» »

Izkušnje s trgovino Mlacom in Funtech

Izkušnje s trgovino Mlacom in Funtech

Temo vidijo: vsi
««
9 / 12
»»

MostWanted ::

kul, tnx.

Heisenberg ::

ima kdo mogoče kakšno kodo za popust pri Mlacom-u ?

chucki ::

Funtech vednjo pošlje z dhl? V petek sem dobil mail, da je naročilo zaključeno, tako da upam, da bo jutri :/
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

Gerbic ::

Nope, z DPD pošiljajo...

radmannsdorf ::

Funtech zdaj ponuja tudi svoje sestave računalnikov. Ni reklama, ampak ko folk vedno sprašuje o računalnikih iz Big Banga in to..

Ludwik II ::

Neprijetna izkušnja s trgovino Mlacom, za polno ceno artikla so poslali rabljen artikel: Arctic Freezer 33 - Semi passive Tower. Hladilnik je bil brez zaščite na mestu stika za CPU, opraskana hladilna rebra na vseh straneh nosilca za ventilator, celo podnožje zasvinjano z termalno pasto in polno prstnih odtisov, zip vrečka pritrdilnega mehanizma je bila odprta.
Zaradi navdušenja nad 8600k ne morem vrniti izdelka.

Predator X ::

tud funtech ga serje z plačili. Vse kar rok 3-7 dni moraš plačati preko UPN nakazila po predračunu...

pero50 ::

prejšnji teden sem dobil be quiet 10 300w, rok dobave 3-7 dni, plačilo ob prevzemu. Je pa res, da je bilo to za vrednost 50€

Predator X ::

pero50 je izjavil:

prejšnji teden sem dobil be quiet 10 300w, rok dobave 3-7 dni, plačilo ob prevzemu. Je pa res, da je bilo to za vrednost 50€


Aja? tud jst mam približn tolk... nemorm. Keri kekci res...

pero50 ::

Ups. My bad. Naročil sem pri malcomu.

Predator X ::

pero50 je izjavil:

Ups. My bad. Naročil sem pri malcomu.


Sj ne, da bi kej reku za novo ustvarjen račun, tukaj sem že zapravil za nekaj buildov...

ziga1990 ::

Predator X je izjavil:

tud funtech ga serje z plačili. Vse kar rok 3-7 dni moraš plačati preko UPN nakazila po predračunu...


jaz sem tako jim dal 2000€ in ni bilo težav
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

Predator X ::

Malce sem gleda po strani funtecha.
https://funtest.eu/vstopni-gaming-oziro...

Lanko bi vsaj dal dual channel >:D

Predator X ::

ziga1990 je izjavil:

Predator X je izjavil:

tud funtech ga serje z plačili. Vse kar rok 3-7 dni moraš plačati preko UPN nakazila po predračunu...


jaz sem tako jim dal 2000EUR in ni bilo težav



Ja to razumem, za večje nakupe. Za 50-60EUR moram UPN nalog ....
Lahko bi imel VISO electron in podobno.

Zgodovina sprememb…

LuiIII ::

Hm ali kdo ve kaj je z Mlacom spletno trgovino. Nekako ni na voljo matičnih plošč in procesorjev!?

radmannsdorf ::

https://www.mlacom.si/racunalniska-opre...
procesorjev pa tudi jaz ne vidim.

opeter ::

Pač ne prodajajo več procesorjev. Ali pa čakajo na deveto generacijo od int'la ;)
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: opeter ()

MostWanted ::

meni mlacomova stran normalno dela vse.

T-h-o-r ::

a funtech je še kul za nakup računalnika? čas za zamenjavo
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

LuiIII ::

Hm zanimivo meni procesorjev ne pokaže kot tudi ne Supermicro zadev ne.

Han ::

Funtech je OK.

jero_no1 ::

Mlacom menja strežnik in updejta poslovni program, zato je delovanje spletne strani okrnjeno.

LuiIII ::

THX. Bomo pač malo počakali. Samo bi to lahko verjetno vseeno naredili v tednu čez praznike?

jero_no1 ::

Si bil ti med prazniki v službi? :)
Vem, da boš rekel, da je to izredni dogodek, ampak pusti ljudem naj imajo praznike...

