» »

Boks

Boks

««
20 / 66
»»

mojsterleo ::

^ tole se bere kot slaba sala. kako naj bi mormeck premagal klicka, ko pa je v 4 rundah (10 minut) konektal vsega 3 udarce? vladimir je zadevo kontroliral in mormecka orenk pretepel, in nadaljevanje ne bi imelo nobenega smisla, samo mormeck bi fasal parkinsonovo...

ps: sem ravno prebral da so amirju khanu vrnili WBA naslov...in bo sedaj peterson rematch unifikacija. pateticno!!

Zgodovina sprememb…

Tilen ::

In a pitiful performance, Mormeck landed 3 punches in 10:12- that's about $200,000 for each landed punch.
Total Punches 3 / 19
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Vitez ::

mojsterleo je izjavil:


ps: sem ravno prebral da so amirju khanu vrnili WBA naslov...in bo sedaj peterson rematch unifikacija. pateticno!!


Hm, na fightnews je bila malo drugačna informacija. Khan je rekel, da je še vedno prvak, pa ga je šef WBA hitro pomiril, da ni pri njih nikakršen prvak, lahko se pa stepe s Petersonom, če hoče pas nazaj.

borinho ::

Mormeck se je šparal za zadnje odločilne runde :P
if you miss your ex reload and try again

WarpedGone ::

^ tole se bere kot slaba sala. kako naj bi mormeck premagal klicka, ko pa je v 4 rundah (10 minut) konektal vsega 3 udarce? vladimir je zadevo kontroliral in mormecka orenk pretepel, in nadaljevanje ne bi imelo nobenega smisla, samo mormeck bi fasal parkinsonovo...

Če bi bil js sodnik, bi zadevo ustavil ob drugem mormickovem padcu - bil je očitno nedorasel svojemu poslu in resno ogrožen.
Pa dosedaj sm živel v prepričanju da je 3. knockdown že tudi TKO. Mormicku so dovolili nadaljevanje do 4. knockdowna. Kaj bi še rad?

Težko bi blo bol očitno, da se borba 'umetno nateguje'.
Zbogom in hvala za vse ribe

mojsterleo ::

borinho je izjavil:

Mormeck se je šparal za zadnje odločilne runde :P

Standarden izgovor poražencev.

Če bi bil js sodnik, bi zadevo ustavil ob drugem mormickovem padcu - bil je očitno nedorasel svojemu poslu in resno ogrožen.
Pa dosedaj sm živel v prepričanju da je 3. knockdown že tudi TKO. Mormicku so dovolili nadaljevanje do 4. knockdowna. Kaj bi še rad?

Težko bi blo bol očitno, da se borba 'umetno nateguje'.
3 konckdown rule je če je borec nokdavnan 3x v isti rundi (ni vedno v efektu). Sicer pa bi bil v angliji fajt ustavljen po moje že po prvem nokdavnu... tako da se noben nima kaj preveč za pritoževat.

Vitez ::

Smešna situacija, ganski as Joshua Clottey bi se moral 6.3. v Gani pomeriti z nekim anonimnežem, dvoboj pa je na boxrec še vedno zaveden kot prihajajoč, niti nikjer ne zasledim nobene novice, ali je odpadel, niti nič.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vitez ()

Okapi ::

Cancelled.
Former world champion Joshua Clottey is furious at the late cancellation of his scheduled bout with American Xavier Toliver as the Ghanaian was getting ready to make his way to the ring for his bout on Tuesday.

The US-based 34 year-old, who held the IBF welterweight title in 2008, was due to face Toliver, 31, on his home soil in Ghana for the first time in ten years, but was left disappointed in the end as the bout fell through with just minutes until fight time.

Brane2 ::

Vitez je izjavil:

Ja, tisto je bila kr ornk sramota za Margarita, d aga tako mali boksar ( Pac ) totalno razbije v super velterski.


Mogoče ne. V bistvu je s tem samo upraviču ime. Pac-Man ga je razmazu po ringu. No, vsaj v določenih rundah.
On the journey of life, I chose the psycho path.

Vitez ::

Britanska zveza suspendirala Chisoro. Ta bo lahko srečen, če bo še kdaj stopil v boksarski ring.

Tilen ::

413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Icematxyz ::

 Rumble in the Maribor

Rumble in the Maribor



V Mariboru bo imel Zavec izvrstno podporo in pričakovati je, da bo dvorana Tabor polna do zadnjega kotička, saj je v prodaji le še okoli 500 vstopnic (spletni nakup tukaj). Aktivnosti pa bodo potekale - kot je že v navadi - še pred prvim "gongom" v soboto.

