» »

boja proti cenzuri se ni konec

boja proti cenzuri se ni konec

quattro ::

ABX ::

Moj prvi glas v e-politiki. :)
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Sitožer ::

predlaga vladi da skine vlado dov !!!

ABX ::

Sitožer je izjavil:

predlaga vladi da skine vlado dov !!!


Gostilna -->
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

mtosev ::

naj bo.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Izi ::

Če bi bilo po moje bi morali prav vse igre na srečo prepovedati in striktno preganjati.
Gambling je neprimerno večje zlo kot alkoholizem in mamila skupaj. Pametni in bogati tako ali tako ne hazardirajo, reveži, ki že tako nimajo nič (v glavi in v žepu) pa veselo igrajo loto in športne stave.
Sramota za državo, ki to dovoljuje.

ABX ::

Izi je izjavil:

Če bi bilo po moje bi morali prav vse igre na srečo prepovedati in striktno preganjati.
Gambling je neprimerno večje zlo kot alkoholizem in mamila skupaj. Pametni in bogati tako ali tako ne hazardirajo, reveži, ki že tako nimajo nič (v glavi in v žepu) pa veselo igrajo loto in športne stave.
Sramota za državo, ki to dovoljuje.


Si že slišal za izraz živi in pusti živeti? In če misliš da me kaj zanima za igro na srečo se motiš, dol mi visi. Problem je tukaj neustavna cenzura, samo to.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ABX ()

ahac ::

Izi je izjavil:

Če bi bilo po moje bi morali prav vse igre na srečo prepovedati in striktno preganjati.
Gambling je neprimerno večje zlo kot alkoholizem in mamila skupaj. Pametni in bogati tako ali tako ne hazardirajo, reveži, ki že tako nimajo nič (v glavi in v žepu) pa veselo igrajo loto in športne stave.
Sramota za državo, ki to dovoljuje.


Neke vrste igra na srečo je tudi trgovanje z delnicami. Al pa zavarovanje. Al pa nereden obisk zobozdravnika.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

c0dehunter ::

Dober predlog in lepo ter "učinkovito" zapisano. Glasoval za.
Me zanima kakšen bo uradni odgovor.

Pohvala tudi jypu za prizadevanja pri enem drugem predlogu, ki je tudi doživel precej dober odziv.
I do not agree with what you have to say,
but I'll defend to the death your right to say it.

BlueRunner ::

Se bojim, da boja proti cenzuri ne bo nikoli konec. Vedno bo nekje na oblasti nekdo, ki si bo želel nadzorovati kaj ljudje počno, kaj si mislijo in kaj pričakujejo. Če dovolimo vzpostavitev mehanizmov, ki ne bodo pod nadzorom, ki bodo ločeni od izvršilne veje oblasti, se bodo apetiti samo večali in večali. Ne glede na izgovore zakaj tako zelo nujno potrebujemo te mehanizme. Tokratnega bojda tudi pod pretvezo boja proti financiranju terorističnih organizacij in zaščiti mladoletnikov.

Uspehu, da se je hranjenje podatkov o prometu iz prvotnih 24 mesecev skrajšalo na 14 oziroma 8 mesecev, je na nek način priznanje, da to le niso nedolžne stvari in hkrati tudi opozorilo, da postopki, ki trajajo dve polni leti ne smejo biti pravilo. Tako bi umik teh določil bilo tudi priznanje, da cilj ne upravičuje uporabe nesorazmernih sredstev in, da ne rabimo pristajati na polovičarske rešitve, ki jih lahko izigrajo, citiram Gorazda Božiča, trinajstletniki z dovolj znanja. Kaj šele šestnajstletniki s kreditno kartico in teroristi.

Zato je smiselno glasovati. Zato bo smiselno vztrajati in stopnjevati demokratičen pritisk na izvoljeno oblast, dokler se tega določila ne bo umaknilo oziroma najmanj prilagodilo na način, da bo vzpostavljen učinkovit in neodvisen nadzor nad njegovo uporabo. Za zaščito mladoletnikov in preprečevanje terorizma pa naj se podpre resne ukrepe, ne potrbujemo pa metanja peska v oči.

Zgodovina sprememb…

dela ::

Mene najbolj moti dvoličnost države. Ne bi me motilo, če bi načelno prepovedali vse igre na srečo od A do Ž. Ampak ne, oni bi prepovedovali samo tuje ponudnike, ki se izkažejo z veliko boljšo ponudbo kot naši in ker od njih pač ne morejo pobirati davka. Potem pa si izmišljujejo take bedarije, da tuje igralnice niso pod nadzorom, vodijo v odvisnost, perejo denar, financirajo terorizem - domače igralnice pa ne povzročajo odvisnosti, njihov denar gre za invalide, šport, plišaste medvedke in rožice - čeprav tuje in domače igralnice delujejo popolnoma enako (le da imajo tuje pač boljšo ponudbo).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dela ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Blagajničarka zaigrala 131.400 eur

Oddelek: Loža
273841 (2683) cortez
»

UNPIS: Ni časti med tatovi (2) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Zasebnost
12949921 (46555) dela
»

Ali se pokru na slovenskem obetajo slabi časi?

Oddelek: Problemi človeštva
162373 (1822) BlueRunner
»

Blokada bwin se razpleta s tožbo (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Tožbe
8112159 (9179) MarkV
»

Imperij v trgovini s porcelanom (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Zasebnost
8121005 (927) roscha

Več podobnih tem