» »

Boks

Boks

««
51 / 66
»»

Okapi ::

WarpedGone je izjavil:

100?
Rade volje.
In kaj še čakaš? Spletnih stavnic je veliko, ob petih se boš že lahko pohvalil, da si zaslužil poldrugega jurja.;)

IL_DIAVOLO ::

Zavec se precenjuje, ze na zadnjem dvoboju je imel sreco. Ampak druga mu verjetno ne ostane...ni vec mlad.

Vitez ::

Aja, tisti, ki vam je čudno, da je čez teden, razlog je preprost: thanksgivingday.

Tilen ::

Predčasen začetek na SLO2. Je že 2. runda.

Slabo kaže...

Konec v 3. rundi.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

abyssus ::

Damn, niti nisem uspel priti do daljinca.

oo7 ::

Sem ujel ravno konec 2 runde zdaj v tretji pa že konec.

miraldi ::

Ma kaj sejejo z sporedom začetek 2.55h. Nič vidu..
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

Tilen ::

Celoten dvoboj je dostopen na rtvslo.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Vitez ::

Imeli so neke težave z vremenom in so po dežju malo hitreje začeli z main eventom, zgleda.

Zdaj pogledal posnetek fajta. Zavec ni mogel veliko. Že konec druge runde ga je rešil gong. Po videnem ne bi imel nobenih šans za zmago, tudi če ne bi bilo poškodbe rame. Ampak če si iz ničesar v tretji rundi poškoduješ ramo, potem veš, da telo ne more več. Vsa čast dejanu, s to Ameriko res nima sreče, ampak nima več nekega smisla nadaljevati kariero.

oo7 ::

Kličko Fury bo prenos kje na naši televiziji?

Vitez ::

Običajno nemški RTL prenaša vse Kličko fajte.

Tilen ::

Zavec je na twitterju objavil, da je končal kariero.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

IL_DIAVOLO ::

Najboljsa mozna odlocitev...ko telo ne zmore vec, pac ne gre.

Srecno v nadaljnji zivljenski poti Mr. simpaticus.

scipascapa ::

Legenda, naj uživa car in morda nadaljuje učenje mladim naprej....

d4vid ::

Zavec je že prestar za boks. Dober je za kakšnega učitelja boksa, da pa se na svetovni ravni bori z najboljšimi, pa žal ne bo šlo.

Dejan, dober si bil. Veliko uspehov še naprej.
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

oo7 ::

Upam, da Kličko zmaga danes :)

Tilen ::

Obetavno.

Zanimiva taktika, Fury ima časovno zelo težko predvidljive udarce.

Konstantne provokacije...

Me zanima, če bo zdržal tak tempo 12 rund.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Anney ::

Lepo sta oba odprta. :) čakam prvi šamerli. :)

oo7 ::

Prve tri runde Kličko še enkrat ni udaril:)) Fury pa ga non stop jeb... v glavo :)

Kličko je živ dolgčas danes bo padel.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Tilen ::

Fury že z rokami na hrbtu provocira med dvobojem. Noro :)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

oo7 ::

Fury je zanimiv skoraj non stop brez garda Kličko ga pa gleda:)) čeprav sem rekel na začetku, da upam, da Kličko zmaga zdaj raje vidim, da Fury, ker Kličko je živ dolgčas.

Tilen je izjavil:

Fury že z rokami na hrbtu provocira med dvobojem. Noro :)


Ja Kličko ga pa gleda:)) namesto, da bi ga udaril

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Magic1 ::

Kličko je že star :D
Magic

Tilen ::

Fury trza, kot bi bil na nekih čudnih substancah. :)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Magic1 ::

Fury je bil čist gotaf z energijo na konc.
A zmagu.
Magic

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Magic1 ()

b00mer ::

Brezveze ... shit ass box

oo7 ::

BRAVO ZASLUŽENA ZMAGA

Magic1 ::

Je Kličko preveč taktiziral in šel skoraj do konca na easy. Leta delajo svoje, cajt za penzijo, sej si jo je zaslužil...
Magic

oo7 ::

Fury ima cel obraz Kličko je pa čisto razbit.

Vitez ::

Fala bogu, poln kufer imam že tega Klička. Fury je bil kljub svoji debelosti danes bistveno bolj aktiven, obraz ima ko dojenček, dr. Kličko pa zdelan ko zavec proti Thurmanu. Super stvar za boks da je vladavina končana. Toooooo.

b00mer ::

Joj bedaka

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: b00mer ()

broken/link ::

še najbolj zanimiv del te borbe je bilo to furyjevo fušanje na koncu ... no, morebiti bodo naslednje borbe za prvaka bolj zanimive, zdej ko je fury upokojil kličkota.

Vitez ::

Fury me je od prve runde totalno presenetil z aktivnostjo, predvsem pa s spuščeno roko, sem bil ziher, da ne bo upal furat tega stila, samo čakal sem, da ga bo zadela granata v glavo, pa je začuda vzdržal do konca tak nivo, čeprav je v 11. rundi skoraj zgubil ritem, ko ga je Vlad tresnil.

Tilen ::

Boxingscene portal se je sesul? :)
This webpage is not available

This webpage is not available


Your Load Balancer cluster is being configured now.
(port reminder 9080)

Tyson Fury je stavil 200.000 funtov na sebe v tem dvoboju. Pri kvoti 12:1 je samo tukaj zaslužil več kot 2 milijona funtov.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

oo7 ::

Tilen je izjavil:


Tyson Fury je stavil 200.000 funtov na sebe v tem dvoboju. Pri kvoti 12:1 je samo tukaj zaslužil več kot 2 milijona funtov.


