» »

minibus

minibus

biokill ::

Junija bom začel delati izpit za avto in kaj kmalu se bo treba odločiti, kakšeno vozilo kupiti.....Že od nekdaj sem si želel imeti svoj "minibus", kombi z dušo, s katerim bi tudi šel malce po svetu, dokler sem še mlad...Moj sanjski avtomobil je že od nekdaj VW tranporter T1 (type 2)
 .

.


kar pa se tiče zahodnega trga tiče, pa mi je najljubši dodge a100
 ..

..



Problem je, da sta zgoraj omenjena zelo redka in posledično tudi zelo draga....Zato bi se odločil za alternativo ki mi je tudi všeč...in sicer vw transporter T3
 .

.



Tega dobim za okoli 1000 EUR..Večina jih ima 1.6d mašino z 56HP in doseže tja do 100km/h...bol hippie style :-D

Letos bi šli z njim, če bi ga kupil, med počitnicami na balakan, vrjetno v srbijo.....Za drugo leto, ali pa čez 2 leti se je načrtovalo nord kapp....Smo računali, da če nas gre 4, bi dal vsak prib. 800EUR, s tem da bi spali po kampih....šli bi za 20dni...odvisno


So pa tudi polemike o nakupu.....in sicer, da za tak denar dobiš kar soliden avtomobil s klimo in servotom, da gre prepočasi, da je star in se bo kvaril, da bi za začetek raje navaden avto, da dobim občutek za vožnjo......

Prednost bi bila, da bi ga lahko registriral kakor oldtajmerja, mislim da je 50% ceneje.......Samo včasih je bilo rečeno, da momraš biti star najmanj 25 in moraš imeti še eno vozilo,....danes ne vem kako je s tem..


Seveda bi lahko zdaj rekel, naj si kupim normalen avto in naj zadevo pustim stat....ampak moje mnenje je, da je najprimernejše obdobje zdaj, ko sem še mlad....potem ne bo denarja, ne časa...


Kaj menite....L.P.

Zeberdee ::

En moj kolega je imel takega (konec srednje šole) in se je po žuru lepo ulegel v avto ter zjutraj vstal in šel v šolo. :)

bluefish ::

Če imaš veselje, potem v nakup. Samo dolgoročno pa tole ni ravno vozilo, ki bi ga vozil dnevno, sploh za enega potnika.

overlord_tm ::

Ziher bos pi*** vsakic ko bos sel v ljubljano.

Drugace pa kupi, sicer bos verjetno veliko casa vlozil v vzdrzevanje takega vozila da bo sploh lavfalo (upam da si bolj tehnicen tip), but it is hippie van :)

Avenger ::

Pa priprav se na to, da te bo ustavil vsak policaj, ki te bo videl... brez heca.
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

biokill ::

am...ja..:-D

Ali kdo ve kako je z registracijo kot starodobnika, kakšni so pogoji??

DOOM_er ::

mora biti tvoj drugi avto. Ne moreš ga registrirati nase kot prvi avto. Reč fotru naj ga registrira na njega
Robots will steal your job. But that's OK


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Registracija vozila na Hrvaškem (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
5310408 (7755) rogerg
»

Kupil nov avto, ugotovil, da je že bil registriran (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Na cesti
38787484 (37608) FlyingBee
»

Razlaga uredbe o vinjetah (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
13631075 (25377) St235
»

Proizvajalci avtomobilov (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
7417332 (14949) El Barto
»

Kateri kabriole svetujete? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10111586 (10065) Dekinio

Več podobnih tem