leiito ::

Luknja v scenariju! Kje je bil Mike v tako ključnih mometih,zamorc je bil vedno samo za preproste naloge

barakus ::

Na rehabilitaciji v Mehiki?

Lion29 ::

@leiito: se zgodi... sicer ne vem kako se lahko tako volka stvar spregleda, ampak ok. Ni mi pa jasno, kako folk ljubitelj serij, se vedno gledajo s podnapisi? :O

ni nobena luknja... ce ni konec serije in nas caka se ena sezona, be sure, ga bos videl drugo sezono ;) po mojem so ga namensko "ksrivali" sicer pa je tip bil ustreljen, ce se ne spomnes, ne? in to smrtno resno ;) ne more cez noc okrevat
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

flood ::

ja majk je kot so rekli na zdravljuenju, ker je zaradi pozne oskrbe itak zgubu veliko krvi
komaj čakam naslednjo sezono :)
Asus A7N8X-X, Athlon xp 2700+, Radeon 9550 Gt, 1Gb ram, 120Gb Hitachi,...
laptop: i3-330m, ati 5650, 4gb ddr3, 500Gb,...

leiito ::

To je res. Se bo moral pa Vince Gilligan res potruditi, ker tole bi bil dejansko lahko konec serije. Kaj bo zdaj Waltov motiv? Ga ni. Po moje, kot napovedano, Jesse postane jefe, kako se bo v to vrnil nazaj Walt pa beats me

Lion29 ::

nope, mislim, da bo WW kar sam stopil na sceno...

mislim ne vem no, kaj ti gledas? nima motiva? Njegova epska pripomba: I win! kaj mislis, da pomeni? Saj vidis, da je zelo inteligenten in dober manipulator...in zelo aroganten... in nikakor ne zeli, da njegovi uspehi ostanejo neopazeni (se spomnes vecerje pri hanku doma?)...

Ma ta serija je res zdalec najboljsa kar se pristnosti in vecslojnosti likov tice... koncno bo Ramon dekers prsu na svoj racun, ker ima rad Bad Ass negativce :D

Ta sezona je bila mega... tuudi tisti deli, ki so bili kao "pocasni"... sploh ker je tudi Jesse dozorel. Nekako je dobil novega zaoga in samospostovanje in postal je neke vrste tudi ocetovska figura. Skylar je tudi psotala bolj badass in Hank je samo se dokazal, da ima neverjetni detektivski cut...

Pismo no, can't wait! Glede na to, da vejo, da bo zadnja sezona, se bodo pisci se ekstra potrudili... ampak le se 16 delov nas loci od konca :(

kdo bo zdaj cakal do naslednjega leta?
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

leiito ::

Good point, Walt ima res željo, da bi se za njegove dosežke vedelo, zdaj morda še bolj, ko je outsmartal tipa, ki je outsmartal cel kartel (čeprav tam je blo mal luknje, da so vsi ob bazenu spili, da jefe ni imel dvornegs poskuševalca jedi...)

Ampak po drugi strani je pa Walt tudi čisti racio, plus Skylar je glas razuma, uspelo je 1x, jedva, z žrtvami, zakaj spet tvegati. Sam bi stavil na Jesseja kot katalizator dogodkov

To ksko se bodo pisci najbolj potrudioi v zadnji sezoni, ko so imena že ustvarjena, žepi polni, novi projekti v toku, poglej kaj so naredili z Lost

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: leiito ()

flood ::

ja saj je uni hefe kartela imel preizkuševalca in to je bil Gus
v drugi sezoni edino, kar je pomoje sigurno, da bo jesse izvedel za zastrupitev s strani walta
Asus A7N8X-X, Athlon xp 2700+, Radeon 9550 Gt, 1Gb ram, 120Gb Hitachi,...
laptop: i3-330m, ati 5650, 4gb ddr3, 500Gb,...

