» »

Kateri netbook?!

Kateri netbook?!

««
4 / 45
»»

JayKay ::

no, pol pa 270 če smo dovolj natančni

janezek67 ::

Kar se tiče netbook-ov se je zadeva po mojem čisto izrodila. Osnovni ASUS 701 je bil majhen, poceni računalnik brez mehanskih delov za pregled pošte, hitro surfanje po netu ter mogoče za napisati kakšno stran teksta ali za igranje tetrisa. Sedanji netbooki se po cenah in velikostih približujejo prenosnikom, po moči pa ne. Vsi se navdušujemo nad Atomi, ki so ekvivalent pentiumom III, ki bi jih v namiznem računalništvu verjetno vrgli na kosovni odpad. V glavnem, po mojem škoda denarja za tak računalnik (razen če greš na potovanje, da ti ga ni škoda).

Po mojem je edini resen "notebook" HP Compaq 2230s 12.1" T4200 NN340. Sicer stane 499 €, ampak za ta denar dobiš vsaj dokaj soliden procesor, dovolj rama ter diska za dostojno poganjanje programov na Windows XP, pa tudi nov Windows 7 nebi smel biti problematičen. Seveda za igre takšen računalnik še vedno ni primeren.

Pyr0Beast ::

Meni je veliko važna avtonomija baterije, večja od 5 ur, najraje 7 ali več.

Cpu hitrost me ne zanima, pravtako tudi količina rama ne, vsaj kar je nad 1GB, disk še manj, samo da je tih in čimmanj porabi.

Za zafrkancijo imam stacionarca.

Se pa je izrodilo, da :)
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Tomson ::

Ma če bi tile netbooki vsi stali do 200€, bi se mi zdel to zelo fer deal, ne glede na švoh konfiguracijo. Zdaj ko pa gledaš in nekateri stanejo tudi do 500€ ... ja pol pa res pomisliš. Asus 1005 za 300€ gre v pravo smer, sam še malo bi se moral pocenit pa bi blo. Potem bi bila razlika med njim za 250€ in omenjenim 12" HPjem popolnoma upravičena.
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

janezek67 ::

Ma če bi tile netbooki vsi stali do 200€, bi se mi zdel to zelo fer deal, ne glede na švoh konfiguracijo. Zdaj ko pa gledaš in nekateri stanejo tudi do 500€ ... ja pol pa res pomisliš. Asus 1005 za 300€ gre v pravo smer, sam še malo bi se moral pocenit pa bi blo. Potem bi bila razlika med njim za 250€ in omenjenim 12" HPjem popolnoma upravičena.


Ja, tako nekako tudi jaz razmišljam. Vseeno pa mislim, da je atom vseeno malce prešibak za resno delo.

Pyr0Beast ::

Kakšno resno delo ?

Na win požene 720p brez problemov.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

c0ck4m0u53 ::

S samsungom n110 (10" ekran ter 95% velikosti običajne tipkovnice) sem zelo zadovoljen, namreč baterija zdži 6-7 ur, procesor je dovolj zmogljiv (atom n270), da lahko opravi naloge za katere je namenjen brez težav (brskanje po internetnih straneh, pisanje seminarskih nalog, zapiski predavanj, predvajanje glasbe ter filmov). Glede same mobilnosti ni nikakršnih problemov, saj ga lahko popolnoma normalno pospravim v naramno torbo, k ostalim stvarem, sama teža pa tudi ni ovira, tehta namreč 1,25 kg. Kvaliteta izdelave se primerja z izdelavo prenosnika, oziroma jo v nekaterih primerih celo prekaša, nič ne škriplje oziroma poka ter ne deluje ceneno, glasnost ventilatorjev je izjemno nizka, skorajda neslišna.
Ravno prenosljivost ter avtonomija baterije je tisto kar loči netbooke od prenosnikov. Tega mi ne more ponuditi noben izmed 12"+ prenosnikov, za zahtevnejše opravila pa je tu še stacionarni računalnik. Že samo zaradi teh dveh dejavnikov, netbooki opravičijo svojo ceno (opp. cene so v tujini nižje, ponudba bistveno večja) ter obstoj na trgu.

Tomson ::

janezek: tukaj moraš vedet čemu in komu je netbook namenjen. V konceptu je netbook narejen da je mobilen in to 100%. Se pravi da ga spraviš kamorkoli in ti nikoli ni odveč oz. v napoto. Kot je Mare4 zapisal, mišljen je za surfanje po netu, uporaba npr. Offica, kakšen ogled slik/filmov, lahko tudi glasbe. Shranjevanje iz medijev na potovanju (fotoaparat/kamera) ... In temu primerna je cena. Ni pa nikoli bil namenjen resnemu delu, zato ne potrebuje zmogljivejšega procesorja.