LuiIII ::

Pravzaprav sem bil ja. In ne, kot lastniku trgovine, bi mi bilo v interesu, da je zadeva poštimana takrat, ko je potencialno najmanj prometa na straneh internetne trgovine. Seveda bi to storitev tudi temu ustrezno verjetno plačal.

njyngs ::

Je kdo kaj nazadnje naročeval pri mlacomu? Mnenja? Sem pred naročilom.

Dr_M ::

Tale funtech pa kot da noce nic prodat. Hocem narocit dva artikla, dam posiljanje po posti in mi da moznost samo placilo po predracunu, ostalo ni mozno.
Ok, dam osebno prevzem, spet placilo od prevzemu ni mozno, samo predracun. WTF funtech?
10km stran na banko se pa ne mislim zarad tega vozit.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

anketar ::

vozt na banko? in current year

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: anketar ()

Dr_M ::

Dolga zgodba, ki niti ni pomembna, zakaj nimam klika.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

roCkY ::

V čem je problem, da nimaš spletne banke?

Z gotovino je toliko stroškov, da se več ne splača s tem ubadat.
Kartice so drage za firme. Provizije so precejšnje.

Skratka logika pravi nakazila na TRR.

Da vidimo Funtech kako je kaj živ v tam medprazničnem obdobju. V petek sem prvič pri njih naročil. V ponedeljek dobil predračun z upoštevano spremembo, ki sem jo prek vikenda poslal na e-mail!
Sicer se mi čist nič ne mudi.
Nebi pa bilo nič odveč, da škatlco "udomačim" do konca praznikov.

Dr_M ::

Lej, stacun je dovolj, ce se jim ne da s tem ubadat, bom pac drugje narocil, iz tujine. Bi pa raje pri nas kupil, ce se le da, glede na to, da so razlike v ceni v mojem primeru minimalne, ampak ce jim moj dnar smrdi, je pa izbire dovolj.
Zakaj nimam klika, ni vasa stvar in ni predmet debate.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Longinus ::

Pohvala za mlacom

+ Placilo po povzetju
+ Paket korektno zapakiran
+ Odgovarjajo na email
+ Vracilo kupnine brez muckanja
wir sind die herscher,wir sind die sklaven
wir sind uber all, wir sind nirgends
wir sind die herscher der purpurnen fluse

bajsibajsi ::

Dr_M je izjavil:

Tale funtech pa kot da noce nic prodat. Hocem narocit dva artikla, dam posiljanje po posti in mi da moznost samo placilo po predracunu, ostalo ni mozno.
Ok, dam osebno prevzem, spet placilo od prevzemu ni mozno, samo predracun. WTF funtech?
10km stran na banko se pa ne mislim zarad tega vozit.


Smo ze pisali o cenah in moznosti placil pri Funtech in si bil (ce se prav spomnim) ravno ti eden izmeh glavnih "pametnih". Smesno, da se sedaj pritozujes.

Tilen88 ::

A so kej poštimali stvari pri funtech? Zanima me zakaj imajo recimo za neko koponento 2x zavihtek, 2x isti artikel, pa 2x različno ceno. Kako je v 2019 s plačili in dostavo?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tilen88 ()

Furbo ::

Očitno lahko dobijo isto reč pri več dobaviteljih, vzameš cenejšega. :)
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Tilen88 ::

Ja to definitvno. Malo je čudno. Če slabo preveriš opcije se lahko pri določeni komponenti nadrsaš tudi za 30€ :D

radmannsdorf ::

Izkušnja s Funtech. Naročim blago, ki je na zalogi(za razliko od konkurence, kjer piše da je na zalogi pri dobavitelju in bo trajal CEL teden da dobim na dom).
Ok, hitreje bo pri Funtech, ker imajo zadevo na zalogi.
Mail pravi da dobim izdelek čez dva dni. Super, ravno petek bo in bom pa vikend zrihtal. Paketa ni blo, kličem an Funtech, kjer se mi opravičujejo, da je dobavitelj poslal paket njim, namesto direkt meni. Ok, bodo preposlali k meni, tako da sem dobil paket v sredo, tako kot so mi ga obljubljali pri konkurenci.
Qrc pa taka zaloga. Isti pes.