Lion29 ::

flood je izjavil:

ja saj je uni hefe kartela imel preizkuševalca in to je bil Gus
v drugi sezoni edino, kar je pomoje sigurno, da bo jesse izvedel za zastrupitev s strani walta


pr tej seriji ni sgurno nic!

nebi se cudil, ce bi fentali waltra :O
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

leiito ::

Je pa, btw, casting v BB fenomenalen. Zihr se še spomnite tistih dveh bratov, ko prvič ko se pojavita izstopita iz Benza in se začneta plaziti po tleh. Kakšna modela, kakšen uvod v epizodo, mas que un show.

leiito ::

Se pa sprašujem kaj gledajo (in berejo) tisti, ki izbirajo serije za slovenske tivi kanale, ker kar nekaj relativno obskurnih, a kritiško dobrih sprejetih showov so predvajali, OZ, 6 feet under itd. BB pa ne, v soboto je bil na POPu un film, k Damon Wayans igra midgeta, ki igra dojenčka, ki je v bistvu kriminalc. Kdor je izbral za slovensko gladalstvo tisti film, naj gre takoj domov in nikoli več ne izbira kaj bodo Slovenci gledal, ker take bebavosti jih samo še bolj poneumljajo. breaking bad epizodo za epizodo vse 4 sezone, to bi poravilo okus v ustih od tiste nebuloze od filma.

Ramon dekers ::

samo kaj pa če gus preživi? da ga nekako spacajo skup. To bi bilo epsko!

Lion29 ::

Ramon dekers je izjavil:

samo kaj pa če gus preživi? da ga nekako spacajo skup. To bi bilo epsko!


pismo, poroci ga, dej :D
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

dela ::

Ravnokar pogledal zadnji del - wow! Sem pa mnenja, da bi bilo najbolje, da bi se serija s tem končala. Ne bi bilo epic, če bi se izkazalo, da je vest o še eni sezoni napačna in lansirana, da bi zadnji del gledalce res presenetil? Serija je znala v vsakem primeru presenetiti, ampak če bi za to uporabila še "meta sredstva", bi bila še toliko bolj posebna.

c0dehunter ::

SPOILER alert


Heh.. Ko sem videl kako pride Gus iz sobe, popravljajoč kravato, sem si rekel samo "WTF, kako lahko on preživi kaj takega" - sem že skoraj skočil v luft, da to je pa že preveč fikcije - potem se pa zruši :)

Tudi tole glede Walterja in Poison Lilly je low kick - z njegove strani..
I do not agree with what you have to say,
but I'll defend to the death your right to say it.

Lion29 ::

ja ker jih je blo malo v tej seriji, ne? :D
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

c0dehunter ::

:)

Sicer pa moj najljubši prizor, pri katerem sem se najbolj presmejal - ko Hanka prepričujejo, naj ne gre na policijsko postajo, da je ziher trap itd... V naslednjem prizoru pa je že tam :))

Še to - zakaj je Don Salamanca zahteval ravno njega?
I do not agree with what you have to say,
but I'll defend to the death your right to say it.

leiito ::

Da je združil prijetno s koristnim in mu poleg primarnega namena (zavajanja Gusa) še 2x rekel suck my dick. Ipak mu je Hank pobil dragega mu nečaka Tucota in tudi tista dva brata, če se ne motim, sta bila nečaka Tio Hectorja. Ampak v Mehiki so itak vsi vsem strici ali nečaki.

Lion29 ::

ja, una,,, ko zena od hanka rece: "...and that's the end of the story"...in je v naslednjem prizoru na psotaji je blo hilarious :D

tud suck my in fuck... so ble dobre, ja
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Tr0n ::

c0dehunter je izjavil:

SPOILER alert


Heh.. Ko sem videl kako pride Gus iz sobe, popravljajoč kravato, sem si rekel samo "WTF, kako lahko on preživi kaj takega" - sem že skoraj skočil v luft, da to je pa že preveč fikcije - potem se pa zruši :)

Tudi tole glede Walterja in Poison Lilly je low kick - z njegove strani..