Tilen ::

 Zavec vs Uushona

Zavec vs Uushona



Se vidimo! :)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Vitez ::

Zanimivo, dvoboj Selčuk- Guerrero bo štel kar za začasen WBC naslov, ne samo silver WBC naslov. Mar to pomeni, da namerava WBC odpasat Mayweatherja, če en bo pravočasno branil WBC naslova, ali pa gre WBC po poti WBA in bo več prvakov v isti kategoriji..

Vitez ::

Uushona je že v Mariboru, samozavesten je ko hudič.

Pričakujem zmago dejana s TKO v zadnji rundi. Se vidimo v dvorani Tabor.

dolenc ::

Ja kaj pa če, verjetno ne more rečt, se bom potrudu verjetno me bo pa pretepu ...

Icematxyz ::

Zavec vs. Uushona



RTVSLO

Simčič čaka na novega nasprotnika
V ring bo stopil tudi Denis Simčič, a še ne ve, kdo bo njegov nasprotnik, saj se je sprva predvideni Čeh poškodoval. "Škoda, ker sem že bil pripravljen na nasprotnika, zdaj pa bo morda treba taktiko spremeniti, a vseeno se dvoboja veselim," je dejal Simčič.


Če prav razumem, bomo obiskovalci dvoboja deležni dveh zanimivih dvobojev?

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Icematxyz ()

bajsibajsi ::

Bi kdo sel iz LJ? Ce bi se zbrali (vsaj) stirje, lahko jaz peljem in si delimo stroske. Tako bi dal vsak cca. 6 evrov za prevoz (ce racunam, da bi porabil kakih 16 litrov tja in nazaj).

Zgodovina sprememb…

Icematxyz ::

Z Dejanom deliva mladostniške sanje, oba sva sanjala o tem, da bova nekoč postala svetovna prvaka.


Prvak



Osrednji dvoboj večera se bo predvidoma začel nekaj pred 22. uro, boksarski večer pa se bo s predborbami začel že tri ure prej.


Dejan iz oči v oči z afriškim prvakom

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Icematxyz ()

mojsterleo ::

tale uushona ni nevem kaj.
karkoli drugega kot gladka zmaga zavca bi bila veliko presenecenje.
upam da se bodo potem zmenili za dvoboj z brookom, ki se bo vrnil v ring 7. julija.... kell brook je trenutno top5 boxrec rangiran, nepremagan, precej dober boksar ki mu nekateri pravijo britanski berto. zavec boljse priloznosti pomoje ne bo dobil kot je ta...
zanimivo je mogoce se to, da bo sencenko-malignaggi na PPV v ameriki...29$...ko sem prebral novico sem mislil da se zaj*bavajo....

Vitez ::

Za Brooka bi bil Zavec dobra izbira, ta mlad fant rabi dvoboj proti nekomu, ki ga Američani že poznajo. Brook je šesti na absolutni lestvici, pa še Anglež je, pa zanj v ZDA ni nekega hudega zanimanja. Njegova morebitna zmaga proti Zavcu bi to verjetno spremenila.

Verjetno bi Brook premagal Zavca.

urosz ::

kot da se ne vidi z lune, da so Zavcu spet namestili borbo, mu pripeljani kar enega boksarja, da ga gladko odpravi in dobi možnost za nadaljevanje kariere.

Okapi ::

Tako je to v profi boksu. Enkrat enega k Zavcu pripeljejo, drugič pa Zavca h komu pripeljejo.;)

O.

oo7 ::

DEJMO DEJANNNNNNNNNNNNNN.
Zdele bo pa pokal8-).

bajsibajsi ::

Fino da bo kazalo oba dvoboja. :)

oo7 ::

Se strinjam:D.

urosz ::

Kar zanimiv je bil prvi dvoboj. Murati razigran, pogumen, vendar se mora še veliko naučit ;)
Simčič precej rutinirano, uporabil izkušnje. Le v zadnji rundi bi vseeno lahko bil bolj previden.

oo7 ::

Bravo Denis zasluženo.
Moratti pa žleht borec in ne preveč športen.

urosz ::

Zavec ni nič pokazal ;)

edit: oz. nič, s čimer bi napovedal svoj povratek na vrh

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: urosz ()

harvey ::

urosz je izjavil:

Zavec ni nič pokazal ;)

edit: oz. nič, s čimer bi napovedal svoj povratek na vrh

Boks je med drugim tudi inteligentna igra in ne samo nabijanje. Zmaga šteje, vse ostalo je šank debata... Bravo Dejan.
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

Vitez ::

Uushona se je izkazal za zelo neugodnega tekmeca. Po gibanju res spominja na Berta, na srečo nima Bertovih udarcev. Pa skoz je nekaj glavo naprej tiščal, čist v slogu Berta. Težka zmaga za Zavca, če bi bil fajt v Afriki, bi verjetno zmagal Uushona.

