» »

Skupinski nakupi iz tujine - deljenje poštnine, je kdo za?

Skupinski nakupi iz tujine - deljenje poštnine, je kdo za?

««
10 / 17
»»

kmetek ::

jacob ima veliko večjo izbiro.

dzuro 10 mi prosim pošlješ ZS jaz ne morem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kmetek ()

fight4 ::

Danes bom naročil na hoh.de sledeče:
http://www.hoh.de/hardware/ssd-laufwerk... 2x
http://www.hoh.de/hardware/festplatten/... 1x

Lahko se še kdo pridruži, plačal bom prek paypal-a!

kmetek ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kmetek ()

kmetek ::

TehDucky ::

Če bo slučajno kdo kaj naročal iz hoh.de naj me kontaktira, bi kupil en disk. Resen, iz okolice Brnika.

Pat_MaGroin ::

Če rabi kdo kaj iz hoh.de, naj mi javi.

Sam naročujem cpu, plato in ram.

Naročilo do konca junija.

kuglvinkl ::

KOlk boš ušparal. Tut meen počasi srbi...

PrimozR ::

Kugl dost. Jest sem sicer dodal še 256 GB 830, pa je prišlo 100 € razlike z mlacomom, ki je edini imel v spletni štacui enake oz. podobne komponente pri nas :D

EDIT: obenem so bili najugodnejši slovenci.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: PrimozR ()

kuglvinkl ::

I see...

thx

medenko ::

To je normalno, da so cenejši hehe 80 mio trg proti 2 mio trg, že tu je 40:1 pa njihov višji standard ipd.
100€ na 1000€ podlage je 10%, kar niti ni spet tako ogromno, dokler nimaš kakih garancijskih pošiljanj nazaj ;)

PrimozR ::

565 € v hoh.de, brez poštine, nekih 650 € v Mlacomu. Tudi s pošiljanjem nazaj se ti splača. Itak pa kolikokrat zadeve crknejo?

Imaš pa drug esktrem. V Logitech Store sem kupil MX Performance, kjer sem na srečo zaradi 'VIP' statusa dobil 20 € popusta (pod 60 € za miš s poštnino vred). Po nekih 2 mesecih je zadeva umrla (dvojni kliki, neuporaben drag), zatežim na customer support mail, rečejo 'kakšen je naslov', sporočim, rečejo 'poslano je, dobite čez par dni. Jest pa gledam bukov, kaj naj s staro naredim. Baje jo moram vreči v smeti :D

medenko ::

no ja to so giganti, ki se jim gre za ime itd...popolnoma razumljivo hehe. kako pa dobiš vip status na logitech store?

Brane22 ::

To je normalno, da so cenejši hehe 80 mio trg proti 2 mio trg, že tu je 40:1 pa njihov višji standard ipd.



Mha tole s trgom je bluz. Ja. nemci imajo 80M trg, ampak imajo temu ustrezno število štacun.

Ne dobi vsaka rabata za vseh 80M folka.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Brane22 ()

BlaY0 ::

Ne samo to. V Nemčiji vsak dan nastane 1000 novih štacun in prav tako jih 1000 propade (konkurenca je huda). Trg je pa itak globalen (za tiste ki vidijo čez Alpe)

PrimozR je izjavil:

Po nekih 2 mesecih je zadeva umrla (dvojni kliki, neuporaben drag), zatežim na customer support mail, rečejo 'kakšen je naslov', sporočim, rečejo 'poslano je, dobite čez par dni. Jest pa gledam bukov, kaj naj s staro naredim. Baje jo moram vreči v smeti :D


OT:

Moraš kar malo pomislit. Oni bi jo morali potem na svoje stroške reciklirati, zato jo raje pustijo tebi. Pri nas pa itak ni treba nič reciklirati, saj zadevo lepo odvržeš v gozd ali bližnji potok.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BlaY0 ()

s51as ::

Za kontejnar pa še nisi slišal al kako? Če se ti že ne da nest na zbirališče, ko zbirajo posebne odpadke v tvoji bližini...
It's just me myself and I

PrimozR ::

s51as ne gre se zato, običajno dobavitelji zahtevajo mrtev uizdelek nazaj, da preverijo če je zadeva res mrtva zaradi njihove napake. Tukaj je vsa komunikacija potekala prek e-maila :)

adaipika ma ne vem, registriral sem se že ko sem kupil volan (Momo Racing), nekaj mesecev nazaj sem pa dobil mail z možnostjo popusta. Ker sem itak že nekaj časa ogledoval to miš (stara BJ-58 ima pa od nožic eno kompletno, z blazinico vred, od ostalih treh pa pri dveh samo še zametke okvirčkov zanje, tretji je odpoliran :D ) sem pač izkoristil šanso.

