» »

[XBOX 360] Nasveti

[XBOX 360] Nasveti

««
13 / 20
»»

kratos ::

Ne hvalim xboxa, moj se ubistvu praši v kotu že kar precej časa in me prav malo briga katera konzola je boljša...
Lakotnik29 na vsak način hoče povedati da je ps3 boljši in spodbija moje trditve s slamo - pač tipičen ps3 fan.
Lahko je boljša saj ni nihče napisal da ni, napisal sem le tistih par alinej ki lakotnika tako zelo motijo.
Če nimaš kam drugam z denarjem potem pa kupuj igrice in jih veselo igraj, zdaj še lahko ko si otrok:)

kriko07 ::

Sej bom

St235 ::

kratos je izjavil:

Ne hvalim xboxa, moj se ubistvu praši v kotu že kar precej časa in me prav malo briga katera konzola je boljša...
Lakotnik29 na vsak način hoče povedati da je ps3 boljši in spodbija moje trditve s slamo - pač tipičen ps3 fan.
Lahko je boljša saj ni nihče napisal da ni, napisal sem le tistih par alinej ki lakotnika tako zelo motijo.
Če nimaš kam drugam z denarjem potem pa kupuj igrice in jih veselo igraj, zdaj še lahko ko si otrok:)


Lol tipična funkcionala nepismenost. Pač trol kot trol. Če bi znal brat bi namreč že več kot enkrat na tem forumu (in tudi tej temi) videl moje stališče:

Če se odločaš kupit Xbox ali PS poglej katere eksluzive so na voljo. Kupi tisti sistem kjer je več ekskluziv, ki te zanimajo. Katerikoli drug kriterij je v 99% merjenje epenisa.

Lahko pa me seveda razsvetliš kje sem napisal, da je ps3 boljši.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

kratos ::

Pojdi še 3x čez vse napisano, mogoče ti bo kapnilo.

Keyser Soze ::

Eh, samo PS3 nima Gearsov. To pa ultimativno sucks.:D

Skratka... Tudi ekskluzive so pomemben faktor. Vsaj meni. Ker sta tako Halo kot GOW xbox ekskluzivni franšizi, je nakup druge konzole zaenkrat no go.

Je pa res, da se sam recimo niti pod razno ne bi šel zajebavat z oklepanjem xboxa. Preveč rizika za premalo koristi. Plačaš tist špil al pa dva na leto, pa je. Kupovat kaj več ni glih smiselno, ker načeloma ni kakšnih igričarskih presežkov v teh vodah. IMO. Plus rabljeni špili so izredno poceni.
OM, F, G!

barocco ::

Keyser Soze je izjavil:

Eh, samo PS3 nima Gearsov. To pa ultimativno sucks.:D

Skratka... Tudi ekskluzive so pomemben faktor.

Je pa res, da se sam recimo niti pod razno ne bi šel zajebavat z oklepanjem xboxa. Preveč rizika za premalo koristi. Plačaš tist špil al pa dva na leto, pa je. Kupovat kaj več ni glih smiselno, ker načeloma ni kakšnih igričarskih presežkov v teh vodah. IMO. Plus rabljeni špili so izredno poceni.

+1
SE strinjam ,odjklepanje konzol ipd ma na koncu več stroškov kot koristi.

LuGi ::

barocco je izjavil:

Keyser Soze je izjavil:

Eh, samo PS3 nima Gearsov. To pa ultimativno sucks.:D

Skratka... Tudi ekskluzive so pomemben faktor.

Je pa res, da se sam recimo niti pod razno ne bi šel zajebavat z oklepanjem xboxa. Preveč rizika za premalo koristi. Plačaš tist špil al pa dva na leto, pa je. Kupovat kaj več ni glih smiselno, ker načeloma ni kakšnih igričarskih presežkov v teh vodah. IMO. Plus rabljeni špili so izredno poceni.

+1
SE strinjam ,odjklepanje konzol ipd ma na koncu več stroškov kot koristi.


enlighten me kaksni so to stroski :))

tistim k igrajo offline se gladko hebe za ban in odklenejo boks

St235 ::

In s tem zamudiš eno največjih pridobitev zadnje generacije konzol.

crniangeo ::

St235 je izjavil:

In s tem zamudiš eno največjih pridobitev zadnje generacije konzol.