Verejtno je Zavcu malo strahu nagnalo v kosti dejstvo, da je enostavno moral zmagati, poraz bi pomenil konec neke smiselne kariere. Upam, da bo Zavcu ta zmaga prinesla fajt z nekom, ki je vsaj top 20.

mojsterleo ::

urosz je izjavil:

Zavec ni nič pokazal ;)

edit: oz. nič, s čimer bi napovedal svoj povratek na vrh

zavec ni nic pokazal, zmagal pa je vecino rund? ha?
namibijec se je izkazal za precej solidnega boksarja, in lahko prileze nekam do top20 boxrec. zavec je imel tezko delo, ker je uushona prijemal ali pa se sklanjal takoj ko je bilo nevarno zanj.
zabaven komentar na rtv slo....spet so ustrelil par kapitalcev. res bi bilo super ja da bi se pacmal junija boril proti zavcu in ne 'nekemu polvelterasu... :)))

Vitez ::

Sej baje je Uushona pošteno namučil tudi Vassella, ki je 33-ti in 4-ti Anglež, nima še poraza..

Dejansko 3-tji najboljši borec s katerim se je Zavec boril. Takoj za Bertom in Poljakom. Hlatshwayo je smešen proti njemu, tud oba Argentinca.

WarpedGone ::

Očitno tale uushona ni brezveze afriški prvak. Mal več teže v udarce pa bo lahk še kej več kot to.
Zbogom in hvala za vse ribe

Super Sonic ::

Jaz sicer boksa ne spremljam, včeraj sem ga gledal čisto priložnostno in moram priznat, da sta oba naša "borca" bila slabša. Govorim za Zavca in za tistega, ki je boksal pred njim. Tako čisto čez laične oči bi rekel, da sta bili obe zmagi precej izsiljeni (kar še ne pomeni, da jima zmage nisem privoščil).
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

mojsterleo ::

Vitez je izjavil:

Sej baje je Uushona pošteno namučil tudi Vassella, ki je 33-ti in 4-ti Anglež, nima še poraza..

Dejansko 3-tji najboljši borec s katerim se je Zavec boril. Takoj za Bertom in Poljakom. Hlatshwayo je smešen proti njemu, tud oba Argentinca.
tale uushona je po videnem pravi afriski malignaggi. jaz bi ga rangiral nekam takoj za bertom po kvaliteti zmage.hlatshwayo in poljak nista pokazala toliko. se je pa pokazal standarden problem zavca, da ne zna pokoncati nasprotnika. uushona je bil tam okrog 11te runde zrel za nokavt. je pa dobro da je bil fajt 12 rund ker se je zavec v zadnjem letu boril piclih 10 rund skupno.
super tudi da je simcic postal WBO evropski prvak, sicer ne neka jaka titula ampak fant lahko prleze tja do 25 mesta na boxrec, v tej kategoriji konkurenca ni tako huda.
dobro bi bilo da bi malo vec poslusal navodilo trenerja, ker gibanje muratija mu je povzrocalo ogromno problemov. ne mores takega boksarja dobro zadeti z desnico brez da se gibljes na levo. ce si pa staticen je pa bolje udarjati z levico in z desnico drzati gard.ampak ok glede na to da so muratija nasli nekaj dni pred borbo je brezveze prevec kritizirat.

miraldinjos ::

A mi lahko kdo pove al pa da kr link kje bi si lahko pogledu cev posnetek borbe? Hvala

mojsterleo ::

Super Sonic je izjavil:

Jaz sicer boksa ne spremljam, včeraj sem ga gledal čisto priložnostno in moram priznat, da sta oba naša "borca" bila slabša. Govorim za Zavca in za tistega, ki je boksal pred njim. Tako čisto čez laične oči bi rekel, da sta bili obe zmagi precej izsiljeni (kar še ne pomeni, da jima zmage nisem privoščil).

no hvala bogu da je vsaj enkrat zavec tisti, ki ima renome....do sedaj je bil vedno underdog in je zgubljal enakovredne runde zaradi tega. samo realno gledano uushona ni dobil kaj vec kot 3-4 runde, kar so mu tudi sodniki prisodili. praviloma mora izzivalec na terenu nasprotnika dobiti 8-9 rund za zanesljivo zmago. to ni goljufija ampak tako preprosto je. sem pa zadovoljen z uushono, ker je prisel zmagat ampak mu ni uspelo.