Če pogledaš tvojega HPja, ki je 500€ je samo vmesna rešitev med netbooki in pravimi (večjimi) prenosniki. In če pogledaš njegovo ceno je še bolj zasoljena kot pri netbooku, saj za 500€ dobiš že zmogljivejši 15.4" notebook. Tako pač je. Manjše in bolj mobilno kot je, dražje je, glede na velike.
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

janezek67 ::

Kakšno resno delo ?

Na win požene 720p brez problemov.


Samo daj gor antivirus, pa še to le nod ali avast, ki sta najhitreša, pa bo zadeva začela kmalu škrip, škrip počasi delati. Mogoče, če imaš naenkrat odprt le po en program, to še gre. A kaj, ko smo se razvadili.

5er--> ::

Avira + 720p dela.

Tomson ::

Danes govoril z Avtero - uvoznikom Asusev in pravijo da v bližnji prihodnosti ne bo modelov z N280 procesorjem in močnejšo baterijo. Dolgoročno pa ne vedo, ker očitno mora Asus ponudit določen model na tržišče in ker že v prejšnjih modelih ni bilo močnejšega modela, ga izgleda tudi tokrat ne bo. ŽAl ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Pyr0Beast ::

>>>Samo daj gor antivirus, pa še to le nod ali avast, ki sta najhitreša, pa bo zadeva začela kmalu škrip, škrip počasi delati. Mogoče, če imaš naenkrat odprt le po en program, to še gre. A kaj, ko smo se razvadili.

Heh, BMK za AV. Saj ti že stacionarca upočasnijo za ponoret, pa ta ni celeron 300.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Keyser Soze ::

S časom boš še kaj našel, sicer pa nismo vsi isto zahtevni.

LOL?

Se strinjam, da nismo vsi enako zahtevni. Lahko vprašaš moje znance, kaj pomeni zahtevnost oz. "picajzlavost", pa ti bodo pokazali name. Opazim namreč napake, ki jih ostali ne bi, pa če jim daš pištolo na glavo. Že velikokrat nisem kupil praktično prefektnega izdelka, ker je bila na njem banalna, a moteča napaka. Pač, vsako stvar obrnem tirkrat okoli, pa še petkrat iz not navzven.

In glede Acerja D150 lahko rečem samo vse pohvale. "Pocarska" izdelava je namreč na ali celo nad nivojem ostalih proizvajalcev trenutno aktualnih modelov netbookov.

Za ceno 300EUR ponuja klasiko z izjemo malenkost močnejšega N280 ter presenetljivo dobrega zaslona za ta rang. Vse kar ga muči je ram in disk. Kar pa je simptom vseh bratcev, a je vse z lahkoto nadgradljivo.

Trenutno na mojem teče W7 na 2GB rama, čakajoč na 1 boljši, poceni, SSD disk.

Pa temeljitem testiranju omenjenga netbooka lahko rečem samo to, da ga priporočam.

P.S.: Pa še dizajn so malček popilil za razliko od ostalih, ki še vedno prodajajo "cegle".
OM, F, G!

jest10 ::

Kakšno resno delo ?

Na win požene 720p brez problemov.


Samo daj gor antivirus, pa še to le nod ali avast, ki sta najhitreša, pa bo zadeva začela kmalu škrip, škrip počasi delati. Mogoče, če imaš naenkrat odprt le po en program, to še gre. A kaj, ko smo se razvadili.

Gor avast-nobenega problema, vse lepo odzivno, 720p dobro laufa itd

DMX ::

Ali je Lenovo IdeaPad S10e (299€) primerljiv s Asus Eee PC 1005HA (349€). Je 50€ cenejši (Amazon), vendar pa ima Lenovo N270, Asus pa N280 procesor. Koliko je tale procesor od Asusa hitrejši? Aja zanima me še nekaj. Kako se lahko npr. na takšen netbook naloži WINse?

Evo, gledal sem tegale Lenova, kjer dobiš za 337€ še torbico in 2gb rama ----> http://www.amazon.de/Lenovo-IdeaPad-Net...

ter tega Asusa ---> http://www.amazon.de/1005HA-H-Netbook-I...
kjer dobiš za 380€ USB CD-ROM in 2gb rama

kaj se po vaše bolj splača?