Zato pa je naslov epizode Face Off. :)

Lion29 ::

Tr0n je izjavil:

..Face Off. :)


lol, haha.. never thought if it this way :D
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

leiito ::

Čeprav, če smo iskreni, dvopomenskost face-offa je uporabil že John Woo v istoimenskem filmu.

Je pa maska odlična, Gus z ene strani vse v redu, rihta kravato, na drugi strani pa polg glave fali, se lepo vidi celo zobovje.

Ramon dekers ::

samo je pa ena bedarija v seriji. Kdaj je Walti spizdil strup iz škatlice cigart Jessiju? Če bi to pokazalo bi se točno vedelo kdo ga je zastrupil, če sploh.

Okapi ::

Še en, ki gleda, pa nič ne šteka;(( Mogoče bi moral počakati na slo podnapise;)

O.

Ramon dekers ::

in kje mu je ukrade ta čik? vem samo da sta se dajala da mu ga je ukradel gus ker je stalno pod kamerami, on pa itak z njim ni bil v stiku...torej kje mu ga je ukradel?

AmokRun ::

Jaz ne vem ali nekateri zraven spite, ko gledate serije? :D
Saj ga ni zastrupil z ricinom (čik) ampak s šmarnico. ;((

dela ::

Ni nujno, da ga je Walt ukradel. Morda je Walt malega zastrupil z Lily zgolj v upanju, da ga bo Jesse v ranljivem stanju poklical, potem bi pa itak Walt postavil pravo diagnozo, ker je kemik in ker ga je itak sam zastrpupil, Jesse bi mu bil dolžan in skupaj bi poskusila ubiti Gusa - čisto mogoč načrt.

Tr0n ::

Dvomim.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

gslo ::

Pomoje je Pinkman preprosto zajebal škatlco in zgubil čik s strupom, fant je bil pa zastrupljen s to Šmarnco. zadnji prizor v je close-up lončka s to Šmarnco na Waltovi verandi (ob bazenu) in to ravno zato, da si bo folk razbijal glavo al je bil vseeno WW al ne.. na prvo žogo bi vsak rekel, da je to naredil WW.. thats about it.

dela ::

Okej, jaz že recimo sploh nisem pomislil, da so Waltu morda šmarnico nastavili, čeprav sta tista tipa lomastila okoli hiše. :))
Je še mal več materiala za predelat v naslednji sezoni kot sem mislil (če bo). Vseeno bi to zdaj bil hud konec serije.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dela ()

Lion29 ::

huh, sam res... si mislite, da so WW podtaknili? lol...
sam dvomim, glede na reakcijo ob tem ko mu Jesse zaupa, da je tamali izven zivljenske nevarnosti
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

dela ::

Ali pa: Gusovi so malega zastrupili s šmarnico in to obesili Waltu, Walt je pa malega zastrupil z izmaknjenim ricinom in to želel obesiti Gusu. Gusovi so Walta rahlo prehiteli, zato je mali zaradi šmarnice pobruhal ves ricin. :))

flood ::

možno je da je čik s strupom vzel med fajtom z jessijem?
v kateri epizodi se že tepejo?
Asus A7N8X-X, Athlon xp 2700+, Radeon 9550 Gt, 1Gb ram, 120Gb Hitachi,...
laptop: i3-330m, ati 5650, 4gb ddr3, 500Gb,...

c0dehunter ::

dela je izjavil:

Ali pa: Gusovi so malega zastrupili s šmarnico in to obesili Waltu, Walt je pa malega zastrupil z izmaknjenim ricinom in to želel obesiti Gusu. Gusovi so Walta rahlo prehiteli, zato je mali zaradi šmarnice pobruhal ves ricin. :))


Totally plausible in BB 8-)
I do not agree with what you have to say,
but I'll defend to the death your right to say it.

leiito ::

c0dehunter je izjavil:

dela je izjavil:

