» »

[XBOX 360] Nasveti

[XBOX 360] Nasveti

««
4 / 20
»»

Dr_Andy ::

Js ubistvu prenosnika sploh ne uporabljam, tko da mi to ni problem. Zdele u petek grem kupt xbox elite, sam še zdej nism čist sigurn al uzet xbox al ps3!

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: Mavrik ()

Dr_Andy ::

a na xbox360 lahko pride virus?

Dr_Andy ::

a si lahko tut na ps3(PSN) vlečeš dol zastonj demote pa to?

Berserker ::

He, faceplam dr andy.
Mene zanima kdaj bo uradni izid valhalle, ker bom ponovno kupil xbox360 zdaj pa bi kr počakal na novega ki bo baje slim, sicer za odklep me ne zanima ker me je ban izučil, bom kr orginale špilal. Gow2 ftw.

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: Mavrik ()

St235 ::

Valhalla je v tem trenutku bolj kot ne govorica. Šlo naj bi za model xboxa v 45nm tehnologiji, ki bo imel vgrajen že Natal. MS takšnega mode še ni uradno potrdil.

Dr_Andy ::

js sm se dokončno odločil za nakup ps3,ker bi za xbox360 potem mogu kupt še uno kurčevo antenco za wi-fi pa 50 evrov na let,ps 3 ma poleg tega še ps@home pa bluray.

Berserker ::

Hahaha saj lahko na xbox priključiš enternet kabl. Sicer boš mogel tudi za ps3 kupovat anteno. 50 EUR na leto je odlično delujoč LIVE proti zmrdanemu ps3 networku ki ima nenehno težave, sicer si preberi novejše novice o težavah na ps netowrku zaradi updejtov. Home je v bistvu program za online druženja, sicer je zastojn, ampak le na videz ker so dodatne stvari obleke, pohištvo in ostala krama plačljiva. Je blurey danes prednost ? Za nekatere ja, imaš igro na enem mediju, xbox pa danes že na treh, drugače je en velik nateg, zakaj je nateg ti lahko pojasnijo drugi, ps3 ti priporočam samo zaradi določenih iger drugih prednosti ps3 nima.

XsenO ::

Nice 3 strani vprašanj in odgovorov vržene v smeti....
Anyway če misliš streamat filme, kar pozabi na wi-fi.
Online je 3 eure na mesec.
PS@home brezvezen bullshit.
PS3 ima integriran wifi vmesnik.
ZA povprečnega uporabnika ni prevelikih razlik v onlinu.
Bluray nateg? Prosim razloži. Je lep bonus če gledaš filme + PS3 FF13 >>>>> Xbox FF13 :P
1 + 1 = 1

e-marko ::

SD filme se da normalno gledati preko wi-fi. Ob pravilnih nastavitvah PS3MS za silo tudi 720p (ampak to ni več to, potem). Sam imam med routerjem in ps3 nekaj metrov in samo eno leseno steno, torej zelo dober signal. Drugače pa kabel, jasno.
Zakaj je Bluray nateg tudi mene zanima.
Pri meni je pretehtal na ps3 stran God of War, priznam. Verjetno si bom omislil tudi FF13. Drugače nisem neki zagrizeni igralec in večina špilov je na voljo za obe konzoli.
...somebody, somewhere...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: e-marko ()

Dr_Andy ::

Berserker je izjavil:

Hahaha saj lahko na xbox priključiš enternet kabl. Sicer boš mogel tudi za ps3 kupovat anteno. 50 EUR na leto je odlično delujoč LIVE proti zmrdanemu ps3 networku ki ima nenehno težave, sicer si preberi novejše novice o težavah na ps netowrku zaradi updejtov. Home je v bistvu program za online druženja, sicer je zastojn, ampak le na videz ker so dodatne stvari obleke, pohištvo in ostala krama plačljiva. Je blurey danes prednost ? Za nekatere ja, imaš igro na enem mediju, xbox pa danes že na treh, drugače je en velik nateg, zakaj je nateg ti lahko pojasnijo drugi, ps3 ti priporočam samo zaradi določenih iger drugih prednosti ps3 nima.


zakaj bi mogu za ps3 kupovat antenco/adapter,če pa ma wi-fi?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dr_Andy ()

Dr_Andy ::

js nism meu u mislih anteno,ampak xbox 360 adapter za wireles internet,un za 70 eurov,ki ga priključiš zadaj na xbox!

