» »

Kateri novejši telefon? Omnia, 5800,...

Kateri novejši telefon? Omnia, 5800,...

c0dehunter ::

Pozdrav, rad bi kupil rabljen telefon, in trenutno vem samo za Nokia 5800 in pa Omnio. Rad bi torej, da ma touchscreen, HSDPA, WiFi, pa responsive UI..
Na bolhi jih trenutno dobiš (Omnia in 5800) za od 160€ do 200€... Zanimajo me še drugi podobni telefoni, which might suit my needs :)

Lp
I do not agree with what you have to say,
but I'll defend to the death your right to say it.

Ciklamen ::

Hmm, do koliko si MAX pripravljen odšteti? Ker za 200€ res ne dobiš kaj dosti, razen teh dveh naštetih, vsaj ne od tačskrinarjev, ki imajo te specifikacije..
- End of the Post ->

c0dehunter ::

Ja recimo mislu sem kupit Nokio 5800 za 200€ staro 4 dni. Sam se prej raje pozanimam, če je še kaka podobna varjanta, da mal preštudiram...
I do not agree with what you have to say,
but I'll defend to the death your right to say it.

darkolord ::

Kšnega Diamonda mrbit tut dobiš za tako ceno...

c0dehunter ::

Kaj je pa boljše - 5800 al Omnia? Pro, cons?

Pa recimo oboje če dobim za isto ceno.
I do not agree with what you have to say,
but I'll defend to the death your right to say it.

Zgodovina sprememb…

Ciklamen ::

Odvisno kaj ti leži, če imaš prvič touch screen telefon, pa če nisi vajen WM okolja ti bo malo problem (sem sam imel Omnio, sem jo prodal po mescu pa pol, ker je bilo to preveč zakomplicirano zame, si moral iti v 40 različnih koncev da si usposobil eno zadevico). Za mene, kot (takrat še) 17 letnika je bila to izguba časa in denarja.

Odvisno je tudi za kaj telefon uporabljaš, ali si bolj biznismen, ti bo Omnia prav prišla, če si pa bolj "mladosten" po srcu in duši, pa ti priporočam 5800. Brat jo ima in odzivnost na telefonu je imenitna :) Na Omnii sicer malce slabša, a še kljub temu sprejemljiva :)

Ne razumi me narobe, da ne bo pomote, Omnia je super telefon, že zaradi tega ker je tudi zelo poceni. Ampak je tudi že malo "stara", medtem ko je pa 5800 na trgu šele par mesecev.

Lahko še pa pogledaš tudi kak iPhone 2G (dobiš za 210, 230€), tudi verjamem da sploh ni slab telefon, ampak je telefon za igračkanje, bolj kot ne :)
- End of the Post ->

darkolord ::

Treba je pa še vedet, da imaš npr. za Omnio _ogromno_ ROMov z vsemi možnimi prilagoditvami in poenostavitvami (nekateri so tudi precej hitrejši in odzivnejši kot default) in boš vsaj še nekaj let lahko mel vedno zadnjo verzijo OSa, medtem ko pri nokii lahko o kakršnihkoli softverskih nadgradnjah (razen manjših popravkov) samo sanjaš

Ciklamen ::

Tudi to je res :) sem pa zgleda na to pozabil :)
- End of the Post ->

c0dehunter ::

Ja sej, men se zdi Omnia boljša, predvsem se mi zdi lepši UI, ki je pri 5800 nekako "starega" izgleda. Na drugi strani pa vem da ma 5800 way večjo resolucijo in čisto sliko. Pa pri 5800 je treba dvakrat pritisnit na nek item, da se odpre, kar je spet en -.
I do not agree with what you have to say,
but I'll defend to the death your right to say it.

NoXy ::

Tistega dvojnega pritiska se tako navadiš, kot si se na odpiranje map v windowsih.

c0dehunter ::

Pa še neki sm zdele opazu - Nokia ima HSDPA 3.2 , Omnia ima pa 7.2 Mbps. In ker mobitel rabim tut kot modem, bom zdaj sigurno vzel Omnio.
I do not agree with what you have to say,
but I'll defend to the death your right to say it.

jnce ::

Ja sam v Sloveniji če se ne motim ti dela samo 3,2 ne pa 7,2.

neres ::

V Sloveniji imamo 4 različna omrežja z različno pokritostjo, tako da ti lahko dela v različnih hitrostih, tudi 7,2 Mbps.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: neres ()

c0dehunter ::

No, javte se še mal lastniki tako enega kot drugega telefona in kaj vam pri njem ni všeč..
I do not agree with what you have to say,
but I'll defend to the death your right to say it.

krop ::

E71

MAX34216 ::

imel sem, oziroma imam še oba.
Omnia zmaga. Najprej zunanjost, ni primerjave; kvaliteta izdelave, izgled na strani omnie.
Poznam vse os-e na telefonih, in moram rečt, da je tale nova verzija symbiana bolj tako tako... Windows mobile mi je res zakon. Kot je bilo že omenjeno, obstaja en kup custom romov, ki ti popolnoma prilagodijo telefon. Sploh zdej prihaja WM 6.5, kar bo še veselje...
Na omnii me je edino malo zmotila resolucija 240x400; želel bi si večjo...

Stampl ::

Mal bi ukradu temo, da ne bi svoje odpiral, sprašujem pa podobno.

Kaj menite pa o HTC touch diamond?

lp

darkolord ::

Če mu zamenjaš ROM, je praktično perfekten - hardversko ma pa že itak vse


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Samsung SGH-i900 Omina ali Nokia N85 ?

Oddelek: Kaj kupiti
292970 (1399) zigaorama
»

Kateri telefon nabavit (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
929415 (6016) globoko grlo
»

Kater mobitel?

Oddelek: Mobilne tehnologije
393252 (2401) tey007
»

Nokia N97

Oddelek: Mobilne tehnologije
354494 (2567) MadMicka
»

Kaj kupiti => Do 200€

Oddelek: Mobilne tehnologije
422631 (2143) darkolord

Več podobnih tem