Ali pa: Gusovi so malega zastrupili s šmarnico in to obesili Waltu, Walt je pa malega zastrupil z izmaknjenim ricinom in to želel obesiti Gusu. Gusovi so Walta rahlo prehiteli, zato je mali zaradi šmarnice pobruhal ves ricin. :))


Totally plausible in BB 8-)


ta ni slaba

Ramon dekers ::

dela je izjavil:

Ni nujno, da ga je Walt ukradel. Morda je Walt malega zastrupil z Lily zgolj v upanju, da ga bo Jesse v ranljivem stanju poklical, potem bi pa itak Walt postavil pravo diagnozo, ker je kemik in ker ga je itak sam zastrpupil, Jesse bi mu bil dolžan in skupaj bi poskusila ubiti Gusa - čisto mogoč načrt.



nekdo mu je spozdil čike, torej je bil walt.

echo ::

Epsko je seveda to, kako je Walt spreobrnil Jesseja in si kupil dovolj časa z uporabo Gusovih metod.

Kaj pa nauki te epizode in sezone? Da je Waltu že več ali manj vseeno za družino in svojce (žrtvoval je sosedo za izvidnico), ampak mora samo zmagati. Je življenje res samo igra?
Machiavelli mi pride na misel. Cilj opravičuje sredstva. Kako mimogrede ustreli tista varnostnika v laboratoriju ...

Na začetku je hotel zaslužiti nekaj denarja za udobno bivanje svoje družine po svoji smrti (dolžnost), sedaj pa se samo še grebe za oblast (užitek, egotrip). Seveda, v zadnji sezoni je bolj ali manj reševal svojo rit, ker se rado zgodi, ko je človek požrešen.

Zanimivo, da je največji razum - Gus, na koncu poraženec. Kar kaže na to, da red in disciplina še nista dovolj - treba je met tut "žegn".

Še ena misel: udobno življenje zgubi smisel, ko ga enkrat dosežeš. Potem sledi pohod na oblast. Ki je pa ni nikoli dovolj. Zato ga ni večjega smisla od moči.

Napovedi za naslednjo sezono: Skylar se Walt zagabi in ga ne more videt.
Hank nadaljuje preiskavo in pride na sled Waltu.
Ta postane odvisen od moči (ubermensch) in začne nov kartel - nove težave.
Jesse ima dovolj sranja in se zadovolji z udobnim življenjem.
Mike ... the simple man ... ne vem. Beta samec. Pomaga alfi - Waltu.

Oh kaos, kdo ga ne bi imel rad? 8-)

PS: a sadika šmarnice cveti po tistem, ki odvrže plodove? Včasih je bilo obratno ...

Karaya 52 ::

Epic serija, Dexter je popolnoma zbledel ob Breaking Bad. Ce se spomnite, ko Gus sprasuje Walterja zakaj ima Jesseja za partnerja ... in odgovori, da naredi to kar mu rece. Hehe...

Res so lepo razvili glavne like, Skylar je prakticno ponosna na svojega samca, tako da ne vidim novih zapletov na obzorju.

Prizor na parkiriscu pred domom za ostarele je odlicno posnet, za trenutek mi je blo Gusa ze prav zal. Kot kaze ne bomo spoznali njegove zgodovine oz. porekla. ;)
««
4 / 23
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Serija: Better Call Saul - spoiler contaminated (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Sedem umetnosti
37671657 (1419) Kurzweil
»

Fargo (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Sedem umetnosti
30666158 (1778) IL_DIAVOLO
»

Dexter (strani: 1 2 3 424 25 26 27 )

Oddelek: Sedem umetnosti
1337245782 (21003) driver_x
»

El Camino: A Breaking Bad Movie (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
659467 (5992) IL_DIAVOLO
»

Lost - nadaljevanka! (strani: 1 2 3 416 17 18 19 )

Oddelek: Sedem umetnosti
91280515 (18750) weasel

Več podobnih tem