» »

[XBOX 360] Gears of War III

[XBOX 360] Gears of War III

Mavrik ::

Gears of War III prihaja :)

[XBOX 360] Nasveti
The truth is rarely pure and never simple.

Berserker ::

In kakšna navodila naj bi sploh lahko dajali glede piratstva za ps3. ;((

Da nebo samo offtopic, ker topica za xbox igre ni bom kr sem nalepil.

Zgodovina sprememb…

  • premaknil od: Mavrik ()

Berserker ::

Aprila naslednje leto naj bi prišli. V tretjem delu dobimo nove sovražnike ki so sovražni tako COG in loctusom. Se je pa prej precej govorilo da pridejo komaj 2015 na naslednjem xboxu in pod unreal 4 engine.

Berserker ::

Malo smešno mi je kaj sem pisal pred pol leta, ampak bom temo nadaljeval z bolj točnimi informacijami.

http://www.gametrailers.com/video/multi...

Verjetno marsikdo pozna xboxov paradni konj gears of war serijo polno prave moškosti ob katerem se po mojem mnenju še DNF pokloni.
O zgodbi je sicer samo za ugibat, v glavnem COG razpade ti pa z Delta tim haraš čez preživele Locuse in novo vrsto Lambientov.
Več pozornosti bo na MP, ker so izid iz aprila 2011 prestavili na 2011 jesen bo aprila na voljo le beta. Marsikoga je od igranja gow2 mp odvrnil pretiran lag zato bodo v trojki dodali dedicated serverje, kup novih igralnih načinov, orožij in likov. Najbolj brutalni del so seveda umsrtitve sharanih sovražnikov, igra je verjetno top 1 med najbolj krvavimi igrami ( še manhunt je ob tem nedolžen). Precej dobro zgleda tako imenovan beast mode, v katerem igraš enega od locusov, ter delaš genocid med človeškimi COG vojaki, pri tem pa stalno napreduješ od samomorilskega Tickersa do končnega neranljivega Berserkerja.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najbolj pričakovane igre (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
15815277 (4937) oo7
»

Gears of War 4

Oddelek: Igre
466476 (5121) oo7
»

Gears of War Ultimate Edition (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
5711229 (8510) BivšiUser2
»

Gears of war 2 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
986560 (4844) laught
»

Gears of War

Oddelek: Konzole
242303 (1307) Gr0unD Zer0

Več podobnih tem