» »

[XBOX 360] Nasveti

[XBOX 360] Nasveti

««
8 / 20
»»

Keyser Soze ::

Jp, 289 + en sitniš. Pa recmo da jim pustiš 290EUR ker si vesel, da je tolk pocen.

P.S.: Sem ravno včeraj šel mimo v Supernovi (bila je samo ena škatla na polici), pa bi že skoraj MasterCard ven potegnil.:D
P.P.S.: 150m stran, v Mercatorju, ima price tag na 350. =/
OM, F, G!

Zgodovina sprememb…

LeXani ::

Ima kdo kake izkušnje iz prve roke z xfps-om?
Čas prve prijave 04.11.2005

kmetek ::

torej v mullerju je xbox ta novi + kinect za 290EUR ? kako je to možno? 4gb model?

Zheegec ::

kmetek je izjavil:

torej v mullerju je xbox ta novi + kinect za 290EUR ? kako je to možno? 4gb model?

4GB slim s Kinectom za 290€ ja, prva pošiljka jim je šla prvi dan, sedaj so dobili pa že novo.
Samo pri 4GB je problem disk za namestitev, menda gre lahko samo 16GB ključek gor za namestitev iger, za več pa je treba kupit originalni HDD?
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

kmetek ::

jah nemški trg proti slo uvozniku, itaq da dobijo boljše cene.

Jimmyy ::

Imam nekaj vprašanj glede xboxa 360:
1. Je varno kupit xboxa preko spletne trgovine goblin.si?
2. Dobiš kabel za povezovanje na lcd monitor priložen zraven xboxa ali ga moraš dokupit ?
3. Na kakšen način bi lahko iz xboxa speljal zvok v stereo zvočnike z običnim činčem ? je tak kabel priložen ?
4. Če bi na xboxa 360 priklopil moj WD zunanji disk bi lahko iz njega gledal filme (s podnapisi?), poslušal glasbo prek njega ter gledal slike, itd... ?
in ali mora biti za omenjene stvari moddan ?
5. Kako bi lahko na xboxov disk spravil gor film, slike, backup igre?

Hvala za vse odgovore !

LuGi ::

Vse kar je prilozeno imas tukaj
Xbox 360 @ Wikipedia

Torej
1.Varno ampak brezveze (kupi v Müller bo cenej
2,3.Ne - Kupiš http://www.dealextreme.com/details.dx/s... nudi tudi činčne za zvok
4. Mislim da lahko gledas WMV HD ter divx/xvid.. nisem preprican kako je z podnapisi.. slike ter glasbo lahko predvajas.
5.Eeer enostavno da ga povezes v mrezo ter sheras folder ;) Backup igre nardis na konzolo. saj ti ponudbi "copy game to hdd"

Jimmyy ::

hvala za odgovore !
Še nekej me zanima glede zvoka, kako bi pa priklopu na xbox 360 5.1 ali 7.1 surround zvok ?

Mavrik ::

Edino preko optike.
The truth is rarely pure and never simple.

Jimmyy ::

Torej kater kabel bi rabil ?

LeXani ::

Optični.
Čas prve prijave 04.11.2005

Jimmyy ::

Evo imam še eno uprašanje, kateri LCD monitor bi mi priporočali za priklop na xboxa oz. na kaj moram gledat pri nakupu lcd-ja če ga bom imel za xbox ter pc ? pripravljen pa sem odšteti tam cca 200 EUR.
hvala za odgovor.

jeanmike ::

v bistvu dobiš na bolhi LCD tv 32" za 240EUR, sicer HD ready in za funkcijo monitorja glih ni, bo pa za xbox služil kot je treba. (vsaj tako sem sam naredil)

Jimmyy ::

Ma ni to to, potrebujem LCD zaslon ki se bo uporabljal tudi na računalniku za pisarniška dela in za vklop xboxa v drugi sobi za gledanje filmov/poslušanje muske ter občasno tudi kakšno igračino... Najbol se nagibam k nakupu tegale monitorja:
http://www.mimovrste.com/artikel/265009...
Imate kakšne komentarje glede omenjenega monitorja ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jimmyy ()

kmetek ::

kratos ::

Mene pa zanima če ima xbox 360 v sebi prou tiste činče za 2.1 zvok, torej da sam prklopš zvočnike direkt na xboxa?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kratos ()

LuGi ::

Komponentni kabel ima poleg se dva činča

Jimmyy ::

evo sem se odločil za nakup tegale ekrana:
http://www.mimovrste.com/artikel/265008...
in prvi vtisi so odlični !
zdej me pa zanima kater kabel se mi najbol splača kupit da bo prišlo do najlepšega izraza, naredi HDMI dosti boljšo sliko kot navaden kabel za povezat na lcd?

