» »

Bolha

Bolha

Temo vidijo: vsi
««
16 / 19
»»

matobeli ::

Pomojem je premalo kritične mase da bi to uspevalo.

Večina bi imela 0 zvezdic ker ne prodajajo redno, goljufi pa nardijo nov account pa je rešeno.

Mogla bi bit tudi integracija z plačilnim sistemom, drugače se komot nabijejo fake odzivi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matobeli ()

Skylord ::

Meni je ta mobilna kar všeč. Deluje zelo tekoče. Treba se je navadit določenih nastavitev potem kar gre.

Furbo ::

Kayzon je izjavil:

Meni gre na zivce da ne uvedejo ocenjevanje prodajalcev,da vidis tko kot na ebayu/amazonu kdo je zaupljiv itd.

Ni to za balkan, samo poglej forume, kjer folk ocenjuje drug drugega.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Skylord ::

matobeli je izjavil:


Še vedno bolje kot ebay, kjer te za 10% obere ebay, pol pa še paypal za 3.6%.

Pa še vedno je vse vsaj 20% ceneje kot pri nas:'(

Lubljancan ::

Kdo ve če se da na "novi" Bolhi preveriti koliko ljudi je kliknilo na tvoj oglas. Tako kot se je to včasih dalo?

Hvala

FireSnake ::

Ta informacija je na seznamu oglasov (število prikazov).
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

lolipop2 ::

A Bolha je sedaj leglo spam-a ratala? Whatsapp sporočila so že kar stalnica.

RockyS ::

A res kot fizična oseba ne moreš objaviti brezplačnega oglasa za rabljen mobilni telefon?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: RockyS ()

111111111111 ::

Ne. preveč preprodajalcev.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

matobeli ::

Tud plačat se skoraj ne splača, ker je precej slaba ponudba folk ne išče več tolk na bolhi. FB tržnica, Prodajko, ST.

Horas ::

saj je še salomon aktualen in zastonj
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Ganon ::

Prvič sem v situaciji, da nisem prepričan ali gre za nateg ali ne. Mnenje?

Sporočilo na Bolhi:

Hello?
Do you still have this _____ available up for sale and what is the last price in Euro value? kindly send me more details about the condition of the _____. please reply to my email address; (__________(@)gmail.com)
Regards,
Mr Johnson


Sem rekel, naj bo, ga bom vprašal par stvari. Gre za vrednejši predmet in bi ga rad prodal. Danes mi je odgovoril:

Hi,

Thanks for the mail.
I'm from London, United Kingdom (Zip Code: E63BW)
So i want you to calculate the price of the ______ with the postage fee to the United Kingdom through Standard Post Registered Mail for delivery and get back to me with the total cost.
Do you have a bank account for the payment?

I'll provide the delivery address once the payment is done.

Best regards,
Mr Johnson

Machete ::

Ganon ganon.. 10 let si že tukaj. Seveda, da je nateg. En in isti nateg že celo večnost.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Skylord ::

Machete je izjavil:

Ganon ganon.. 10 let si že tukaj. Seveda, da je nateg. En in isti nateg že celo večnost.

Pa kaj si pričakoval od Ganona. Sedaj bi ga pa res že lahko poznal. Saj ne zna drugega kot jokcat v temi opozori moderatorja.
Potem veš, da nima vse pošlihtano na podstrešju. Povsod ga nategujejo potem pa jokca mamici.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Ganon ()

Ganon ::

Machete je izjavil:

Ganon ganon.. 10 let si že tukaj. Seveda, da je nateg. En in isti nateg že celo večnost.


:)) Drži. Ampak pride tudi moment, ko si rečeš "kaj pa če". Sem se vmes že streznil.

matobeli ::

Kaj pa tole?

Hi, I am in Manchester,UK can you post this item?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matobeli ()

FireSnake ::

Sem jaz slep, ali se oglasov ne da več urejati?
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

RockyS ::

matobeli je izjavil:

Tud plačat se skoraj ne splača, ker je precej slaba ponudba folk ne išče več tolk na bolhi. FB tržnica, Prodajko, ST.


