» »

Bolha

Bolha

Temo vidijo: vsi
««
8 / 19
»»

drekodovce ::

Za nakazilo rabi ime priimek, naslov, pošto in si56.. številko računa. nakaznice so postale hudičevo drage, tako da se tudi jaz osebno veliko raje poslužujem nakazila preko trr. Do sedaj me ni še nategnil nihče, če me bo pa kdo mislil mi pa tako ali tako lahko pošlje prazno škatlo. z odkupnino. Še dražje bo :P

Ganon ::

Tudi meni ljudje nakazujejo denar. Z odkupnino vse postane mnogo dražje.

matobeli ::

Sploh pa se ljudje znajo jajcat in se jim včasih ne mudi na pošto, ali pa so na dopustu, včasih celo kdo pozabi dvignit paket... Jeej, dvojni stroški pošiljanja za stvar vredno 25eur.

Sej lahko tudi prek paypala, ampak nihče ne bi plačal par % več za provizijo vzameno za paypalovo varnost.

Edina zoprna zadeva je ker ti poštarca ne dovoli slikat paketa z že nalepljeno etiketo in trackingom. Da bi kot prodajalec vsaj imel en malo boljši dokaz o pošiljanju.

Cristofori ::

pwn3rrr je izjavil:

Machete je izjavil:

Še en mojster scammer, pozor!
http://www.bolha.com/uporabnik/nujikmk44

Tale "TECHLANDSTORE" se že 2 meseca neprestano prijavlja na bolho pod novimi up. imeni... ne vem a ga res ne morejo nekako drugače blokirat, ker gre že meni na živce... na začetku sem ga 2x prijavil in so me tudi obvestili, da so izbrisali oglase, a se je čez kakšen dan že spet pojavil z novim imenom in istimi oglasi.


Kaže da je spet nazaj z novim emailom MediaMarkteShop@GMAIL.COM

slodreamer ::

Tudi s plačilom ob prevzemu se lahko uporabi nalog UPN - pri čemer je dodaten strošek (poleg poštnine) samo 1€.
Ko oddajaš paket, namesto nakaznice izpolniš UPN nalog s podatki tvojega TRR in potem ti pošta nakaže znesek, ko predajo paket.

MrStein ::

Kaj je s fotografijami na oglasu?

Sem na en oglas dodal eno sliko, pa se ni prikazala.
Sem potem dan pozneje spet dodal (ne vem če isto) in spet ni slike.

V moja.bolha pri oglasu kaže sliko, a če prav oglas sam odprem, pa ni slike (je ona z napisom FOTOGRAFIJA NI NA VOLJO).

So kake omejitve?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

MrStein ::

PS: Malo pozneje se je slika pojavila. To sem sicer že prej vedel, da imajo pri slikah neke zamike, ampak v prvem poskusu se niti po enem dnevu slika ni prikazala.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

estons ::

MrStein je izjavil:

PS: Malo pozneje se je slika pojavila. To sem sicer že prej vedel, da imajo pri slikah neke zamike, ampak v prvem poskusu se niti po enem dnevu slika ni prikazala.


Meni Bolha zadnje čase vedno nagaja s slikami. Probal sem na 3 računalnikih in sem na vseh 3 imel težave. Potem sem se spomnil, da sem na vseh 3 delal na Ubuntuju. Probal sem na enem od teh še z Windowsi in je vse delovalo bp. (Torej isti hardware, wifi, itd, le OS je drug.) Ne vem, če je res Ubuntu skupni imenovalec teh težav, ampak zaenkrat mi deluje tako.

nsa_ag3nt ::

Kateri browser/addone uprabljaš na win/linux ?
https://gizmodo.com/c/goodbye-big-five

Furbo ::

matobeli je izjavil:

Edina zoprna zadeva je ker ti poštarca ne dovoli slikat paketa z že nalepljeno etiketo in trackingom. Da bi kot prodajalec vsaj imel en malo boljši dokaz o pošiljanju.

Saj dobiš potrdilo s številko trackinga itd.. paket pa lahko slikaš tudi prej.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

estons ::

nsa_ag3nt je izjavil:

Kateri browser/addone uprabljaš na win/linux ?


Isto v obeh primerih - Firefox z uBlock Origin, v katerem je Bolha whitelistana. Plus še LastPass, ki pa res ne bi smel vplivat na delovanje Bolhe.

franky02e ::

Cristofori je izjavil:

pwn3rrr je izjavil:

Machete je izjavil:

Še en mojster scammer, pozor!
http://www.bolha.com/uporabnik/nujikmk44

Tale "TECHLANDSTORE" se že 2 meseca neprestano prijavlja na bolho pod novimi up. imeni... ne vem a ga res ne morejo nekako drugače blokirat, ker gre že meni na živce... na začetku sem ga 2x prijavil in so me tudi obvestili, da so izbrisali oglase, a se je čez kakšen dan že spet pojavil z novim imenom in istimi oglasi.