Gladi ::

Enkrat proti koncu je imel Zavec možnost "zbutat" tega nasprotnika do konca, pa se je postavil raje nazaj v guard.Prov WTF. Sicer sem pa razočaran nad Zavcem, sem pričakoval malo bolj odločno zmago, no ja, važno je le to da je zmagal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gladi ()

Vitez ::

zdaj pa mogoče kakšen Anglež? Če že brook ne ( on želi Khana), pa mogoče Purdy, Lynes, Vassell...Angleži imajo precej solidnih borcev v tej kategoriji.

WarpedGone ::

Enkrat proti koncu je imel Zavec možnost "zbutat" tega nasprotnika do konca, pa se je postavil raje nazaj v guard.Prov WTF

Bi reku, da ma enmau načeto samozavest v podzavesti.
Je ultrapreviden in ga je strah protinapada ko gre FullOn. Če bi ušona iz kake pete takrat potegnu skrito zalogo moči in koncentracije bi mel zavza na pladnju za upercut iz predklona, kar rado pomeni KO. Pač ni zmagu teatralno, je pa zmagu. Tut sam je reku, da je parkrat probu it v "brezglavi napad", ki pa je vsakič rezultiral v protinapadu. Boks zgleda pretep, je pa vseen zelo intelektualen šport.
Zbogom in hvala za vse ribe

Vitez ::

Uushona nima upercuta. Na srečo ima nasploh precej nežne udarce.

Zanimivo: zavec je imel Nike čevlje obute. Hm, nov sponzor? Do zdaj je boksal v Top ten obutvi.

mojsterleo ::

a rokavice je imel od top ten? priznam nisem bil pozoren kaj prevec...
drugace pa zavec ima skoraj vedno probleme s pokoncevanjem nasprotnikov...ze zadnjih 5 or so borb ista pesem. lepo zatrese nasprotnika z desnim krosejem, potem pa ni finisa. martineza in mirando je tudi komaj pospravil s TKO. ne recem da je kaj narobe s takim pristopom, ampak ravno zaradi tega je izgubil takrat proti jackiewiczu...

Vitez ::

Rokavice sta imela oba top ten, ja.

Še sreča za tisti prvi poraz s Poljakom, če bi Zavec takrat postal evropski prvak, bi verjetno po navodilih Nemca branil pas ene 10-krat do penzije in z naslovom svetovnega prvaka ne bi bilo nič.

Pa na živce mi gre, da Nemec pali neuko javnost, da bo Zavec v roku enega leta boksal spet za naslov svetovnega prvaka, naj pove, v kateri verziji naj bi to bilo, v WBA ali WBC sigurno ne, ker tam Zavec ni rangiran, še najbolj realno za IBF, ki se mu bo verjetno Mike Jones odpovedal, ko pospravi Baileya. Ampak če je tarča IBF, čemu ta fajt z UUshono, ki je ranigiran samo po WBO..

Dvoboj s Filipincem Pacquiao-om je v mejah zf, to smo že večkrat povedali, Pacquiao je boksal samo proti Angležu Rickyju Hattonu od Evropejcev, biti Anglež je v boksu skoraj kot biti Američan..Razen če Nemec nima internih informacij, da se Pacquiao poslavlja in bo naslednji fajt za WBO krono Zavec-Brook, pol pa super.

Zavca bomo verjetno kmalu spet videli v akciji, takšne pasove je treba kmalu branit, najkasneje 3-4 mesece.

bajsibajsi ::

Nasprotno je pa mene Zavec vceraj prijetno presenetil, saj je bil precej manj staticen, kot kaksen dvoboj prej. Precej bolj se je gibal. Najverjetneje ga je v to prisilil Uushona s svojo gibcnostjo. Ampak tak boks je vsaj (meni) vecji uzitek gledati. Ce bi Uushona imel vec koncne moci v udarcih, bi bil precej bolj nevaren boksar.

Mah, kaj bi Zavec delal proti Pacmanu? Pac bi ga pospravil tja do cetrte runde. :D

mojsterleo ::

Vitez je izjavil:

Pa na živce mi gre, da Nemec pali neuko javnost, da bo Zavec v roku enega leta boksal spet za naslov svetovnega prvaka, naj pove, v kateri verziji naj bi to bilo, v WBA ali WBC sigurno ne, ker tam Zavec ni rangiran, še najbolj realno za IBF, ki se mu bo verjetno Mike Jones odpovedal, ko pospravi Baileya. Ampak če je tarča IBF, čemu ta fajt z UUshono, ki je ranigiran samo po WBO..
Mike Jones bo verjetno obdržal pas nekaj časa, ker v ameriki še ni ravno veliko ime. Enako je z Bradleyem.

