» »

Boks

Boks

««
34 / 66
»»

Okapi ::

Denar je denar, odvisno, koliko se mu za denar še ljubi trenirati in biti tepen. Glede na leta ima pred sabo mirno še 4 leta in recimo 10 bojev, tudi kakšen manjši pas lahko še pokasira. Upanja na svetovni vrh, boje v ZDA in milijone dolarjev sicer ob porazu ne bo več imel, še vedno pa lahko pokasira lep kupček denarja (tudi od reklam), še dvakrat razproda Stožice (drugič na poslovilnem boju proti komerkoli), kupi kafič in gre v penzijo.

O.

Vitez ::

Mislim, da mu zdravje preveč pomeni. Komolec je imel operiran, težave s hrustancem. Po moje noče postat invalid, tako da, še 4 leta kariere je zf. Jaz mislim, da bomo Dejana videli v ringu še največ 3-krat. To je optimistična varianta: zmaga proti Thurmanu, nato dvoboj s kako ameriško zvezdo, ki ga bo najverjetneje izgubil, nato poslovilec v Sloveniji proti nekomu pač.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vitez ()

oo7 ::

Zavec bo premagal Thrumana potem pa še Floyd Mayweather-ja in potem bo šel zasluženo v penzijo kot svetovni prvak;)

Okapi ::

Katanec pa pride v finale v Riu, ne?:))

O.

boris111 ::

Kaj pa Canelo Alvarez vs Austin Trout?? a je to že fix zmenjen??

Vitez ::

Zgleda da je.

Vitez ::

Mimogrede danes ( to se pravi, ponoči) v Atlantic Cityju Črnogorec Nikola Sjekloća boksa proti Avstralcu Biki za WBC eliminatorja v supersrednji. Zmagovalec bo torej prvi izzivalec za Warda!

Bika bi to moral zmagati, ker ima precej več izkušenj z boljšimi nasprotniki. je pa dejstvo, da je ta kategorija zelo tanka glede kvalitete.

borinho ::

Mislm da Bika sploh ne bi smel imet težav, tudi tiste poraze ki jih ma, so proti top konkurenci v kategoriji... pa še v teh porazih je vedno pokazal kar precej kvalitete.
if you miss your ex reload and try again

mojsterleo ::

Vitez je izjavil:

Mimogrede danes ( to se pravi, ponoči) v Atlantic Cityju Črnogorec Nikola Sjekloća boksa proti Avstralcu Biki za WBC eliminatorja v supersrednji. Zmagovalec bo torej prvi izzivalec za Warda!

Bika bi to moral zmagati, ker ima precej več izkušenj z boljšimi nasprotniki. je pa dejstvo, da je ta kategorija zelo tanka glede kvalitete.

res je hecno da crnogorec in avstralec boksata v ameriki. supersrednja je drugace precej solidna kategorija. ward, froch, bute, kessler, abraham in se nekaj imen bi se naslo.

Vitez ::

Bute je šel v kategorijo višje.

Bika živi in trenira v ZDA. Je že izgubil od Warda in rematcha sigurno ne bo dobil. Včasih so malo smešni ti eliminator matchi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vitez ()

Okapi ::

Ali je Avstralec zelo švoh, ali je pa Črnogorec en od tistih, ki jih lahko s kamionom povoziš, pa vstanejo in gredo naprej;)

O.

mojsterleo ::

zanimivo floyd mayweather je zamenjal TV postajo, podpisal 6 fight deal s showtime kar je veliko presenecenje. do sedaj je bil trdni HBOjevec. kakorkoli ze prvi fajt bo 4. maja v velterski proti robertu guerreru. ta je nazadnje premagal nam znanega berta..... kar zanimiv fajt se torej obeta.

Vitez ::

na undercardu pa Canelo-Trout!

Drugače se mi zdi, skoraj neverjetno, da bo Floyd imel še 6 fajtov, to je res presenečenje, ampak če je podpisal, potem že bo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vitez ()

Vitez ::

Zanimivo, aprila baje Maidana-Josesito Lopez v velterski. Maidana je od Golden boya, Lopez pa mislim da ne. Po moje bi zmagovalec Thurman-Zavec bil resen kandidat za zmagovacla tega fajta.

mojsterleo ::

lopez in maidana?? precej nenavaden match up... niti ne verjamem da se bo recimo maidana sel kdaj boksat z zavcem. koga pa v ameriki briga spopad enga argentinca in slovenca? maidano so hotli spravit na severno irsko da bi se fajtal z mccloskeyem pa ni bilo dost denarja kaj bomo pol slovenci ponudili? burek pa kovanec za kavomat? hahaha!
ps: mater je ratala guzva v velterski kategoriji to ni normalno.... zavec je na 17 mestu po boxrec kar je se vedno odlicen rezultat.