Ta je ? Nekako nisem že dolg v xbox modu pa ne vem o čem se gre.. kakšn url mrbit ? :-)
Convictions are more dangerous foes of truth than lies.

Keyser Soze ::

LuGi je izjavil:

enlighten me kaksni so to stroski :))

tistim k igrajo offline se gladko hebe za ban in odklenejo boks

A se imaš cajta doma zajebavat z odklepanjem - imaš opremo za to? A se ti da preverjat, a je update siguren al ga rajši ne butneš na xbox? Če že fašeš banano, a lahko doma odpraviš neprijetne posledice?

Igranje offline je pa tako tako no. Hitro zdriblano in dosadno. Online je nekako druga pesem.
OM, F, G!

St235 ::

crniangeo je izjavil:

St235 je izjavil:

In s tem zamudiš eno največjih pridobitev zadnje generacije konzol.

Ta je ? Nekako nisem že dolg v xbox modu pa ne vem o čem se gre.. kakšn url mrbit ? :-)


Ne vem, če si opazil ampak med to in prejšnjo generacijo konzol sta pravzaprav samo dve omembi vredni razliki. Strojna moč in online multiplayer.

kratos ::

Moja elitka je stara že 3-4 leta in je še vedno izpravna za xbox live, vse kar potrebuješ je pol urce da si prebereš nekaj teksta o pravilni peki špilov.

siridersi ::

al pa se to ne :D
Rajdaj tudi na, na www.rider.si

Bug ::

ellow

Se strinjam. Imam že tudi 4 leta staro elitko... nikoli v njej originalna igra. Igram večinoma preko Live-a. Investicije (xecuter ck3, in v današnjih dneh iHAS pekač, Verbatim DL DVD-ji) v to, da jo ohranjam imuno na ban so minorne glede na cene iger katere sem že preigral...
Na začetku si je treba vzet malo časa, prebrat par threadov na znanih forumih in potem le od časa do časa slediti, na kaj je potrebno biti pazljiv pri novih zaščitah, ki jih Mirkosoft na vsake tolko časa izda...

lp,
Bug
It's a basic truth of the human condition that everybody lies.
The only variable is about what.

siridersi ::

tako je - malo časa si vzameš, prebereš kaj in si lahko dokaj miren in špilaš :)
Rajdaj tudi na, na www.rider.si

barocco ::

Sam ,igram dosti MP iger in mi tudi nekaj pomeni ,da imam original igro..Ko sem bil mulo sem imel PS2 odklenjen ,sam iger nisem tako cenil ,kot jo cenim sedaj pri xbox-u (original).

Sama cena odklepa ni visoka Goblin..
Spadam med bolj " Revne" državljane amapk ,ni vrag ,da si ne bom kupil originala,če sem do leta 2006 zapravu za hektolitre alkohola.. (btw ne pijem več od 2006) ,si bom pa tud original ubodu.

Konc koncev ,se špile dobi poceni ,hkrati ,pa se jih, da tudi menjat,na spletu, npr: KSI konzole-super spletna stran ,za vsakekga se nekaj najde.
Tolk od mene;)

kriko07 ::

Kaj kupiš,veliko ne zgrešiš,to je zagotovljeno.

Sandi1987 ::

Kje lahko kupim originalno igro Forza Motorsport 1, da jo bom lahko igral na Xbox 360? Nimam kreditne kartice.

Zgodovina sprememb…

Vovk ::

Zdravo!

Zanima me, kaj mi preprečuje da se ne morem preko LIVE-a prijavit z registriranim mailom pa geslom...

Zadeva je pa taka:

    Kolega je imel prej xbox in mi ga je prodal
    Jaz sem vse njegove accounte zbrisal iz diska
    Ko se poskusim prijavit s svojim ID-jem mi javlja da je "associated with another gametag" - ni dobesedno, neki v tem smislu.


Kaj je meni storiti? Kako lahko dobim silver account, če nisem jaz bil tisti ki se je prvi registriral kot live account user na temu xbox-u?
Mi mora on povedat svoje podatke? Kako se tega problema najlažje rešim?

