» »

Htc hero

Htc hero

«
1
2

Tody ::

Enostavno preveč cool telefon da nebi imel svoje teme :)

Osebno se edino bojim da ma prešibek procesor in premalo rama in da bo po novem letu prišla različica, ki bo pač te malenkosti popravila.

Druga stvar, ki me moti je pa precej čudno prazen adrioid market, ampak to se bo vrjetno še napolnil.

Torej 360 eurov za dve leti pri mobitelu. Cca 500 eurov na prostem trgu.

http://www.htc.com/www/product/hero/ove...

  • zavaroval slike: Gandalfar ()

Dr_M ::

Procesor je dovolj zmogljiv (pri 528MHz je hitrejsi od 600MHz+ drugih firm).
Rama ima vec kot dovolj.
Sem imel ta telefon danes v rokah...sama oblika se mi zdi nekoliko ponesrecena.
OS je pa bolj tako...WM se mi se vedno bolj dopade, ceprav pa je android rahlo bolj odziven. Mogoce se kaksna vecja posodobitev in bo ze dober za uporabljat.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Shkorc ::

Lahko kdo, ki je na Herota namestil pred kratkim izdan ROM update, pove, kako je s predvajanjem filmov in flash animacij po posodobitvi? 8-)

__Devil__ ::

Ja ta HERO je res zakon telefon. Kmalu bom v rokah imel tale OS android na mojem HTC Magic =).

antireal ::

Obstaja Garmin za androida?

LuGi ::

Ne.

__Devil__ ::

Še.

Ciklamen ::

Lahko vprašam, si morda kdo lasti Hero-ta? Namreč sošolec ima Magic-a in sem bil res zelo zelo navdušen nad njim, ampak sem opazil da ga ni v Mobitelovi ponudbi. Zato sem naletel pač na tegale, ki se mi zdi še kot nekakšna "nadgradnja" Magica, s nekaterimi bombončki, kot so "boljša" kamera (5.0mpx), teflonska prevleka (na belem Herotu), etc.

Torej, lahko iz prve roke kako izvem kak je telefon, kako se odziva in podobno?
- End of the Post ->

tey007 ::

tegale herota sedaj že nekaj časa opazujem.. sošolec ima iphone 3g, pa mi ni nič posebnega. vendar herota še nisem imel v rokah. me pa zanima, če je že imel kdo možnosti izkusiti herota in iphone 3g in 3gs ter za katerega bi se odločil?

lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: tey007 ()

Kami ::

Poizkusi oba telefona v živo (za HTC Hero pojdi v kak Mobitelov center).

Brez veze, da drugi govorimo kako je nam zadeva všeč, ker ni nujno, da imaš ti enak okus (objektivno že lahko primerjaš specifikacije ampak zagotovo je tukaj tudi zelo pomembna subjektivna izkušnja).

kokoon ::

mam herota, super naprava.

po rom updejtu se mi zdi, da veliko manj flash moviejev dela, mogoce celo noben.
sicer pa ta novi zelo pohitri stvar, vsi iphone imetniki ki so se igrali z mojim herotom po updejtu so rekli da je hitrejsi in bolj smooth od iphona.

OS je pa zakon, od zdej naprej mam samo se android telefone!
[kokoon]

__Devil__ ::

Ja, tale android res hitro raste. Tudi jaz bom kmalu presedlal na android. Sicer čakam na HTC tattoo ali kaj podobnega. Za herota ni denarja :8).

Keyser Soze ::

Ja, tale android res hitro raste. Tudi jaz bom kmalu presedlal na android. Sicer čakam na HTC tattoo ali kaj podobnega. Za herota ni denarja :8).

i7 prodaš pa je denarja za "muchos bananas".:P

Sej je OK tale nov, svež veter na področju mobilnih OS-ov. Samo po raznoraznih "gsm" straneh lahko prebereš marsikatero kritiko tegale novega Androida. Pretežno na račun sistemskih "hroščev". Tako da IMO velaj še malo počakat. Hero še ni čisto prava zadeva.

Je pa zanimiv HD2 oz. bivši "Leo". Končno ena mrcina s primernimi presežki "pod pokrovom". Edino kar me trenutno moti je uporaba WMja. In tiste bedne omejitve 64k barv.
OM, F, G!

__Devil__ ::

Nič skrbeti glede hroščev. To bo google vse popravil z updati.

Sicer sem tudi zasledil, da misli drugo leto spomladi nekje priti polno novih telefonov z android.

