» »

Pomoč pri eDonkeyu2000

Pomoč pri eDonkeyu2000

MiKi ::

Hey!
dejte mi še mal pomagat.
eDonkey se mi noče konektat na noben server, razen na Korejskega (un z 12k userji). A je to normalno, al kaj je lahko narobe? Kje je kak boljši spisek serverjev, uno k ste zanč napisal ene linke, mi noben server ne dela.

pa še to... eDonkey mi fuuul bremza kišto (XP1700+). Ko imam v Win2k odprtga samo edonkeya, in hočem odpret IE5.5 mi ga nalaga počasnej kot na starmu P200

Pa še to. Dol sm snemu en film, ki ga je imelo mislim da čez 150 folka... in mi ga je snelo cirka 85% naprej pa noče... a je program tok glup, al res nezna do konca dol snet? Film je namreč razdelil na 150 delov in od userjev ki so bili online je zgleda potegnu vse dol, na ostale delčke pa čaka da pridejo online. A se neda tko kako tko narest, kot ima Kazaa, da samo od 1 al pa 3 recimo snema naenrat?
:O

Mikrohard ::

Kakšen ID pa imaš v E-Oslu ???

bodom ::

ktero verzijo mas? v59 al v61?
ce ne gre drgac reinstaliraj edonkeya.

glede tankanja...ne mors pomagat...dokler ti folk ne bo sheral tistih delov filma al karkol ze...bos pac "on queue" kot pise...:D
aja pa na tej strani dobis serverje...link...in ce ti ne bo zmetalo nobenga notr, pol je nek narobe z edonkey-em8-O
ce ti manjka 15% in da je vsaj mal modre barve tist k ti manjka bod zadovoln:D
nocna mora je, da se ti ustavi glih pred koncem. dajem ravno trenutni primer...tankam showtime...cel film je 697,12 Mb...men pa je stankalo 'samo' 697,11 Mb.>:D pol pa rec da je pravica na tem svetu...:D

Eagle ::

bodom, ce te doleti taksna 'krivica' pol pac gres v endonkey direktorij v temp folder odpres v notepadu *.met file-e in poisces kiri *.part je pravilni pol pa part samo skopiras in ga preimenujes v *.avi in glej ga zlomka kuj dela

bodom ::

eagle: sej vem to...sam sm ze enkrat tku naredu, pa mi pol ni hotlo delat...pa rajs restartas edonkeya in pol zihr konca:D
LP

BaRtMaN ::

bodom: men se tud to redno dogaja, npr. pr Simpsonovih: mam 174.11 MB naloženga od 174.12 MB. In pol se začne čakanje. Jst pustim, da se do konca zdownloada, kar pa traja precej dolgo - tud kakšen dan! Ampak jebiga! Bod vesel, da maš ADSL tko ugodno. >:D

SubOrbit ::

ce se vam nardi, da samo zadnjih nekaj KB manjka velikokrat pomaga restart donkeya.

bodom ::

ja ej, sej ni blema pocakat, zdej ko je ADSL:D

drgac pa sta dve moznosti...al das temu fajlu paused, pa ga pol spet das resume, da ti najde oz. osvezi source...al pa da restartas edonkeya. tazadnja je se najbolj zihr:))
LP

BaRtMaN ::

Men je najbolj počakat, ker sem to vse že probov, pa je skor vseeno.

DamoskinoS ::

Pozdrav!
Pr men je pa problem...ko zalaufam Osla mi poisce server ter zacne dljjat ter klienti uploudat.Use uredu 2 minute....potem pade UPL. in DUL. na 0 in tako ustane,se ne spremeni. :O Navem zakaj to pa imam nastavlen na optimalno moznos kakor ste napisali na forumu?!
Kaj bi bilo to narobe?:\

Hvala za pomoc.

lp Honzy
Nikoli v tardečo, naredil boš nesrečo!™


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[P2P]eMule , eDonkey, Overnet, DC++ & co. (strani: 1 2 3 469 70 71 72 )

Oddelek: Omrežja in internet
3558422697 (5981) Freakylion
»

eDonkey še kar naprej downloada!?

Oddelek: Programska oprema
241223 (868) bodom
»

Kateri P2P vam najbolj vleče?

Oddelek: Omrežja in internet
222048 (1431) Fury
»

Optimalne nastavitve za eDonkey (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
524849 (3375) Mr.B
»

Trenutno se nekaj trudim z Edonky2000

Oddelek: Omrežja in internet
161662 (1298) pivmik

Več podobnih tem