Obstaja kak reset to factory defaults na XBOXu? (Samo verjetno bi še vedno rabu neko kodo za silver account)
Lp, Vovk

Mavrik ::

Am, a ti slučajno probaš spremeniti LiveID na njegovem profilu? Ker to je edini primer ko ma tvoje sporočilo smisel. Pri izbiri profila označi "Recover my Gamertag" in vpiši tvoj Live ID.
The truth is rarely pure and never simple.

Vovk ::

Takle mamo:

Mel je dva profila
Svojega (primarnega na katerem je imel live, svoj gametag)
od punce (ta ni imel live)

Js sm si potem svoj profil naredu, moj nick, moj avatar... uglavnem moj.
In se tudi prijavim s svojim profilom, mam svoje achievemente in tako dalje.

In pol sm js njegova dva prek preferences (nevem natačno na pamet govorim, sem še XBOX n00b) izbrisal, tako da je bil potem samo moj na izbiro, onadva nista bila več. In ju tudi sploh ni sedaj.

Uglavnem, js se logiram v moj profil normalno, skušam skonektat z LIVE in mi ne rata.

Ker drgač ni take panike, načeloma lahk dobim potem njegov mail in pass za ID, samo vseeno me zanima v čemu je "keč".
Lp, Vovk

Mavrik ::

Keč ni v NJEGOVEM passu in IDju. "Keč" je v TVOJEM - očitno je TVOJ live account ŽE POVEZAN z drugim gamertagom, ki ga morš recoverat.
The truth is rarely pure and never simple.

Vovk ::

Js sm si account naredu prek neta, prej še nikol nisem posedoval konzole, tko da je blo to prvič da sem delal karkoli za Live Account.
Uglavnem, slučajno veš kako se recover-a gamertag? :D
Lp, Vovk

Mavrik ::

A si kak Games for Windows špil mel? :)

Navodila.
The truth is rarely pure and never simple.

Vovk ::

Samo to me še zanima, ker locale je najbolj pametno izbrat izmed ponujenih
Lp, Vovk

Mavrik ::

Hm, verjetno UK ali US. Kaj ti je ljubše :)
The truth is rarely pure and never simple.

Vovk ::

Kul, ratalo mi je.
Hvala!
Lp, Vovk

Vovk ::

Hja, še zadnje vprašanje.

Kje je najbolje kupit XBOX Live Gold / Microsoft points
Sem poskusil iz domače strani xboxa pa mi javi da credit card ni supported.
Uglavnem, kje vi to kupujete?

Mam pa Viso Electron, posledično tudi paypal. (če je kak online način)
Lp, Vovk

Mavrik ::

Meni zadnje čase dela PayPal, delajo pa tudi razni ebayi za (EU) kartice.
The truth is rarely pure and never simple.

TheHusky ::

Se XboX360 sploh še splača kupiti glede na to da je mogoče naslednja generacija nekje blizu?

puginho ::

Glede na katalog do sedaj vseh izdanih iger, sigurno DA + še vse prihajajoče igre. Pričakujem podporo glede nove izdaje iger še sigurno 2 leti. Naslednik še sploh ni uradno napovedan.

TheHusky ::

Premišljujem o nakupu zato sprašujem. Nisem še nikoli uprabljal xboxa. PC gamanje mi gre malo na k**** ker če nimaš vse dokonca upgradano ti štekajo igre pol se moraš z nastavitvami ubadati, komponente crkujejo, itd.

Nemixxx ::

Jaz premišjujem da bi si kupil xbox 360 vendar bi rabil malo nasvetov.Kupil bi pa rabljenega prek te strani.http://playgame.biz/index.php?cPath=144...

Zanima me če ma kdo izkušnje iz te trgovine ,sam hočem odšteti čim manj za konzolo zato kupujem rabljeno.
|Intel Core i5 2500k 3.30Ghz-OC-[4.60ghz]|Noctua NH-U9B SE2|
|GA-P67A-UD3-B3|R9 290x 4gb|Kingston Blue HyperX 12GB 1600Mhz|

TheHusky ::

Za 320€ ga dobiš v BB + 12 mesečni XLive gold membership.

