» »

MAFIA

MAFIA

Ethan ::

Zivjo!
Imam en problem?
Ima rač. Duron 1200, radeon 8500 LE,ter windows XP.

Mafia mi teče ful počasi ko vozim avto?
jaz ne vem kje je problem?
Sem probal znižat resolucijo pa isti kurac.?
Rač sam mi da resolucijo 1024*768, 32 bit,in bla bla bal , tako da bi moglo laufat?

Where is the fucking problem?
p.s. In ne mi s kasnimi: "Kupi boljši rač!!!"

Lp, Andrej
I feel the need, the need for speed!!

R0K ::

Mogoče je pa ATI opet zajebal pri drajverjih. Probaj več različnih drajverjev. Mogoče bo delalo boljše.

bicikl ::

pejd v setup.exe in naštimaj na lov detail. počasi ti dela zato ker maš preveč high teksture.

Kaboom ::

If for any reason you experience any distortion in the graphics:

> Enable the Vertical Synch option.
> Enable the Clip Always option (This is strongly recommended if you
have an ATI video card.

kaj je tak težko prebrat Readme fajl ? ;((

no ja, vsaj upam da ti pomaga
Če se zatakne - pritisni močneje. Če se zlomi - bil je skrajni čas za nakup novega.

Ethan ::

Kaboom.
Da ti ne naredim v glavi tako.

Ne se delat pametnega, " preberi read me"!!!

Če bi bil tisto problem, ne bi postavil foruma!!!!

Sem probal vse fore v setupu , do najboljše grafike z vsemi detagli vključenimi, vse izklhučene vs. vkl vklučen,
32 bit, 16 bit, 640x 480, 1024x768, vse isti kurac.

Obstaja kaksen popravek?
To me bolj zanima in ali je imel kdo isti problem in ga potem rešil!!!!!!!!


LP, Andrej
I feel the need, the need for speed!!

Predator ::

prvič ko dobim še eno žaljivko/vlugarno besedo noter gre tole pod zakleni ; drugič ahumar ne vem kaj se razburjaš, samo pomagat ti je hotel :\

Ethan ::

Hi, predator.
Saj ne da se jezim, samo ker mi pride tak genij in mi reče naj preberem read me, me tako ful razkuri. Saj mislim da read me zna vsak prebrat, ne?

Sorry za "vulgarne" besede",
Kaboom pa si si dobil pravo ime, ja, ni kaj reči!


Še enkrat LP,
Andrej.
P.s. Hvala ostalim za pomoč.

I feel the need, the need for speed!!

Kaboom ::

hja ahumar, oprosti da sem stopo s svojega kraljevega sedeža in ti poskusil pomagat, ampak nikjer v tvojem prvem postu ne piše da si upošteval readme fajl v katerem pač piše, da ATIjeve kartice posebej zahtevajo "Clip Always"...

saj pri meni igra tudi včasih skače, še posebej ponoči ob vse polno prometa... saj katera pa ne?

in še vedno ne razumem kaj te je tak grozno razjezlo, če tebi igra slabo dela se ne znašaj nad druge. če te je razjezil ta (;(( ) smajli bi te pa mogla ta vrstica "no ja, vsaj upam da ti pomaga" pomirit...

in še vseeno: ti si napisal da si sprobal z vsemi funkcijami vklopljenimi in z vsemi izklopljenimi, medtem ko še ti svetujem da sprobaj z clip always in drugimi izklopljenimi...

chill
Če se zatakne - pritisni močneje. Če se zlomi - bil je skrajni čas za nakup novega.

Hux ::

Ce uporablas volan za voznjo auto idi na tipke ker meni zacne steka kr tak brezveze samo je resda dosti lazje vozit z volanom.

DeLuX ::

amuhur :
zakaj dela pocasi?
preberi si moj reply v topiku Mafia..u iber pocas...
LP,
DeLuX

jRk0 ::

Ti samo pusti Kabooma na miru pa se lepse obnasaj pa se pomiri malo:)

meni mafia tudi zajebava na r8500. pa pojma nimam zakaj... sploh ponoci steka kar konkretno.
You fuck up once, you loose two teeth.

Vesoljc ::

na mojmu pc (d1000,gf2mx,384mb) zadevo najbolj pohitrijo oz. upocasnijo teksture (ko izklopem "compressed" teksture, zadeva kr poleti, sam loadanje pa je skor dvakrat pocasnejse). zarad mx-a pa itaq morm spilat v 16bit. mi pa vredu laufa v 800x600x16

sk8er ::

Js mam XP 1800+ pa radeona8500LE pa dela na
1024x768 pa 32 bitne barve in detajle do fula čist gladko.
probi gonilnik catalyst 2.1

n7 ::

Vsem vam vsaj kokr tolk dela, mene pa skoz vn meče pa resetira ka da bi bil izpad elektrike al pa sam zašteka da morš sam resetirat.mam winxp, athlon 900, 128ram, gf2mx400 - najnovejši driverji iz jokerja110. a bi loh bil problem da mam na 20gb disku dve particiji, na eni winme, na drugi xp, oboje pa je fat32.popravkov še ni, ali pač?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

GTA 3 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
26519213 (4199) Nyana
»

Halo PC je koncan! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
1168795 (5935) Chronoboy
»

Unreal Tournament 2003 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
16813035 (8095) R33D3M33R
»

UNREAL 2 The Awakening (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
1308727 (5642) vander
»

Geforce4

Oddelek: Novice / Grafične kartice
272164 (2164) tedybear

Več podobnih tem