Dr_Andy ::

V BigBangu sem videl da majo deblege ps3 za 270 evrov,pa ma 80gb disk. A se to splača vzet,a je sploh kkšna razlika med tem pa slimom,razen velikosti diska?

LuGi ::

Mislim da te imajo poln kurac.. uporabi google. First hit!! PlayStation 3 @ Wikipedia

Post bo itak zbrisan kmalu ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LuGi ()

simnov ::

No zdaj sem ustvaril xbox360 usb ključek ga dam nazaj na pc mislil da bom gor dal kakšen DLC in kaže , da je usb poln , ko pa kliknem na njega pa gor ni nič.

XsenO ::

Nisem še probal toda ugibam, da reč ustvari neke vrste svoje particije ki pač ni vidna drugod.
1 + 1 = 1

Berserker ::

Heh malo sem zaj..... pravzaprav nisem vedel da ima ps3 vgrajen wifi. no spet nekaj novga. Sicer glede blurey, za gledanje fimov je ps3 precej slab predvajalnik ker ima ps3 preveč glasen ventilator . Mogoče je blurey zdaj prednost zaradi kapacitete predvajanja ampak čez čas se bo spremenilo ko boš cele igre kupil online in ne bo potrebni fizični medij.

e-marko ::

Čez čas boš kupil PS4/Xbox3xx. Vsi tudi nimamo možnosti super hitrih povezav in si ne predstavljam, da bi v bližnji prihodnosti online kupoval naslove velikosti nekaj deset GB, ki stanejo enako kot škatelna verzija. Morda, bomo videli kaj nam prinese prihodnost.

LP
...somebody, somewhere...

XsenO ::

@tr33k: Ehhmmm si ziher, da ne mešaš Xbox360 s PS3 glede glasnosti? Po lastnih izkušnjah je kot, da primerjamo pražarno sredi delovnika in kakšen muzej sredi noči.
1 + 1 = 1

Mavrik ::

e-marko je izjavil:

Čez čas boš kupil PS4/Xbox3xx. Vsi tudi nimamo možnosti super hitrih povezav in si ne predstavljam, da bi v bližnji prihodnosti online kupoval naslove velikosti nekaj deset GB, ki stanejo enako kot škatelna verzija. Morda, bomo videli kaj nam prinese prihodnost.

LP


Tole se v bistvu že sedaj da na Xbox 360ki (reče se jim "Games on demand"). Plačaš točke, stankaš, igraš. Polne igre.
The truth is rarely pure and never simple.

Bananovec ::

Dr Andy:
Prvo vas prosimo, ne rotimo te, da nam poveš koliko financ imaš!
Potem nam še povej koliko financ misliš dati na mesec.
Nato te prosimo, da 3 dni nič ne pišeš po temi in si vsa vprašanja, ki jih imaš, napišeš na en velik A4 papir.
Šele nato vsa ta vprašanja strni v celoto in jih napiši tu.
Tako boš hitreje dobil odgovor, mi pa ti bomo lažje odgovorili.

e-marko ::

Mavrik je izjavil:

e-marko je izjavil:

Čez čas boš kupil PS4/Xbox3xx. Vsi tudi nimamo možnosti super hitrih povezav in si ne predstavljam, da bi v bližnji prihodnosti online kupoval naslove velikosti nekaj deset GB, ki stanejo enako kot škatelna verzija. Morda, bomo videli kaj nam prinese prihodnost.