Tilen88 ::

Meni ni toliko važen čas dobave kot to, da imajo poštimane zadeve in da se da morebitno nastale teževa rešiti brez kompliciranja.

blackbfm ::

radmannsdorf je izjavil:

Izkušnja s Funtech. Naročim blago, ki je na zalogi(za razliko od konkurence, kjer piše da je na zalogi pri dobavitelju in bo trajal CEL teden da dobim na dom).
Ok, hitreje bo pri Funtech, ker imajo zadevo na zalogi.
Mail pravi da dobim izdelek čez dva dni. Super, ravno petek bo in bom pa vikend zrihtal. Paketa ni blo, kličem an Funtech, kjer se mi opravičujejo, da je dobavitelj poslal paket njim, namesto direkt meni. Ok, bodo preposlali k meni, tako da sem dobil paket v sredo, tako kot so mi ga obljubljali pri konkurenci.
Qrc pa taka zaloga. Isti pes.


Funtech nima nic na zalogi, običajno pa hitro izpolnejo narocilo kot pise rok dobave

Zdaj ce mislis da je par dni zamude veliko, si poglej tisto temo o agt trgovini kjer imajo dobavo na letne čase :))

D3m ::

Tilen88 je izjavil:

A so kej poštimali stvari pri funtech? Zanima me zakaj imajo recimo za neko koponento 2x zavihtek, 2x isti artikel, pa 2x različno ceno. Kako je v 2019 s plačili in dostavo?


Ker ima dva različna dobavitelja.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Han ::

Če piše "Dobava 3-10 dni", moraš plačat vnaprej, kar je super zoprno, če imaš npr. ostale komponente z dobavo 1-2 dni... ;(

T-h-o-r ::

Han je izjavil:

Če piše "Dobava 3-10 dni", moraš plačat vnaprej, kar je super zoprno, če imaš npr. ostale komponente z dobavo 1-2 dni... ;(

ja jebi ga a ne

jaz tudi čakam že od 9. :(
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

AleksanderA ::

Funtech: 100% nakazilo - 4100€.

Čakalna doba: dober mesec

hotig ::

AleksanderA je izjavil:

Funtech: 100% nakazilo - 4100€.

Čakalna doba: dober mesec


No ja, jst sem pri njih čakal 15 dni samo za odgovor na povpraševanje. Pa so mi odgovorili, da prenosnik (slo OS in tipkovnica) ni na voljo ampak ga lahko naročijo iz Nemčije z nemškim OS in tipkovnico za 160€ več, kot pa če bi ga sam naročil. Ne hvala!
Za tak denar pa raje dam par evrov poštarju za plačilo ob prevzemu (če je le to na voljo). Upam, da dobiš svoje naročilo oz. da ne boš imel težav z vračilom denarja (ker je to po navadi največji problem pri slo trgovcih).

solatko ::

AleksanderA - Naročil si artikle, pri katerih je dobavni rok do 30dni, torej zadeve, ki jih nima Funtech, oziroma njihovi redni dobavitelji, zato jih mora trgovina naprej plačat in naročit. Po navadi so stvari v 15-ih dneh pri naročniku.

hotig - Pri njih se naroča stvari, katerih dobavni rok je 2-3 dni, vse ostalo, morajo oni ravno tako poiskati in naročiti, kot, da to storiš sam. Včasih se zgodi, da končni kupec dobi boljšo ceno, kot preprodajalec, je pa pri reklamaciji vseeno bolje, če je zadaj trgovnia, ko je roba iz tujine, če ne drugega, je pri njih ugotavljanje upravičenosti reklamacije veliko ceneje, kot v tujini, kjer si za neupravičeno reklamacijo mimo grede ob 100€+.
Delo krepa človeka

Tilen88 ::

Naročil komponente ze PC, dobil v šestih dneh. Vse bp.

-RS6- ::

21.1. sem naročil sestavo računalnika pri funtech. Vse komponente imajo rok dobave največ 1-2 dni. Status naročila v tem času ostaja nespremenjen "V obdelavi". Ravno prejšnji teden mi je šla še grafična na starem računalniku, tako da je tole čakanje še malo težje, kot bi bilo sicer.

Han ::

Si jih medtem kaj podrezal?

-RS6- ::

Ne, nič jih nisem.

Han ::

Jaz jih po treh dneh od naročila povprašam, kaj in zakaj zamuja...
««
9 / 12
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

AGT Računalniki, AGT Trgovina (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Kaj kupiti
785302077 (37623) igorpec

AGT računalniki (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Kaj kupiti
562133037 (72577) kuglvinkl
»

Trgovina Agt.si (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
16531706 (20548) cholt45
»

AGT računalniki d.o.o. (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
6815600 (11398) gendale

Več podobnih tem