» »

[XBOX 360] Nasveti

[XBOX 360] Nasveti

««
14 / 20
»»

Keyser Soze ::

Naše štacune ga še ne držijo najbrž?

Bi moral naredit preorder iz game.co.uk ali pa iz zavvija, sedaj je že malce pozno.
OM, F, G!

TheHusky ::

Imaš ga v BB, samo ena lepa zasoljena cena ^^

http://www.bigbang.si/igre-in-konzole/i...

Keyser Soze ::

Hohoho, morda pa obstaja božiček. Sedaj razumem zakaj sem jaz butl, ostali pa pametni pirati. ;((
OM, F, G!

TheHusky ::

Pametni pirati ki skoraj uničijo konzolo z čipiranjem + lahk jih banajo? :)

gnjh ::

mene pa zanima če lahko igram orginalne igre prek live-a(imam odklenjeno konzolo) in ne bom dobil bana oz. ali je tako varno??
(vem da piratski pogovori ni so najbolj zaželjeni)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gnjh ()

St235 ::

obstajajo načini da to preprečiš, niso pa 100% zanesljivi in če moraš to spraševat potem je velika verjetnost, da boš fasal ban.

scasar6 ::

slim

stevex ::

probajte tole

Bmx master ::

Kak prides na Xbox live brez da vpises kreditno kartico?

Berserker ::

Tako da kupiš v mullerju mesečno, ali pol mesečno naročnino Gold live.

whiteghost ::

Imam problem glede USB ključka. Ko sem USB priključil v Xbox, sem dal configure in je vse normalno potekalo, kazalo je 29gb free (32gb ključek). Ko sem ključek vstavil v računalnik je kazalo le 700kb free.
V čem je problem?

Looooooka ::

Paypal

PINki ::

whiteghost je izjavil:

Imam problem glede USB ključka. Ko sem USB priključil v Xbox, sem dal configure in je vse normalno potekalo, kazalo je 29gb free (32gb ključek). Ko sem ključek vstavil v računalnik je kazalo le 700kb free.
V čem je problem?

Mislim, da xbox priredi kljucek tako, da ga lahko samo on uporablja. Nekako tako.

Looooooka ::

Ne. Formatiran mora biti s fat32. Lahko je tudi disk.
Glavni problem je to, da tisti built in tool na windowsih omogoca formatiranje zgolj na 16 gb.
Ce zelis uporabiti vecji kljucek si downloadaj katerikoli drug tool za formatiranje na fat32.
Jaz imam lepo 500 gb usb disk. No problems.

whiteghost ::

Ključek je že primarno formatiran na fat32 (Kingston DTR 32).

mn ::

whiteghost je izjavil:

Imam problem glede USB ključka. Ko sem USB priključil v Xbox, sem dal configure in je vse normalno potekalo, kazalo je 29gb free (32gb ključek). Ko sem ključek vstavil v računalnik je kazalo le 700kb free.
V čem je problem?


Xbox sformatira ključ z nekim svojim datotečnim sistemom - podobnim FAT32 ampak ni FAT32.

Note Information stored by your Xbox 360 console on a USB flash drive can’t be viewed or accessed on a computer.

ru7 ::

Eno vprašanje za poznavalce, nekaj sem menjal za Xbox360, ki pa je na žalost odklenjen. Kako bi ga "zaklenil" nazaj oz ali je to sploh varno? Predvidevam, da je samo fleshana DVD enota. Ker ne vem, kaj je na xboxu počel prejšni lastnik predvidevam da sem lahko benan kljub temu da poganjam original? (ne vem ali je Xbox že bil kdaj online ali ne).

PINki ::

Pozanimaj se pri Goblinu npr.

rdecaluc ::

Seveda je možno dat nazaj na original.

Potrebno je le da se jo flasha nazaj na original firmware. Zdej to lahko narediš z updejtom dashborda, vendar je tu tveganje. Pokliči Goblin kot je omenil Pinki

Preveri tudi, da ni morda konzola že banana z XVal oz. je še ena metoda, katero lahko probaš KLIK

Lp
Est modus in rebus. ,typos

smrkec33 ::

lep pozdrav!
Jaz mam eno vprašanje glede fife 13 x)
če jo igram prek xbox live... Kaj lahko igram sam z drugimi, ki majo xbox ali tudi z tistimi ki so na ps3 ali pc???

hvala
lp

PINki ::

samo xbox

PINki ::

Zakaj ni nobeden rekel, da je bil od 8-10.ga marca live zastonj ;(

rdecaluc ::

Jst sem dobil po mailu, videl na spletu, bilo je med novicami?