Hvala

Furbo ::

Asus ima XP že tovarniško gor.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Tomson ::

S temle Asusom 1005HA-H ki ima N280 proc, bluetooth, 1.3mp kamero ter 10.5h baterijo je kar velik problem. Pred nekaj dnevi sem našel nekje v avstriji za 350€ z poštnino vred, ampak ga nimajo več. Sedaj iščem Avstrija, Nemčija, Anglija da bi pošiljali v SLO in ni za čakat več tednov za izdobavo in ništa. Edino kar sem našel je na nemškem ebayu, kjer je cena 350€ + 30€ poštnine, kar je kar precej.

Po drugi strani je gor ves nemški softwer (tudi OS), ki ga sicer na željo kompletno zamenjajo z angleškim, kar zaračunajo 50€ in pride potem skupaj 430€. To pa se mi zdi že "rahlo" pretirana cena za en netbook.

Demis-pc.si so mi bili neka zadnja opcija, sicer z slabšo baterijo, ampak OK, nek kompromis mora bit, pa ni vrag, so ga pravkar podražili iz 348€ na 375€. (z slabšo baterijo). Kar je spet meni osbeno predrago. ČE bi bila vsaj 10.5h baterija. Skratka ....

Če kdo pozna ugodnejšo varianto za 1005HA-H naj prosim sporoči.
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

grex ::

Samo eno vprašanje, kje vi gledate te 720p filme. Na TV priključene preko VGA D-SUB (kjer je nemogoče dobiti dobro sliko) ali na veliko premajhnem zaslonu laptopa, da bi 720p prišel do izraza.

Gledam namreč tale ASUS, pa ima le D-SUB.

kmetek ::

Tomson: kaj kompliciraš vzemi 1005HA, kaj je sploh 1005HA-H boljši razen proc, bluetooth, boljša kamera in baterija? Vse 4 se da preživeti, zaradi proca ne boš umrl, usb bluetooth 10€, kamero 1,3m rabiš baterijo tudi? Razvajenci :)

Tomson ::

Dokler je bila razlika v ceni relativno majhna in si za npr. 40€ več dobil vse našteto je bil HA-H meni boljši nakup.

Zdaj ko pa je razlika že 100€ je pa res za razmislit. Zato pa sprašujem če kdo ve za kakšno ugodno varianto iz tujine ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

kmetek ::

Alamar ::

Ne razumem, zakaj že več kot leto dni prodajajo ena in ista jajca v drugačni preobleki N280, N270, dva usb vhoda, tri usb vhodi... koga to briga. To je vse isti šodr in ne "izboljšuje" netbooka. Naj dajo ion podlago noter, kot je v nettop-ih za male denarje in HDMI izhod pa smo zmagal. Očitno jim gre preveč dobro in folk je preveč glup, da kupuje ene in iste produkte. Kot je že eden gor napisal ideja netbookov se je izrodila. Če že navijajo cene, naj dajo noter pošteno in zmogljivo novost.

Tomson ::

Redcon je kar ugoden, samo v Slovenijo na žalost ne pošiljajo ...

Ne razumem, zakaj že več kot leto dni prodajajo ena in ista jajca v drugačni preobleki N280, N270, dva usb vhoda, tri usb vhodi... koga to briga. To je vse isti šodr in ne "izboljšuje" netbooka. Naj dajo ion podlago noter, kot je v nettop-ih za male denarje in HDMI izhod pa smo zmagal. Očitno jim gre preveč dobro in folk je preveč glup, da kupuje ene in iste produkte. Kot je že eden gor napisal ideja netbookov se je izrodila. Če že navijajo cene, naj dajo noter pošteno in zmogljivo novost.


Ker očitno tehnologija oz. njihov vložek/sazlužek ne omogča uporabo drugih komponent kot so procesor, grafična, disk, itd. Problem pri sedanji tehnologiji in večanju zmogljivosti pa je v prvi vrsti poraba, ki bi z močnejšim procesorjem oz. grafično pripeljala do bistveno manjše avtonomije, kar pa se pri netbookih ne sme zgodit. Tako jim trenutno "preostane" edino spreminjanje priključkov ter dizajna in seveda draženje vsake naslednje serije in posledično še večji zaslužki na že stari zadevi.
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

Furbo ::

Nekateri naštetih stvari sploh ne pogrešamo.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

jabe ::

kake bolj sveže inforamcije glede dobavljivosti asus 1008?

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: jabe ()

dzinks63 ::

V mali neetbok naj zarolajo flexible lcd, katerega bi lahko izvlekel. Kamot bi lahko imel panel z HD ali celo full HD formatom. Vgradijo mu naj še gsm aparat z bluetooth in hdmi izhodom.