Hehe ker car :) koliko pa bo dobil za zmago?


Ta je huda :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Tilen ::

Kličko pravi, da je bil revanš določen s pogodbeno klavzulo že pred dvobojem.

Fury agreed a rematch clause that will see a return, should he win the first fight, take place in Germany once more.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Tilen ::

Britain now has its 11th world champion with Fury's astonishing win -- but he will have to meet Klitschko again in the spring due to a rematch clause in the fight contract.

ESPN
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

bajsibajsi ::

Je kje posnetek?

BlueBerry ::

bajsibajsi je izjavil:

Je kje posnetek?


Upam, da ne, tega si ne želiš gledat.

Tilen ::



Sam sem tudi tole videl že med fajtom in poiskal, če se je kdo že obregnil.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Vajenc ::

Tilen je izjavil:

Tyson Fury je stavil 200.000 funtov na sebe v tem dvoboju. Pri kvoti 12:1 je samo tukaj zaslužil več kot 2 milijona funtov.

Kličko pa kot, da je stavil par mio na Fury-ja. Sumljiva je že pogodbena klavzula, da mora v primeru zmage Fury pristati na rematch.
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

WarpedGone ::

Mogoče zgleda sumljivo a hkrati čist razumljiva varovalka. Sm 100% so pogodbe za večino če ne kr vse prejšnje obrambe naslovov vsebovale podobno klavzulo.

Glede na videno mi ni treba iskat razlage v zaroti. Kličko enostavno ni več to kar je nekoč bil, čakal je da fury neha bezlat po ringu da bo pršu na 'ustrezno' razdaljo in ga mahnu. Dobra stara preračunljivost strokovnjakov/majstrov. No, fury ni nehu bezlat, 9 runda je pa mal pozno, da začneš boksat proti nasprotniku, ki je večji od tebe in tretji na lestvici, in še vedno neporažen. Kličko je taktično premagal samga sebe. Če bi šel v fajt kot da je on izzivalec, fury pa nosilec, bi stvari najverjetneje tekle precej drugač.
Zbogom in hvala za vse ribe

donvito ::

bajsibajsi je izjavil:

Je kje posnetek?

Je, na partisu.

Vitez ::

Našel sem tale posnetek starega fajta Hlačvaja..



In tega je naš Dejan zrihtal v 3. rundi..dejansko zgleda v tem posnetku Hlačvajo veliko boljši, kot v fajtu z Zavcem. Mogoče se je Zavca takrat ustrašil, kdo ve he he.

The Player ::

bajsibajsi je izjavil:

Je kje posnetek?


Ko je že govora o posnetkih. Bi se dal kje dobit posnetek (ali, da ga nekdo uploada), dvoboj Zavec vs. Berto?

Na žalost so le neke mute-ane verzije na internetu, medtem ko na partisu, so ga že izbrisali in ni na voljo.

Vitez ::

Samo v google vpišeš in najdeš..

http://www.dailymotion.com/video/xv8gdq...

The Player ::

Vitez je izjavil:

Samo v google vpišeš in najdeš..

http://www.dailymotion.com/video/xv8gdq...


Najlepša hvala :)

Kot pravim, google mi je vrgel le neke posnetke brez zvoka, skratka nič pametnega.

oo7 ::



Pri 0,13 se začne video

perci ::

Kadarkoli sem gledal Zavca v nekih resnih dvobojih, je vedno fasal razbito (ali več njih) arkado in je težko (ali ni mogel) nadaljevati, ker ni nič videl. Z Bertom je bila to res škoda, ker je bilo videti, da ima še dosti energije.

Ne vem, ali je to odvisno od glave (oblike lobanje), ali bi pri taki količini udarcev vsak bil razbit.

Vitez ::

Slovenci se preko Zavca profesionalnega boksa učimo. Če gledaš dosti ameriški boks, vidiš, da eni končajo na koncu fajt s precej hudimi poškodbami, pa ostanejo v igri 12 rund. Najbrž bo tudi nekaj na tem, da znajo Američani bolje oskrbeti te poškodbe med rundami in imajo verjetno tudi boljšo to športno kremo za mazanje. Kar se fajta z Bertom tiče pa, ni kaj, če pokasiraš tolk uppercutov direkt v obraz, je težko rpičakovati, da boš dolgo vzdržal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vitez ()

perci ::

Ja, jst se ga niti ne učim, ker ga zelo malo gledam. Pač, par Zavčevih dvobojev sem pogledal, pogledam fajte v stilu Mayweather v. Pacquiao ali pa Klitscko v Fury. Pol se pa že počas neha. Pa še to, če imam čas.

No, za Zavca se mi je zdelo to, da faše TKO zaradi "slepote", skoraj zaščitni znak.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()
««
51 / 66
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

UFC - tema (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Šport
959132964 (910) oo7
»

Mayweather vs. Paul

Oddelek: Loža
162145 (1295) Ganon
»

Floyd Mayweather Jr. vs. Conor McGregor (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Šport
17033609 (27257) Jst
»

Boksarski dvoboj leta z zamudo zaradi težav s spletnim prenosom

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
359446 (6342) Vazelin
»

Cro-cop jih je dubu po pic.. (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15618788 (10851) jakaspaka

Več podobnih tem