Kje si se pa skrival?
Est modus in rebus. ,typos

PINki ::

Njihove maile sem dal pod spam, kar velikokrat tudi je, razen te akcije. Med novicami pa res nisem zasledil... Nevermind, sem itak kupil spet subscription za 13 mesecev. 8-)

rdecaluc ::

Aja, če kdo rabi. Imam še original zapakirano 12 mesečno live naročnino. Nisem je uspel nikol uporabit, zdej pa sam počiva v predalu.
Est modus in rebus. ,typos

chuck ::

Še prodajaš? Če, za koliko?

jokerus ::

zdravo ker sem novi na xbox področju bi vas prosil za nekaj nasvetov pri nakupu te konzole. :D
Zato me zanima:

1. ali se mi bol splača kupiti konzolo v goblinu ali playgame, opazil sem da so cene bolj zasoljene pri goblinu, vendar je pa to dobro ker je v ljubljani in je bližje.. katera trgovina je boljša in katera več ponuja?

2. kje se da dobiti navodila za nalaganje iger oz. ali jih dobim ob nakupu konzole

3. kako dober je kinect in a se ga splača kupiti, ali je bolje kupit posebej ali v paketu s konzolo.

V naprej se vam zahvaljujem za odgovore! :)

chuck ::

Če kupuješ odklenjeno konzolo priporočam Goblin, ker imajo boljšo tehnično pomoč, ki jo boš nujno rabil in v primeru težav, reklamacij, posodobitev odklepa, so bližji. Če pa brez odklepa, pa kupi najceneje, razen če se boš igral z DLCji, ki so regijsko zaklenjeni, kjer boš spet rabil pomoč (razen če si vešč pri uporabi proksijev).
Kinect ti priporočam samo, če boš igral Kinect igre. Meni osebno je Kinect Star Wars všeč, ostale igre pa ne, tak da sem ga na koncu prodal. 100€ ni vreden.

jokerus ::

ok hvala za informacije pomoje si bom sel po xbox 500gb s kinectom za 380eur se zravn si bom uzel play charge kit :)

rdecaluc ::

Ene 38€ bi pomoje blo fer.
Est modus in rebus. ,typos

Keyser Soze ::

Gears of war - Judgement

Že kdo kupil? Naročil iz tujine/pri nas?
OM, F, G!

antireal ::

Pozna kdo koga, ki bi v okolici Kranja lahko odklenil moj xbox360 ?

matonson ::

V LJ je Goblin.

jokerus ::

Zdravo še nekaj me zanima, ali se mi bolj splača kupiti rabljeno konzolo ki ima še vedno garancijo skoraj eno leto, ali pa raje zaupam novi konzoli v goblinu, ter ali se splača dokupiti 24 mesečno garancijo? O tem govorim Hvala Lep pozdrav.

rdecaluc ::

Hmm.. Konec leta pridejo nove konzole. Jst bi raje rabljeno, pa ceneje. In potem enkrat novo :D
Est modus in rebus. ,typos

jokerus ::

aha samo potem je problem ker bo najverjetneje še nekaj časa minilo preden se bodo te nove konzole dale čipirati.. bom še malo premislil, ker se najbolj bojim kupiti kaj rabljenega da ne bom kupil kaj pokvarjenega in mi bo potem žal.. :D

chuck ::

Če imaš denar, kupi novo, saj potem veš kaj dobiš. Prav tako se nove konzole ob izidu ne splača kupiti, še posebno glede Xbox 360 katastrofe iz leta 2005/2006, pa tudi PS3 konzole so množično crkovale leto ali dve po nakupu (tiste iz leta 2006). Če že kupiš novo konzolo ob izidu, obvezno vsaj 3 leta garancije in na strani še kakšnih 150 EUR za igre.

Kljub temu, da je nova generacija pred nami, je še vedno dosti več uporabnikov starih konzol, tako da ni strahu, da ne bo iger za Xbox 360/PS3 generacijo še dlje časa.

T_F_7 ::

@jokerus: ne kupuj konzole v Goblinu, ker so nategovalci. jaz jih vidim kot nujno zlo za flashanje konzole in to je to. drugače so pa zmožni še dashboard update zaračunat, ki je seveda brezplačen bodisi na xbox liveu, bodisi na netu.
če imaš možnost iti čez mejo po nakup potem stori to, ker je bistveno ceneje kot v slo.

jokerus ::

@Chuck.. pa ja to je razlog zakaj mislim kupiti novo, ker nikoli ne veš kaj te čaka ob nakupu rabljene konzole, se pa tudi strinjam s tem o novih konzolah, ker sem imel sam izkušnje z PS3 z ylod..

@TFZ.. jah ampak mi je najbližje in še nudijo čipirane konzole z garancijo, če jo pa kupim kje v tujini pa takoj izgubim garancijo ob čipiranju, čeprav sem razmišljal tudi o playgame trgovini, ampak mi je pa tudi predaleč ker sem iz kranja.