Drži. Sem plačal 1€ za par dni, katastrofa. Nič ogledov.

Oglas v nulo urejen, video, slike itd... Tema.

Adijo bolha.

Furbo ::

FireSnake je izjavil:

Sem jaz slep, ali se oglasov ne da več urejati?

Greš na moja bolha, pri vsakem oglasu je zgoraj desno ikona svinčnika..
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Ijus ::

pri meni je šestilo! :))
Corpse & Mrhovina, Inc.
https://soundcloud.com/rising-night-wave
https://soundcloud.com/extus

FireSnake ::

Furbo je izjavil:

FireSnake je izjavil:

Sem jaz slep, ali se oglasov ne da več urejati?

Greš na moja bolha, pri vsakem oglasu je zgoraj desno ikona svinčnika..


Danes je.
Včeraj pa dam roko na srce, da je bil samo košek in +
Hvala.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

digitalcek ::

RockyS je izjavil:

matobeli je izjavil:

Tud plačat se skoraj ne splača, ker je precej slaba ponudba folk ne išče več tolk na bolhi. FB tržnica, Prodajko, ST.

Drži. Sem plačal 1€ za par dni, katastrofa. Nič ogledov.
Oglas v nulo urejen, video, slike itd... Tema.
Adijo bolha.


No, moej mnenje pa je, da so Slovenci škrtuhi, da jim ni para. Svetovni prvaki.

Moje cene na bolhi so recimo 70% cen na e-bay.de, tam pa je seveda še poštnina.

V zadnjih petih mesecih sem prodal LE 5 mini DV zapakiranih kaset za snemanje. Za 35 evrov. Na e-bayu jih je pet 45-50 + poštnina...

Mi pa je tip povedal, da jih je našel v Sloveniji po 17 evrov/kos, torej 85 evrov za 5 kaset...

Ampak še vedno pravim, da smo svetovni prvaki v škrtarjenju.

Precej slabe izkušnje pa imam sicer tudi s FB-jem.

facepalm ::

Prvaki v skrtarjenju pravis?
Sem iskal komponente za desktop pc po bolhi.. Cisto vsako komponento sem dobil ceneje ali za enako ceno v trgovini.
Res sem skrt, da ne zelim preplacati rabljene robe.

digitalcek ::

facepalm je izjavil:

Prvaki v skrtarjenju pravis?
Sem iskal komponente za desktop pc po bolhi.. Cisto vsako komponento sem dobil ceneje ali za enako ceno v trgovini.
Res sem skrt, da ne zelim preplacati rabljene robe.


Glej, govorim o RABLJENIH stvareh, ne novih.
Če je nova naprava 200€, ti pa nekaj let stare, ampak BREZHIBNE, ne moreš prodat za 50€, potem gre za škrtost.

Jaz recimo neko stvar, ki mi je všeč, ki me zanima, brez problema kupim za 60, celo 70% cene nove. Če jo potrebujem in vem, da jo za 10% cene nove ne bom dobil...
In NE RAZUMEM ljudi, ki recimo digitalnega snemalnika raje nimajo (pa ga rabijo), in 5 let čakajo, da ga bo kdo prodal za 10% cene novega.

Človek dobi občutek, da je večina kupcev na bolhi in tudi drugje preprodajalcev, ki čakajo, da nekdo bankrotira, da potem kupijo za 8 ali 10% cene, oni pa poskusijo prodati naprej za recimo 30% cene...

Pri tem pa po drugi strani ljudje dajejo za stanovanja 4000€ kvadrat in tudi več... V Ljubljani tudi za stara stanovanja. Namesto 3000 kvadrat, recimo 4800 kvadrat. Pri sto kvadratih torej PREPLAČAJO za 180.000 evrov.

Pri tehnični zadevi ranga 100 evrov, pa bi jo radi kupili za 15€...

