» »

media player (help)

media player (help)

____ ::

Lep pozdrav!

Nevem kak meni vedno uspe rešitve iskat prav tukaj, morda zato ker ste na tem forumu sposobni pametno svetovat. Problem: Iščem najboljši program za predvajanje filmov na računalniku. A ne le to..prav tako iščem tak program, ki ima eno malo morje različnih funkcij, od nastavitev slike videa, nastavitev zvoka, ki predvaja podnapise in ima po možnosti tudi zelo lep design. te nastavitve omogoča skoraj že vsak program za predvajanje filmov, jaz pa iščem enga ki se zares poglobi v zadevo. Npr. cyberlink powerDVD ponuja dobre opcije a mi je premalo. Gom player je prav tako odlična izbira, samo ima gnili način loadanja podnapisov (moje mnenje). Vlc-ja se ne dotaknem več, ker ima več lukn ko švicarski sir. Bs player pa mi je malo staromodn. windows media player ne želim uporabljati, ker je enostavno windows media player, kar že dovolj pove. Quicktime je ql, a ima premalo funkcij. off topic: ve kdo, če se da spravit quicktime 10 na windows 7? ker je ta nov quicktime 10 naret izključno za mac-e, in je borderless plus da je grozno lep. Anyone? no, torej vsak predlog bi bil zelo dobrodošel. Ps: k-lite tut ne pride v poštev :)

ps2: upam da se bo dalo komu rešitev mojo težavico :D

hvala, Tadej


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

QuickTimeov čas se je iztekel (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
6414224 (10449) noraguta
»

DivX codec nadomestilo - ffdshow kodek (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Zvok in slika
21158499 (13647) BaRtMaN
»

Invalid floating point operation

Oddelek: Programska oprema
81414 (1414) opeter
»

Kaj je kodek? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
12412171 (10026) Jst
»

Windows Media Player 11 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
6510630 (7600) waLkeR^!

Več podobnih tem