» »

imam spletno stran

imam spletno stran

Tito ::

Poglejte mojo stran, in jo spluvajte:D Podganja zalega!

Zelo bi bil hvaležen, če se bi kdo pridružil izdelovanju strani! Pošli mi mail

darh ::

a je to če tretji al četrti thread v zvezi s tvojo stranjo... a moraš rees tolk hrupa povzročat z reklamo?
Excuses are useless! Results are priceless!

Tito ::

Ja sam tist je blo že pred mesci!

Zdej je dokončana!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tito ()

Tito ::

Tito ::

To so čist druge teme! Zraven nič nisem napisal, da naj pridejo na mojo stran in nobenga urlja...

Tito ::

A je tok zanič, da ne komentirate?

Reso ::

Nasvet:mogoče res mal preveč gledamo v ekran sam to ne pomen da smo slepi in rabmo kontrast rdeče-črno črno-belo da sploh kej vidmo. Pa mogoče dej not kej več slik k une podgane zgori so ql.

Jure2k ::

Kul stran, ampak mal bo treba dokončat podnapise. Sej so skor dokončani še par črk porihti, pa bo. Drugač je pa res kul.

Tito ::

Hvala, zaspodbudne besede.

Jure2k ::

Nekateri podnapisi ti pa še manjkajo, ane, ti jih bom poslau še tiste, k jih mam jest, pa jih ti nimaš. Drugač jih maš pa že kar precej vidm, pa lepo razporejene.

tejo ::

Kopiranje in hekanje te strani je strogo prepovedano, kršitelje se kaznuje s kastracijo!

Mislim, da mal preveč bereš Joker-ja....

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tejo ()

Tito ::

Jah, niti ne! To sem že pisal na vse moje CD kompilacije že od pantiveka (ko sem jih kupoval na trržnici:D) Tko da soJokerjevci to zadevo objavili kasneje. Toda sej mi noben nebo vrjel in tudi čisto vseno je!

Drgač pa, a je rdeča barva mrbit preostra (preveč bode v oči?)kakšno pa naj dam? Oranžno?

Loki ::

lahk kako sivo (kot tukaj), lahk kako temno modro ali zeleno ... recimo kaj takega, kot je tukaj datum objave threada.

be creative.
nek si dobi kak program, s katerim lahk izbiras barve z tiste lestvice in eksperimentiraj.
uporabljaj web-safe barve - eto - mas not itak vecino barv, ki jih bos kadarkoli hotel uporabiti.

Tito ::

ahh, sej to ni problem!

Mal sem se poigral s stili, in naredil 4 različice!

Originalna
1. možnost
2. možnost
3. možnost

Reso ::

Po mojem okusu bi se splačalo sprobat kombinacijo A.php in C.php . Dej probi dat barve linkov na levi od prve verzije in barvo naslovov novic od tretje verzije.

Morda me še malce moti peveč rdeča pisava "opravilna vrstica", preveč črna anketa in preveč pisane barve od 100si in števca nad njim.

To je sam moj občutek za design. Drugač pa je stran že zlo lepa.

SLOWWWeb.net ::

Men osebno najbolj ugaja A, priporočal bi ti le, da modro za en ali dva odtenka posvetliš, po barvni lestvici [ne v že izbrani in izdelani barvni paleti ], ter iz vseh strani odstraniš rdeči tekst. Zamenjaj jo s kakšno drugo barvo-mogoče svetlejši odtenek osnovne barve.

Besedilo naj ne bo poravnano na sredino, napis podganja zalega, naj bo nekoliko bolj obdelan,...tisti najsi znak/logo ti nabija v oko in je tako za obiskovalca zelo moteč in kričeč. Priporočam ti, da se ga znebiš oz. ga pomanjšaš.

...pač moje mnenje ;)
__________________________________________________
WEBhosting / WEBdesign / WEBdomain / Security solutions
BREZPLAČNI marketinški nasveti za podjetja in www strani

Zgodovina sprememb…

Loki ::

uporabi se margine, ker zelo grdo zgleda, ko je text cisto ob robovih brskljalnika.

Tito ::

A je dej vredu?

Glavni napis pa nebi spreminjal, ker lohk zaj..., saj nimam več originala!

Loki ::

je bolje, ampak raje daj se malo; alpa naredi tako, kot je na slo-techu (bodi pozoren na tisto temno modro obrobo okoli strani).

SLOWWWeb.net ::

Ok, sam še txt porovnaj v levo pa bo :D .