Vem, da so zadeve neprimerljive, pa vendar je velika škrtost pri stvareh do nekaj sto evrov, pri nakupu novega avta, ali starega stanovanja pa ta škrtost naenkrat izgine.

In tu se "vrže" na mizo namesto realnih 300.000, recimo 430.000 evrov. In to brez problema.

Res ne razumem.

Machete ::

Vse možno si pomešal brez repa in glave.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

c3p0 ::

Odvisno je tudi kako velik je trg. Za miniDV kasete verjetno ne cveti zadnjih 10 let. Nemčija ipd. je pa toliko večja, da se tudi niše bolj splačajo.

Furbo ::

digitalcek je izjavil:

Glej, govorim o RABLJENIH stvareh, ne novih.
Če je nova naprava 200€, ti pa nekaj let stare, ampak BREZHIBNE, ne moreš prodat za 50€, potem gre za škrtost.

Nah, ponudba povpraševanje.

Ti pač prodajaš nekaj podobnega lesenemu kolesu, kdo je sploh slišal besedo kaseta zadnjih 20 let?
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Leko ::

facepalm je izjavil:

Prvaki v skrtarjenju pravis?
Sem iskal komponente za desktop pc po bolhi.. Cisto vsako komponento sem dobil ceneje ali za enako ceno v trgovini.
Res sem skrt, da ne zelim preplacati rabljene robe.

Zanimivo pa, da nekateri dobimo gor, nove, nerabljene stvari, ki se v trgovini prodajajo tudi do 80% dražje.
Škrtarimo. Pač danes res ni problem preverit preko neta par trgovin in potem tam vzameš kjer je ceneje. Enkrat tu drugič tam. Ni pa treba posploševat, ker to ni res kar nekateri trdite. To pomeni, da lažete ali zavajate. Zakaj? Mogoče se vam je tam kdo kdaj zameril in sedaj tukaj trosite laži.

Machete ::

Kaj zdaj, če kupujemo stanovanja za 400k in kasete ostajajo neprodane na Bolhi, smo Slovenci škrtuhi ali ne? Rabimo odgovore!
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

digitalcek ::

Furbo je izjavil:

digitalcek je izjavil:

Glej, govorim o RABLJENIH stvareh, ne novih.
Če je nova naprava 200€, ti pa nekaj let stare, ampak BREZHIBNE, ne moreš prodat za 50€, potem gre za škrtost.

Nah, ponudba povpraševanje.

Ti pač prodajaš nekaj podobnega lesenemu kolesu, kdo je sploh slišal besedo kaseta zadnjih 20 let?


Ni čisto tako. Vsaj 10.000 ljudi v EU še vedno snema na mini DV kasete, delajo pa jih že nekaj časa ne več.

Gre pa tudi za novejše artikle, za katere bi naj bilo večje zanimanje, kot za mini DV. Recimo, digitalni snemalniki se še vedno uporabljajo (novinarji, ljudje, ki ilegalno snemajo koncerte, itd.).

Najbrž pa bi mini DV kasete sedaj najlaže prodal talibanom. Močno namreč dvomim, da snemajo na 4k kamere... :D

bastadu ::

Kot je že bilo rečeno zgoraj, veljajo samo 'zakoni' ponudbe in povpraševanje, ter seveda veliko je odvisno od velikosti trga, na večjem trgu se jih najde veliko več, ki jih zanimajo redke/nišne zadeve.
Npr. jaz sem pred kratkim pri nas 12 let staro kolo prodal za ca. 60% cene novega (kolikor je stal takrat), težko bi rekel, da je bil kupec škrt. Pred epidemijo vprašanje, če bi zanj dobil kaj več kot 30-40% cene ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bastadu ()

Furbo ::

digitalcek je izjavil:

Ni čisto tako. Vsaj 10.000 ljudi v EU še vedno snema na mini DV kasete, delajo pa jih že nekaj časa ne več.