Treba je iti od začetka z androidom :P.

Zgodovina sprememb…

BaRtMaN ::

Jaz pa komaj čakam, da pride k nam Motorola Cliq. Notranje komponente so identične ostalim Androidom, ima pa fizično tipkovnico z Dpadom, kot nalašč za igranje starih iger z emulatorjem. ;)

Shkorc ::

...po rom updejtu se mi zdi, da veliko manj flash moviejev dela, mogoce celo noben...


Škoda, škoda. Sem upal, da bo update poleg hitrosti UI popravil tudi "multimedijski" del telefona. Verjetno je najbolje počakati nove modele z močnejšim hardwerom.

Dr_M ::

Me zanima, kdaj bodo zacel ugrajevat 800x480 displaye v telefone z androidom. Rahlo sem ze sit nizkolocljivoztnih jajc..:\
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Tody ::

A ma kdo kako dobro budilko za androida ? Nemorem vrjet da je svega i svašta gor ene pametne budilke kot je win mobile Galarm ...

darkolord ::

Svojo si napiš! :)

Tody ::

Darko bodi mi vzor pa pokaži kako se to dela! Jo bom pol tržu zate pa nobenga % vzel zase :)

__Devil__ ::

Mogoče bo tu kaj uporabnega: http://www.ipmart-forum.com/forumdispla..., prijavit se moreš.

Byla ::

Hero je v resnici zelo kul telefon. Z vseh pogledov. Trenutno najboljsi v konkurenci ostalih android telefonov v sloveniji.
www.thirdframestudios.com

black ice ::

Dela Eduroam na Androidu?

Ciklamen ::

Naj samo vprašam, če je kdo že naložil Android 2.0 in kje ga je staknil?
- End of the Post ->

__Devil__ ::

Uporaben forum: http://www.androidspin.com/

Bolj spodaj ti piše:

Android 2.0 (Eclair) Now running on the G1

Ciklamen ::

Aja pozabil dopisat da uporabljam HTC Hero-ta :)
- End of the Post ->

Ciklamen ::

Devil, jaz se iz tega oprosti nič ven ne znajdem :D

Sploh pa jaz bi rad original ROM, ne nek spimpan :) Če se seveda tega da dobiti.
- End of the Post ->

__Devil__ ::

evo tu maš slovenski ANDORID forum: http://www.slo-android.si/index.php

Priporočam, da se registriraš. Da malo reklame naredim :P.

Uradnega ROMA še nisem zasledil. Pomoje pa bi moral biti, ker Motorola Droid (verizon) ima 2.0 verzijo in bi naj telefon prodajali že v Nemčiji. Sicer pa bo za Hero-ta uradni update na 2.0 verzijo. Če nimaš Rootanega, samo čakaš. Če pa ga imaš, potem pa ko pride ven, oz. če ga že kje najdeš preprosto naložiš, če znaš seveda. Jaz ne znam ravno pa sem spravil na telefon ene 10 romov najmanj že :D. Probaval sem pa mi je uspelo. Nekaj po navodilih ipd.

aja
Devil, jaz se iz tega oprosti nič ven ne znajdem :D

Jaz tudi ne, ampak samo novice berem.

Forum, ki pa je dejansko uporaben pa je tale: http://forum.xda-developers.com. Od začetka sem se iskal malo, potem ko pa sem si naredil zavihek za HTC Magic rom-e pa se lepo znajdem. Da ne rabim vedno iskat po forumu. Res je uporaben, majo vedno kak nov ROM gor. Če boš imel originalnega bo ok, sicer pa so "predelani" romi boljši, hitrejši, pač gledaš, da je "STABLE" ali kaj podobnega (FINAL recimo). Ker pri enih še piše "EXPERIMENTAL" tisti so v fazi razvijanja še.

Če boš nalagal ROM moraš pazit na svojo matično v telefonu, ker so 32B in 32A, to je zelo pomembno. EDIT: Če še ne znaš nalagat roma. Drudače ignoriraj to :D

Še 1x: http://www.slo-android.si/index.php tu se regstriraj, nebo ti žal. Zanimive novice so gor o androidu, kake aplikacije, linki, pa še tam lahko povprašaš in boš dobil več uporabnih informacij kot tukaj od mene ;).


