» »

[PS3] Nasveti in težave

[PS3] Nasveti in težave

Mavrik ::

The truth is rarely pure and never simple.

matija14 ::

Upam, da je na mestu vprašanje, ne vem kje drugje bi vprašal. :)


No, sedaj se že skoraj 1 mesec ukvarjam kako spraviti NAT TYPE 3 na NAT TYPE 2, kajti pod NAT TYPE 3 išče igro v CoD MW2 lep čas. Torej, kaj sem naredil

-Če priklopim PS3 na moj wireless router prek kabla, dobim NAT TYPE 2 in je vse ok
-Če pa preko wireless dobim povezavo, pa NAT TYPE 3.

Poskusil sem forwardat porte, dodati PS3-ju statični IP, ne dela nič, dati PS3-jev statični IP pod DMZ na mojem routerju, ponovno nič!!!

Skratka ne vem kaj bi se še dalo naredit, prosim če kdo pomaga! Moj router je Belkin (F5D7234nv4-H), drugače imam AMIS internet in seveda modem povezan na ta router.

Zgodovina sprememb…

  • premaknil od: Mavrik ()

e-marko ::

Poglej še na portforward.com za tvoj router, če najdeš še kakšno idejo. Morda si zgrešil kakšen port.

LP
...somebody, somewhere...

Zgodovina sprememb…

  • premaknil od: Mavrik ()

matija14 ::

Na žalost nisem zgrešil nič.:)

Zgodovina sprememb…

  • premaknil od: Mavrik ()

e-marko ::

Tudi sam sem odkril teževe z online igranjem pri Bad Company 2, PS3. Imam Amis, Thompsonov router povezan žično, Nat type 2 in še vedno se ne more povezati na EA server.

LP
...somebody, somewhere...

Zgodovina sprememb…

  • premaknil od: Mavrik ()

matija14 ::

Če jaz dobim NAT TYPE 2, dela dokaj ok. Mogoče je problem AMIS?

Zgodovina sprememb…

  • premaknil od: Mavrik ()

Dr_Andy ::

playstation 3 imam že kakšen mesec! Imam samo eno igro GRID,ki pa sem se jo že naveličal!

Imam namen kupt eno,drugo zdej v roku parih tednov!

Ne morem se odločt katero!

Izbiram med novim gta-jem(Episodes from LC) in med Red Dead Redemption!

Ali se gta:stories from LC dosti razlikuje od klasičnega gta iv,katerega sem zaobrnil na pc(kupil sem original,in če se ne razlikuje dosti,mi je brezveze zapravljati 60 eur za isti K.)?

Vem da sem to že enkrat vprašal,zato sprašujem zadnjič in vas prosim da mi z argumenti predlagate!

P.S. Dosti mi pomeni multiplayer

XsenO ::

gta:stories from LC sta v praksi dva dodatka vsak, ki prinesta približno skupno 12 ur main story, in nekaj strasnih nalog, vozil, itd.
1 + 1 = 1

49106 ::

rdr;) lc je prekratka

St235 ::

RDR ti nudi precej več za 60 EURm sploh ker GTA si se že naigral. Drugač je opis GTA LC v zadnjem Jokerju pa si lahko prebereš opis in oceno.

Dr_Andy ::

tega jokerja imam opis sem prebral že parkrat , prav tako kot opis RDR!

Samo če pogledamo,je tudi RDR neke vrste GTA!

joj... ne vem

St235 ::

Jaz bi se na tvojem mestu odločil glede na tematiko. Ča ti Divji zahod sede potem je to odlična izbira, sploh ker LC ne prinaša bistvenih sprememb glede na GTA IV. Lahko tudi pogledaš katera je cenejša, pa kupiš to medtem ko poskusiš drugo dobit rabljeno čez kaka mesec ko jih bo več na razpolago.

Dr_Andy ::

Meni bl sede tematika od GTA

Sam ta igrca je res zakon!
Mam ene par vprašanj o RDR:
1. Je to svobodna igrca?
2. Ali lahko menjaš obleke,plavaš...
3. Je multiplayer dober?
4. So misije zanimive?
5. Je svet dovol velik?

St235 ::

Če pod svobodna misliš sandbox (odprt teren, številne podigre, prosto premikanje, več misij hkrati) potem ja.
Multiplayer je meni osebno super, sploh tiste uvodne scene z mexican standoff. Za boljšo predstavo poglej kak video na you tube. Misije so zanimiva, sam podobno kot pri GTA se nekatere mal preveč ponavaljajo/velečejo.