Kaže da je spet nazaj z novim emailom MediaMarkteShop@GMAIL.COM



Pozdravljeni;
Mi lahko kdo pojasni, kaj je narobe s tem oglaševalcem na Bolhi (Tehlandstore in sedaj Mediamarkteshop)??
Ali je kdo že kaj naročil od njega (Nemčija, Berlin ????) ?
Zakaj natega???

Hvala.
Lp
Frank

Machete ::

Daj sam malo razmisli, pa napiši kako ti vidiš zadevo.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Meiniken ::

Če te nategne nam ne pozabi povedat, pa poleg še napiš kako ti je pasal :D
Če sistem dopušča, da se ga zlorablja bo ta tudi zlorabljen. Brez izjeme.

abazuu ::

a kdo pozna uporabnika pikcpokc4? tako na tem forumu, kot na bolhi..

registriran 30.10.2018. ponujal mi je NOVO kartico 1080 TI. smešno mi je bilo to, ker mi je večkrat zatrdil, da tisti, ki kupuje to kartico, ve kakšna je in ve za kaj jo potrebuje... ker ni bilo mogoče kartice niti stestirati pri njem. Potem pa je rekel, da jo prodaja zato, ker jo je kupil in je 3 cm predolga za njegov sistem? "tisti, ki kupuje to kartico, ve kakšne je in za kaj se potrebuje"

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: abazuu ()

bastadu ::

Ignore.

Machete ::

abazuu je izjavil:

a kdo pozna uporabnika pikcpokc4? tako na tem forumu, kot na bolhi..

registriran 30.10.2018. ponujal mi je NOVO kartico 1080 TI. smešno mi je bilo to, ker mi je večkrat zatrdil, da tisti, ki kupuje to kartico, ve kakšna je in ve za kaj jo potrebuje... ker ni bilo mogoče kartice niti stestirati pri njem. Potem pa je rekel, da jo prodaja zato, ker jo je kupil in je 3 cm predolga za njegov sistem? "tisti, ki kupuje to kartico, ve kakšne je in za kaj se potrebuje"


Pomoje je to isti kot uporabnik: https://slo-tech.com/profili/116190
Podoben koren nicka, isti modus operandi.. nove gtx1080(ti). Verjetno naroča na neko firmo in prodaja za pare na roko.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

franky02e ::

@ Machete in Meiniken

Vidim, da noben od vaju ni naročil ničesar od tega ponudnika na Bolhi in govorita na pamet.

Ales ::

franky02e je izjavil:

@ Machete in Meiniken

Vidim, da noben od vaju ni naročil ničesar od tega ponudnika na Bolhi in govorita na pamet.

Pa ti dejansko misliš da boš koga nategnil tukaj?

Machete ::

franky02e je izjavil:

@ Machete in Meiniken
Vidim, da noben od vaju ni naročil ničesar od tega ponudnika na Bolhi in govorita na pamet.


LOL. Seveda nisva naročila, saj nisva mentalno prizadeta.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

bastadu ::

:))

Meiniken ::

A ni očitno, da je nateg? Pa tudi če ne bi bil, od takega raje nebi kupil. Grafičnih kartic je tako ali tako malo morje.

Zadnja dva meseca spremljam kako se prodajajo oculus rifti na bolhi in moram rečt da je 50% takih objav, ki jim gre težje zaupat. Uporabnik je odprl račun en mesec nazaj, opis je bogi, slika je samo ena, pa še ta je bila pobrana iz uradne strani. Hitro ugotoviš da je uporabnik ali len, ali pa se hoče poslužit kakšne nategancije.
Dost je da se samo enkrat opečeš :)
Če sistem dopušča, da se ga zlorablja bo ta tudi zlorabljen. Brez izjeme.

predi ::

Pa kaj sem slep ali v android app-u res ni Avto-moto kategorije nikjer ko ustvarjaš oglas?

T-Back ::

A Bolha že od nekdaj nima varne povezave a je pri meni kaj narobe? Če sem na svojem profilu je spredaj kao https:// in delno varno, ko pa pregledujem oglase pa zgoraj piše kao, ni varno?

radmannsdorf ::

A bolha še obstaja? O boh! :)

T-Back ::

Mislm s kakšnimi pa ti hodiš ven. Iz katere jame si pa zdej prlezu?

bastadu ::

T-Back je izjavil:

A Bolha že od nekdaj nima varne povezave a je pri meni kaj narobe? Če sem na svojem profilu je spredaj kao https:// in delno varno, ko pa pregledujem oglase pa zgoraj piše kao, ni varno?

Se bojiš da ti bo kdo prisluškoval katere oglase pregleduješ? Tako pač imajo narejeno, če ti ne paše, don't use it!

T-Back ::

Nč se jaz ne bojim. Te nima kaj skrbet. Ni treba takoj nekaj bluzit, kaj se ne znate normalno pogovarjat. Samo prej tega nisem opazil. Sem se pa zadnje dni nekaj igral z računalnikom, brisal piškotke in podobno pa sem mislil, da sem jaz kaj za j.

klekej ::

A se komu zadnjih par dni ne dela android aplikacija?