LP


Tole se v bistvu že sedaj da na Xbox 360ki (reče se jim "Games on demand"). Plačaš točke, stankaš, igraš. Polne igre.


Tako kot je možno tudi na PS3. Sam imam pa še vedno raje škatelno verzijo, sploh polnih iger. Mini igre pa itak kupujem s točkami, jasno.

Danes je petek, ko gre Dr Andy po nakupih. Baje... Me res zanima rezultat.

LP
...somebody, somewhere...

St235 ::

LOL, še v nobeni temi dosedaj nisem mel tolk zbrisanih postov:)

Igre lahko pri obeh sistemih sicer kupuješ online, samo to ni premerljivo z Bluray in 50GB kapaciteto, ki jo ima. Če bi na mojem slimu kupil FFXIII, Heavy Rain in Metal gear solid 4 online bi mi ostalo placa glih še za savegame, tako da ideje o kompletnem online servisu niso realne v tem trenutku. Bluray na Slim enoti (ne morem trdit za fat, ker ga nimam) je daleč od glasnega in ga v dnevni sobi ne slišiš nič bolj kot DVD predvajalnik, ki sem ga imel pred PS3. Meni se zdi bluray enormna prednost, ker se izogneš menjavanju ploščkov. Če bi hoteli prenesti Metal gear solid ali pa FFXIII v nespremenjeni obliki bi za xboxu potreboval 7-8 DVDjev, kar je pa naravnost smešno.

Playstation network mi do sedaj ni deloval točno 24 ur in sicer na zloglsnega 29. februarja. Tudi drugače mi ustreza in nimam občutka, da bi mu kaj manajkalo.

Online storitev na xboxu stane 3 eur na mesec, kar sicer res ni veliko ampak zakaj bi plačeval nekaj kaj mi konkurenca nudi zastonj? Do sedaj še enega tehtnega argumenta nihče ni povedal kaj ima xbox live kar PSN nima. A mogoče za te 3 EUR na mesec dobiđ kako ekskluzivno vsebino, dodatne točke, popuste? kot je meni znano ne dobiš nič. Kar se pa zanesljivosti tiče bi bilo pa nekaj zelo narobe, če PLAČLJIVA storitev ne bi delala 24/7.

Glede na razdalje ki jih je Andy opisoval pa bo skor zagotovo imel težave pri streamanju videa v resuluciji višji od youtubove. Meni je zadeva v malodane idelalnih pogojih (Router in PS sta se direktno videla brez kakih sten) delovala do 720p pa še to ne brez zapletov.

V končni fazi vedno odloča čemu bo naprava služila. Če bo prvi vrsti videopredvajalnik potem vzemi ps3, če tripaš na Gears of War in Forzo potem xbox, če ti ni živeti brez Uncharted, God of War, Heavy rain... potem vzemi PS3. Če bi rad igral varnostne kopije potem je tako ali tako xbox edina izbira.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

XsenO ::

Glede PSN vs Xbox live, kot sem že rekel povprečni uporabnik ne bo opazil večjih razlik. Iz lastnih izkušenj bi rekel, da je reč bolj stabilna in odzivna. Igralcev je več kot na PSN. VOice comunication je privzeto praktično vsem dostopen in online skupnost je bolj razvita (predvsem pri nas)
1 + 1 = 1

St235 ::

Z napisanim se strinjam, nenavsezadnje gre za plačljiv servis. V slo. je pa pač tako, da je vedno bolj razvita tista skupnost, ki jo je lažje piratizirat:)
Drugač pa sem že omenil je velika rpednost xboxa v tem, da ima priložen headset za komunikacijo. Na ps3 je to doplčali in ga ima bolj malo ljudi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

Dr_Andy ::

ker je pa po vašem mnenju boljši kontroler? od xbox360 al ps3?