Vitez ::

Če Zavec premaga Thurmana, po moje pride nekje na rep 10-ice. Sploh ker jih je dost ta čas neaktivnih ( Bailey, Mike Jones ).

Glede Maidane imaš najbrž prav. Ampak še vedno je dovolj Američanov pri GBP. Zavca v Evropi več ne bomo videli boksat, po moje. Razen če se odloči za poslovilca v Sloveniji. Če sesuje Thurmana, sledi anslednji ameriški fajt. Če izgubi, penzija, razen če bi zelo tesno izgubil. Bivši svetovni prvak Collazo je pri GBP in trenutno na nizkem +70 mestu.

Po moje, če Zavec izgubi proti Thurmanu na pike in pusti doebr vtis, verjetno še lahko dobi kakšnega Collaza, ki išče načine, kako se približati vrhu.

Vitez ::

Ostali bližajoči se zanimivejši fajti v kategoriji:

Bundu-Jackiewicz, za evropskega prvaka

Vargas-Omotoso, dva še nepremagana Top rank talenta

Abregu-Decarie..še nepotrjen

van Heerden-Matthew Hatton

Carson Jones- Purdy

Brook-Alexander slej ko prej tudi, prestavljeno

Vitez ::

Nič še nisem zasledil, je kje pisalo, če bo kakšna slovenska TV prenašala fajt?

pokler ::

Spoštovani,
pravic še nismo uspeli pridobiti. Zaradi pomanjkanja finančnih sredstev pa še ne moremo potrditi, ali jih tudi bomo.
Seveda vas bomo, če jih bomo pridobili, o tem pravočasno obvestili. V vsakem primeru pa bomo o dvoboju poročali v naših medijih.
Lep pozdrav,
Služba za odnose z javnostjo RTV Slovenija

TOLIKO DA VEMO ZA KAJ GRE RTV PRISPEVEK

Vitez ::

Torej smo ljubitelji boksa obsojeni na lovljenje zastonjkarskih streamov. Nič novega.

Bom pač gledal preko računalnika.

pokler ::

Mogoce kdo ve za kakšen link od free streama za tale dvoboj?

Okapi ::

Jaz streame najdem tu.
http://www.stopstream.com/

O.

Vitez ::

Jaz pa ponavadi tu:

http://atdhe.eu/

pokler ::

OKAPI in VITEZ HVALA legende sta !!! Spet sm dolžen pir :)

Vitez ::

Na 24ur so pri športu povedali, da bo fajt prenašal VOYO in kanal A.

Tilen ::

Odlično.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

borinho ::

Super, tudi zelo pogumen, odločen na tiskovki..... tko da res upam da mu uspe.... Dans sem še enkrat pregledal fajte od Thurmana, morm rečt da je dec res dober.
if you miss your ex reload and try again

boris111 ::

Proti tretje razrednimi borci je lahko izgledat superiorno... bomo zdej videli kako bo tale Thurman zgledal... Ko je Zavec imel fajt z Bertom sem imel slab občutek, zdaj imam čisto drugačen občutek mislim da ga bo Zavec razbil...

Vitez ::

Oho, kako sem zadel prenos...gledam undercard van Heerden- Hatton za IBO velterski pas..

Ravno se začenja undercard borba Hlatshwayo-Mabuza v velterski! To bom pa gledal, ker Mabuza sploh ni slab fajter.

http://firstrow1.eu/watch/172228/4/watc...

Vitez ::

Van Heerden je ubranil IBO pas proti mlajšemu Hattonu v eni zelo umazani borbi. Hecno je videti zmagovalca, ki je bolj zdelan od poraženca ( Heerden je imel eno oko čist zdelano ), ampak sodniki so bili enotni.

Mabuza je premagal Hlatshwaya v 8-rundnem fajtu in "Angela" potisnil v še hujše blato. Od Hlatshwaya ni bilo skoraj nič, prav neverjetno se zdi, da je ta boksar nekoč bil top 10 v kategoriji in nosilec prvo IBo, nato IBF naslova.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vitez ()

Vitez ::

Zavca so še pred fajtom s Thurmanom ruknili 8 mest dol po boxrec lestvici, zdaj je 25, če izgubi, bo verjetno padel nekje na 35. mesto, če ne še dlje.