Pyr0Beast ::

(Čipset že sedaj porabi 6x več soka od samega procesorja, kaj močnejšega? Ne hvala. Kaj varčnejšega ? Da prosim)
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Karen ::

A ima kdo v lasti kakega zglednega 12palčnika? Za Lenovo vem da pride oktobra, Samsung NC20 je baje zakon ta trenutek. A kdo ve če bosta Asus ali Acer kaj z 12palci ven vrgla? 12 palcev me zanima predvsem ker z 10palčnim se da delat eno uro, pol ga imam pa dosti. 12 palčni so glede tega precej sprejemljivejši.

MOBIKING ::

HP 2230s super zadeva. Ima vse kar rabiš tudi HDMI. Ni dosti večji od Netbookov, imaš pa vsaj DVD enoto. Na njem uporabljam windows 7 že cca. 3 mesece. Dosedaj brez vseh težav.

Maxl ::

Jaz sem pred dnevi dobil iz Demisa, tega Asusa 1005HA-H in moram rečt, da sem zelo zadovoljen z njim! Kakovostna izdelava, hitrost in predvsem varčnost (imam model z 8,5 urno baterijo), sta me prepričala v nakup te prenosne "zverinice". Moti me edino, ker Windowsi in tipkovnica nista slovenska... tako, da če kdo ve, kako iz nemškega Windowsa narest angleškega oz. slovenskega naj prosim pove :). HD filmi (720p) se z izbiro pravih kodekov predvajajo tekoče, brez zatikanj in je, ko nimaš nobenega drugega večjega/boljšega zaslona prav odličen predvajalnik. V kratkem se bom še malo poigral s frekvencami procesorja in grafične (oboje se da kar solidno naviti, brez večjega tveganja ;). Premišljujem pa o nadgradnji rama in o izdelavi posebne, okrnjene verzije XPjev, ker je gor polno nepotrebnih reči.

Tomson ::

Iz nemških naredit angleške Winse se da samo s ponovno inštalacijo. Tako so mi zatrdili v eni trgovini v Nemčiji, za kar so hoteli pri istem netbooku zaračunat dodatnih 50€.
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

5er--> ::

V čem je pa problem, če to sam narediš?

Tomson ::

Ja očitno je vse prednaloženo, brez možnosti ponovne namestitve ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

zavajon ::

Kako brez možnosti ponovne namestitve? Sformatiraš C particijo, pa je. Nič ti ne more preprečiti, da bi nato poinštaliral OS.
Res pa je, da če nimaš zunanjega CD-ja, je za Windowse treba pripraviti inštalacijo tako, da se lahko požene iz usb ali pa iz zunanjega diska.

Če koga zanima, je na netu za to kar nekaj navodil, npr. tukaj.
Jaz sem inštaliral XP preprosto tako, da sem skopiral inštalacijo na ext. disk, zbootal z BartPE in pognal inštalacijo iz cmd: i386\winnt32.exe /syspart:C: /tempdrive:C: /makelocalsource. Ko skopira fajle, se inštalacija brez kakšnega obvestila ustavi, ob naslednjem bootu pa se nadaljuje iz diska.

Leks ::

Je imel že kdo možnost preizkusiti katerega izmed Acerjev serije z Z520 procesorjem ? V reklami je cena 399€, rabim pa še info kako se obnese v praksi, ter kakšna je kvaliteta izdelave ?

DMX ::

kaj pa tale ACER???

http://www.comshop.si/Article.asp?artic...

ta ime že nov procesor, BT, 6 celično baterijo, cena pa sitnih 299€

a je tole za kaj?

kmetek ::

DMX: če si iz Gorenjske, ulet k nam pa ga poglej, sprobat se ga žal ne da, saj so licenčni windsi prednaloženi itd.....

Po karakteristikah je boljši od ASUS 1005HA, 6 celična baterija nekje do 8h a ne?

kmetek ::

Tale novi ACER je resnično zanimiv, kakšen je to procesor?

