» »

Riva tuner in 9800pro?

Riva tuner in 9800pro?

Golden eye ::

Zakaj mi riva tuner ne dela (nastavitve, navijanje...) z grafično kartico Sapphire radeon 9800pro? Sem probal že več driverjev zamenjat pa ne dela. Kaj ste vi nardil da vam dela (al vam sploh dela?):\

jest10 ::

Ti povej kje se ti zatakne

Golden eye ::

V riva tunerju nimam nastavitev za grafično štimat. Kot naprimer anti-analising, asitropic, LOD, Z-buffering... Teh nastavitev ni zato ker "KAO" driverjev ne prepozna!?

Fury ::

RIVA tuner.

nVIDIA Riva 128/TNT/TNT2... - se kej spomnes?
RivaTuner je program narejen predvsem za nvidio in mislm, da podpera samo Detonatorje (oz. zdej ForceWare). Zna pa res pokazat par infotov in navit tut radeone.

boštjan ::

Golden eye,drži se omega voznikov ali pa rage3dtweaka;)

Shark-357 ::

fury kar si povedal je totalna buča men dela rivatuner na sapphire 9600 odlično

Caligula ::

Rivatuner dela z ATIjem odlicno.
Probaj se enkrat nalozit driverje, ce ti joka, da ji ni.Pa daj si raje Omego gor.

Golden eye ::

Tud z omega driverji ne dela?!

celada ::

teh nastavitev ni zato ker te nastavitve rivaturner podpira sam za geforce pr ati-ju pa omogoca sam navijanje

Caligula ::

Za nevem kake nastavitve ne, za navoijanje pa mora delat.

OwcA ::

Uporabi potemtakem rage3d Tweak.
Otroška radovednost - gonilo napredka.

Fury ::

Kaj sem pa jest reku? Buce a? Niti ne. :)

_spirit_ ::

Golden eye: jaz imam pravtako Sapphirovo 9800pro, pa mi Riva Tuner dela brez problemov. Driverji so DNA 4.3, delalo je pa tudi na 4,2 Catalyst, Omega... kar pomeni da mora bit nekje drugje problem.

Shark-357 ::

bah jaz sem 100% da tip sploh ne najde kje v rivatunerju se navija tko da prej ko boš pobrsku po progiju prej boš najdu tko da

Golden eye ::

Dej shark ne bit preveč pameten!! ;(( Itak da vem na pamet tisti RIva tuner zato, ker sem ga uporabljal že na GF4 ti4200 in mi je zakon programček. Samo res ne vem zakaj ne dela? Mogoče bi mogu računalnik formatirat, ker ko sem kupil radeona sem samo premenjal driverje na ATI. Pa program se tud že večkrat re-instaliral. Tko da res čudn ( mogoče je pa z registi kakšna fora -regedit?)

Zgodovina sprememb…

Golden eye ::

Shark-357 ::

ok sry lejga :\ sem pač mislu da ti progi ni jasn lol nisem mislu bit tečn lol

OwcA ::

Morda bi veljaloz DriveCleanerjem izgnati nVidino iz računalnika.
Otroška radovednost - gonilo napredka.

Shark-357 ::

wtf kera ironija zdej pa mene jebe z temi ta novimi omega driverji noče ostat na navitih frkvencah ;((


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zamenjana grafična karta v embalaži

Oddelek: Pomoč in nasveti
101360 (1013) LittleDevil
»

Radeon 9800se softmod (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
674396 (3167) Tilen
»

Kateri je najboljši tool za overclockanje radeona?

Oddelek: Navijanje
61060 (935) Zheegec
»

Kako se navijajo grafične kartice

Oddelek: Navijanje
432013 (1266) Wad@
»

soft mod 9500 non pro

Oddelek: Navijanje
422038 (1501) boštjan

Več podobnih tem