No super, našel si artikel, ki od 750mio folka v evropi zanima enega na 75.000 , torej morda 27 slovencev. In zdaj s tem sklepaš na povpraševanje po celi bolhi.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Horas ::

digitalcek je izjavil:

facepalm je izjavil:

Prvaki v skrtarjenju pravis?
Sem iskal komponente za desktop pc po bolhi.. Cisto vsako komponento sem dobil ceneje ali za enako ceno v trgovini.
Res sem skrt, da ne zelim preplacati rabljene robe.


Glej, govorim o RABLJENIH stvareh, ne novih.
Če je nova naprava 200€, ti pa nekaj let stare, ampak BREZHIBNE, ne moreš prodat za 50€, potem gre za škrtost.

Jaz recimo neko stvar, ki mi je všeč, ki me zanima, brez problema kupim za 60, celo 70% cene nove. Če jo potrebujem in vem, da jo za 10% cene nove ne bom dobil...
In NE RAZUMEM ljudi, ki recimo digitalnega snemalnika raje nimajo (pa ga rabijo), in 5 let čakajo, da ga bo kdo prodal za 10% cene novega.

Človek dobi občutek, da je večina kupcev na bolhi in tudi drugje preprodajalcev, ki čakajo, da nekdo bankrotira, da potem kupijo za 8 ali 10% cene, oni pa poskusijo prodati naprej za recimo 30% cene...

Pri tem pa po drugi strani ljudje dajejo za stanovanja 4000€ kvadrat in tudi več... V Ljubljani tudi za stara stanovanja. Namesto 3000 kvadrat, recimo 4800 kvadrat. Pri sto kvadratih torej PREPLAČAJO za 180.000 evrov.

Pri tehnični zadevi ranga 100 evrov, pa bi jo radi kupili za 15€...

Vem, da so zadeve neprimerljive, pa vendar je velika škrtost pri stvareh do nekaj sto evrov, pri nakupu novega avta, ali starega stanovanja pa ta škrtost naenkrat izgine.

In tu se "vrže" na mizo namesto realnih 300.000, recimo 430.000 evrov. In to brez problema.

Res ne razumem.


ali pa če je taka stvar, ki je ljudje ne rabijo? vlk brezveznih stvari se prodaja na bolhi
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

DarwiN ::

Furbo je izjavil:

FireSnake je izjavil:

Sem jaz slep, ali se oglasov ne da več urejati?

Greš na moja bolha, pri vsakem oglasu je zgoraj desno ikona svinčnika..

Tole mene najeda že vse odkar so stran prenovili.


Kje za vraga je ta svinčnik?
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

bastadu ::

Meni ga normalno prikazuje, poskusi počistit piškote.

evian ::

Svinčnik (edit) se pokaže, ko s kurzorjem pokažeš na oglas...

DarwiN ::

Aha, sem poskusil z drugim web browserjem in tam pokaže svinčnik. Očitno mora bit res nekaj na piškotkih v Chromu ali whatever. 10x.

edit: nope, sem počistil Chrome in ne pomaga. V Chromu pač ni edita. Go figure.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DarwiN ()

bastadu ::

Pri meni je tudi v Chromu svinčnik.

klemenSLO ::

evian je izjavil:

Svinčnik (edit) se pokaže, ko s kurzorjem pokažeš na oglas...

v chormu se ikonce pokažejo če si s kurzorjem nad oglasom / hover
Če pa klikneš + (pokaži več) (kateri se pokaže ko si nad oglasom!) pa tako ostane
Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...

Skylord ::

AdBlocker fantje AdBlocker!

digitalcek ::

bastadu je izjavil:

Kot je že bilo rečeno zgoraj, veljajo samo 'zakoni' ponudbe in povpraševanje, ter seveda veliko je odvisno od velikosti trga, na večjem trgu se jih najde veliko več, ki jih zanimajo redke/nišne zadeve.
Npr. jaz sem pred kratkim pri nas 12 let staro kolo prodal za ca. 60% cene novega (kolikor je stal takrat), težko bi rekel, da je bil kupec škrt. Pred epidemijo vprašanje, če bi zanj dobil kaj več kot 30-40% cene ...


