» »

Invalid floating point operation

Invalid floating point operation

Yossarian ::

Pred kakšnima dvema dnevoma mi BS player ne predvaja nobenega fima več, ampak se izpiše: invalid floating point operation. Ko kliknem v redu, moram kliknit ponovno na tipko play, nato pa špila. Enako v Subtitle Workshopu. Drugi playerji normalno predvajajo film. Prav tako sem iz neke avi datoteke z virtualdubom potegnil zvok, vendar mi ga winamp ni hotel predvajat, drugi playerji pa so ga. Kaj bi bilo narobe? Na novo sem že inštaliral vse videokodeke, pa se problem ni rešil.
Hotel sem obnoviti sistem ozpred treh dni nazaj, ko je bilo še vse v redu, pa ne gre. Sistem je windows XP SP2, ki mi je delal do sedaj v redu.
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

jan01 ::

Odinstaliraj vse kodeke in posnemi le najnovejši ffdshow download. Za mkv, mp4, ogg rabiš še haali media splitter.
Pa ppredvajaj s kakim spodobnim predvajalnikom kot npr media player classic, gom player,.. ne pa s bscrapom...

imagodei ::

Eni še vedno uporabljate B(ull)S(hit) player? Groza...

Odinštalirat sem ga moral pri 3 kolegih, ki so imeli stalne probleme z računalom (počasno delovanje, spyware). BS player je preživeta zadeva. Priznam, še pred parimi leti je bil zelo dober player, bi ga vsakomur priporočil. Danes pa je poln spywarea in tudi sicer ni kaj prida napredoval. Ko pregledaš PC s SpyBotom ali AdAware, ti pobrišeta nek spyware in BS player lepo neha delat. Hvala lepa za SW , ki je šel v kompanijo z vohunsko programsko opremo.

Media Player Classic ali VLC media player all the way.
- Hoc est qui sumus -

jan01 ::

Še en zelo dober(glede guija boljši od vlcja, je pa le gui za mplayer...): smplayer

Loki ::

kako v mpc zamaknes podnapise kot v bsp? po moznosti ne prek ffdshow/load subs, delay.
kaksen native, da dela tudi z load subs iz file menija.
I left my wallet in El Segundo

jan01 ::

Z mpc se to ne da, vendar pa je ta funkcija itak odveč, saj podnapisi nikoli niso samo malo nesinhronizirani. Ponavadi je problem različnih fpsjev: film imaš s 23.986, podnapisi pa so bili narejeni za dvdrip, ki ima 25fps... V glavnem to se da enostavno in veliko bolje popravljati s subtitles workshopom

Yossarian ::

In kateri player omogoča, da se posebej naložijo podnapisi? BS player je tukaj najenostavnejši.
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

imagodei ::

@Loki, edenpac:

Eh?

Kaj pa je narobe s Ffdshowom? Se ti comp obeša zaradi njega? Maš nižji fps? >:D Jaz sem ga imel zaradi BS playerja, ker je SPYWARE, ki ga dobiš zraven njega obremenjeval CPU. Sicer pa, kakšen zlovešč razlog bi imel, da bi zamikanje podnapisov nujno morala biti funkcija poljubnega playerja?

Posebej naložit podnapise in zamikat jih, ti omogoča Ffdshow. Media player Classic tudi omogoča prvo, druge zadeve pa ne, kolikor vem. Zakaj naj bi bil player za filme nekakšen švicarski nožek, all-in-one? Player naj bo v nulo optimiziran za predvajanje filmov, po defaultu naj vsebuje čimveč codecov, naj ima uporabniku prijazen vmesnik in omogoča določeno manipulacijo slike (filtri, kontrast, glajenje, ostrenje...), zamikanje, nastavljanje in podobno glede podnapisov, pa naj player prepusti namenskim produktom. Zanimivo, da vas ne moti to, da playerji običajno ne ponujajo možnosti rezanja avi datotek in pretvorbe formatov (npr izdelavo DVD ripov ipd). No, samo pretiravat res ne smemo, ane - PowerPoint konec koncev tudi ne obvlada vektorske grafike... >:D

Mam pa 100x rajši 2 ali 3 produkte, ki vsak zase funkcionira tako, kot pričakujem, kot pa enega, ki mi prinese Spyware. Bull Shit pa tak player.
- Hoc est qui sumus -

opeter ::

Se stirnjam. BSPlayer ni več to, kar je bil pred leti. Jaz osebno uporabljam samo še Media Player classic za filme, Windows Media Player in Quicktime pa za vse ostalo.
Tako imam na računalniku nameščeno samo tri predvajalnike in ne več.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kodeki

Oddelek: Zvok in slika
183105 (2124) matmel
»

HD codec (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
11116943 (9828) GrimReaper
»

vlc media player

Oddelek: Zvok in slika
144894 (3969) LordTado
»

noce filma odpret..

Oddelek: Pomoč in nasveti
51217 (1125) blackbfm
»

BSplayer 1.00 RC1

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
494432 (4432) reber

Več podobnih tem