LuGi ::

Vzami HDMI.. in kaj je zate NAVADNI kabel? Komponenti, kompozitni, vga? 8-O

Jimmyy ::

za navadnega sem mislil pač obični priklop na monitor torej VGA.

edino ni mi jasno zakaj je HDMI cenejši kot VGA kabel za monitor ?

svejk ::

samo vprašanje....kinect iz USA ali bi deloval pri nas...ali je kakšna povezava PAL - NTSC?

RuN ::

Hmm...eno vprašanje


Mam XBX 360 (slim) MFR 2010-09-02, D; 2.0.12413.0

Ni bil nikoli na live ali v netu.

Igrala se je le original igra Kinect Advantures, kjer se je tudi avtomatsko posodobil ob vstavitvi DVDja.

Sedaj sem nabavil Kinect Sports in me vpraša, če ga pustim, da se updata (ne napiše na katero verzijo).

Ne vam pa kaj naj nardim, saj čakam, da bo enemu ratalo nardit tudi za ta SLIM kak XL +2 al kaj drugega.

Toraj, mu pustit posodobitev ali ne????

Mavrik ::

Načeloma igre zahtevajo posodobitev. Ne bomo ti pa tule pomagali pogruntat kako boš piratsko zmodificiral konzolo v prihodnosti.
The truth is rarely pure and never simple.

GaRRuS ::

Zdravo!

Ravno sem se odločil, da si bom kupil xbox. In ko sem včeraj odšel v mullerja sem videl, da imajo xbox 360 slim 4GB za 200€. To se mi zdi dokaj poceni. Zdaj me pa zanima ali je 4GB trdega diska dovolj za igranje ene ali dveh iger; namreč na začetku bom igral samo AS brotherhood?

Hvala za odgovore že vnaprej!

Mavrik ::

Tistih 4GB ni trdi disk in se zna zgodit da bodo katere igre zaradi tega komplicirale (recimo Halo noče shranjevati ponovljenih posnetkov ter še kaka malenkost).

Druga stvar, na 4GB ni dovolj prostora za inštalacijo iger, tako da jih boš moral poganjati vse z DVDja.

Drugače pa ja, praktično vse Xbox 360 igre se lahko igrajo čisto brez diska in boš lahko igral AS Brotherhood. Vseeno ti priporočam da vržeš zraven tistih 40EUR za 250GB model.
The truth is rarely pure and never simple.

9magic ::

A *.mkv fajlov potem ni sans, da prebavi tudi ta nov xbox?

Mavrik ::

Ne, tudi tanov Xbox ima identični software in ne predvaja mkvjev. Lahko pa uporabiš PS3 Media Server, ki ti bo serviral MKVje na xbox.
The truth is rarely pure and never simple.

svejk ::

9magic je izjavil:

A *.mkv fajlov potem ni sans, da prebavi tudi ta nov xbox?


ja jaz sem poizkusil vključit USB gor...pa prepoznasamo fat23...ntfs nima pojma da obstaja...torej .mkv gotovo ne bo šel ;)

9magic ::

Eh, jaz pa sem si že navdušeno predstavljal, kako bom predvajal filme iz usb diska z ukazi: "Xbox, pause. Xbox, play.", kot sem videl v enem filmu na youtubu za eno online zadevo. :)

techfreak :) ::

Pretvori jih v mp4 h264 in jih boš lahko gledal iz zunanjega diska.

GaRRuS ::

Imam še eno vprašanje, in sicer, prodajajo v mullerju tudi HDMI kable?

Gandalfar ::

ne :)

GaRRuS ::

Kj pa potem dobiš ugodne HDMI kable???

svejk ::

GaRRuS je izjavil:

Kj pa potem dobiš ugodne HDMI kable???



na ebayu?

barocco ::

Tudi sam sem razmišlju o nakupu xboxa 360.
Ker sem nov glede priklopa xboxa360 na net..., me zanima ali ga lahko oz. Podpira priklop konzole na moj modem thomson. Imam telemachov analogni trojček od leta 2008-januar in tudi modem thomson, ki je prišel ob montaži.
Vem, da je čudno vprašanje, samo zadaj na modemu ne vidim oz. Je še en izhod vendar mislim, da je za 2 tel. Linijo ali se motim. 8-O.
Nerad bi kupoval nov modem ali router... Če, pa že moram, katerega priporočate, ker do sedaj nisem imel nobene težave z njim.
Hvala za mnenje/a.

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: Mavrik ()

damjan1980 ::

sem ravno včeraj na hitro preveril cene 2m hdmi kablov. pri naših online štacunah je od 5,5€ naprej + poštnina, iz ebaya je iz anglije z poštnino vred okrog 3€.
drugače pa je kinekt zakon, enkratna zadeva. zdaj še samo čakam na "modifikacijo", ki bi naj prispela do božička :)

Mavrik ::

Nerad bi kupoval nov modem ali router... Če, pa že moram, katerega priporočate, ker do sedaj nisem imel nobene težave z njim.