PINki ::

xbox

XsenO ::

za streljacine je xbox boljsi zaradi triggerjev in postavitve gobic.
akcijade, sportne in ploscade bi rekel da sta enakovredna
za figthing igre pa je ps3 ploscek boljsi zaradi dalec boljsega digitalnega krizca
1 + 1 = 1

PINki ::

ja ta krizec je res poraz na xboxu, sam ga itak nikoli ne uporabljam ampak zgleda zelo cheap

Dr_Andy ::

a se vam zdi smiselno kupt xbox360 zard kontrolerja?

ZaLoMaT ::

@Dr_Andy: Mudeeeel kulk si staaar? :O ... Kaj se res ne znaš, sam pri sebi nekaj objektivno odločiti?

Kakorkoli, se mi zdi malo neumno kupiti konzolo samo zaradi kontrolerja, če sploh ne veš kaj bi rad delal na njej.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ZaLoMaT ()

XsenO ::

vprasaj se katere igre bi rad igral, nato poglej katere igre so na katerem sistemu, nato kupi tistega ki jih ima vec. ce se se vedno ne mores odlociti kupi obe pa daj mir.
1 + 1 = 1

Dr_Andy ::

ZaLoMaT je izjavil:

@Dr_Andy: Mudeeeel kulk si staaar? :O ... Kaj se res ne znaš, sam pri sebi nekaj objektivno odločiti?

Kakorkoli, se mi zdi malo neumno kupiti konzolo samo zaradi kontrolerja, če sploh ne veš kaj bi rad delal na njej.


13 sm str.

Berserker ::

Uh potem ti naj starši raje izberejo in kupijo oz pojdi se raje ven igrat kot pa pred tv g33kat.

Popravek: Ali pa ti naj nabavijo wii se boš najbolj zabaval.

Zgodovina sprememb…

Frenky ::

Igre na obeh so več ali manj iste. Vse manj je iger ki so samo za eno ali drugo konzolo.
Če maš dovolj denarja si kupi PS3, če bi zapravil malo manj si kupi xbox.

XsenO ::

Igre na obeh so več ali manj iste. Vse manj je iger ki so samo za eno ali drugo konzolo.


Iz lastne zbirke na pamet:
360: Gears of war 1 in 2, Blue dragon, lost Odyssey, halo 3, Katamari, Mass effect 1 in 2, PGR 3, Crackdown, Dead rising in do pred kratkega GTA libery city stories in ninja gaiden
PS3: Uncharted 1 in 2, Disgea 3, Resisntace, Ratchet and clank, MSG4, Valkyria Chronicle, Demon souls, god of war 3

Iz tega ti je upam razvidno, da vseeno zgubiš na kar neki system seller naslovov.
1 + 1 = 1

Berserker ::

Pri xbox360 še dodaj forza 2 in 3 v bodoče še dodaj alan wake, halo reach, crackdown 2, gears of war 3( baje drugo leto aprila) .. še marsikaj sam se ne spomnim. Za ps3 še dodaj resistance 2, heavy rain, jakuza 3, v bodoče še pride last guardian, gran turismo 5, več se ne spomnim. Upam še na kak nov ace combat ali god of war.

XsenO ::

Pri xbox360 še dodaj...


Hint:
Iz lastne zbirke na pamet:


:P
1 + 1 = 1

Berserker ::

Kaj ? Malce sem zapomnil praznino.

Dr_Andy ::

ko si nrdiš ps3 account. Je to res,da če izbereš slovenijo,da ti ful vsebin pa demotov manjka? je za to bolje izbrati npr Ameriko ali UK?

GLAVNI ::

Nimaš dostopa do PS Store-a, tako da ne moreš potegnit dol demotov in ostale šare. Odpreš si lahko še pa še accountov kasneje. Če igraš na slovenskem profilu, pa želiš kaj dol potegnit, lepo kopiraš save-game fajl v drug account, potegneš dol želeno vsebino in spet nazaj kopiraš save-game fajl na slovenski account.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GLAVNI ()

PINki ::

naslednjee vprašanje bo; Kako se kopira save-game >:D

Dr_Andy ::

in kako se kopira save-game?