Hvala obema za informacije :)

chuck ::

@TFZ če bi kdaj odklepal pri Goblinu in si prebral navodila, bi videl, da imajo napisano, da priporočajo, da se jih pred vsakim updatom dashboarda pokliče, da potrdijo če update odstrani odklep ali je nevaren za ban....temu se reče tehnična pomoč...

rdecaluc ::

@chuck: Na netu je na stotine vodičev kako ti narediš popolnoma sam. Ne pa da nosiš denar tja. Če imaš čip pa je itak po novem vse lažje s programom AutoGG, ki vse naredi sam :P
Est modus in rebus. ,typos

Bananovec ::

T_F_7 je izjavil:

@jokerus: ne kupuj konzole v Goblinu, ker so nategovalci. jaz jih vidim kot nujno zlo za flashanje konzole in to je to. drugače so pa zmožni še dashboard update zaračunat, ki je seveda brezplačen bodisi na xbox liveu, bodisi na netu.
če imaš možnost iti čez mejo po nakup potem stori to, ker je bistveno ceneje kot v slo.

Kot vidim je treba pri Goblinu za 24 mesečno garancijo doplačati, kar pa itak ni treba glede na to, da EU zahteva za prodan artikel 24 mesecev.

jokerus je izjavil:

@Chuck.. pa ja to je razlog zakaj mislim kupiti novo, ker nikoli ne veš kaj te čaka ob nakupu rabljene konzole, se pa tudi strinjam s tem o novih konzolah, ker sem imel sam izkušnje z PS3 z ylod..

@TFZ.. jah ampak mi je najbližje in še nudijo čipirane konzole z garancijo, če jo pa kupim kje v tujini pa takoj izgubim garancijo ob čipiranju, čeprav sem razmišljal tudi o playgame trgovini, ampak mi je pa tudi predaleč ker sem iz kranja.

Hvala obema za informacije :)

Nope, garancijo izgubiš v EU samo takrat, kadar se naprava poškoduje zaradi spremembe v HW ali SW.
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

Zgodovina sprememb…

jokerus ::

to pa nisem vedel da je po ta novem 24 mesecev, bo treba to omeniti če se gre po novo konzolo.. zmeraj kaj novega zvem :D

Bananovec ::

Čakaj, da poiščem link, ki sem ga že parkrat linkal.
V bistvu lahko od prodajalca zahtevaš neodplačno popravilo ali neodplačno zamenjavo blaga (v roku dveh let).
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

Zgodovina sprememb…

medenko ::

MULLER

XBOX 360 250GB z igrico DARKSIDERS 2 + Batman Arkham City (download)
+ 1 mesec gratis XBOX LIVE zlata kartica + slušalke

za 199,00€

ugodno? ;((

chuck ::

Pa res velja dvoletna garancija na elektroniko pri nas?
Direktiva 1999/44/CE in 2-letna garancija

Garancijko izgubiš takoj ko pretrgaš garancijsko nalepko....

Bananovec ::

Garancijko, ki ti jo nudi prodajalec, ki pa ti je glede na direktivo še vedno dolžen nuditi Evropsko.
IMO se gre bolj kot ne za kurčenje oz. kdo bo prej popustil. Jaz vsekakor ne bi in tudi ne bom, vkolikor moja dejanja niso bile in ne bodo krive za nefunkcionalnost naprave.
(Ker mi ni ravno pošteno, da mi servis zavrne garancijo zaradi SERIJSKE napake hardweara, khm, rootanja* ali njihovega politja z vodo. Tudi njihove prodajanje dodatne garancije, ki je v bistvu davek na nevednost oz. zavajanje mi ni niti malo všeč).
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

chuck ::

Evropska direktiva ni zakon. Direktiva je samo zahteva, da vse članice EU prilagodijo svojo zakonodajo (v določenem roku) glede na direktivo in v skaldu z lastno ustavo in obstoječo zakonodajo.

Garancija proizvajalca pa je nekaj drugega in se uveljavlja preko pooblaščenega servisa (v Sloveniji ga za Xbox ni) ali proizvajalca (Microsoft v Sloveniji ne podpira Xboxa).

St235 ::

Predvsem pa treba ločit med stvarno napako (kar sovpada z direktivo 1999/44/CE) in obvezno garancijo, ki je v Sloveniji 1 leto in je določena z zakonom o varstvu potrošnikov).

Bananovec ::

Stvarna napaka ne sovpada z omenjeno direktivo.
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple
««
14 / 20
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Xbox One ali PS4 (strani: 1 2 )

Oddelek: Konzole
7021043 (19284) LitralSM
»

Playstation 3 ali xbox 360 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Konzole
10534125 (23320) Pesimist
»

Xbox (prosim za nasvete)

Oddelek: Konzole
324117 (3857) Mojchy_3_
»

PS3 al Nagradnja PC-ja al Xbox (strani: 1 2 )

Oddelek: Konzole
9514438 (10957) PARTyZAN
»

Playstation 3 slim ali xbox 360 elite (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Konzole
32848912 (39180) St235

Več podobnih tem