Rabil boš dodaten router (ali pa vsaj switch) s katerim boš lahko povezal računalnik IN konzolo na internet.
The truth is rarely pure and never simple.

crniangeo ::

Mavrik je izjavil:

Nerad bi kupoval nov modem ali router... Če, pa že moram, katerega priporočate, ker do sedaj nisem imel nobene težave z njim.


Rabil boš dodaten router (ali pa vsaj switch) s katerim boš lahko povezal računalnik IN konzolo na internet.

A thompsone se dajo potanovem na router predelat? Ker kakor se spomnem ta telemach so vedno hecal ljudi z mac adresami :)
Convictions are more dangerous foes of truth than lies.

Gandalfar ::

v routerju nastavis mac addresso s katero naj se predstavlja

crniangeo ::

Gandalfar je izjavil:

v routerju nastavis mac addresso s katero naj se predstavlja

Že že , sam si omenil tudi switch .. zato sem vprašal :-)
Convictions are more dangerous foes of truth than lies.

barocco ::

torej naj kupim switch modem ki ima 2 izhoda za internet. na enga nej bi prklopu škatlo, na druzga pa rečmo XBOX360?
a mi lahkoprosim ,da kdo kakšen link , do teh switch/ev kablov oz. modemov,ki niso dragi in to podpirajo.
ali še boljše vse kar potrebujem ,da sem lahko na netu z kompom in pa z XBOXEM360 NA LINIJI.
neznam si predtavljat ,kako to izgleda zato vas prosim za to.sem imel le PS2 v lifu in to je to, xboxa ,še držu v,roki nisem,zato, vas vse to sprašujem.
hvala za mnenje/a
Rok

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: barocco ()

cruz123 ::

mene pa zanima če je v italiji kej cenejši xbox360 250gb + kinect

techfreak :) ::

Potreboval boš usmerjevalnik (router): http://www.mimovrste.com/katalog/search...

Če bo podpiral kloniranje MAC naslova, ga moraš samo priklopiti ter klonirati naslov. V nasprotnem primeru pa boš moral ponudnika interneta klicati, da ti spremenijo MAC naslov na naslov usmerjevalnika.

cruz123: V Italiji ga boš verjetno dobil ceneje.

LuGi ::

Ce ga mislis kupovati v sloveniji pocakaj da ga dobi muller, cena bo vec kot ugodna =)

ZaLoMaT ::

Če bo vse posreči bom imel na voljo 3X XBOX 360 bundle, saj imam še neke neizkoriščene bonitete pri trgovcu.
Bodo zapakirani, s papirji, garancijo. Cena: 50e ceneje kot v trgovini. Morda koga interesira?

Drugače pa so konzole v večini primeruv, na začetku prodaje v tujini ugodnejše.

integral15 ::

neki me zanima glede tega novga xboxsa slim in trdega diska kokr sm mal gledal filmcke na youtube da so tej trdi diski v resnici navadni trdi diski 2.5 kok sm vidu na flimih ko so raskopavali iz ohisij od tastarega xboxsa in tega novega in kokr se vidi so to 2,5. priklucek pr slim za trdi disk je kot ga ima trdi disk 2,5. 3,5 nebi sel v luno ker je prevelik a bi lahko kupu navadn 2.5 in ga utaknil notr bi delal?? hvala

Mavrik ::

Disk mora biti pravilno pripravljen (particijska tabela je posebna), s posebnim firmwarom in ustrezno serijsko zapečeno v njega ter v pravilnem ohišju. Prav tako ti nehajo potem delati Xbox igre, ker ni emulatorja na particiji 2 (razen če ga skopiraš s starega diska).
The truth is rarely pure and never simple.

integral15 ::

omg sm da tako naredijo da se ne da sam da mores kupt original nihovega mislm omg nobi upam da pride kaksen mansi 20gb. Pa se to kako igro nalozis na trdi disk da potem igras z trdega diska

integral15 ::

pa se neki me zanima mal sm bral na strani goblin glede tega slim pa odklepa in nadgradnje pa pise tole cit: Nadgradnja je izvedljiva samo na Xbox 360 Slim igralnih konzolah (Slim 250GB, Slim 4GB, Slim Halo Reach Special Edition), ki so narejene pred 24. julijem 2010. kaj naj bi to pomenil da se ne bo dalo odklenti in nadgradid konzol ki so narejene po 24 juliju ????

LuGi ::

20Gb - http://www.dealextreme.com/details.dx/s... 20E

Bo kmalu za vse ne skrbi ;)
««
8 / 20
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Xbox One ali PS4 (strani: 1 2 )

Oddelek: Konzole
7020968 (19209) LitralSM
»

Playstation 3 ali xbox 360 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Konzole
10533978 (23173) Pesimist
»

Xbox (prosim za nasvete)

Oddelek: Konzole
324105 (3845) Mojchy_3_
»

PS3 al Nagradnja PC-ja al Xbox (strani: 1 2 )

Oddelek: Konzole
9514380 (10899) PARTyZAN
»

Playstation 3 slim ali xbox 360 elite (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Konzole
32848568 (38836) St235

Več podobnih tem