GLAVNI ::

Ko boš imel PS3, ti bomo povedali.

chuck ::

Dr_Andy: A ne bi bilo bolje še malo počakat in kupit novega Xboxa (720?) ali Wiija 2, ki bosta v "kratkem" napovedana?

Dr_Andy ::

GLAVNI je izjavil:

Ko boš imel PS3, ti bomo povedali.


ok,dobim ga v 7 dneh! Sm ga že naroču!!!!!!!!!

chuck je izjavil:

Dr_Andy: A ne bi bilo bolje še malo počakat in kupit novega Xboxa (720?) ali Wiija 2, ki bosta v "kratkem" napovedana?


zKwa? nima smisla. Wii sm že ene parkrat špilu in me ne fascinira! Grafika je slaba,čeprov je pocen!za 720 je pa itaq uprašanje če sploh pride!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dr_Andy ()

Bananovec ::

Naslednja generacija konzol od velikanov kot so Sony, Micorsoft in Nintendo ZAGOTOVO PRIDE.
To je edina, kar se ve. Vse ostalo je še neznano.
Je pa IMO brezvze čakat na naslednjo generacijo, ki bo prišla komaj čez X let.

Edit: Popravil nekaj napak.
BTW: Zašli smo s teme.

Zgodovina sprememb…

GLAVNI ::

Kupi trenutno konzolo. Zakaj? Ker so dovršene, imajo dober nabor iger, bodo na trgu še vsaj 2-3 leta, nove konzole bodo imele spet določene probleme (kot so imele dosedanje RRoD, YLoD), potem bodo prišle spet slim verzije ven ...

Baje pride letos "slim" verzija xbox-a, ki bo imel 45nm vezje, potem pride natal, tako da dvomim, da bodo kaj hitro zamenjali paleto konzol. Potem pride PS Move. Vse to govori v prid temu, da novih generacij konzol ne bo še vsaj 2-3 leta.

Kar pa se tiče Wii-ja ... je edino smiselen nakup v primeru, da maš kdaj kaki party s kolegi doma + pir = a lot of fun. Da bi sam doma nek tenis nabijal po sobi, NO WAY! Za to ceno raj kupim odklenjen xbox pa uživam ob veliko lepši grafiki, kasneje nabavim še natal in ownam wii na celi črti. Isto bo z PS Move-om.

Andy, in ker PS3 si nabavil?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GLAVNI ()

toplakd ::

GLAVNI je izjavil:

maš kdaj kaki party s kolegi doma + pir = a lot of fun


Pozabil si, da je 13.

Itak bo pa čez 10 dni jamral, zakaj ni raje xbox kupil.

LP

Berserker ::

Hahaha ja pri teh letah se začne, ne pozabi danes mladi vse hitreje odraščajo.

Sem pa ziher da bo andy čez 10 dni jamral ker bo moral orginale kupovat. :))

kmetek ::

Saj za ceno originalov vsi jamramo, pač 40EUR je malce predrago 8-)

Naj nam dajo 1500-2000EUR evropske plače, evropske cene pa se bo kupovalo in podpiralo gospodarstvo in DDV.
««
4 / 20
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Xbox One ali PS4 (strani: 1 2 )

Oddelek: Konzole
7021047 (19288) LitralSM
»

Playstation 3 ali xbox 360 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Konzole
10534125 (23320) Pesimist
»

Xbox (prosim za nasvete)

Oddelek: Konzole
324117 (3857) Mojchy_3_
»

PS3 al Nagradnja PC-ja al Xbox (strani: 1 2 )

Oddelek: Konzole
9514438 (10957) PARTyZAN
»

Playstation 3 slim ali xbox 360 elite (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Konzole
32848914 (39182) St235

Več podobnih tem