Najprej BRAVO za prodajo. Ampak kot vemo, ena lastovka še ne prinese...

Je pa zanimivo, da se sedaj, ko je epidemija več vozijo (če se)...
Za to pa ne najdem pametnega vzroka... Saj si v avtu vendar bolj varen, kot na kolesu?

polozweii ::

Ob pripravi oglasa za nakup stvari lahko v natavitvah pod Vrsto ponube izbereš Kupim. Malo nižje pa je možno obkljukat Kupim.
Zakaj dvakrat ali kakšna je razlika med obema?

kixs ::

Hocem obnoviti oglas med graficnimi karticami in ne gre drugace, kot da placas. Ocitno so razsirili placljive kategorije...


Kategorija 	        7 dni 	30 dni
Grafične kartice 	1,99 € 	4,99 €



https://www.bolha.com/?alias=placljive-...

SumTingWong ::

Oh bolha, počasi boš propadla. Gor so itak samo še oglasi tipa "KUPIMO MOBITEL/PC ITD, ODLIČNO PLAČILO". Večina se preusmerja na FB Marketplace, samo je pa tam zdaj konkretna štala - vsa nesnaga se prodaja.

Bolt ::

SumTingWong je izjavil:

Oh bolha, počasi boš propadla. Gor so itak samo še oglasi tipa "KUPIMO MOBITEL/PC ITD, ODLIČNO PLAČILO". Večina se preusmerja na FB Marketplace, samo je pa tam zdaj konkretna štala - vsa nesnaga se prodaja.


Posebej glede teh telefonov, res. Če malo spremljaš vidiš, da prodaja ene 5 švercerjev, eni in isti pod 10 različnimi imeni in to je to. Kdo pri zdravi pameti bi sploh kupil kaj od teh švercerjev.
Bolha kot taka pa ne naredi nič, da bi naredila selekcijo in se znebila teh švercerjev. Bolj se jim gre da imajo čim več oglasov, kot da bi bili ti aktualni.
Prodajko je ratal isto sranje, no ni postal ampak je že od samega začetka tak, samo da je še manj pregleden, te vse mine, ko prideš na njihovo stran, se prav vidi kako šalabajzersko je narejen.
FB je pa tud tak, kdo pša še sploh spremlja FB, vedno manj folka spremlja oziroma sploh še ima FB račun.
Tako da nič čudnega, da te spletne trgovine in operaterji lahko nabijajo cene na mobitele.

klemenSLO ::

Jst sem nedolgo nazaj prodal en mobitel za 100€... in sem dal tist 1.7€ za oglas.
Ni idealno sem pa uspel prodat.
Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...

kixs ::

Ce imas "hot" robo, se gre. Ce pa nekaj prodajas mesece, potem se pa tistih 4€/mesec lahko ze precej pozna.

Blinder ::

Meni se bolha zdi v redu. Placljiva kategorija graficnih kartic je fail ampak, vse ostalo je oK
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

Horas ::

jao, kk nism prej pogldu v to temo, sm deaktiviral oglas pa hočem obnovit pa je za plačat 8-O
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Bolt ::

Blinder je izjavil:

Meni se bolha zdi v redu. Placljiva kategorija graficnih kartic je fail ampak, vse ostalo je oK

LOL
Meni se pa zdi plačljiva kategorija mobilnih telefonov fail, vse ostalo je ok.
««
16 / 19
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nov brezplačni mali oglasnik (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
645392 (2843) matobeli
»

Bolha plačljiva (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
14935400 (12753) kamiKaZaA
»

Je Bolha poginila med operacijo? (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
8016502 (6264) FTad
»

Diler.si - uradni Bolha killer je live (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
24049975 (23899) Blinder
»

Z bolha.com je konec - kam naj grem? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7419425 (15059) Ziga Dolhar

Več podobnih tem