» »

ThinkPad Edge 13"

ThinkPad Edge 13"

Gwanaroth ::

Živjo.

Sem v fazi kupovanja majhnega, lahkega in prenosljivega laptopa/netbooka. Asusova EEE plastika se mi gnusi, ker dobesedno "škriplje" pod prsti (recimo 1101HA).

Ogrevam se za ThinkPad Edge 13" (nekaj takega), pa me zanima, če si ga že kdo lasti in lahko pove komentar iz prve roke?

Reviewi po netu so dobri, karakteristike so mi všeč, ne poznam pa edino procesorja AMD Athlon Neo X2 Dual Core L325.

Kaj so ti AMD Athlon Neo X2? A bi bil to procesor, ki se ga da primerjat recimo z Intelovim Atomom? Je manj/bolj zmogljiv?

Uporaba: "zvezek", ki bo vedno z menoj, kjer bom imel gor vse programe in dokumente, potrebne za predstavitev strankam (xampp, photoshop, corel, ...).

Vaše mnenje o tem netbooku?
Lights often keep secret hypnosis..

Gwanaroth ::

Nihče?
Lights often keep secret hypnosis..

keitai ::

Kot prvo to ni netbook.

Lastim si ga ne, sem ga pa že imel v rokah ter je čisto soliden prenosnik. Procesor je primerljiv z Core 2 ulv (su4100, su7300), dosti boljši od atomov ampak mogoče malo slabši od prej omenjenih core2 ulv. Baterija bi naj zdržala ob normalni uporabi 4 ure. Kle maš review (edino ta procesor je malce slabši od tega opisu - ampak le malce, tko da primerji z opisi drugih prenosnikov, da si ustvariš mnenje koliko je boljši/slabši od ostalih procesorjev ter če ti bo zadosti) link .

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: keitai ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri netbook?! (strani: 1 2 3 442 43 44 45 )

Oddelek: Kaj kupiti
2230275868 (96426) MrStein
»

Izziv za poznavalce budget prenosnikov 250€-300€ (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
15632191 (26264) sameone
»

Zmogljiv Nettop?

Oddelek: Kaj kupiti
91207 (1038) fosil
»

nVidiini ekipi Tegra in nForce združeni

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
83196 (2655) FireSnake
»

AMD predstavil Yukon

Oddelek: Novice / Procesorji
404390 (2664) Pyr0Beast

Več podobnih tem