Vitez je izjavil:


Dvoboj s Filipincem Pacquiao-om je v mejah zf, to smo že večkrat povedali, Pacquiao je boksal samo proti Angležu Rickyju Hattonu od Evropejcev, biti Anglež je v boksu skoraj kot biti Američan..Razen če Nemec nima internih informacij, da se Pacquiao poslavlja in bo naslednji fajt za WBO krono Zavec-Brook, pol pa super.

Zavca bomo verjetno kmalu spet videli v akciji, takšne pasove je treba kmalu branit, najkasneje 3-4 mesece.
Pacquiao se bo boril do konca leta 2014, kot je povedal njegov promotor Bob Arum ob več priložnostih. Seveda je možno, da bo nehal prej, ampak denar je sveta vladar. PAcquiaov team je povedal, da "money makes sense".
Pred časom je bil precej velik škandal, ko je neka finančna firma raziskovala Pacquiaove finance, in so ugotovili, da tip živi dobesedno na kredit, saj "zagoni" ogromne količine denarja. Tudi za zadnjo borbo z Marquezom je menda podpisal v zadnjem trenutku, ker so mu ob podpisu odobrili predujem. Drugače sploh ni bil navdušen...

Nasprotno je pa mene Zavec vceraj prijetno presenetil, saj je bil precej manj staticen, kot kaksen dvoboj prej. Precej bolj se je gibal. Najverjetneje ga je v to prisilil Uushona s svojo gibcnostjo. Ampak tak boks je vsaj (meni) vecji uzitek gledati. Ce bi Uushona imel vec koncne moci v udarcih, bi bil precej bolj nevaren boksar.

Mah, kaj bi Zavec delal proti Pacmanu? Pac bi ga pospravil tja do cetrte runde. :D
Sem enakega mnenja, da je Zavec pokazal precej dobro formo, tudi na tujih forumih so bili nad njim precej navdušeni. Treba je nekolikanj upoštevati dejstvo, da se je v lanskem letu boril vsega 10 rund v 2 borbah, ko imaš tako situacijo tudi malo izgubiš občutek kje si.

Je pa treba rečt da se bo tudi Uushona zagotovo še pojavil v kakšni večji borbi. Je zelo hiter in dober boksar, zdrži neposreden udarec, moči pa res nima veliko. Njegova mišična masa je bolj v nogah kot pa rokah. Ni material za prvaka po večji verziji, kakšen pas pa še bo osvojil.

Zgodovina sprememb…

Vitez ::

Pacquiao je bil dolgo obseden s kockanjem.

Ne razumem, kako se dva tako na keš bolana boksarja, kot sta Pac in Mayweather ne moreta zmenit za borbo. Pokasirala bi vsak vsaj 50 milijonov dolarjev.

Gladi ::

Mayweather bi, Pac nebi boksal. To je to, zakaj ne pride do borbe.Verjetno Pac v primeru poraza ne bi dobival več kakšne finančno zanimive borbe. Ali pač?

Vitez ::

mojsterleo je izjavil:


zabaven komentar na rtv slo....spet so ustrelil par kapitalcev. res bi bilo super ja da bi se pacmal junija boril proti zavcu in ne 'nekemu polvelterasu... :)))


To so reklia, ali kaj??? Gledal sem v živo, namreč..

Pha ha ha..

mojsterleo ::

pac in floyd se ne moreta zmenit, ker ni povsem josno koliko so realni zasluzki obeh boksarjev, zato se zatika pri delitvi izplena.
floyd bo imel 5. maja vsekakor zelo mocen card tudi iz tega razloga. poleg njega in cotta bosta nastopila se canelo in mosley. odvec je povedat da lahko vsak od njih brez problema proda 300-500k PPVjev.
glede na to da gre floyd 1.junija v zapor, letos pac-floyd sigurno odpade.
««
20 / 66
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

UFC - tema (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Šport
959132966 (912) oo7
»

Mayweather vs. Paul

Oddelek: Loža
162145 (1295) Ganon
»

Floyd Mayweather Jr. vs. Conor McGregor (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Šport
17033609 (27257) Jst
»

Boksarski dvoboj leta z zamudo zaradi težav s spletnim prenosom

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
359446 (6342) Vazelin
»

Cro-cop jih je dubu po pic.. (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15618788 (10851) jakaspaka

Več podobnih tem