Furbo ::

Ja menda ne dela folku.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

estons ::

Opažam povečano število oglasov brez slik ali s težavami pri nalaganju slik. Še kdo?

XLapse ::

bolho treba prepovedat... nateg party 24/24 ... vse te nategune bi treba fuknt ven iz slovenije vključno s tem laptopom k sm kupu iz fb marketplace... bedak od folka .. sramota

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: T-Back ()

CRTbraun ::

estons je izjavil:

Opažam povečano število oglasov brez slik ali s težavami pri nalaganju slik. Še kdo?

Men tud ne dela brez skrbi.

XLapse je izjavil:

bolho treba prepovedat... nateg party 24/24 ... vse te nategune bi treba fuknt ven iz slovenije vključno s tem laptopom k sm kupu iz fb marketplace... bedak od folka .. sramota

Osebno sem do zdj mu samo dobre izkušnje. Razen kakšnih ki ne znajo pošiljat...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: CRTbraun ()

FireSnake ::

Jaz imam tudi pozitivne izkušnje.
Cel kup stvari sem kupil, ko sem denar naprej nakazal.
Vedno sem vse dobil.

Prav tako so tudi meni že vnaprej nakazali denar.

Prav nikakršnih problemov.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

klemenSLO ::

Evo ravnokar prodal en prenosnik. :)
Sem sicer vmes opazil da slik ni hotlo takoj odpret... ampak za ta denar je to to :D
Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...

mrTwelveTrees ::

Še komu bolha "zmrzuje" in traja tudi pol minute da se spet naloži.... (samo bolha.com) ?

rozman ::



Je to nova funkcija objave oglasa na bolhi? :))

Veron ::

Nisem vedu, da uporabljajo Solr, sm mislu da imajo ElasticSearch

Bye ::

freesty ::

Ja ta isti tip objavlja vsake 3 dni oglase. Ce pogledas njegov profil tak vidis, da je bolj zalozen kot trgovina.
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

bastadu ::

Prvi alarm je, če je prodajalčev profil ustvarjen pred 1-2 dnevi, naslednji alarm je "too good to be true" cena, tretji alarm "za naročila piši na ta pa ta mejl" ... google translate slovenščina je očitno pase, sedaj nagovarjajo v pravilni slovenščini, očitno tekst skopiran in prilagojen s kakšne druge slo strani, morda ima celo kakšen slovenec prste vmes ... skratka v tem oglasu se prižgejo vsi možni alarmi, kdo tole naroči in plača bo pač plačal davek na neumnost ...

Bye ::

2good2btrue, torej. Hvala.

Linko ::

a še komu bolha dela počasi? oz slike nalaga zelo počasi. kot da imam dial up :D

Machete ::

A bolha je že dolgo na .com? Lol klikam že od zjutraj speed dial button, pa ne odpre (ker sem imel shranjen .si naslov).
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

matobeli ::

Bolha.com je bila vedno na .com, mogoče so imel nekaj časa tudi .si zakupljen

Machete ::

MOžno, imam že leta ta button shranjen, očitno je bil in ni več aktiven tudi .si.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

HighBane ::

Monitor nov za 600€, se prodaja za 300€. En kup drugih oglasov s podobno zgodbo (-50%) s slikami s interneta. Uporabnik od 2008.
Prevzem v LJ. Kontakt prek telefona.

Me mika, samo je "too good to be true", samo mi ni jasno kaj bi bil scam.
Prodaja ukradeno robo? dobil robo za male pare? Roba ne deluje? me oropa na mestu prevzame?, Zahteva denar vnaprej?

SumTingWong ::

Pri monitorju pa res nima kaj biti, če je ukradeno. Pomoje največja težava, če ne dela, ker ne moreš sprobat.

Da bi te pa okradel ... dobita se v BTC ali na nekem javnem mestu, po denar greš v avto ali pa ga imaš kje drugje, ne v denarnici.

jocoj ::

Pod vsakim oglasom imaš kupoprodajno pogodbo. Sprintaš in izpolniš.

Alien_Device ::

okej, vem da ne morem nič naredit. Me pa vseeno zanima kaj si mislite o temu

Kontaktiram prodajalca GTA5 na bolhi, mi reče da gre mimo mene drug dan da mi lahko prinese. Mi prinese v obraz GTA5, mu plačam. Sprobam, disk uničen ne dela.
Mu napišem SMS, Ne Dela, Disk uničen. Niti ne odgovori.

Zadnjič sem kupil kaj na bolhi! Samo še slo tech mali oglasi.
««
8 / 19
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nov brezplačni mali oglasnik (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
645392 (2843) matobeli
»

Bolha plačljiva (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
14935404 (12757) kamiKaZaA
»

Je Bolha poginila med operacijo? (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
8016503 (6265) FTad
»

Diler.si - uradni Bolha killer je live (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
24049977 (23901) Blinder
»

Z bolha.com je konec - kam naj grem? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7419427 (15061) Ziga Dolhar

Več podobnih tem