Nemixxx ::

...kupujem rabljeno ne novo :D
|Intel Core i5 2500k 3.30Ghz-OC-[4.60ghz]|Noctua NH-U9B SE2|
|GA-P67A-UD3-B3|R9 290x 4gb|Kingston Blue HyperX 12GB 1600Mhz|

PINki ::

S to trgovino imam izkušnje, takšne, da so odkupili moj pokvarjen xbox. Verjetno iz nekaj pokvarjenih, sestavi delujočega oziroma uporabi delujoče dele itd... Vsaj garancijo imaš.

simnov ::

Jaz Xbox 360 prodal zato ker imam pc res pa je , da pogrešam Forza 3 in Halo Wars.

TheHusky ::

XBox ima dobre ekskluzive :)

St235 ::

Aja? JAz sem bil ravno napodročju ekskluziv najbolj razočaran nad Xbox. Razen Forze, Halo in Gears of war jih praktično ni omembe vrednih. Pa še za forzo se brez težav najde alternativa.

ManDriver ::

St235 je izjavil:

Aja? JAz sem bil ravno napodročju ekskluziv najbolj razočaran nad Xbox. Razen Forze, Halo in Gears of war jih praktično ni omembe vrednih. Pa še za forzo se brez težav najde alternativa.


Alan Wake?
--
If all the world is a stage, where is the audience sitting?

St235 ::

Ni ekskluziva.

TheHusky ::

St235 je izjavil:

Aja? JAz sem bil ravno napodročju ekskluziv najbolj razočaran nad Xbox. Razen Forze, Halo in Gears of war jih praktično ni omembe vrednih. Pa še za forzo se brez težav najde alternativa.

Imaš Red Dead Redemption, Halo serijo, pretepaške igre itd...

St235 ::

Halo sem omenil, vse ostalo niso ekskluzive. In pri tem katero konzolo kupit je za večino ljudi to bistven kriterij. Tako me je xbox precej razočaral. Sem pričakoval več.

TheHusky ::

St235 je izjavil:

Halo sem omenil, vse ostalo niso ekskluzive. In pri tem katero konzolo kupit je za večino ljudi to bistven kriterij. Tako me je xbox precej razočaral. Sem pričakoval več.

Se oproščam, prvič nisem opazil da si že omenil Halo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: TheHusky ()

Nemixxx ::

Mi lahka kdo razloži ka je to ekskluziva ?
|Intel Core i5 2500k 3.30Ghz-OC-[4.60ghz]|Noctua NH-U9B SE2|
|GA-P67A-UD3-B3|R9 290x 4gb|Kingston Blue HyperX 12GB 1600Mhz|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Nemixxx ()

TheHusky ::

Nemixxx je izjavil:

Mi lahka kdo razloži ka je to ekskluziva ?


Ekskluziva je igra ko ne pride za ostale igričarske platforme ampak samo za eno torej je ekskluzivna za tisto platformo. Dober primer je za XBOX Halo serija (razen prvega dela), za PS3 Uncharted in za PC vsi MMORPGji ter RTSji.

Nemixxx ::

Aha hvala :D
|Intel Core i5 2500k 3.30Ghz-OC-[4.60ghz]|Noctua NH-U9B SE2|
|GA-P67A-UD3-B3|R9 290x 4gb|Kingston Blue HyperX 12GB 1600Mhz|

Keyser Soze ::

Halo 4?

Že kdo probal?
OM, F, G!

einstein :P ::

Keyser Soze je izjavil:

Halo 4?

Že kdo probal?


Jaz občasno igram samo Halo: Combat evolved (trial verzija) in se mi zdi odlična, je pa baje Halo 4 tudi super.

lp
STAY OUT OF MY TERRITORY!

TheHusky ::

Keyser Soze je izjavil:

Halo 4?

Že kdo probal?

Zgleda zlo super, ceprov nisem igral nobenega dela razen tistega edinega za PC :)
««
13 / 20
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Xbox One ali PS4 (strani: 1 2 )

Oddelek: Konzole
7021095 (19336) LitralSM
»

Playstation 3 ali xbox 360 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Konzole
10534196 (23391) Pesimist
»

Xbox (prosim za nasvete)

Oddelek: Konzole
324134 (3874) Mojchy_3_
»

PS3 al Nagradnja PC-ja al Xbox (strani: 1 2 )

Oddelek: Konzole
9514480 (10999) PARTyZAN
»

Playstation 3 slim ali xbox 360 elite (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Konzole
32849071 (39339) St235

Več podobnih tem