» »

v Edonkeyu ni vec dowloadov!!

v Edonkeyu ni vec dowloadov!!

Binji ::

Torej odprem eDonkeya in ugotovim, da pol downloads ni vec nic!! Izginilo! V temp direktoriju so sicer se vedno datoteke ampak kaku jih uvozit nazaj v osla?
Prosim pomoc! Res se mi ne da spet vsega znova loudat!
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

AngelOfDeath ::

nastavi isto download pa temp mapo pa bi si moralč sam poiskat :)

bodom ::

a si mogoce kej preimenoval fajle v temp mapi? al pa jih kopiral, premikal po disku?
to bi znal bit problem...
drgac pa nared tisto kot je napisu AngelOfDeath. ceprou dvomm, da je to. ker pravs da ti je najdlo skoraj vse fajle...8-O
LP

Binji ::

Popolnoma nic;(Zagnal sem Donkeya in ugotovil, da downloadsov ni. Niti enega vec. Edino preskocil sm preverjanje diska (win2k), ki mi je pol najdu vse tiste temp fajle da so cross-linkani.
Probal sem ze varjanto od Angela pa ne pomaga..:O
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

bodom ::

hmm....dej probaj se defragmentirat disk. to baje da tud pomaga.8-)
LP

pivmik ::

pojdi v temp mapo kamor ti začasno shranjuje eDonkey PART in PART.MET datoteke
Poglej koliko zasedejo *.PART.MET datoteke, če zasedejo 0 bo treba uporabit eDonkeyTools - recovermet.
http://users.aber.ac.uk/tpm01/ed2k_tool...
Preberi vse kar piše na tej strani in nato downloadaj, ne prit sem spraševat kako se uporablja.

Ta programček ti bo ponovno ustvaril datoteke *.PART.MET , ki jih eDOnkey nujno rabi da ve kaj je downloadal in kaj še ni.
LP, Gregor GRE^

Binji ::

Ja vem da si reku nej te ne sprasujem, ma sm prebrou vse in se zmeri nece nic. tisti fajli niso veliki 0, sem jih pa nekaj za probo naredil 0 in poskusil (seveda z backupom).

Rezultat: ce mu recm nej naredi status (-v) za tiste, ki so 0, rece da jih je preskocil, za vse druge pa da imajo invalid header. Wtf???

Ce mu recm nej obnovi dolocen file (npr 4.part), ki ima 4.part.met fajl enak 0 pa pravi: The file you specified does either not exist or is not readable
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

zile ::

Scandisk jih je "popravil". Najbrž se ti je sesul računalnik in ker še vedno živiš s FAT32 imaš zdej to pizdarijo. Pri NTFS tega ni. Premisli.

Binji ::

Sem premislu o tem, pa tudi o tem, kaku bi win98 (dual boot) ziveli s tem sistemom. Ne bi, tako da mam se kar naprej FAT32.
A pol druge resitve kot da spet zloudam tiste stvari ni?
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

bodom ::

kolk das?...ti zloudam jst:D
LP

Binji ::

Mam kabl tko da mislm da se bom lahko sam potrudu:D
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

bodom ::

aha OK...sm brez besed:D
aja sam tole mi povej...ti ko loudas z donkey-em...kolk fajlov lohk naenkrat potegnes...meni jih pusti samo 12 naenkrat. poglej si--->tule...me razums kaj hocm povedat? zakaj ne louda vseh...sej nocm bit razvajen:D ...sam me vseeno zanima zakaj:\
LP

Binji ::

Meni je do zdej zmerej vleklo vse, kolko sm jih meu pa ne vem..drgaci pa mislm da lohku tud tiste sam resumas pa bo vleklo.
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

bodom ::

hmm...sej mam na "looking"...sam jih noce nikol vec kot 12. ti si reku d ti vse vlece ki jih mas nastimane..a si sigurn d si jih mel tud vec kot 12?

PS: a si ti mogoce iz okolice PO in mas tist kabl tm?

LP

Binji ::

Mislim, da ja. Sej ce je looking pol pac isce za vlec lahko si mal vec connectionsov nastavs.

Drgac pa ja..mam tisti kabl s Po ja:D Kaku ves?
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

bodom ::

sej max connections mam 3000 nastimanih.
kako povezavo pa mas ti? mislm, kolk mocnejs od ADSL oz. kolk je prenos down/up? in kolk connections mas ti nastimano?

aha:D...vcasih sm hodu na irc kanal cool_ppl (_pantera_ oz. C_of_B)..pa se mi je zdel tvoj nick znan:))

LP

bodom ::

evo, pa mi je uspelo...trenutno mi downlouda 20 stvari hkrati. jah, sam mal je blo treba pocakat pa je8-)
LP

Binji ::

Hehe, sm ti reku:D
Drgac sm pa tisti Binji ja sam me nej blo pa gor ze par mescu
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

bodom ::

ja ja...sam mal sm mogu dvignt max connections in na taprav server se zalimat pa je. pa se eonkey bota se splaca met. garantirano vec zloudas; meni je okol 2,5GB na dan slo do zdej...zdej 3 dni pa mam tega edonkey bota in mam zmer okol 3.2GB na dan8-)
hehe, se mi je zdelo d si tist binji:D mene se pa verjetno ne spomns a? sej ce se jst spomnm sva se ze enkrat nek menla po ircu...pa se to ze davnega leta 2001:D
LP


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[P2P]eMule , eDonkey, Overnet, DC++ & co. (strani: 1 2 3 469 70 71 72 )

Oddelek: Omrežja in internet
3558425173 (8457) Freakylion
»

AVI preview v eDonkeyu???

Oddelek: Programska oprema
111958 (1767) BigWhale
»

eDonkey

Oddelek: Pomoč in nasveti
331711 (808) AIDS
»

Optimalne nastavitve za eDonkey (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
524994 (3520) Mr.B
»

Pomoč pri eDonkeyu2000

Oddelek: Omrežja in internet
91102 (726) DamoskinoS

Več podobnih tem