» »

Airsoft

Airsoft

1 2 3
4
»

gregc1 ::

matobeli je izjavil:

gregc1 je izjavil:

gregc1 je izjavil:

kaj pa kej za lucke predlagate? mogoce obstaja, ko pritisnes malo je uzgana, ko pa pritisnes do konca je pa stroboskop?

najdu sm tole https://www.ebay.de/itm/253968342656?va... kakšno mnenje?


na forumu obstaja tema "katero kvalitetno ročno svetilko kupiti" tam precej debatiramo o svetilkah za zmerne cene. Obstaja tudi nekaj taktičnih modelov.

Ta iz linka je nažalost nekje spodnji rang celo za kitajca.


spremljam to temo že nekaj časa, vendar ni nobene lučke po mojem okusu. sem pa tudi že spraševal, dobil dobre predloge, vendar sedaj vem kaj bi jaz rad imel. se pravi ko pritisnem na tipko zasveti ko spustim pa ugasne, če pa pritisnem do konca pa stroboskop. oz. neki podobnega.

matobeli ::

Tudi vprašal nisi (vsaj ne dovolj naglas) ;)

Klarus x12s ustreza pogojem, nekaj časa nazaj zelo popularna, rabiš pa nujno kupon dobit, redna cena je previsoka.

gregc1 ::

matobeli je izjavil:

Tudi vprašal nisi (vsaj ne dovolj naglas) ;)

Klarus x12s ustreza pogojem, nekaj časa nazaj zelo popularna, rabiš pa nujno kupon dobit, redna cena je previsoka.

se opravičujem, vendar kar nekaj časa nazaj sem spraševal za taktične lučke, vendar takrat še nisem točno vedel kaj bi imeu... (poglej str. 194) sedaj pa točno vem kaj rabim

imam repliko g&g arp556 (dost mejhna) tko da bi nekak rabu lucko za to repliko. maš mogoče kašn predlog za to? mogoče se mi najbol dopade lučka z zgornjega linka. seveda ne ta če je neka podpovprečna nekvalitetna itd. ampak tak model. kaj ti mislis?

gregc1 ::

gregc1 je izjavil:

matobeli je izjavil:

Tudi vprašal nisi (vsaj ne dovolj naglas) ;)

Klarus x12s ustreza pogojem, nekaj časa nazaj zelo popularna, rabiš pa nujno kupon dobit, redna cena je previsoka.

se opravičujem, vendar kar nekaj časa nazaj sem spraševal za taktične lučke, vendar takrat še nisem točno vedel kaj bi imeu... (poglej str. 194) sedaj pa točno vem kaj rabim

imam repliko g&g arp556 (dost mejhna) tko da bi nekak rabu lucko za to repliko. maš mogoče kašn predlog za to? mogoče se mi najbol dopade lučka z zgornjega linka. seveda ne ta če je neka podpovprečna nekvalitetna itd. ampak tak model. kaj ti mislis?



a te lahko uprašam kako veš da je lučka slaba/dobra?

paradajzos ::

Ali so kakšne omejitve za airsoft glede mladoletnih oseb? Govorim o uporabi za plinkanje na domačem dvorišču. Je starostno omejeno od katere starosti naprej smejo uporabljati, moč, energija, pogon, …?

matobeli ::

Nakup je možen nad 18let, nihče pa ne preverja. Torej, praktičen odgovor je: ne

lonewolf_ ::

Nakup je možen nad 18let, nihče pa ne preverja. Torej, praktičen odgovor je: ne


Nikdar nisem rabil kazat osebne ali karkoli za airsoft, pa sem naročal od marsikod po EU. Verjetno si zamešal za zračno orožje.

Ali so kakšne omejitve za airsoft glede mladoletnih oseb? Govorim o uporabi za plinkanje na domačem dvorišču. Je starostno omejeno od katere starosti naprej smejo uporabljati, moč, energija, pogon, ...?


V (bolj resnih) klubih mladoletni dajo staršem za podpisat. Za doma ti ne bo nihče težil, če boš streljal na tarče in pobiral BBje. Ne streljat sosedov, ptičev, mačk itd... Drugače pa gredo Airsoft replike tja do 3J moči (dovolj da odlomi tud kak zob ali se zarije BB v ličnico), kar za zračno orožje vsekakor presega z najmanj močnimi puškami za ene 5x minimalno. Moja prelamača ima recimo okoli 40J, ampak za to potrebuješ še kaj več, kot samo osebno.
R7 5700G + NH-U12P SE2 | Ballistix 2x8Gb 3000MHz
Mortar Titanium | P1 500GB | Exos 3TB | SSD MX500 1TB
beQuiet 700W Gold | Fractal Design Define S

matobeli ::

lonewolf_ je izjavil:

Verjetno si zamešal za zračno orožje.

Verjetno so to naredili naši in tuji trgovci po katerih povzemam. Večina jih ima nekje klavzulo da je nakup možen samo polnoletnim ali odraslim osebam.

Koliko otrok, ki pride po co2 bareto v BTC, se zavrne pa ve samo trgovec.

Okapi ::

Rečejo, da je darilo za fotra.;)
1 2 3
4
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zračno orožje - replike (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
28251531 (5934) Okapi
»

Katero airsoft pištolo kupiti (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5915693 (11978) krneki0001
»

Katero airsoft

Oddelek: Loža
364141 (3128) ru7
»

Airsoft kupovanje po internetu (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
678386 (6789) Ovi
»

airsoft

Oddelek: Loža
272644 (1930) Kaktuspv

Več podobnih tem