Procesor: Intel Atom processor Z520
OS: Windows XP Home Slo/Ang...
Chipset: Mobile Intel 82801GBM
Zaslon: 11.6" HD (1366x768) LED backlight
Pomnilnik: 1 GB DDR2
Disk: 160 GB
Standardna velikost tipk
Multi-gesture touchpad
Kamera: Acer CrystalEye webcam
LAN: 10/100 Mbps Fast Ethernet
Bluetooth 2.0+EDR
Baterija: 6-celična (8+ ur)
Brezžična Mreža: Acer InviLink™ 802.11b/g
Barva: Ruby Red
Dimenzije: 284(W) x 198(D) x 25,4(H) mm
Teža: 1,35 kg z 6 cel. baterijo
Garancija:Potrošniki 2 leti; Podjetja 1 leto
Garancija na baterijo 6 mesecev
I/O Vmesniki:
3 x USB 2.0 ports
1 x Multi-in-one card reader
1 x External display (VGA) port
1 x Ethernet (RJ-45) port
1 x Headphone/speaker/line-out jack
1 x Microphone-in jack
1 x DC-in jack for AC adapter

Maxl ::

Ve kdo, kako se že imenuje program oz. spletna stran na kateri si prirediš XPje (za novo instalacijo) po svojih željah oz. ga "olupiš"? Imam namen namestiti novo, angleško verzijo XPjev in bi rad res samo najbolj nujne stvari na njemu.
Mimogrede, je kdo že kaj gledal glede ramov za Asusa 1005? Opazil sem, da ima samo en slot. Me pa zanima, na kakšni frekvenci delujejo rami, ker imam namen kupiti 2GB palčko in ne bi rad kaj zafrknil :P. Nekje sem prebral, da delujejo na 667MHz, delali pa naj bi tudi 800MHz (tako naj bi imel več uspeha pri navijanju), je to res?

kmetek ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kmetek ()

Pyr0Beast ::

Z520 CPU ni nič posebnega.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

kmetek ::

enojedrni,a slabši od ATOMA 270/280 ?

Maxl ::

Hvala, kmetek :).
Z520 naj bi bil slabši od N270/280...

Tomson ::

Procesor Z520 INFO:

Clock Speed: 1.33 GHz
L2 Cache: 512 KB
FSB Speed: 533 MHz


Drugače pa bi bil to kar soliden netbook, če bi imel npr. N280 procesor in bi stal pod 400€.
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Pyr0Beast ::

Atom je kot bivši celeron, Z serija je potem .. celeron od celerona . . ? :D

Zadeve niso slabe in so načeloma dovolj za poganjati raznorazne video vsebine. Vendar če hočeš kaj resnejšega tako pokleknejo, da je joj. Celoten sistem je počasen in neodziven-
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

__Devil__ ::

te prenosnike se ne da kaj navijati ne? oz. se ne splača, ker se preveč grejejo? ali se motim?

Tomson ::

Mislim da se N280 da, tudi grafično. Če se ne motim je celo poleg že softwer od Asusa, ki omogoča navijanje.
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

__Devil__ ::

pa to se greje, če nimaš one podlege za hlajenje ne?

Tomson ::

Greje se sigurno, odvisno pa od tega kaj in kako dolgo poganjaš. Sicer pa ne vidim smisla če naviješ procesor iz 1.66 na 1.75 npr. Mislim, še vedno ne bo poganjal 1080p videa, multitasking bo še vedno počasen, Photoshop bo tudi neuporaben ...

Sicer pa takole se da v priloženem softweru overclockat/downclockat N280:

* Power Saving Mode – 1.25GHz
* High Performance Mode – 1.66GHz
* Super High Performance Mode – 1.75GHz


Takole pa model N270:

* Power Saving Mode – 1.20GHz
* High Performance Mode – 1.60GHz
* Super High Performance Mode – 1.70GHz


Drugače pa poročajo o navitju N280 procesorja tudi čez 2Ghz, ampak so to bolj redki primeri, in tudi pregrevanje je v tem primeru verejtno izredno problematično.

Takšno navijanje se pa doseže s programom EeeCtl
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

__Devil__ ::

hvala za poučne informacije Tomson.

EDIT: Ima tale tudi tele programe poleg: http://www.in-sert.si/product_info.php?... ?

Zgodovina sprememb…

««
4 / 45
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

tablet PC ali netbook?

Oddelek: Kaj kupiti
242929 (2758) SLO_Matej
»

Najbolj vzdržljiv laptop

Oddelek: Kaj kupiti
255540 (4862) pegasus
»

Prenosnik za faks - Kateri? - do 350 eur

Oddelek: Kaj kupiti
254144 (3635) lmorgh
»

Izbiram netbook, Thinkpad Edge E11 vs Asus Eee PC 1215B vs ?? ?

Oddelek: Kaj kupiti
164124 (3657) 69charger
»

Netbook za HD prezentacije

Oddelek: Kaj kupiti
194427 (3781) MK99

Več podobnih tem