Upam samo, da bo tale delala dlje :D

barakus ::

Jap jaz mam podobno izkusnjo. Olupljena G9, blazno jezen reklamiram pri slo uvozniku pa ne nardijo nic. Kontaktiram logitech pa mi poslejo kr novo celo misko G9 mx. Tko da zdej mam pac 2, na uno oguljeno sem dal ta hrapav skin pa je tudi sprejemljiva.

fr4nc ::

Če bo kdo kaj naročal naj javi - se bi pridružil z naročilom USB ključka.
hoh.de seveda!

Lp
"Rad pomagam, če je le možno" by Fr4nc; blog(2): http://cpuwars.wordpress.com/
"I just love to share the truth!!" by Fr4nc; http://intelvsamd.wordpress.com/

medenko ::

kaj še jaz probam pisati logitechu, da mi pošljejo novo? staro - delujočo pa imam za rezervo? lol

"hi my g9 stopped working, please send new one" :D

kovse ::

Bo kdo kaj naročal iz
hoh.de
v bližnji prihodnosti?

V mislih imam SSD disk in seveda delitev poštnine:)

Lp

Tomi ::

kovse je izjavil:

Bo kdo kaj naročal iz
hoh.de
v bližnji prihodnosti?

V mislih imam SSD disk in seveda delitev poštnine:)

Lp

Jaz se ogrevam za nov SSD za prenosnik, dokler ne kupim Retine. V roku tedna ali nekaj podobnega.

Potrebuje še kdo kaj?
metrodusa.blogspot.com

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tomi ()

Tomi ::

Bi še kdo kaj malega, recimo SSD, s hoh.de? Naročilo bi šlo danes popoldne naprej.
metrodusa.blogspot.com

s51as ::

Če bi kdo naročil copate za otroke iz http://en.collegien-shop.com/ naj mi sporoči na ZS. Za zastonj poštnino je treba naročiti 9 parov.
It's just me myself and I

Janac ::

medenko je izjavil:

kaj še jaz probam pisati logitechu, da mi pošljejo novo? staro - delujočo pa imam za rezervo? lol

"hi my g9 stopped working, please send new one" :D

kater e-mail si uporabil?

Dami ::

barakus je izjavil:

Jap jaz mam podobno izkusnjo. Olupljena G9, blazno jezen reklamiram pri slo uvozniku pa ne nardijo nic. Kontaktiram logitech pa mi poslejo kr novo celo misko G9 mx. Tko da zdej mam pac 2, na uno oguljeno sem dal ta hrapav skin pa je tudi sprejemljiva.

Hm pa si to še mel v garanciji? Moja je stara že ene 4 leta in sem kar hitro začel uporabljati on drug hrapav skin. Pol je pa začel še left click zajebavat kot je v navadi pri logitechu (drag ne drži, click prepozna kot double itd.). Samo sn pač dal v omaro in nabavil g500.
Smo pa šli mal offtopic there :)
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

Janac ::

mislite da bi delovalo ce bi poslal email da mi je crknila high end miska ampak je doma sploh nimam?

barakus ::

Dami je izjavil:

barakus je izjavil:

Jap jaz mam podobno izkusnjo. Olupljena G9, blazno jezen reklamiram pri slo uvozniku pa ne nardijo nic. Kontaktiram logitech pa mi poslejo kr novo celo misko G9 mx. Tko da zdej mam pac 2, na uno oguljeno sem dal ta hrapav skin pa je tudi sprejemljiva.

Hm pa si to še mel v garanciji? Moja je stara že ene 4 leta in sem kar hitro začel uporabljati on drug hrapav skin. Pol je pa začel še left click zajebavat kot je v navadi pri logitechu (drag ne drži, click prepozna kot double itd.). Samo sn pač dal v omaro in nabavil g500.
Smo pa šli mal offtopic there :)


Bila je v garanciji, ja. Poslal sem ji sliko miške in sliko računa, to je zadostovalo.

s51as ::

Če bi kdo kaj iz http://www.naturespurest.co.uk/ naj mi sporoči na ZS. Poštnina je 30 funtov in je zame predrago. Če se mi še kdo pridruži pa lahko naročimo skupaj.
Gre za dojenčkaste zadeve.
It's just me myself and I

zile ::

s51as je izjavil:

Če bi kdo kaj iz http://www.naturespurest.co.uk/ naj mi sporoči na ZS. Poštnina je 30 funtov in je zame predrago. Če se mi še kdo pridruži pa lahko naročimo skupaj.
Gre za dojenčkaste zadeve.

Si preveril pri nas http://www.naturespurest.co.uk/slovenia

s51as ::

hvala za link, nisem videl. Sicer so slovenski nekaj dražji ampak za mala naročila se gotovo splača.
It's just me myself and I

barakus ::

A imajo kje kako akcijo za 2 ali 3 TB disk?

fight4 ::

Danes ali jutri bom naročil na hoh.de ali pa jacob elektronik, če kdo kaj nuca.
Plačam jaz prek paypal.