Dr_Andy ::

kaj pa jahanje konj?

St235 ::

konji in osli so nadomestilo za avtomobile. Z žvižgom si prikličeš osnovnega žrebca, potem lahko pa krotiš tudi divje/boljše žrebce.

Dr_Andy ::

osle? hh o bed

Dr_Andy ::

am, pri gta iv se mi je zelo dopadla funkcija ''cover''! Je pri tej igrci to mogoče(skriješ se za predmet,in potem streljaš skrit)?

opeter ::

Ali mi lahko, prosim, kdo pomaga?

Doma imam en NAS (en in edini) in sicer D-LINK-ov DNS-323.
Naložil sem najnovejši firmware, verzija 1.08, nastavil UnPNP Server, v rootu ustvaril VIDEO in MUSIC mapo. DNS-323 pri vsakem vklopu lepo indexira mape, PS3 mi vidi vse datoteke, ki so v VIDEO mapi.
Datoteke se lepo predvajajo, čepravje večina teh enkodirana z Xvid kodekom.

Imam pa en problem: v nobenem primeru se ne ne pokažejo podnapisi. Kaj moram narediti?
AVI datoteke in SRT datoteke so enako poimenovane, zaradi tega to ne bi smel biti problem.

Na PS3 imam naložen zadnji firmware in sicer verzije 3.30.

Hvala vnaprej za vse odgovore.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Dr_Andy ::

Z veseljem bi ti pomagal, ampak se en klinc spoznam na to!

XsenO ::

opeter: PS3 nativno ne podpira podnapisev za avi fajle, zato streamerji kot PS3 media server v praksi encodirajo on-fly podnapis. Ugibam, da bo to težava saj se ne spoznam preveč na to napravo, ki imaš :)
1 + 1 = 1

opeter ::

Torej bi moral naložit kakšen Twonky Media Server ali pa MediaTomb (slednji je brezplačne) za direktno enkodiranje pri streamanju?

Sicer sem medtem našel eno zadevo:
http://www.jontse.com/NAS_Guides
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

GLAVNI ::

Dans dobil RDR, definitivno bolši kot GTA.

Bananovec ::

Torej menjava?

GLAVNI ::

?

St235 ::

Glede NAT. PS3 ne zna stremat podnapisov iz ločenega fila zato mora NAT sam dodajat podnapise. Ne vem kolk se lahko pri teh NAT zmišljaš kateri software uporabljaš za streaming. Na PC z PS# media serverjem ni problem sproti dodajat napisov. V nasprotnem primeru ti edino ostane da hardcodaš podnapise v vsak film. Pri podnapisih ki so del filma (naprimer VIDEO_TS od DVDja pa podnapisi delajo brez težav)

Bananovec ::

Bananovec je izjavil:

Torej menjava?

Sarkazem.
Če bo keš, si jo nabavim.

opeter ::

St235 je izjavil:

Glede NAT. PS3 ne zna stremat podnapisov iz ločenega fila zato mora NAT sam dodajat podnapise. Ne vem kolk se lahko pri teh NAT zmišljaš kateri software uporabljaš za streaming. Na PC z PS# media serverjem ni problem sproti dodajat napisov. V nasprotnem primeru ti edino ostane da hardcodaš podnapise v vsak film. Pri podnapisih ki so del filma (naprimer VIDEO_TS od DVDja pa podnapisi delajo brez težav)


Hvala za vse odgovore in nasvete. Medtem sem že zrihtal s pomočjo MediaTomb.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Dr_Andy ::

ammm...glede kupovanja iger iz anglije. Kako jih lahko plačaš?

Mavrik ::

Praktično edina uporabna opcija je kreditna kartica (MasterCard/Visa/Visa Electron). Nekatere trgovine vzamejo tudi Paypal plačila.
The truth is rarely pure and never simple.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Thomson TG782 (amisov) port forwarding

Oddelek: Omrežja in internet
71853 (1701) Berserker
»

PS3 težava

Oddelek: Konzole
468205 (6082) St235
»

NAT Type

Oddelek: Igre
7822 (709) Panther
»

PS3 Problem z serverji (povezava)

Oddelek: Konzole
5873 (654) JaffaCakes
»

Playstation 3 slim ali xbox 360 elite (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Konzole
32851172 (41440) St235

Več podobnih tem