Aja, tiste "volitve" pa malo bolj spravi na vrh in odstrani številke,...tam kjer imaš sedaj tisti dve pikici [najsi in 100si], pa lahko daš na konec strani, prazen prostor pa lahko odstraneš ali pa daš trenutno statistiko volitev.
__________________________________________________
WEBhosting / WEBdesign / WEBdomain / Security solutions
BREZPLAČNI marketinški nasveti za podjetja in www strani

Zgodovina sprememb…

Tito ::

hmm, tkole se pa men zdi grdo!

SLOWWWeb.net ::

Kaj si sedaj popravil :\ ?
__________________________________________________
WEBhosting / WEBdesign / WEBdomain / Security solutions
BREZPLAČNI marketinški nasveti za podjetja in www strani

Jure2k ::

Kako počas se mi nalaga, a je najsi umru?

Jure2k ::

Še anketo na vrh gor je treba dat, pa števc u proporc spravt.

Loki ::

je bolje, samo:
tisto barvo obrobe spremeni v isto barvo, kot je ostala stran (se koj vid mal razlike)
popravi tisti intro (Podganja Zalega je spletna...), da bo malo bolj izviren, poleg tega mu daj malo zamika od tistega linka o Warcraftu (sta prevec skupaj) - kak margin bo spet naredil trik.

ne objavljaj novic na sredi strani ( recimo takole: <p style="text-align:center">), ker grdo zgleda, ko se ena novica recimo razprostira od roba do roba, druga je pa cisto v sredini (recimo primer rezultatov ankete in novi popravek za Warcraft - get the point?).
Spet bo kak margin oz. ozja tabela naredila trik.

Tisto stevilko o obisku bi lahko kam premaknil, saj to ni ne vem koliko pomemben podatek, zraven ddej se kak text, da bo folk sploh vedel, kaj ta stevilka pomeni.

dej link do foruma se v meni, ker jest (npr.) sm rabu kr dost cajta, da sem pogruntal, da le-ta vodi do foruma in da ni le navaden napis na sliki.

Fatal error: Failed opening required 'strani/noga.txt' (include_path='.;c:\php4\pear') in G:\Podganja zalega!\z.php on line 169

Tito ::

uff, ja to je napakca, ker sem preimenoval nogo! Dejte pogledat zdejle ko sem premaknil linke za par milimetrov, da niso tok pr robu! LINK

Kar pa se tiče novic pa, kako nej pa dam na rob, če ne v sredino? To bo mal grdo! Sej zdej mam v sredini tko da sem tabele naredu!

Tito ::

Zdej sem še tiste novice, naredil malo drugače in števc sem dal na levo stran.

Kaj ti praviš, naj vse novice dam enako v sredino?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tito ()

simbad ::

Jaz bi na tvojem mestu poravnav tekst v L .

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: simbad ()

Loki ::

tito to ne, sam mal poglej novice... - a ne zgleda grdo, ko se ena novica razprostrira skoz celo sirino, druga pa je samo v centru (anketa)?

podpiram poravnavo novic v levo.

Tito ::

OK, bom zvečer vse v levo premaknu (sam da ni v desno:D :D :D )

Tito ::

No zdej sem vse dal na levo! A je zdej vredu ali ne?

Loki ::

bolje, samo mogoce bi se malo zoozal osrednjo tabelo (po zelji); drugace je pa dobra (sklicujem se na http://jure.kacks-ass.org/z.php)

Tito ::

Odločil sem se za registracijo domene ali se vam zdi, da je www.podgana.com vredu? Lahko si jo je zapomnit, je nekaj posebnega in še v kontekstu je!

Aja pa še pri kerem podjetju se to najbolj splača?

Modro nebo, Gorenc ... ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tito ()

SLOWWWeb.net ::

www.podganar.com/net :D oz. podgane.com/net

Ne vem, ampak jaz osebno najraje registriram domene pri domenarju, ker res hitro registrira domeno. ti ga zelo priporočam :)) .
__________________________________________________
WEBhosting / WEBdesign / WEBdomain / Security solutions
BREZPLAČNI marketinški nasveti za podjetja in www strani


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Vse, kar ste si želeli vprašati o CSS, pa si niste upali. (strani: 1 2 3 423 24 25 26 )

Oddelek: Izdelava spletišč
1298342199 (1336) sunniegoldie
»

Kaj se dogaja s Slotechom (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Slo-Tech
14219274 (8952) VaeVictis
»

Novi Slo-Tech: meni zelo všeč! (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Slo-Tech
68745174 (27040) Ziga Dolhar
»

Pomoč pri dizajnu (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
625745 (4165) Meizu
»

Spremembe designa

Oddelek: Slo-Tech
492029 (1391) darh

Več podobnih tem