Lp

Zgodovina sprememb…

Ph4nt0m ::

Od danes naprej sem ponosni lastnik HTC Hero-ta. Prej sem imel Samsun Omnio in sploh ne najdem besed za primerjavo. Tukaj preidem med tremi meniji/podmeniji, ko sem pri Omniji šele čakal, da mi je odprlo glavni meni :)) Zaenkrat sem pozitivno presenečen, seveda je pa prehitro, da bi lahko karkoli komentiral o splošni uporabi.
www.kartusatoner.si

LuGi ::

Moj prvi andorid bo HTC "Bravo" predvidoma aprila =)

eqquiped with the sucessive killer Snapdragon QSD 8250 1GHz CPU (as in Leo), HD 720p Video caprure, 3.7" WVGA AMOLED screen with the latest Android OS

To bo dobr upgrejd! Do takrat bom pa veselo fural touch hdja =)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LuGi ()

__Devil__ ::

http://www.slo-android.si/component/con... - Tu so opisi prihajajočih Android telefonov.
Bravo je tudi meni res kul. Sploh 1Ghz procesor 8-)

Zgodovina sprememb…

BaRtMaN ::

Vprašanje, koliko zdrži baterija zaradi večjega zaslona. Za Motorolo Droid/Sholes pravijo, da zdrži en dan.

Tody ::

Bart lahko ga sprazniš tudi v dveh urah :) Odvisno pa od tega koliko se igraš z njim, meni zdriži tudi 2 dni. Je pa cool k ma usb polnilc in ga lahko prklopiš kjerkoli na juice

__Devil__ ::

kaj je juice? :)

Dr_M ::

Me prav zanima, kaksno locljivost bo imel Bravo.
800x480 or GTFO.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Ph4nt0m ::

Je že kdo usposobil Herota na Eduroamu? Meni nikakor ne uspe.
www.kartusatoner.si

black ice ::

kaj je juice? :)

;((
Sok, v tem primeru elektrika.

Gandalfar ::

ali je kje kaksen res prijazen tutorial kako flashat herota s kaksnim modified 1.6 ali pa 2.0 romom? XDA forums niso ravno biser preglednosti za newbija :)

borchi ::

root že imaš?
l'jga

__Devil__ ::

2.1 romi so že

Gandalfar ::

root že imaš?


ne se :) Imam stock 1.5 (niti osnovnega flasha se nisem naredil)

Tody ::

jest sem pa dones ugotovil da mi je gmail harvestiral vse maile na disku :) in ko je prišel do 200mb se ni hotu več pogovarjat :P Pol je pa sistem reku da nimam več prostora sem pa lahko pobrisal podatke :) Se je revež potem mogu še enkrat sinhronizirat.

borchi ::

> ne se :) Imam stock 1.5 (niti osnovnega flasha se nisem naredil)

well, start googlin'... al pa tole poglej :-)

ko maš pa enkrat root in ustrezen recovery image, je pa vse zelo enostavno. bootaš v recovery in updateaš rom image, ki si ga shranil na sd.

(10x, virtual cookie for me...)
l'jga

Ciklamen ::

Gandalfar, poglej si ta link:

http://theunlockr.com/2009/10/18/how-to...
- End of the Post ->

Gandalfar ::

hvala za tele tutoriale. Zdaj sem ga uspesno rootal in dal gor Hikori ROM, kjer se vse sesuva :)

__Devil__ ::

Ja, včasih so problemi z temi ROM-i. Cyanogen ROM je baje dober.

Zgodovina sprememb…

Ciklamen ::

Jaz si ga pa ne upam Rootat, nekako ne zaupam sam vase :D

Cyanogen, še kateri drug ROM je koliko spodoben?
- End of the Post ->

Gandalfar ::

rootat je blo res cist easy. Tile romi pa kar nocejo dobr delat

Tody ::

Zato se pa čaka uradni HTC ;)

DixieFlatline ::

So si dali kar preveč časa, ko so na HTCju rekli, da bomo dobili 2.1 verzijo v prvi polovici 2010. :(
The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Android 2.2 v kratkem na HTC-jih (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
7416247 (11056) cucolino
»

Android 2.1 na HTC Hero pred koncem junija

Oddelek: Novice / Android
307033 (5511) Ciklamen
»

Google Navigation se širi po svetu

Oddelek: Novice / Android
4513947 (12339) Dami
»

nov android mobitel

Oddelek: Mobilne tehnologije
222253 (1542) tinlad3n
»

Izšel Android 1.6 SDK (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
867934 (5734) __Devil__

Več podobnih tem