» »

čudna termalna pasta

čudna termalna pasta

Arthur ::

pred nekaj dnevi sem kupil titanovo termalno pasto (1.5 grama, 520 sit).
no, zaženem računalnik, odčitam temperaturo proca s tastaro pasto (če lahko tako rečemo, bolj je bilo podobno prežvečenemu čigumiju), pride 32° C, zaženem v sandri 2 bencha za procesor, pride 36° C.
dam gor novo pasto (kar traja kar nekaj časa, procesor je imel čas, da se ohladi), temperatura v mirovanju 38° ! 8-O po sandrinem benchmarku pa fajn čez 40 ! 8-O
zanimivo, da mi je s tanovo pasto ratalo bolj nafrizirat celerona, kot pa prej. ampak nafriziran je delal samo do ponovnega reseta računalnika. ko naj bi se ponovno vklopil, se to pač ni zgodilo.

to je bil samo moj komentar, ne pričakujem kakšnih nasvetov...
pa malo sem jezen na proizvajalca arctic silverja, da pakira samo v 3-gramske tube, kar na koncu pride enormnih 3000 sitov. že pol grama bi mi zadoščalo za še in še nanosov...
  • spremenil: Arthur ()

alien-w ::

Mogoce si pa slabo namazal.. dej jo obrisi dol do popolne cistoce (dobr se slis :D ) pa jo dej se enkrat gor. Ce imas celeronaII (0,18mikronov) potem samo na sredino dej majhno pikico paste in potem cimbolj (sam ne prevec, da ne bos kej zlomu) pritisni hladilnik na procesor.
Jest mislm da je v tem fora.

Arthur ::

ja, saj v drugo sem tako tudi naredil. pa ni kej preveč pomagalo.
svašta.. tista prva pasta je bila še originalna (z box venta), in ker sem v preteklosti iz čistega firbca dostikrat snel ventilator z procesorja, je bila že ful razpacana, in v njej je bilo polno zračnih mehurnjev. pa je vseeno bolj hladila.:\


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Članek: Kištica utišaj se (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
13613185 (8180) Glicerin
»

pentium 4 ali athlon64 (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
544647 (3648) Jan987
»

Procesor..

Oddelek: Kaj kupiti
241318 (998) Sumo
»

XP1700+ na 58° verjetn ni normaln ha?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
492337 (1360) Markoff
»

Intel Celeron 633Mhz@970Mhz-vprasanje (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
793706 (2859) Dj-Prah

Več podobnih tem