Dr_M ::

Jest bi eno graficno.. Za hoh vem tocno, za jacobs ne..
Iz kje si?

fight4 ::

Dr_M je izjavil:

Jest bi eno graficno.. Za hoh vem tocno, za jacobs ne..
Iz kje si?


Iz predmestja Lj., tako da prevzem v Ljubljani ni problem.

Matty ::

fight4 je izjavil:

Danes ali jutri bom naročil na hoh.de ali pa jacob elektronik, če kdo kaj nuca.
Plačam jaz prek paypal.


si že naročil? ker rabil bi en disk...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matty ()

s51as ::

Če kdo kaj rabi iz MyToys bom zvečer (sobota) naročal.
It's just me myself and I

medenko ::

jaz imam 11% popust na zavviju....

PrimozR ::

A bi kdo kaj s HOH-a? Jaz bi en disk. Lahko tudi plačam.

FlyingBee ::

skepsa: poleg očitnega razloga zakaj raje ne bi na hoh.de nekaj kupil (raklamacija seveda), me vseeno razlike v ceni pošteno mikajo, recimo primer msi 66 OC + i5 3470 + sammy 830 128 gb bi me s poštnino vred prišlo 48 manj kot če bi popolnoma enake komponente naročil na Dinokomp (ki ima BTW cene grafičnih precej nižje od večine trgovcev SLO) s 6 EUR poštine vred - torej kar 48 eur ceneje
je že kdo preko Giropay plačeval na HOH in kako se to izvede, ker nima ne paypala ne kreditne kartice

Zgodovina sprememb…

PrimozR ::

Jaz sem kar direktno nakazal prek UPN-a.

Lonsarg ::

Jaz sem na HOH plačal preprosto preko nakazila.. Glede reklamacije pa se preveč nisem sekiral, profitiral sem MNOGO več kot tistih 10-20€, ki bi jih moral plačati, da izdelek pošljem v reklamacijo. Glede na slovenske servise bi pa itak dobil zadevo hitreje nazaj, kot če v Sloveniji osebno nesem.

Vsem ostalim, za katere sem kupil stvari(ene vrste skupinski nakup sem naredil, večino robe je sicer bilo zame) pa sem dal kopijo reklamacijskega obrazca, da oni sami naredijo isto.

So pa bile razlike v cenah takrat večje,kot so sedaj. Komplet računalnik, ki bi tle stal 800EUR sem dobil za 680EUR kake 3 leta nazaj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

psytoma ::

Bo naročal kdo iz FOKA.nl mogoče?

Tomi ::

Naročil bom z Jacob.de. Če koga zanima kaj, naj mi sporoči do recimo polnoči 31.10.2012 na ZS.
metrodusa.blogspot.com

medenko ::

si že oddal?

Vaseer ::

Imam par vprašanj glede naročanja iz tujine.

Je potrebno blago, ki je občutljivo in večje vrednosti (npr. prenosnik) kaj zavarovati za primer poškodb ipd?
Kakšne so vaše izkušnje pri občutljivejšem blagu (prenosnik, HDD...), glede dostave preko pošte?
Če je možnost izbire dostavne službe (GLS, UPS, ...), kateri so "boljši"?

Hvala za odgovore.

Tomi ::

medenko je izjavil:

si že oddal?

Ja, je že na poti v Slovenijo.
metrodusa.blogspot.com

z3ro ::

Če bo kdo kmalu kaj nabavljal iz HOH naj pove. Jaz bi naročil SSD, problem je da nimam Paypala, preko nakazila pa kolikor vem gre počasneje.

eter ::

Jaz bom naročil v kratkem, piši na zs.
Don't worry, probably i'm wrong.

medenko ::

jaz bi tudi en SSD....iz kje ste kaj? imam paypal.

s51as ::

Če bi kdo kaj iz direct jacob computer naj mi javi na ZS danes (petek).
It's just me myself and I
««
10 / 17
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

hardwareversand.de (strani: 1 2 3 436 37 38 39 )

Oddelek: Kaj kupiti
1912365097 (152212) integral15
»

Hoh.de (strani: 1 2 3 428 29 30 31 )

Oddelek: Kaj kupiti
1507276591 (111377) darkolord

mindfactory.de - pomoc

Oddelek: Pomoč in nasveti
329909 (7531) UlyssesE
»

Kje kupiti dele računalnika?

Oddelek: Kaj kupiti
176436 (5761) KTr1sk
»

tuje spletne trgovine (hod.de) (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
8615010 (9474) lambda

Več podobnih tem