» »

Samsung Omnia

Samsung Omnia

Meizu ::

Bom kar strnil v enostavno vprasanje:

Imam opcijo za zamenjat Omnio za Blackberry Storma. In moj telefon in Storm je zaklenjen na Simobil. Moj je rabljen priblizno pol leta, ampak res zelo malo rabljen. Skoraj nic. Ocenili so mi ga na 70€, njihovega Storma pa na 185€, torej bi moral doplacat 115€. Se splaca, al oni napihujejo ceno Storma ali podcenjujejo vrednost mojega telefona? Namrec kot sem gledal po bolhi je najcenejsi i900 ravno tako zaklenjen na simobil, pa starejsi od mojega ocenjen na 110€.

Nevem no meni se zdi 70€ premajhna vrednost tega telefona. Kaj pravite vi?

PINki ::

omnia je seveda vec vredna kot 70EUR za to starost in ohranjenost. Prodaj jo posebaj, vendar je tezava da se teh telefonov zdaj ogromno prodaja tako, da ni lahko prodati.

c00L3r ::

Omnio lahko programsko odkleneš tako. Po mojem mnenju se tu jo bolj splača privat prodat preko oglasa.

Mam tudi sam Omnio in bom kmalu kupil nov telefon. Najverjetneje niti ne bom prodal Omnie, ampak raje mel vrženo nekje v avtu za navigacijo. Za 70EUR je jaz ne bi prodajal. Če gledaš ti še vedno služi kot rezerven telefon, navigacija, fotoaparat, 8gb pomnilniški medij.

Meizu ::

Hvala za mnenje. Ja, tudi sam je ne bom prodal za 70EUR, rekel jim bom, da se lahko dogovorimo, ce vzamejo moj telefon v zakup za vsaj 110EUR, ce ne... Pac nic.

Bom ze nekaj pogruntal. Sicer pa bom poskusil to zadevo odklenit, pa potem se enkrat poklicat, da vidim, koliko veliko jim pomeni odklenjen telefon.

Meizu ::

Update: Mi je ratalo odklenit, tko da zdaj dela na vse mozne nacine. cOOL3r najlepsa ti hvala!

Sem klical tja, ga opozoril na stanje na trziscu in mi pac izjavil pricakovan odgovor: "No, mi pac odkupimo po tej ceni, zdaj pa..." No, dodal je da prednost odklenjenega telefona doda se kaksnih 10EUR vec kot pa 80 za tale telefon ne bo slo. No uglavnem, I ain't buyin' it... :))

Prodam pac po oglasih kar tule na ST pa bomo videli odziv.

PINki ::

Si že nalagal custom rome za omnio? Telefon je čisto drugačen kot original, v boljšem smislu seveda. Telefon ti bo sigurno bolj zanimiv in ga boš uporabljal še nekaj časa. Z default romom je pa res dolgočasen.

Meizu ::

PINki je izjavil:

Si že nalagal custom rome za omnio? Telefon je čisto drugačen kot original, v boljšem smislu seveda. Telefon ti bo sigurno bolj zanimiv in ga boš uporabljal še nekaj časa. Z default romom je pa res dolgočasen.


Am, zdaj sem malce gledal Andromnia projekt, nakar sem ugotovil, da je zadeva še res v ogromnih povojih, da OS še pol stvari ne podpira. Namescam pa ravno zdajle WinMo 6.5, da vidim kaj bom s tem pridobil.

PINki ::

Jaz sem uporabljal od enega ryzr-ja rome. Res vredu romi :)

Meizu ::

Ja vceraj zvecer sem si winmo 6.5 gor nalozil in morm rect da je razlika kot dan in noc. Ekran je kar naenkrat zelo odziven, vse deluje gladko, brez problema. Tudi bolj prakticen telefon se mi zdi zdaj, saj so tipke kar vecje od prejsnjih.

c0dehunter ::

Gor si naloži SPB Shell 3, sploh ne boš več hotel menjat telefona ;)
I do not agree with what you have to say,
but I'll defend to the death your right to say it.

kitara8 ::

sam eno vprašanje : kje lahko zdowloadaš widget-e za touch telefone.... js mam samsung s8300 k nima operacijskga sistema

hojnikb ::

Operacijski sistem (neke vrste) sigurno ma, drgač nebi delu.. :)
Sicer ma če se ne motim stvar ne podpira custom widgetov. (nej me kdo poprav če ni res)
#brezpodpisa

kitara8 ::

jah newem... drgač se že prednaloženi u uni vrstici prikraj na ekranu... sam ne znam pa novih dodat... recmo za fejsbuk, vreme, itd itd

St235 ::

Operacijski sistem je neko čudo od Samsunga, tako da na custom widgete kar pozabi. Probaj sicer pogledat če ima samsung kaj, samo ne preveč upat. Kvazi pametni telefoni brez konkretnega operacijskega sistema (WM, andromeda, mogoče še Symbian) so en velik nateg.

N-E-O ::

Mam jaz tudi ta ryrz-jev rom in moram v povprečju 1-2x na teden resetirat telefon, ker se preprosto ne zbudi.
Na prejšnem WinMob 6.1 romu (dxhl3) se mi to ni dogajalo.
Follow the white rabbit.

hojnikb ::

N-E-O je izjavil:

Mam jaz tudi ta ryrz-jev rom in moram v povprečju 1-2x na teden resetirat telefon, ker se preprosto ne zbudi.
Na prejšnem WinMob 6.1 romu (dxhl3) se mi to ni dogajalo.

Probaj kak rom od Ockja.So ker ok.
#brezpodpisa


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Samsung Omnia problemčki in nasveti?!? (strani: 1 2 3 422 23 24 25 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
1227123174 (32000) Kunte
»

SAMSUNG i8000 OMNIA 2 (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6913076 (6817) Destroyers
»

Htc hero (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
967348 (4416) nejc76
»

Windows mobile telefoni! (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
877628 (6336) krneki0001
»

Kateri novejši telefon? Omnia, 5800,...

Oddelek: Mobilne tehnologije
171759 (1367) darkolord

Več podobnih tem