» »

izslditev lastnika GMail računa

izslditev lastnika GMail računa

gtu ::

pozdravljeni!

prijatelj je bil ob nakupu na bolhi nategnjen. :)
zanima me, če obstaja kakšna varianta, da izslediš uporabnika gmail računa?
verjetno ne, zna biti, da je bil to fake account, pa vendar, se da morda na bolhi pridobiti kakršne koli informacije o temu "prodajalcu".
kaj lahko pri tem naredi policija?

LP

#000000 ::

Če bo prijavil mora bolha policiji posredovat vse podatke, če je tip deloval od doma ali kako drugače z njim povezanega IP naslova pol ga ne bo problem najt enako velja za Gsm cifro.

Če pa ne bo prijavil mu bolha ne bo pomagala z ničemur, v mojem primeru mu tud accounta niso ukinili, ker vidim da tip veselo prodaja dalje, jest nisem hotel klicat policije ker ni šlo za velik denar + sem mel preveč drugega dela da bi se udeleževal raznih narokov na sodniji ipd.

Aja kolega je pred leti preko oglasa kupil nek nobel Gsm vreden cca 50.000 sit, ko je prišel na pošto plačat in prevzet paket je uslužbenec naredu napako in postavil paket pred stranko, kolega pa je nagonsko prijel paket v roke in mal potresel če je sploh kej notr, zdel se mu je da je zadeva prelahka in ne vem kako mu je ratal škatlo v sekundi odpret. LOL Skor ga je kap, notri je bila dilca vanjo zabit žebelj (verjetno kao antena) :) in seveda narisane tipke. Poštni delavec je popizdil ampak ko mu je pokazal kaj dejansko je v paketu se je omehčal in poklical še eno uslužbenko da so lepo izpolnili nek papir da so komisijsko odprli paket in ga vrnili naslovniku.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: #000000 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prevaranti na Bolhi (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
334100849 (6583) predi
»

Nateg preko bolhe (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Kaj kupiti
38382557 (26004) budnost
»

samsung s5 nateg

Oddelek: Pomoč in nasveti
243911 (2709) francek1
»

Prodaja rabljenega mobilnega aparata obvezna oprema mora biti zraven ?

Oddelek: Loža
201917 (1467) St235
»

vrnitev rabljenega telefona

Oddelek: Kaj kupiti
324106 (3096) primozzzz

Več podobnih tem