Padec je posledica dolge neaktivnosti, Thurman je zdaj pred Zavcem. V tako konkurenčni kategoriji, kot je velterska, je 25. mesto še vedno zelo dobro, itak pa so pomembnejše interne lestvice posameznih zvez.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vitez ()

mojsterleo ::

hlatshwayo itak nikoli ni bil boksarski presezek, ampak take stvari so v boksu nekaj normalnega in enkrat je treba zakljuciti kariero.
kaj bo z zavcem bo pa itak jasno v fajtu s thurmanom, lestvice gor ali dol. zmaga mu vsekakor prinese kakega dobrega nasprotnika.

Vitez ::

Telovadnica v NY, v kateri vadi Zavec, je očitno pravi old school brlog:

Vitez ::

Kaj straši Don King na tiskovki? Jaz sem mislil, da je organizator dogodka GBP, glede na to, da sta Hopkins in Thurman njegova borca.

borinho ::

On je meneđer Cloudu ;)
if you miss your ex reload and try again

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: borinho ()

Vitez ::

Tako trenira naš junak v eni od newyorških telovadnic..

http://www.delo.si/assets/media/picture...

Vitez ::

Mimogrede naši trdijo, da Thurman niti slučajno ni visok čez 180, temveč okoli 175.

WarpedGone ::

Kak je pa lahko telesna višina tako mehka kategorija?:)
Ne rečem kak centimeter, 5 cm sta pa že 2 coli, kar tut v ameriki ni zanemarljivo.

Po netu otresajo 5'11" kar se prevede v 180.3 cm oz nekje med 179 in 181.
Mogoče pa je to telesna višina ko je obut v lesene cokle :P
Zbogom in hvala za vse ribe

Zgodovina sprememb…

Vitez ::

Po moje jih ne merijo, ampak kr napišejo neko cifro. Bistvena je teža.

oo7 ::



Tudi imena ne znajo prav napisat;((al kaj?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Okapi ::

Dejan Zavec (born March 13, 1976) is a Slovenian professional boxer who held the IBF Welterweight Champion title from December 2009 until September 3, 2011, when he lost it to Andre Berto. He boxes under the name Jan Zaveck.

black ice ::

Ni nobenega prenosa? Zgolj Voyo?

Edit: Damn, borba je en dan kasneje. :D

Zgodovina sprememb…

mtosev ::

ja na kanalu a

prenos
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

mojsterleo ::

na kanalu a bo prenos jutri ob 4 zjutraj.
thurman je za boxingscene radio show povedal da bo zavca nokavtiral v 4 rundah. tip ima noro dolg jezik upam da ga zavec razbije.

Okapi ::

No ja, meni se je pa zdel za ameriško sceno celo prav umirjen v izjavah. Noro dolg jezik bi imel, če bi vpil, da bodo bogega Evropejčka v prvi rundi na nosilih odnesli.;)

O.

Vitez ::

Zmagala je izjava Zavčevega kondicijskega trenerja jagarinca, ki je šokirane Američane spraševal: kaj pr vas boksate z rokavicami?

jest10 ::

In je kje kak posnetek tega?

McNato ::

Na bet365 je kvota 1,1 proti 6,5 , seveda v korist Thurmana. Izgeda da vsi pricakujejo poraz Zavca.

mojsterleo ::

McNato je izjavil:

Na bet365 je kvota 1,1 proti 6,5 , seveda v korist Thurmana. Izgeda da vsi pricakujejo poraz Zavca.
uf na thurmana se s tako kvoto sploh ne splaca stavit...
je pa treba rect da so se na stavnicah ze velikokrat zelo zmotili in da tudi zavca podcenjujejo. zavec v ring ni prisel samo po denar ampak tudi po skalp. evropejci in drugi ki se pridejo boksat v ameriko so ze tradicionalno dober fajt.
bo pa zavec moral iskati nokavt tudi sam. v ameriki bo po tockah tezko zmagal.

Vitez ::

Nekaj sem prepričan, Zavec ne bo tako pasiven, kot Quintana.

Dajmo Dejan!
««
34 / 66
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

UFC - tema (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Šport
975136704 (662) BaTeMaN
»

Mayweather vs. Paul

Oddelek: Loža
162168 (1318) Ganon
»

Floyd Mayweather Jr. vs. Conor McGregor (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Šport
17033994 (27642) Jst
»

Boksarski dvoboj leta z zamudo zaradi težav s spletnim prenosom

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
359512 (6408) Vazelin
»

Cro-cop jih je dubu po pic.. (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15618875 (10938) jakaspaka

Več podobnih tem